se poate ierta infidelitatea?

605, ai ramas fara nisip in fata blocului cumva? ori baietsashu' ala rau de la parter a rupt capul papushicii?
ready_vivus
Postat pe 19 Septembrie 2009 17:59
mai, m-ati pierdut pe traseu. ce sa se poata?
si_totusi
Postat pe 19 Septembrie 2009 17:59
ai dreptate, brother...ioi...io zic sincer, pe cuvant de cercetasa...ca nu iert nici moarta asa ceva

stai, bre...c-am uitat...ca pe exu l-am prins cu una...

garbolino...crede-ma...nu vrei sa ma enervezi astazi...nu de alta, da' mi-am epuizat resursele de rabdare...

totusico...daca putem sa iertam...asta e marea dilema, soro...se vaita fomeile aici, si pe urma zic ca ii iarta
wife_de_zmeu
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:00
totushico, poi cum, mami? se poate asa ceva?
iote la ce topic ai intrat si o sa vezi ce sa se poata

hmmm... nu cumva ai fost si matale amu vreo doo seri la chefu' wifei? ala cu uica jackie?

ori te-ai dedulcit la cevashilea busuioaca?
ready_vivus
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:02
SA SE IERTEEE INFIDELITATEAAAAAAAAAAAA BRE!!!! ioooooooooooooiiii
fleur_de_lis
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:04
mey...ca sa inchei...

iertati, nene...iertati, fetili si baietii...

ready...io o cred pe totusica...da in urma fo' 3 pagini si-ai sa vezi numai postari penibile...de-aia a ramas asa confuza...

acilea, parca vorbim toti si ne intelegem separat
wife_de_zmeu
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:05
da, bre, normal ca TOATA lumea iarta infidelitatea. ba chiar unii mai sunt si rasplatiti pentru infidelitate. cu un divort. care are tupeul sa-mi spuna ca un divort este o pedeapsa pentru infidel, ha?
ready_vivus
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:06
cum asa, wifo? postari penibile? nu-mi vine sa crez! pe garbo???

hai, mami, ceva nou nu avem?
ready_vivus
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:08


divortu' era premiul de consolare, bro
wife_de_zmeu
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:08
eeee..nu stim inca, da stai s-ajungem akolo
fleur_de_lis
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:08
ceva postari intelijente? nope...

avui io o tentativa azi...da' mai rau agitai spiritele pe-acilea
wife_de_zmeu
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:09
mai, infidelitatea nu se iarta, nu se uita . se transeaza . adicalea : se apuca una bucata infidel se gat si i se da aer cu portia pana il apuca parkensonul la chicioare. apoi, se pune omul catinel jos si - optional - se poate juca hora pe cheptul lui. se pot face incantatii gen " eu te-am luat si eu te las" sau "tu-ti crucea ta de derbedeu".

ei, distractia e reusita doar daca detineti tehnica luatului de gatlej. daca nu, va propun sa nu riscati, pentru ca o luati sigur pe cocoasa.

si_totusi
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:10

ioooiiii, ca ma doare burta de ras!!!!
ready_vivus
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:12
teribila povestea ta
utttttttttt
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:12
dap...totusica are retete de succes
wife_de_zmeu
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:13
da, chiar ca!
(auzi, totushico, cica e teribila povestea ta )
ready_vivus
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:14
da' crez ca trebuie sa il plachezi...ca la rugby...ca altfel...se scoala bibicu de jos si intri la cremenal
wife_de_zmeu
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:16
vivusul...nu m-au chemat la petrecere, domle. au pastrat secret.

ele nu stiau din ce zona apar eu si ce busuioaca pot aduce. asta e au pierdut
si_totusi
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:17
ba nu e adevarat...ca nici nu erai on...am verificat io, totusico

da' baga busuioaca aia in seara asta, nah
wife_de_zmeu
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:19
amu da, ca-i sambata, se poate!
da', totushico, io zic sa o bagi mai cu fereala, sa vina cine a pierdut data trecuta
ready_vivus
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:20
gata,il inshelam pe my friend jack cu frendu' lu totusoaica busu'?

