amante inselate

nu te pune nimeni la zid. parera mea este ca razbunarea, in acest caz, nu ti-ar face decat tie rau - lui, doar o "frectie la picior de lemn"...
lady_corina
Postat pe 6 August 2009 13:42
pai la intrebarile astea cred ca ti-am raspuns....
fiecare cum isi asterne asa doarme
daca atat le duce capu'...asta e....ghinion de nesansa
te-am intrebat si eu ceva si nu mi-ai raspuns
eu am tot raspuns....
eladaela
Postat pe 6 August 2009 13:44
Eu nu te acuz de nimic. Desi... o intrebare - tu ce asteptai de la el?
Tzantzarika
Postat pe 6 August 2009 13:44
eee...,asa da.acum inteleg si eu .te doare capu frate...,nu incetati sa ma uimiti.cred ca am gresit un pic secolul in care sa ma nasc...



vezi cum faci....poate ....te adaptezi
eladaela
Postat pe 6 August 2009 13:45
De la: frumusicaaa, la data 2009-08-06 13:19:51nu stiu unde o facea cu altele... sincer aici nu am nici o informatie clara... decat banuieli ...... pentru ca e genul care stie sa se ascunda foarte bine cand e vb de o intalnire ..... o stabileste telefonic.... dar au mai vazut si altii masinile unde nu trebuiau sa fie veci.... daca era cu mine si pleca la altele dupa ce si-o tragea cu mine..... mi-a spus clar ca se duce acasa direct si el s-a dus in alte parti. intampaltor am vazut multe lucruri si culmea e ca imi zceau si altii repet.. nu vreau sa intru in nici un fel de detalii.....

Auzi pleca de la tine la alta?Si o mai si f.........?Dar are potential baiatul.......N-ai un numar de telefon?
laura_bella36
Postat pe 6 August 2009 13:48
bre, tot aici combateti?
ce dreaq, amu m-am convins ca e facatura!
hai, treceti la altele mai serioase... de exemplu cautati topicul ala "Cum se nasc puii de barzaune daca barzaoanca face oua si nu icre?"
Thor
Postat pe 6 August 2009 13:49
inteleg ca te-a gasit spiritul dreptatii cand ai aflat ca nu esti singura, unica iubire, nu ?

fratica, esti GELOASA !! asta-i adevarul !

ciocul mic si jos de glezne..
kyra
Postat pe 6 August 2009 13:49
he he heee...
lauro, vrei si tu?
vezi ca il mai cerea greaca pe o pagina mai 'nente.

lasati, fetelor, ca il chem pe pikulanu' imediat si rezolva el problema!

salve, kyrule!
bravo, mami! da-i la gioale, ca numai prostii debiteaza pe aici de dimineata!
Thor
Postat pe 6 August 2009 13:50
De la: frumusicaaa, la data 2009-08-06 13:40:02bine nu ma mai puneti la zid totusi.. nu vroiam sa intreb decat da ca merita sa ma razbun ori nU?
tu...?,sa te razbuni tu...?,tot tu...?.intreaba-ti sotul,vezi,el ce zice...,cred ca o sa te inteleaga si poate puneti amandoi razbunarea la cale."nenorocitul" ala de amant chiar merita...
roby_cado
Postat pe 6 August 2009 13:51
fatuco, cine se aseamana se aduna!

deci... atentie la razbunare! s-ar putea sa mai fie cineva care sa vrea acelasi lucru... dar tu sa fii tinta!
Thor
Postat pe 6 August 2009 13:53
bre, la adunarea aia, vedeti sa nu se lase cu par smuls si picioare in partea dorsala..

unele sunt mai nevricoase din fire..

nene Thor, salve ! e geloasa frumusica, de l-ar musca de beregata..ioi!

kyra
Postat pe 6 August 2009 13:56
iote frumusico cata lume facusi curioasa....
ce zici,dai nr ala de telefon?
eladaela
Postat pe 6 August 2009 13:57
dragilor, vad ca pentur voi e un subiect de distractie sau de pierdut vremea... eu chiar eram serioasa.... mar og.....
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 13:59
De la: eladaela, la data 2009-08-06 13:45:40eee...,asa da.acum inteleg si eu .te doare capu frate...,nu incetati sa ma uimiti.cred ca am gresit un pic secolul in care sa ma nasc...



vezi cum faci....poate ....te adaptezi
cine stie...
roby_cado
Postat pe 6 August 2009 13:59
De la: eladaela, la data 2009-08-06 13:45:40eee...,asa da.acum inteleg si eu .te doare capu frate...,nu incetati sa ma uimiti.cred ca am gresit un pic secolul in care sa ma nasc...



