De ce totul se rezuma la bani si la sex?

io peste zi am facut doar un bors de perisoare. am citit o reteta dintr-o carte si am combinat-o cu ce stiam eu si cu doua cuburi de knorr gaina .... a iesit f. bun!
clippy
Postat pe 6 Martie 2010 20:22
.... asa si .... cipandelii de unde?
clippy
Postat pe 6 Martie 2010 20:22
mai deci eu am facut tone de papica
ciorba de pui, pifaf de orez, snitele de pui, tocanita de porc si o tava mare de friptura la cuptor
nelly05
Postat pe 6 Martie 2010 20:25
fara mine...

dar maine merg si eu!

ioi, ce-mi place! retete de ciorba pe topicul despre sex si bani...
Tylly
Postat pe 6 Martie 2010 20:26
aaaaici era de sex nu de ciorbe? hm ... ce sa-i faci? se mai intampla!
clippy
Postat pe 6 Martie 2010 20:28
las' ca-i buna si ciorba, ca sex pe burta goala....
nelly05
Postat pe 6 Martie 2010 20:30
hai sa zic si io... azi am fost la job, deci, n-am facut nimic.

acum stau cu uleiul de masline-n par, cica face bine.
vedeti, io inca mai cred in minuni.
Tylly
Postat pe 6 Martie 2010 20:32
crezi, crezi
nelly05
Postat pe 6 Martie 2010 20:33
....Nu intotdeauna si nu pentru toata lumea....
garbo272966
Postat pe 7 Martie 2010 17:43
Oameni buni ati fugit de la subiect UNDE DAI SI UNDE CRAPA asa zice o data bunica sa va reamintesc ,,DEce totul se rezuma la bani si sex?
Asa in primul rind e adevarat fara dor si poate daca mincam in fiecare zi fasole si facem sexs cu persoana iubita e clar ca nu vom fi accepta-ti in clasa de mijlok care le place areul curat si flori pe masa ,TV cu 300 canale si in primul rind sa presupunem ca nu ai munca si esti un coate goale crezi ca vei avea onoare sa te ceara in casatorie o persoana care are bani fara exagerare ,nu se uita nimeni la noi daca nu avem o para chioara , Cit despre sex valeu poti sa te duci oriunde sa spui stii nu am bani dar vrea putin sexs imi dai te rog da te duci si gasescti oriunde dar asta e ideea facem lucruri fara sa gindim .Ma tot gindesc incerc sa apreciez viata decenta normala cu 2 persoane care se iubesc si muncesc amindoi sau unul compenseaza nunaca celalaltuia am intilinit asta si la prieteni de ai mei care au emigrat in afara tari sint amindoi DR si numai unul a luat examenul pt licenta , si nu lea fot usor au platit un pret enorm asa ca este foarte adevarat TOTULT SE REZUMA LA BANI SI SEXS asa a fost di todeauna nu luati rapid interpretarea Aea e c,,,va si face bani din sex stii am observat ca multi din chatul acesta site-ti departe de maturitate de a intelege adevaratul sens al vieti va rezumati rapid la hai sa fim impotriva unuia care aduce o noua discutie si la urama am uitat de fapt ce vb;TREZITIVA EXACT CUM SPUN CEI CE INTELEG DE CE TOTUL SE REZUMA LA SEXS SI BANI ,,VISUL MERGE INAINTE NUMAI VISATORUL MOARE OK BAY BAY
garbo082991
Postat pe 7 Martie 2010 21:34
asa, deci despre ce vorbeam aici? aaaaaaaa, despre ciorba de perisoare
nelly05
Postat pe 7 Martie 2010 21:50
vaaai, cat esti de rea! vrei sa strici topicul?

