amante inselate

De la: mielutza, la data 2009-08-06 11:26:10Roby, multe rele nu s-ar intampla daca oamenii s-ar cunoaste mai bine.
pai la asta ma gandeam acum...,sa se cunoasca cu totii si s-o puna de-o orgie mica...
roby_cado
Postat pe 6 August 2009 11:32
De la: frumusicaaa, la data 2009-08-06 11:28:13dragele mele, v multumesc .. am tot ce imi trebuie dovezi CLARE si de necontestat, numerele lor de telefoane absoult tot.... numai ca nu stiu cum sa i-o fac in asa fel incat sa simta fiecare por din corpul lui... sa simte sudoare pe sira spinarii sau cum i se inmoaie genunchii.. si stati linistiti ca doar una din celelalte e nemaitata, restul sunt la fel ca si mine... si va mai spun ceva despre mine ..sunt o fire foarte libertina, ma imbrac extravagant, lasand senzatia sca sunt accesibila, DAR sotul meu a fost primul barabt.. asta al doilea....... si credeti-ma am avut "n" ocazii sa o fac cu oricine si oriunde, dar nu am facuto decat cu el.........


LAS-O BALTA!!!!!!!!!!! NU VA SIMTI NIMIC. N-AI INTELES CA NU E GENUL CARE SA AIBA SENTIMENTE??????
TI-AI FACUT ILUZII. AI GRESIT. MERGI MAI DEPARTE. VEZI CE-A RAMAS DIN CASNICIA TA SI DACA VREI SA MERGI MAI DEPARTE CU EA. CU EL N-AI CE SA TE LAMURESTI - E FOARTE CLAR!!!!!!!!!!
Tzantzarika
Postat pe 6 August 2009 11:32
Imagineaza-ti ca toate il iubesc pe individ!
Nu stiu om in starea asta sa vrea sa imparta ...
blanca
Postat pe 6 August 2009 11:34
asa-i, noi nu am intalnit niciodata astfel de specimene!! suntem protejate prin lege...
zambila
Postat pe 6 August 2009 11:34
De la: si_totusi, la data 2009-08-06 11:26:34da de ce, laura , cumintica si cu cea coada intre picioare? adica, ea cu paguba, ea cu capul plecat?

probabil nu ai inteles bine... .nu sotul a inselat-o,ci AMANTUL.cine e pagubitul aici...?
roby_cado
Postat pe 6 August 2009 11:34
o IE
LILO
Postat pe 6 August 2009 11:34
nevasta aluia
eladaela
Postat pe 6 August 2009 11:36
De la: roby_cado, la data 2009-08-06 11:34:43probabil nu ai inteles bine... .nu sotul a inselat-o,ci AMANTUL.cine e pagubitul aici...?


fraierul care s-a ales cu mai multe soacre, fie ele si simbolice
Thor
Postat pe 6 August 2009 11:36
trebuie sa intelegi ca daca ai reusit sa cazi prada unui asemena specimen e cev ain neregula cu tine. El e - cum sunt destui barbati - nu-ti imagina ca e unic.Zi mersi ca ai aflat inainte sa-ti distrugi casnicia
Tzantzarika
Postat pe 6 August 2009 11:37

Frumusico, daca omul sta bine cu inima, incearc-o pe asta:
Spune-i ca esti insarcinata. Tine-l asa vreo doua luni, dupa care ii servesti si desertul: veti avea gemeni!!!

Asta il va lecui...
Ella34
Postat pe 6 August 2009 11:37
cand iti pui in practica razbunarea sa-ti asumi riscul ca va afla si sotul tau.
vezi cum o scoti la capat...
si nu te astepta ca celelalte sa-ti fie recunoscatoare pe viata.
eladaela
Postat pe 6 August 2009 11:38
robi, am inteles, puilule, bine. ce? pagubit inseamna cand te inseala doar sotul? cand te inseala amantul, e veselie si acordeon?
si_totusi
Postat pe 6 August 2009 11:40
De la: Thor, la data 2009-08-06 11:36:22
De la: roby_cado, la data 2009-08-06 11:34:43probabil nu ai inteles bine... .nu sotul a inselat-o,ci AMANTUL.cine e pagubitul aici...?


