amante inselate

bine recunosc ca si eu, dar acum ca am aflat ca are mai multe il las in pace? nu merita si celelalte sa afle? oamenii ca el (petnru ca nu e tiparul obisnuit de amant, credema) fac foarte mult rau... crede-ma ca eu simt pana in varful degetelor del a picioare ....... ma doare de mor si fizic.... si sunt sigura ca si celelalte se vor simti la fel de tradate... nu intelegi ca nu s-a limitat la sex. a vrut mai mult, a vrut iubire .. pasiune totala .. aincercat sa ma indeparteze de familie sa nu i mai iubesc... multe multe multe se pot spune
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 10:50
zambiliciu, bine spus cu fecioarii. noi ,ambele amandoua ,ii simpatizam tare
si_totusi
Postat pe 6 August 2009 10:51
dragele mele , crede-ti-ma ca sunt satula de intrebari..... vreau raspunsuri.....
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 10:51
adrian1974
Postat pe 6 August 2009 10:53
he he heee...
zambilici, nu sar deloc la gatu' lu' matale, ca asa-mi place cand esti reaaa

adriene, s-a inventat limbajul articulat, tati
Thor
Postat pe 6 August 2009 10:54
o sa fiu al draq de rea si o sa te intreb....
ai mintit,ai inselat....cu ce esti mai buna decat el?
ca tu l-ai iubit iar el s-a distrat?....ghinion de nesansa...riscul meseriei....
eladaela
Postat pe 6 August 2009 10:54
De la: frumusicaaa, la data 2009-08-06 10:51:55dragele mele , crede-ti-ma ca sunt satula de intrebari..... vreau raspunsuri.....
invita-l puiule la o cafea,strecoara-i in ceasca,cateva picaturi de cianura,dupa care sorbiti incet din ea AMANDOI....
roby_cado
Postat pe 6 August 2009 10:57
Elo, trebui sa recunosti ca ea s-a impartit la doi!
el la ....4-5? Cat potential irosit !!
blanca
Postat pe 6 August 2009 10:58
multumesc sunteti de treaba....... NU INTELEGI CA EU RECUNOSC TOT.... SI STIU CA TOTI AVETI DREPTATE....... IL LAS ASA????? nu fac nmk.... sincer nu pot
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 11:00
cu nmk ela.. cu nimic sunt la fel ca el.. dar tu stii ca e mult mai periculoasa o amanta inselata decat o sotie........
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 11:02
totusi

sti, si cu gemenii ai dreptate, cunosc unul, destul de bine as zice, prieten apropiat, il credeam usa de biserica, baiat serios....si ce-am mai aflat despre el!!! inca imi fac cruce cu stanga....fecioara mea e copil mic

raspunsuri?? la ce intrabare??
ah, daca sa te razbuni, sa-i faci rau???sau de fapt vrei sa le faci rau lor, amantelor???
si fii si tu sincera, spune-i sotului ca-l inseli, sa vedem ce parere are despre asta!?
zambila
Postat pe 6 August 2009 11:03
in cazul asta spune-i si neveste-si,si alorlalte amante si spune-i si sotului tau....
poate asa o sa faci dreptate ptr toti!
eladaela
Postat pe 6 August 2009 11:03
evrika ! asta ii rezolvarea ! sa stie toata lumea
LILO
Postat pe 6 August 2009 11:05
Pai ce sa-i faci fato daca te-ai mai si indragostit??

Gandeste-te de ce te-ai indragostit. Daca de vorbele frumoase aia e ce-ti lipseste ....

Ideea e ca nu pe omul asta il iubesti ci iluzia ca ....tu stii mai bine ce.
Cand o sa ajungi sa intelegi asta o sa te vindeci.
blanca
Postat pe 6 August 2009 11:07
da ..bine.... va convine sa vorbiti pentru ca nu ati intalnit niciodata un om ca asta.. nu va inhipuiti ce ii poate capul... sincer..... sincer face ce vrea dintr-un om... sincer......
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 11:08
mileutzo fa-ma sa inteleg.. spune negru pe alb fara ocolisuri.....
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 11:09
asta ii lectia ta de viata ! crezi ca noi celelalte n -am patit o?
LILO
Postat pe 6 August 2009 11:10
De la: frumusicaaa, la data 2009-08-06 11:08:06da ..bine.... va convine sa vorbiti pentru ca nu ati intalnit niciodata un om ca asta.. nu va inhipuiti ce ii poate capul... sincer..... sincer face ce vrea dintr-un om... sincer......


Eu am intalnit. Si te inteleg. Esti furioasa ca te-ai lasat mintita. Ca sa te razbuni invata sa-i rezisti. Si lui si oricui ii seamana. Sincer -altceva nu merita sa faci. Si invata sa fii fericita, muuuuuuuult mai fericita fara el. dar sincer fericita. Asta ar fi cea mai buna razbunare.
Tzantzarika
Postat pe 6 August 2009 11:10
iote-le bre....,cum mai sar ele sa aline "suferinta"bietei femei inocente,care a cazut prada farmecelor irezistibile ale altui barbat decat sotul ei.... ,brava,"jos palaria",ca la PRO TV...
roby_cado
Postat pe 6 August 2009 11:18
e ceea ce discutam noi pe aici. escroc sentimental. unii tot ii dadeau inainte cu sansele si impacaciunile. cu astia nu-i decat o metoda de a o scoate la capat. taiati fin cu lama si pusa sare

ce tot atatea chestii de morala? n-ai stiut, n-ai vazut, sufera nevasta, mor amantele
iaca n-a vazut, n-a priceput si a fost dusa cu zaharelul. se intampla

raman la parerea mea. trebuie sa-i platesti , sa se invete minte. insa, intelegent. asa, cu rabdare si bine chibzuit.

