se poate ierta infidelitatea?

fleur, Stefan Popa e un caricaturist din Timisoara care, pe langa faptul ca are "ceva" talent, a mai si intrat in Cartea Recordurilor de nici el nu mai stie cate ori
e cel mai rapid caricaturist din lume.
ready_vivus
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:53
a functionat...avea semnul intrebarii in jurul capului, apoi semnul mirarii, apoi incerca sa comunice...in cele din urma s-a apucat de gospodarie...am constatat cu surprindere, dupa 14 ani, ca stie sa gateasca...how is that..
Ines
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:55
iote, mie imi placu ce zise quasaria. dar parca mai mult imi placu atunci cand s-a bagat si ea la o carafa de vin.
Quasario
ready_vivus
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:55
gata'l stiu! am o caricatura d'a lui acasa m-am prins....imda...deci asa arata picu....boon! rectificat in photoshop...voi eczersa atunshia,
fleur_de_lis
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:55
da acuu, ca'mi zisai de timisoara...crez k m'am mai prins sha cui reincarnare esti mataleee , hehehee
fleur_de_lis
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:56
nu bre! eu m-am referit la avatarul lui piku. imi aminteste de lucrarile lui Popa's.
ready_vivus
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:57
panterutzo,poi n-am dat la toata lumea?

lasa,Q...noi sa fim sanatoase (la cap),ca oricat ne-am pune-o cu busu'(ioaca),de iertat nu iertam nika!
nici infidelitatile prostanacilor care e prinsi,nici prospaturile in care ne putem infinge coltii...cu indiferentza!
dixit!
preciouss
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:57
corinuto vezi ca ne-mbetaram si ieri....
poate o sa inceapa sa ne placa si atunci sa te tii...dureri de cap
eladaela
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:57
De la: kyra, la data 2009-08-23 12:57:41diano,
eu zic sa va tineti ciocul si firea amandoi, nu-l mai intarata, si mergeti in excursie..

si vezi acolo!

plecati impreuna in excursie si lasati violenta, provocarile
amandoi ati gresit...iubiti va mult, viata e scurta
fii mai blanda si el mai cuminte
toate bune...distractie maxima!
garbo028356
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:58
ce conteaza? avem deja renume de...(cum era?) betive, imorale si...ma rog, tot tacamul
panty_C
Postat pe 19 Septembrie 2009 18:59
preci,
panty_C
Postat pe 19 Septembrie 2009 19:01
pai noi sa fim sanatoase
si lasa lumea sa vorbeasca
eladaela
Postat pe 19 Septembrie 2009 19:01
asta si fac
panty_C
Postat pe 19 Septembrie 2009 19:03
Cert e ca daca a facut-o odata, o va mai face si altadata si va fi un alt motiv, pentru ca barbatii sunt capabili sa inventeze... Decizia e numai a ta, fa asa cum simti...ca de iertat nu cred ca il vei ierta niciodata, mai da-i totusi o sansa...dar ultima.
ile1075
Postat pe 19 Septembrie 2009 19:08
mda...
pik_nik
Postat pe 19 Septembrie 2009 19:08
iooooooooooooooiii
fleur_de_lis
Postat pe 19 Septembrie 2009 19:09
De la: pik_nik, la data 2009-09-19 19:08:45mda...


