amante inselate

e bine ca macar ai invatat ceva din asta!!

iar intrebari de genu: ce vroia de la mine?? de ce ma mai cauta daca si asa mai avea alte 4 la rand?? nu-si au rostul...nici el n-ar sti sa-si rasunde lui insusi!!
probabil din amuzament, poate sufera de prea multe iubire, naiba stie!!
mai stiu o persoana, tot asa, o deranja ca o inseala iubitul, suferea sincer, dar nu se putea abtine sa nu-l insele si ea, la randul ei, cu mai multi chiar....
concluzii???
cauta sa faci ceva constructiv, cu care sa-ti ocupi timpul liber...

ah, si tu il iubesti pe el tocmai pt ca se poarta mizerabil, pt ca iti creaza probleme!!
daca ti-ar face sotul probleme, atentia ta s-ar indrepta automat asupra lui, si ti-ai da seama cat e de important! nu??
zambila
Postat pe 6 August 2009 14:42
tot aci dezbateti?

vad ca nu l-a omorat si nici nu l-a alungat cu farurile. deziluzie totala. il iarta

daca mai pateste cineva asa, un sfat. ii luati hainele cat nenea face un dus . shusaua si sa se descurce. sa ne inchipuim cui da telefon . nevestei? e mort. amantelor? tot mort. unui prieten. ei, he ,he ! ce frumos. rad aia de el si prin somn. asta razbunare cumplita
si_totusi
Postat pe 6 August 2009 14:47
iooiii, totushico ce sadica esti, crudelo!

bravo, mami, asa-mi place!

io ho hoooo... iti dai seama ce ar rade pretenarii lui si cu couru' de el, toata viata ?
da' mandra sa faca bine sa ii ia hainele si sa dispara din raza lui de actiune ori sa se inarmeze bine!
Thor
Postat pe 6 August 2009 14:50
De la: si_totusi, la data 2009-08-06 14:47:55tot aci dezbateti?

vad ca nu l-a omorat si nici nu l-a alungat cu farurile. deziluzie totala. il iarta

daca mai pateste cineva asa, un sfat. ii luati hainele cat nenea face un dus . shusaua si sa se descurce. sa ne inchipuim cui da telefon . nevestei? e mort. amantelor? tot mort. unui prieten. ei, he ,he ! ce frumos. rad aia de el si prin somn. asta razbunare cumplita

eladaela
Postat pe 6 August 2009 14:50
De la: Thor, la data 2009-08-06 14:41:55he he heeee... ca ca un om mare le zice greaca

asa e, soro: amant = fara obligatii
da' de unde stii mataluta, ai?

am cetit cartea thorele
eladaela
Postat pe 6 August 2009 14:51
bre, greaco, sau ai vazut filmu'?

si vezi ca iar incepushi cu copy/ paste-u' ala!
Thor
Postat pe 6 August 2009 14:52
pai ce numa' irinuca??
eladaela
Postat pe 6 August 2009 14:55
thor, nici o grija. cand o femeie vrea, poate.

si_totusi
Postat pe 6 August 2009 14:56
draga zambilutooooooooooooo..... se poarta excelent, nu se paorta mizerbail.. nu ai ce sa ii reprosezi din orice punct de vedere........... si nici sotului meu.... cred ca intr-adevar eu am o problema....
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 14:58
pai si in cazul asta te mai intreb o data...ce-ai cautat???
eladaela
Postat pe 6 August 2009 15:00
ai vrut sa-ti testezi capacitatile,la barbat'tau perspicacitatea si la amant fidelitatea??
eladaela
Postat pe 6 August 2009 15:00
draga mea ela... daca mi-asi putea raspunde la aceasta intrebare..... s-a intmaplat... atat pot spune . nu am nici un motiv ......... crede-ma ca nu mint
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 15:03
Mai, pretty women, daca zici ca sotul se comporta bine, ca-l iubesti (am inteles bine?) ce zici ca te-a facut sa-l inseli? Ce ai gasit la amant si nu aveai acasa?
Ella34
Postat pe 6 August 2009 15:03
nu intelegeti ca nici eu nu imi explic de ce am facuto... de prea mult bine... imi era prea bine .. totul mergea ca pe roate.. . intelegeti ca nu a fost ceva premeditat, nu mi-am dorit asta....... si nici acum nu imi dosresc........ nu vreau sa se mai ntample.. deja am terminat relatia.
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 15:06
intrebare intrebatoare
eladaela
Postat pe 6 August 2009 15:07
no, ca eu tot nu inteleg, daca el se poarta asa frumos, care-i problema??? ca doar nu te astepti de la unul care-si inseala familia, sa-ti fie tie fidel, nu??