sa-mi spune-tz,ca sa stiu pa ce sticloantza sa pui mana!
preciouss
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:21
De la: wife, la data 2009-09-19 18:16:26da' crez ca trebuie sa il plachezi...ca la rugby...ca altfel...se scoala bibicu de jos si intri la cremenal



fleur_de_lis
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:21
iti inteleg foarte bine reactiile pt ca sunt normale si in momentele alea iti vine sa dispari de pe fata pamantului, sa lovesti cat poti de tare dar in acelasi timp sa dispara si arsura aia din suflet...care arde si nu poti face nimic. toata lumea te ia in ras pt faptul ca vezi Doamne l-ai batut ..... astea sunt reactiile de moment pt ca nu stii incotro sa te indrepti. concediul din grecia poti sa ti-l faci cu el insa iti spun din propria experienta tb sa te incarci cu foarte multa rabdare si tutun daca fumezi.... iti spun din propria experienta ca si eu am trecut printr-o chestie din asta si ranile inca sunt deschise desi a trecut deja un an jumatate... imediat dupa ce am aflat si a iesit cu palme din partea mea si plansete am plecat dupa o saptamana in tunisia crezand ca totul se va sterge cu buretele. din 7 zile cat a fost sejurul 2 zile am fost impreuna trup su suflet dupa care celelelate zile eram ca si cum am fii fost in trei la mare. macar mergi si poate se rezolva ceva daca nu considera ca a fost ultimul concediu impreuna... e greu si stiu ce simti pt ca simt cu aceeasi greutate si acum desi nimeni nu intelege. eu in cele din urma am abandonat relatia pt ca nu am mai rezistat. stiu ca urmaresti orice gest, orice ti se pare ciudat in comportamentul lui si cu cat te vede ca te umilesti in fata lui cu atat se indeparteaza tot mai mult de tine, asa ca daca ai taria de caracter fii indiferenta si mai si flirteaza cu cine poti ca sa te vada si sa reactioneze cumva. Doamne ce greu tb sa-ti fie si cat de mult iti inteleg trairile..... iti urez succes si daca vezi ca nu merge mai bine renunta. nu stiu cati ani ai dar tb sa iei o decizie care sa fie gandita la rece, sa nu te amagesti ca poate se va schimba vreodata pt ca tu vei avea tot timpul incertitudinea ca te inseala sau ca ce a avut aia mai bun decat tine... iti urez succes si sper sa-ti fie de ajutor ceea ce iti scriu aici. stiu ca inima are influente mari asupra creierului si greu te trezesti la realitate.
garbo014409
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:22
iar se pune de-o beuta...

totusico, ai grija, mami...nu te inhaita cu noi, ca cica suntem imorale si betive iti stricam reputatia
wife_de_zmeu
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:23
la o "busu"...m'ash inscrie si iooo...nu de alta da sa-mi aduc aminti di vremile studentieiii.... de dealu copoului, si de sara pe deal
fleur_de_lis
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:25
preci, ho la loc, ca nu-i pentru tine! tu te-ai imbetat data trecuta!
ready_vivus
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:26
e un test greu ce sa zic...eu am iertat dar a facuto din nou,,asa k tu esti cea care stie cel mai bine dk se merita sa nu
garbo047111
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:27
meii....am uitat sa stabilim noi pen'ce bem aiiciaaa?? pt infidelitate sau pt iertare??
fleur_de_lis
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:29
am o cunostinta. femeia apare de multe ori machiata la cate un ochi cu nuante vinetii. nu ca i-ar place culoarea, ci ca o prefera asa infrumusetata , barbat-su.

dar si ea il iubeste. ala are probleme cu ficatul. dupa cate o sedinta din asta de make-up, fata ii gateste : mult rantas, carne tocata, ceapa bine rumenita. se tine ala de stomac doua saptamani.

si_totusi
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:29

deci, bem pentru iertare
si_totusi
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
boala secolului 21.... 71 De la: Axl_R 30 Septembrie 2012 16:09
Psihologul raspunde 1 De la: garbo185480 9 Februarie 2011 04:13
Din 1944 nu mai exista patriotism la romani?Pt ca se mananca ca cainii prin garduri 97 De la: xenaluptatoareainimoasa 5 Octombrie 2010 11:11
clarvazatoare si ghicitoare buna 1 De la: elizateo 8 Decembrie 2011 06:28
ce urasc barbatii la femei 113 De la: roby_cado 24 Iunie 2010 23:23
Setari Cookie-uri