asta e tot?...mda?...e de bine sau de rau?
Ines
Postat pe 19 Septembrie 2009 19:18
niciodata sa nui mai faci asa ceva unui barbat,daca e baiat destept te lasa si isi cauta alta cu care sa se inteleaga,sagetatorii sunt f fideli pina la un moment dat cind sunt calcati in picioare
garbo049886
Postat pe 19 Septembrie 2009 19:21
daca mai faci....la colt pe coji de nuca
eeeeiiiii...
eladaela
Postat pe 19 Septembrie 2009 19:23
panty_C
Postat pe 19 Septembrie 2009 19:26
Te-a inselat o data o va face tot timpul.Barbatii la fel ca si unele rapandule, sunt infideli din prostie.Le curge in vine prostia.Cand un barbat isi inseala prietena sau nevasta tot din prostie.Traiesc cu impresia ca sunt super dotati si vor sa-si verifice virilitatea.Pe dracu, sunt lasi, fara simtul raspunderii.Daca tot vor sa-si testeze virilitatea macar sa o faca cu diplomatie.La cate rapandule si barbati prosti fie ei si cu diplome si cred ca cu banii pot cumpara orice, nu sunt decat niste aerieini.Dar se pare ca asta este societatea in care traim.Asa ca lasa-l mergi mai departe, ai o viata inainte, nu merita sa te mai uiti in urma.Nu lasi nimic important.Decat un sau hai sa-i zic barbat?sau........Ce poate sa-ti ofere acest individ?1/2 sau 1 h de sex, deoarece pentru el nu reprezinti decat un instrument de care se foloseste.Succes
ladyDY
Postat pe 19 Septembrie 2009 19:26
pei da???mama lor de...rapandule
eladaela
Postat pe 19 Septembrie 2009 19:28
cu naravul lor cu tot
panty_C
Postat pe 19 Septembrie 2009 19:28
...oricum o sa l ierti pt ca l iubesti...doar cand nu iubesti poti trece peste...sa mi zici daca nu i asa.oricat de greu iti pare acum sa treci peste, mai greu va fi sa treci peste despartirea de el...e posibil insa sa ramai cu sechele si sa i reprosezi tot timpul asta iar el o sa se plicitiseasca sa te mai auda la un moment dat si chiar sa plece de tot de langa tine. oricum voi berbecii sunteti inposibili ,nu am vazut oameni mai gelosi ,mai posesivi,mai suspiciosi ...voi tot timpul trebuie sa detineti controlul.am fosr 5 ani cu un berbec,mi a scos peri albi..viata dupa el mi se pare..extraordinara.am prietene in zodia berbec...sunt teroriste in relatii.eu tind sa cred ca l ai impins spre asta..fara suparare
garbo006291
Postat pe 19 Septembrie 2009 19:29
daaaaa,curat impins...
si el bietul ingeras nu si nu
eladaela
Postat pe 19 Septembrie 2009 19:30
bine spus gina dar cand iubesti poti sa te abtii daca te roade?cum sa faci sa nu verifici?dc doar ,,doamnele ,,cu o anumita experienta pot sa nu verifice?dc ?i ti spun eu, se multumesc si asa si in cele mai multe cazuri din interes material.spu asta in conditiile in care am fost arsa rau rau rau
garbo050283
Postat pe 19 Septembrie 2009 19:33
buei,rapanulelor si cotzoharlelor care esteti!
va curge prostia prin vene,voi nu vedeti?da-ti cu mopu' p'acilea,ca se pateaza linoleu' ce dreaq?!

preciouss
Postat pe 19 Septembrie 2009 19:37
toate bune si frumoase in final din unghiul tau numai ca din al meu nu se vede prea clar....daca zici ca nu te-a inselat fa-ma sa inteleg cum dar vine chestia cu insiruirea de femei la care s-a dat si tare as vrea sa stiu daca in patul vostru ei s-au uitat la desene animate sau la vre-un film de groaza si cearceafurile alea ravasite probabil de la curent...o fi fost geamul deschis si usa ...cu gandul probabil ca vei trece si vei vedea asa ca sa te oftice si el pe tine dar nu ma lamuresc cu prosoapele folosite si la ce fel de femeie a putut sa mearga daca el nu a facut nimik poate una care ar fi facut orice pt o tigara si aici e grava situatia ...asta explica si bataia care a putut sa o accepte de la tine ...mai cauta draga mai departe poate afli se ce a facut el nu numai ea ...si apoi prost o fi el sa spuna ce a facut ca sa-l mai cotonogesti inca o data ...poate nu mai suporta saracul...felicitari oricum pt ca poti trece peste si daca te mai inseala crede-l ca el nu face nimik doar e curios sa vada ce stie sa faca o femeie
yzabela_03
Postat pe 19 Septembrie 2009 19:46
Pastreaza-ti demnitatea,priveste totul cu ratiune..slabiciunea este arma de care se foloseste .Nu ceda.Nu fa ca mine.In finaL Mi-a calcat totul in picioare:demnitate,sinceritate,sentiment,daruire..nu fa aceiasi greseala fatala..stiu vei suferi enorm,dar taie raul acum..
G53
Postat pe 19 Septembrie 2009 19:46
hrashti ! taiat
si_totusi
Postat pe 19 Septembrie 2009 19:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Femeia! Mama, iubita, sotie sau amanta. Ea intruchipeaza totul. 60 De la: betty37 25 Aprilie 2011 23:09
Cum sa fac sa imi opresc menstruatia? 11 De la: mca 3 Iulie 2009 23:40
ADMINE ai amabilitatea si respecata mi dorinta 20 De la: Axl_22 18 Ianuarie 2012 13:29
Sondaj de opinie 3 De la: andreea_n_c 3 Martie 2010 09:35
Comportamentul baietilor sau barbatilor fata de fete sau femei... 4 De la: luptatoareacurajoasa 28 Iulie 2010 16:14
Setari Cookie-uri