sti, cam asa se intampla, ca inseli, incepi sa-l banuiesti si pe celalalt, pt ca vezi cat e de usor, si ca oricine ar putea
zambila
Postat pe 6 August 2009 15:07

sotul tau banuieste ceva? caci daca afla, s-ar putea rezolva problema... se termina cu atata bine si sa vezi atunci trai...
Ella34
Postat pe 6 August 2009 15:08
ooo, da!! ca bine zice ella!!!
daca tot vrei sa fii sincera!!
zambila
Postat pe 6 August 2009 15:10
draga zambila,

problema e ca eu il iubesc ... si e le vinovat de asta... daca imi spunea de la inceput ca e vb doar de sex... dar nu m-a facut sa am indragostesc de el si i-a fost foarte usor sa ma aiba dupa.....
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 15:11
draga ela,

da sotul meu are ceva banuieli dar nu e nici un pericol.. NU O SA SE MAI INATMAPLE.... NU INTELEGETI?????? iar am deviat de la subiect: ma razbun sau nu?
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 15:12
pai, si daca tu,care esti o pers. cerebrala, nu-ti explici de ce ai facut ce ai facut, de ce si-ar explica el??

tu ai stiut de la inceput ca el era insurat! sunt mai importante amantele decat sotia?? sau crezi ca, dupa 2 ani, el nu mai facea nimic cu ea??
si apoi, sa zicem sa nu stiai ca-i insurat....stiai ca esti tu maritata, nu?? asta nu-ti spune nimic??

da de ce va mai casatoriti fratilor???
zambila
Postat pe 6 August 2009 15:13
De la: frumusicaaa, la data 2009-08-06 15:11:10draga zambila,

problema e ca eu il iubesc ... si e le vinovat de asta... daca imi spunea de la inceput ca e vb doar de sex... dar nu m-a facut sa am indragostesc de el si i-a fost foarte usor sa ma aiba dupa.....


Il iubesti? Chiar si acum cand stii ce fel de om e?
Tzantzarika
Postat pe 6 August 2009 15:13
chiar trebuie un motiv anume ca sa inseli partenerul motive poti sa gasesti la tot pasul,ca nu ti-a zis buna dimineata ca nu te-a pupat de noapte buna ,ca nu ti-a cumparat florile pe care le vroiai,ai asteptat cu masa pusa si a venit cand s-a racit mancarea ,etc asa ca motive ai o mie depinde de secunda cum iti privesti pe cel care il doresti in momentul acela si restul se uita tot
pufoasa67
Postat pe 6 August 2009 15:15
draga mea eu sint mai blonda dar tipul trebuie ca i bazat timp ptr toate 4 ,banuiesc ca bani ziceai de hotel ...,plus nevasta acasa sa nu simta nimic ne dai nr la robocap?????????
nazirra
Postat pe 6 August 2009 15:15
de acord cu totusica!!
mama lui de nenorocit, care te-a mintit si te-a facut sa te indragostesti de el, desi erai casatorita, si multumita!!!
eu zic sa te razbuni, ca altfel, dezbatem si maine aceeasi problema
zambila
Postat pe 6 August 2009 15:17
nazirra
Postat pe 6 August 2009 15:18
mai fata, tu inca mai plangi dupa Casanova asta mioritic, in loc sa-ti vezi de familie si sa incerci sa recuperezi (daca e posibil) ceea ce ai luat familiei tale si ai impartit cu "inculpatul"..?

Stii, poate si sotul tau isi pune aceeasi intrebare... sa se razbune pe tine sau nu? Poate a si luat o decizie, cine stie...
Ella34
Postat pe 6 August 2009 15:18
nu vrea ca l-am cerut si noi da' poate ne da adresa
eladaela
Postat pe 6 August 2009 15:18
draga zambi.. stiam tot de la inceput .... dar inca il mai iubesc petnru ca el mi-a spus multe lucruri pe care nimeni nu mi le-a spus ... pentru ca a fost altceva... el singur a spus ca vrea ca eu sa il iubesc si o sa faca tot ce ii sta in puteri sa nu pot renunta niciodata la el si ca atunci cand o voi face o sa ma doara foarte tare.. pentru ca o sa il iubesc... ei uite ca asta s-a intamplat...... acum o sa inchid usa definitiv in urma mea nu o sa mai discut cu nimeni nu o sam a mai gandesc la asta.... singura solutie, cat despre razbunare... la cate mi-ati zis azi.... mi-a trecut de tot.....
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 15:18
de fapt ... parca zici ca a vb el cu voi sa se razbune el pe mine prin voi ca prea m-ati pus la zid......... s-a intampalt ce vreti.. nu am facut rau nimanui... credeti-ma ca stiu ce spun...... nu stiti decat voi de atatia ani......
frumusicaaa
Postat pe 6 August 2009 15:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
viata cu gust de intelepciune-pensionarea 18 De la: Jojolin 6 Martie 2011 10:36
Cu 8 corigenţe în liceu, antreprenor de succes. 5 De la: Adi_1 2 Iunie 2015 15:50
Castiga bani prin activitate pe internet! 5 De la: missys 15 Ianuarie 2011 00:49
oportunitate licenta gratis pina in 10 dec. 1 De la: garbo050217 24 Noiembrie 2010 19:56
pff 3 De la: dor72_ 18 Decembrie 2011 12:59
Setari Cookie-uri