amante inselate

cred ca realizezi ca noi nu avem nici un interes, daca te razbuni tu sau nu, daca il ierti sau nu...

si apoi, daca noi iti spunem sa te arunci de pe bloc, o faci?? doar ca-ti spunem noi??
de ce il crezi pe el??? pt ca vrei sa fie asa cum zice el?? f bine! atunci poate ca va meritati unul pe altul!

dar observ ca sti ca minte, ca face la fel si cu altele, si tot nu te-ai invatat minte!
sau te-ai invatat, ca l-ai lasat balta!!!
ceea ce este f bine!
ai grija de tine, si incearca sa nu mai privesti superficial lucrurile
zambila
Postat pe 6 August 2009 15:23
De la: frumusicaaa, la data 2009-08-06 15:18:41draga zambi.. stiam tot de la inceput .... dar inca il mai iubesc petnru ca el mi-a spus multe lucruri pe care nimeni nu mi le-a spus ... pentru ca a fost altceva... el singur a spus ca vrea ca eu sa il iubesc si o sa faca tot ce ii sta in puteri sa nu pot renunta niciodata la el si ca atunci cand o voi face o sa ma doara foarte tare.. pentru ca o sa il iubesc... ei uite ca asta s-a intamplat...... acum o sa inchid usa definitiv in urma mea nu o sa mai discut cu nimeni nu o sam a mai gandesc la asta.... singura solutie, cat despre razbunare... la cate mi-ati zis azi.... mi-a trecut de tot.....

Nu vreau sa fiu rea ,dar la cat esti de inversunata cred ca era grozav la PAT.DAAAAAAAAAAAAAAA-NEEEEEEEEEEEEE NR.
laura_bella36
Postat pe 6 August 2009 15:23
daca nu renunti totusi la razbunare...fetele au venit cu niste solutii
eladaela
Postat pe 6 August 2009 15:24
".... singura solutie, cat despre razbunare... la cate mi-ati zis azi.... mi-a trecut de tot..... "

uite asa face si onor guvernul nost'. ne invarte asa dupa piersic ,ca ne trece si de foame si de revolutii .
si_totusi
Postat pe 6 August 2009 15:25
De la: laura_bella36, la data 2009-08-06 15:23:35
Nu vreau sa fiu rea ,dar la cat esti de inversunata cred ca era grozav la PAT.DAAAAAAAAAAAAAAA-NEEEEEEEEEEEEE NR.



CLAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!
Tzantzarika
Postat pe 6 August 2009 15:28
dragelor de ce vreti sa inmultiti randurile fraierelor ca mine care se complac de atata vreme in siituatii de genul asta.. stati liniste ca gasiti destui barbati buni la pat fara nici o obilgatie... in ceea ce il priveste pe acesta in discutie e normal... de multe ori aveam mai multe o.. cu sotul meu.. asa ca...... voi tot nu intelegeti: la mine nu a fost vb de sex.. m-a facut sa ma indragostesc de el ca sa ii pic in brate si cand esti indragostit nu mai conteaza marimea, istetimea .. stiti voi...
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 15:29
De la: frumusicaaa, la data 2009-08-06 13:25:52draga lady c...... si eu am facut la fel.. am avut ceva infromatii si i-am zis sa termine cu altele ca stiam clar , la inceput tacea , la urmatoarea cearta mi-a promis solemn ca nu o sa se mai f cu nimeni altcineva iar la urmatoarea cearta, v-am spus ca avea lacrimi in ochi si imi zicea sa nu il parasesc . ca nu paote trai fara mine... si ca face ORICE SI CA OIRCE INSEAMAN ORICE..... cu toate astea pun pariu ca a pleccat de la mine si s-a dus sa se descrce la alta... dar intrebarea mea e pentru ce a facut lucrurile astea? de ce nu m-a lasat in pace cand l-am rugat? de ce a insistat sa ne mai intlanim in conditiile in care el avea cu cine..........
a promis solemn ca nu mai f alte femei.....se reprofileaza...
tany
Postat pe 6 August 2009 15:30
pai adicatelea noi te-am ajutat,ti-am dat sfaturi,ti-am dat sugestii cum sa te razbuni si tu....?
eladaela
Postat pe 6 August 2009 15:30
pleasssssssss daneee nr de telefon ,,,,,,,,,,,,subscriu fetelor oi fii mai batrina da nu ma las...............
nazirra
Postat pe 6 August 2009 15:31
eu cred ca m-am razgandit dupa ultima ta postare....vreau nr de telefon al sotului tau
eladaela
Postat pe 6 August 2009 15:32
De la: garbo005849, la data 2009-08-06 15:31:13pleasssssssss daneee nr de telefon ,,,,,,,,,,,,subscriu fetelor oi fii mai batrina da nu ma las...............

Nu vrea si gata,dar vreau si eu mai multe.......eu promit ca nu-i fac nimic rau poate sa se duca si la alta dupa ce pleaca de la mine,numai ca nu prea cred ca-l vor mai tine balamelele!
laura_bella36
Postat pe 6 August 2009 15:35
auziti ce ziceti daca dau un anunt la ziar din ala la matrimoniale ca e dornic de partide fierbinti etc..... fac eu rost de numarul de telfeon .. si cu un ps .. sunati-ma dupa ora 21....
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 15:35
dap... si eu vreau un numar de telefon...
al oricui dintre sotul tau sau amantul tau
Thor
Postat pe 6 August 2009 15:36
De la: frumusicaaa, la data 2009-08-06 15:35:41auziti ce ziceti daca dau un anunt la ziar din ala la matrimoniale ca e dornic de partide fierbinti etc..... fac eu rost de numarul de telfeon .. si cu un ps .. sunati-ma dupa ora 21....