fraierul care s-a ales cu mai multe soacre, fie ele si simbolice
mi-e o mila de el de nu mai pot...
roby_cado
Postat pe 6 August 2009 11:40
Hai sa va spun o poveste amuzanta. Eu cunosc un tip de asta suntem prieteni buni. Si mi-a povestit din viata lui. Era insurat avea un copil si bineinteles mai multe amante. Pe care le vrajea grupa mare. Ce asteptau de la el aia le spunea. Una dintre ele a venit acasa la nevasta-sa si i-a zis: Ce facem? Ca noi doi ne iubim si tu ne stai in drum. Va dati seama ce a patit "bietul" om. Respectiva amanta era maritata - asa ca s-a ales cu un divort si orpbiul pubic. Acum isi creste singura copiii, nevasta a divortat si la fel isi creste singura copilul. Iar el... el e liber si-si face de cap cu cine vrea si nici nu mai are riscul sa afle nevasta - ca n-are. deci cine a castigat si cine a pierdut?
Tzantzarika
Postat pe 6 August 2009 11:40
crede fiecare ce vrea ..va urmaaa.
LILO
Postat pe 6 August 2009 11:41
aoleu... ca mai bine nu deschideam subiectul ..... nu am facut nmk (inca) si zici ca cine stie ce s-a intamplat ........ ca am omorat pe cineva........ dragelor, repet...... mie nu mi-a stricat casnicia si nici nu mi-o va strica vreodata ca INCA mai gandesc cerebral, dar o poate strica altora, le promitea si le spunea altora sa divorteze ca le ia el de sotie, ca le face copii , etc..... este excroc in toata regula nu se multumeste cu sex-ul nu intelege, intentionat face multe lucruri vrea sa fii numai a lui, etc.......
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 11:41
pai si pana la urma care-i treaba ta???
fiecare cum isi asterne asa doarme....
cand vrei sa fi amanta iti asumi riscul....fiecare cu norocul lui.
eladaela
Postat pe 6 August 2009 11:44
Personajul de mai sus mi-a zis si mie acelasi lucru - ca ma iubeste, ca-mi iubeste copiii ca ar vrea unul de la mine. Norocul meu este ca eu eram divortata deja, copii nu mai aveam de gand sa fac - asa ca am avut rabdare sa vad cat de mult poate vraji.
Tzantzarika
Postat pe 6 August 2009 11:44
Genul asta de oameni - iti ofera ce astepti de la ei. Si cum majoritatea femeilor isi doresc familie si copii - asta e ceea ce le ofera din gura. Ce-i greu de priceput? Daca ti-ar fi zis - vreau sex si atat - i-ai fi oferit?
Tzantzarika
Postat pe 6 August 2009 11:46
De la: frumusicaaa, la data 2009-08-06 11:41:35aoleu... ca mai bine nu deschideam subiectul ..... nu am facut nmk (inca) si zici ca cine stie ce s-a intamplat ........ ca am omorat pe cineva........ dragelor, repet...... mie nu mi-a stricat casnicia si nici nu mi-o va strica vreodata ca INCA mai gandesc cerebral, dar o poate strica altora, le promitea si le spunea altora sa divorteze ca le ia el de sotie, ca le face copii , etc..... este excroc in toata regula nu se multumeste cu sex-ul nu intelege, intentionat face multe lucruri vrea sa fii numai a lui, etc.......
Dumnezeule...,ce suflet mare...,ce caracter aparte...,pfff...
roby_cado
Postat pe 6 August 2009 11:47
tzantzarica, corect
si_totusi
Postat pe 6 August 2009 11:48
sa va zi ceva..un om insurat are inscriptionat , invizibil - fireste - STRICT interzis ! dar cine ii curios..afla!
LILO
Postat pe 6 August 2009 11:49
ai fost tare tintarico!
blanca
Postat pe 6 August 2009 11:51
De la: frumusicaaa, la data 2009-08-06 11:41:35aoleu... ca mai bine nu deschideam subiectul ..... nu am facut nmk (inca) si zici ca cine stie ce s-a intamplat ........ ca am omorat pe cineva........ dragelor, repet...... mie nu mi-a stricat casnicia si nici nu mi-o va strica vreodata ca INCA mai gandesc cerebral, dar o poate strica altora, le promitea si le spunea altora sa divorteze ca le ia el de sotie, ca le face copii , etc..... este excroc in toata regula nu se multumeste cu sex-ul nu intelege, intentionat face multe lucruri vrea sa fii numai a lui, etc.......



Aha... vrei sa faci munca in folosul comunitatii...
Mai bine ai tu grija de familia ta si lasa-le pe cele care vor sa incerce experiente noi, sa-si pazeasca singure spatele.
Ella34
Postat pe 6 August 2009 11:53
din ce spune ea,are acasa familie si copii,deci nu asta a cautat
a cautat vorbe dulci,sex...asta a gasit
regulile jocului se stabilesc la inceput
eladaela
Postat pe 6 August 2009 11:57
deci, ce am inteles eu:
-tu esti casatorita, multumita, dar ai amant,
-el, e casatorit, dar are mai multe amante,
-amantele lui sunt majoritatea casatorite, dar isi inseala sotii...

concluzia??

toata lumea inseala pe toata lumea!!! eu zic sa-ti urmaresti sotul, sa vezi daca nu te inseala si el....

sunt rea!
zambila
Postat pe 6 August 2009 12:00
cu nevasta amantului.....
si au trait fericiti pana la adanci batranete...
eladaela
Postat pe 6 August 2009 12:03
in semn de multumire ....cum altfel ?!!!
blanca
Postat pe 6 August 2009 12:03
raman la parerea ca tre' sa-l ucida. cred ca-s singura sustinatoare de omor prin imprudenta de pe acilea

cat mai umlu eu prin targ, poate i se implineste si imi dai o veste buna

hai, viata si acordeon ! ne mai auzim, azi
si_totusi
Postat pe 6 August 2009 12:06
esti mortala Totusico!
blanca
Postat pe 6 August 2009 12:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
scoala 14 De la: alfheim 27 Iunie 2011 22:07
Romania sau alte tari? 14 De la: violete 7 Noiembrie 2013 12:19
Ne hranim cu vise sau ele sunt doar o un remediu pentru a ne ajuta sa luptam si sa nu ne dam batuti ? 18 De la: LILO 5 Ianuarie 2010 22:42
ce te deternima sa alegi o anumita facultate ? 16 De la: floare_cu_colti 18 Februarie 2011 17:20
masuri anticriza 18 De la: dorina1939 29 Iunie 2010 15:57
Setari Cookie-uri