si_totusi
Postat pe 6 August 2009 11:19
bombardeaza-l cu mesaje lascive...incearca sa afli numerele amantelor de telefon si invita-i pe toti undeva la o cafea, fara sa stie unii de altii....tu nu te arati, dar te asiguri ca absolut toti....el si restul de amante ...se intalnesc si tu nu te arati...sa vezi ce cearta si haloimas se creeaza......si ar mai fi misto sa o inviti si pe sotia lui....eventual sa rogi un coleg sa o sune si sub orice pretext sa o convinga sa apara la locul x, in momentul y...iamii....cea mai misto razbunare....si daca te suna pe tine faci pe nevinovata si inocenta.....dar nu te mai intalnesti cu el absolut sub nici o forma...
tutankhamon
Postat pe 6 August 2009 11:19
Eu zic Frumusico ,daca tot ai aflat ce-i poate capul si nu esti chiar asa de unica sa-ti iei frumusel codita-ntre picioare si sa te intorci cumintica la casuta ta cu tot ce-i in ea.Poate acum realizezi pentru cine intr-adevar esti unica:copilasii tai.Lasa razbunarea ca e arma cu doua taisuri si nu-i mare lucru sa se intoarca impotriva ta.Da-i ignore Don-Juanului si lasa-l in plata domnului cu haremul lui.Inteleg ca doare,dar ai grija sa nu doara si mai tare!Este-o vorba:ciocu' mic si pasu' mare.
laura_bella36
Postat pe 6 August 2009 11:21
E tema ta de gandire cu zice Lilo.

Tu te cunosti cel mai bine sau asa ar trebui...

Eu pot sa-ti spun doar:
Nu te poti indragosti daca ceea ce ai e ceea ce-ti doresti!
De cele mai multe ori cand ne indragostim de cineva ne indragostim de cateva chestii de aparenta care se regasesc in idealul pe care-l avem in minte.
Daca in timp cunoscand omul acea imagine nu se deosebeste f mult ajungem sa-l iubim,daca nu acele lipsuri vei incerca sa le compensezi cand ai prima ocazie.
blanca
Postat pe 6 August 2009 11:21
De la: tutankhamon, la data 2009-08-06 11:19:58bombardeaza-l cu mesaje lascive...incearca sa afli numerele amantelor de telefon si invita-i pe toti undeva la o cafea, fara sa stie unii de altii....tu nu te arati, dar te asiguri ca absolut toti....el si restul de amante ...se intalnesc si tu nu te arati...sa vezi ce cearta si haloimas se creeaza......si ar mai fi misto sa o inviti si pe sotia lui....eventual sa rogi un coleg sa o sune si sub orice pretext sa o convinga sa apara la locul x, in momentul y...iamii....cea mai misto razbunare....si daca te suna pe tine faci pe nevinovata si inocenta.....dar nu te mai intalnesti cu el absolut sub nici o forma...
da da...,si sa se duca si sotul tau...,si razbunarea v-a fi completa...,mama lor...
roby_cado
Postat pe 6 August 2009 11:25
Roby, multe rele nu s-ar intampla daca oamenii s-ar cunoaste mai bine.
blanca
Postat pe 6 August 2009 11:26
da de ce, laura , cumintica si cu cea coada intre picioare? adica, ea cu paguba, ea cu capul plecat?

si_totusi
Postat pe 6 August 2009 11:26
dragele mele, v multumesc .. am tot ce imi trebuie dovezi CLARE si de necontestat, numerele lor de telefoane absoult tot.... numai ca nu stiu cum sa i-o fac in asa fel incat sa simta fiecare por din corpul lui... sa simte sudoare pe sira spinarii sau cum i se inmoaie genunchii.. si stati linistiti ca doar una din celelalte e nemaitata, restul sunt la fel ca si mine... si va mai spun ceva despre mine ..sunt o fire foarte libertina, ma imbrac extravagant, lasand senzatia sca sunt accesibila, DAR sotul meu a fost primul barabt.. asta al doilea....... si credeti-ma am avut "n" ocazii sa o fac cu oricine si oriunde, dar nu am facuto decat cu el.........
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 11:28
TUTANKO ! intriganto , inveti fata la rele !
LILO
Postat pe 6 August 2009 11:29
De la: si_totusi, la data 2009-08-06 11:26:34da de ce, laura , cumintica si cu cea coada intre picioare? adica, ea cu paguba, ea cu capul plecat?


Ma gandeam ca nu-i mare diferenta intre ei.Fie ca inseli cu o persoana fie cu mai multe tot inselat se chiama.Acum n-are decat daca vrea sa se razbune,din partea mea ii doresc bafta.
laura_bella36
Postat pe 6 August 2009 11:31
Tuta te incoronam regina razbunarii!!!
blanca
Postat pe 6 August 2009 11:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Program de afiliere 1 De la: Kaprice 22 Octombrie 2009 11:13
Militez pentru reducerea numarului de parlamentari si taierea sporurilor lor salariale ca solutie de iesire din criza... 124 De la: snowflake 7 Ianuarie 2010 22:23
Love money!!! 2 De la: Cosmin_Modri___1 29 Iunie 2015 17:59
ce credeti ca putem face noi romanii sa iesim cu bine din criza 77 De la: Alexxandra 7 Mai 2010 11:25
ce fceti 36 De la: garbo_394570 30 Iunie 2015 15:52
Setari Cookie-uri