Hai ca incepe sa-ti vina mintea la cap!
laura_bella36
Postat pe 6 August 2009 15:37
De la: frumusicaaa, la data 2009-08-06 15:35:41auziti ce ziceti daca dau un anunt la ziar din ala la matrimoniale ca e dornic de partide fierbinti etc..... fac eu rost de numarul de telfeon .. si cu un ps .. sunati-ma dupa ora 21....


Si care-i ideea? Ca o sa sune femeile seara si pe nevasta o sa o ia nervul?
Tzantzarika
Postat pe 6 August 2009 15:38
De la: frumusicaaa, la data 2009-08-06 15:35:41auziti ce ziceti daca dau un anunt la ziar din ala la matrimoniale ca e dornic de partide fierbinti etc..... fac eu rost de numarul de telfeon .. si cu un ps .. sunati-ma dupa ora 21....


si daca-ti face si el asta tie?
lady_corina
Postat pe 6 August 2009 15:39
scarlet..... sunt varza....... nu mai rade ca nu e de ras e de plans.. mi-am factuo cu mana mea stiu... dar.....
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 15:39
mai intreb o data - CE VINA AU SOTUL TAU, NEVASTA AMANTULUI SI COPIII VOSTRI???
lady_corina
Postat pe 6 August 2009 15:40
thor,

eu zic ca daca ne dai noua numarul, sigur nu o sa mai aiba timp sa te deranjeze pe tine

si sa vezi razbunare la greu.... nici nu stie de unde i s-a tras!!
zambila
Postat pe 6 August 2009 15:41
draguta eu as zice cam asa ofer placeri nebanuite doamnelor si domnisoarelor, le ofer cadouri bani sunati dupa ora 21 secretara va repartizeaza ...... tot nu ne ai9 zis macar citi ani are sa nu stam la coada degeaba ....
nazirra
Postat pe 6 August 2009 15:42
zambilici, al cui numar sa vi-l dau voua?
al meu?

nu vezi ca frumushatza aia nu vrea sa-mi dea nici macar mie numerele alea?
Thor
Postat pe 6 August 2009 15:42
dar..ti a placut si mai vrei...daca ai da nunt la matrimoniale...nu te ai razbuna pe el ci pe sotia lui..pana la urma eu nu cred ca vrei sa i faci rau..ai vrut doar sa ti se dea dreptate..ca tu dac ai fost amanta lui trebuia sa fii si unica..bla, bla, bla...cert e ca n ai ascultat nik din ce ti s a spus...daca el te ar suna maine..sunt sigura ca ai alerga din nou la el...
tany
Postat pe 6 August 2009 15:43
dar promiteti ca nu radeti , da?????? 52????????????????????
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 15:44

Gata! Stiu de ce ti-ai inselat sotul...
De plictiseala.
Pai daca ai atata timp liber la dispozitie, ca te vad pe forum de azi dimineata, cum naiba sa nu-ti vina tot felul de idei?
Ia gaseste-ti tu, frumos, o slujba serioasa care sa te solicite, si sa vezi cum iti trece cheful de aventuri, razbunari si alte alea...
Ella_34
Postat pe 6 August 2009 15:44
scz pt greselile aparute..m am grabit doar..
tany
Postat pe 6 August 2009 15:45
draga tany.... ma suna zilnic , da?????????
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 15:45
draga tany.... ma suna zilnic , da?????????
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 15:45
Mai fetelor hai ca azi m-am umplut de "branza" la job.Cu Frumusica si problema ei am pierdut o groaza de timp.Dar recuperez eu maine sper sa se hotarasca daca sa se razbune sau nu si in ce mod.Acu dau fuga acasa si daca am noroc si copiii sunt la joaca mai intru daca nu poate nu o sa mor de curiozitate pana maine.
Acum lasand gluma la o parte :Frumusico ai grija de tine.Nu-ti mai amara sufletul pentru un netrebnic.Daca te gandesti la celelalte amante topicul ramane deschis si le vom da si lor sfaturi asa cum ti-am dat si tie.Numai ca la mine s-ar putea sa-mi apara seful din concediu si nu o sa am prea mult timp.Dar promit ca imi fac.
laura_bella36
Postat pe 6 August 2009 15:45
cred ca ce cauti ai sa gasesti pina la urma
adrian1974
Postat pe 6 August 2009 15:46
thor, n-ai inteles, eram uimita, la ce-ti trebe tie nr alea de tel....ca pe fete le inteleg!!
si ceream numarul domnului cu pricina, poate se ofera fetele voluntare sa il sune, sa se razbune!!
zambila
Postat pe 6 August 2009 15:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
credeam ca e un forum free 9 De la: pik_nik 29 Noiembrie 2009 09:42
despre cariera 25 De la: nclt_s 8 Aprilie 2010 11:47
CAUT DE LUCRU 4 De la: ingerasulluptator 30 Decembrie 2011 12:11
produse anticelulitice 2 De la: fleurdelis 8 Februarie 2010 16:57
Euro-Kaput? 1 De la: ratuscaceaurata 6 Noiembrie 2011 19:21
Setari Cookie-uri