vezi cum faci....poate ....te adaptezi
cine stie...
roby_cado
Postat pe 6 August 2009 14:00
draga ela, sa iti raspund .. nu am vrut nimic de la el never ever..... doar ca mi-am complicat existenta intr-o chestie care stiam ca se va termina urat ....
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 14:01
frumusico, si noi suntem la fel de seriosi !

ca nu-ti convine tie ce auzi, asta e alta mancare de peste...

ne pare rau ca nu te putem tine de mana..
kyra
Postat pe 6 August 2009 14:01
nea thor, pune, nene, cainii la usa sa ma goneasca de cate ori mai vreau sa intru - fac ce fac si tot pe garbo ajung
ajuta-ma matale, te rog, ca te vad om mai serios, cu barba alba...
lady_corina
Postat pe 6 August 2009 14:01
frumushico, mie chiar mi-ai parut fata serioasa, cu intentii pe masura...
pana ti-am cetit postul
apropos: nu tu cautai ieri sa iti schimbi "id"-ul?
Thor
Postat pe 6 August 2009 14:02
De la: frumusicaaa, la data 2009-08-06 14:01:23draga ela, sa iti raspund .. nu am vrut nimic de la el never ever..... doar ca mi-am complicat existenta intr-o chestie care stiam ca se va termina urat ....

pai cand te-ai incurcat cu individu' banuiesc ca ai vrut totusi ceva...cautai tu ceva...
eladaela
Postat pe 6 August 2009 14:04

Alta "victima inocenta" a propriei infidelitati? Ai facut-o si ti-ai luat-o... data viitoare (ca sigur ai prins gustul) ai grija cu cine te incurci.
Ella_34
Postat pe 6 August 2009 14:05
gata m-ati convins...... probabil ca am vrut sa ma vicitmizez putin... intr-adevar sa par eu victima... nu sunt nici pe departe asa .. sunt la fel de vinovata.. atunci de ce sa fac rau, cand de fapt nu imi fac decat mie? ..

totusi am uitat un lcuru esential.. eu am terminato de cateva luni cu el, asta nu inseaman ca nu il maiiubesc si ca nu imi mai pasa ce se intampla cu el......


..... dar o sa incerc sa nu ma mai gandesc si sa nu imi mai pese.. e foarte usor sa faci rau. dar cred ca in situatia asta nu e cazul....... va multuemsc la toti......
pupici
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 14:16
Lasati femeia in pace.Ia uitati-va si voi in cat timp de la deschiderea topicului s-au umplut 6 pagini.Macar a atins un subiect interesant macar pentru nevestele care au fost si ele inselate.
Cum sa te razbuni?Da-l de pomana celorlalte.Asa serios cu colac si lumanare.Si noua................numarul de telefon.Nu fiti egoiste un asa mascul sa-l tineti doar pentru voi 4,5 sau cate sunteti?
laura_bella36
Postat pe 6 August 2009 14:20
un subiect interesant macar pentru nevestele care au fost si ele inselate



sau ptr cele care vor dori sa insele(sau insala)
eladaela
Postat pe 6 August 2009 14:23
NU AM VRUT SA SE INTAMPLE....... DAR S-A INTAMPALT... E VINA MEA..... ce sa fac acum??? sa ma asund pe o insula pustie sau cum??????????
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 14:24
nu....sa ai mai multa grija data viitoare
si sa ne dai si noua nr ala de telefon
eladaela
Postat pe 6 August 2009 14:28
sincer? nu mai am numarul de telefon..... nu il sunam eu.. nu il aveam in memorrie... de cate ori ne-am certat mi-am impus sa nu il stiu.. ca sa nu fiu tentata sa il sun.......
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 14:30
si sincer ????? NU EXISTA O DATA VIITOARE... poti fi sigura de asta... nu mai vreau sa sufar eu si nu vreau in nici un caz as ii fac sa sufere pe cei din jur
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 14:31
incearca sa ii spui celui de langa tine(sotului tau) ce vrei si ce nu ai....poate nu a inteles,poate nu stie...
daca nu merge,data viitoare deschide ochii...
amant=fara obligatii
eladaela
Postat pe 6 August 2009 14:39
he he heeee... ca ca un om mare le zice greaca

asa e, soro: amant = fara obligatii
da' de unde stii mataluta, ai?
Thor
Postat pe 6 August 2009 14:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pff 3 De la: dor72_ 18 Decembrie 2011 12:59
credeam ca e un forum free 9 De la: pik_nik 29 Noiembrie 2009 09:42
Consilieri juridici 14 De la: lumi11 24 Mai 2016 20:41
viata cu gust de intelepciune-pensionarea 18 De la: Jojolin 6 Martie 2011 10:36
CPU compatibil cu placa de baza? 0 De la: 3 Martie 2010 21:46
Setari Cookie-uri