azi am facut o prajitura cu nuca, o bunatate!!!
Tylly
Postat pe 7 Martie 2010 21:56
eu rea?
pai si acuma spui de praji aia? vezi,vezi, vezi...cine e rea aaaaaaaaaa?????
nelly05
Postat pe 7 Martie 2010 21:59
da-ne si noua reteta...
garbocatalyna
Postat pe 7 Martie 2010 21:59
Mda, interesanta opinie, dar ADEVARATA, de ce? pentru ca intradevar cu nu-ti satisfaci decat nevoile personale ca om , ca animal etc, cum vreti voi, dar exista un dar, fara bani sau cu mai putini bani in conturi poti face dragoste si intradevar este o mare diferenta.!
garbo067336
Postat pe 7 Martie 2010 22:33
Totul se rezuma pentru cine face rezumate...
Bruce_Lee
Postat pe 21 Martie 2010 05:56
De la: Bruce_Lee, la data 2010-03-21 05:56:29Totul se rezuma pentru cine face rezumate...
ce?
liaiedera
Postat pe 15 Aprilie 2010 20:13
Poate ca se deduce astfel:banii ajuta la traiul oamenilor si sexul ajuta la mentinerea tonusului psihic si iata de ce e nevoie de amandoua!
florin_c76
Postat pe 16 Aprilie 2010 18:08
De la: florin_c76, la data 2010-04-16 18:08:08Poate ca se deduce astfel:banii ajuta la traiul oamenilor si sexul ajuta la mentinerea tonusului psihic si iata de ce e nevoie de amandoua!
Da pai pt bani trebuie sa iti bani capul cum sa ii poti obtine prin munca cinstita..Si sexul sa il faci cu sotul tau,,sau cu sotia ta daca este barbat..Nu cu toti maimutoii in calduri
xenaprintesarazboinica
Postat pe 16 Aprilie 2010 20:37
Asa o fi luptatoareo insa sa nu faci banii in Romania ca te prinde fiscul!
florin_c76
Postat pe 16 Aprilie 2010 23:11
De la: florin_c76, la data 2010-04-16 23:11:52Asa o fi luptatoareo insa sa nu faci banii in Romania ca te prinde fiscul!
In romania nu se pot face bani...Dar se pot face impreuna..Dar nu merita nimeni sa o iei de la zero pt ca nu exista seriozitate...Trebuie severitate..Ca daca esti prea buna ca femeie esti calcata in picioare si devalorizata..Din moment ce este barbat,,are datoria sa intretin familia.Nu ca barbatul face pe vanatorul si ii un coate goale cu buzunarile gaurite pt care cauta femei,,care sa se casatoreasca cica din iubire,dar el barbatul sa fie din interes..Ca noi femeile sa ne folosim inima si ei barbatii sa isi foloseasca creierul ca sa se foloseasca de noi noi femeile mai usor...
xenaprintesarazboinica
Postat pe 16 Aprilie 2010 23:51
NU merita nici un barbat sa o iei de la zero,apoi sa iti manance nervii ca ca esti la mana lui.Pt ca femeile castiga putin in romania..Si apoi,,sa depinzi de un barbat ca sa te trateze ca un nimic...Nu se merita frate..Daca barbatul are verzisori si minte in cap..Merita sa o pui de o casatorie....Daca nu la gara cu el,,cu valize,sau pungulite ce are
xenaprintesarazboinica
Postat pe 16 Aprilie 2010 23:54
Ca cica unele femei,se casatoresc cu barbati puturosi are au s...a si caciula si ei vor sa se insoare..Ca parca casatoria este o joaca si copii ar fii papusi...Pai daca barbatul nu si-a batut capul ca sa faca verzisori in viata lui..Ci sia batut capul doar cu prostiile..Nu merita sa te incurci cu el...Cu unul care sa cureti dupa el,,bea banii...Nu se merita..Doat femeile naive fac asa ceva..Care cred in mos craciun si barbati buni...Barbatii sunt rai si egoisti...Ei cauta femei naive ca sa ii accepte asa cu buzunarile gaurite pt ca lor nu lea placut munca,,ci lea placut golaneaala
xenaprintesarazboinica
Postat pe 17 Aprilie 2010 00:00
Daca are tot ce iti poate oferi il trimiti la aeroport?
florin_c76
Postat pe 17 Aprilie 2010 00:01
asaaaaaaaaaa!!!!!!!!! .....deci....cine ce zicea de ...prajituri p`aci?
ca asa pofta imi facura!!!!!!........
ovidiu42
Postat pe 17 Aprilie 2010 03:43
Prajiturile sunt pe alt topic!
florin_c76
Postat pe 17 Aprilie 2010 21:06
Banii sunt ptr ochii dracului si sexul ptr mama lui.
53_nono
Postat pe 18 Aprilie 2010 00:15
Se poate si asa!
florin_c76
Postat pe 18 Aprilie 2010 09:09
Nu este nimic gresit ca sa ai bani..Din momemt ce ii cistigi prin munca cinstita..Pt ca nu trebuie sa fii legat de bani...Stii poveste cu Iov.A fost foarte bogat.Dar Dumnezeu i-a facut un test.Ca sa ii vada credinta si sa vada daca el este legat de bani...Sa nu ai banii ca un idol in viata..Trebuie sa te bucuri si cand ai mai putin,si cat ai mai mult..Daca vrei mai multi bani,,trebuie sa iti bati capul cum sa ii obtii prin munca cinstita
xenaprintesarazboinica
Postat pe 18 Aprilie 2010 17:31
Eu nu vreau multi bani decat sanatate sa am si multumire sufleteasca si impliniri marete!Si...lista continua!
florin_c76
Postat pe 18 Aprilie 2010 21:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Femeile peste 35 de ani 228 De la: yves 21 Februarie 2011 22:46
Sex in Mercedes. 165 De la: PerfectStranger 26 Septembrie 2013 21:39
ejaculare 32 De la: garbo_415324 15 Septembrie 2015 12:42
Ce ar trebui sa fac ca sa il uit? 14 De la: klarakla 12 Noiembrie 2010 01:25
Sex si sentimente 24 De la: garbo_14136 31 August 2017 11:00
Setari Cookie-uri