Monitoare de fertilitate

Dragelor ,

Au aparut si in Romania monitoarele de fertilitate ,niste dispozitive de monitorizare simpto-termica a fertilitatii ,un produs numit Cyclotest.
Ce parere aveti?
garbo_5418
Postat pe 11 Iulie 2012 12:06
Buna seara fetelor!
Eu am cumparat un aparat de 2 luni deja, un Cyclotest 2 Plus, cel care este pentru contraceptie naturala de pe site-ul lor si sunt extrem de multumita! recomand fetelor care sunt intr-o relatie serioasa. e foarte tare, iti arata zilele in care poti sa ramai, iar in cea mai mare parte din luna nu trebuie sa-mi iau nici o masura. sunt mult mai relaxata si stiu mai multe despre corpul meu. Va pup!
garbo_7407
Postat pe 10 Septembrie 2012 21:32


pentru barbati sau pentru femei... ? numele lui insa imi aduce mai mult aminte de... Closet ! si daca ai trompele astupate.de ex. tot cu monotorizare o rezolvi... ? eu intreb doar....
barboneli
Postat pe 10 Septembrie 2012 21:52
Unii se "chinuie" sa faca un-doi copii...si altii ...doar sa se "joace"..pacat.. eu as fii facut si 10 copii,daca puteam..asa abia am reusit 2,dar am ramas doar cu unu-Maria..multumesc D-lui si pt atat! Mi-ar fii ..rusine sa mai si afisez cum sa scapi de-o sarcina...macar pt cei care atat de mult isi doresc copii si nu pot avea...nu mai deschideti astfel de stupide topice...
S-ar putea ca atunci cand va veti dori cu adevarat copii...sa nu mai puteti face-si nimic nu-i intamplator... dar la aceea ca s-ar putea sa faceti..copii cu pb fizice,v-ati gandit?? Jocurile astea ..o sa va coste candva...cum am mai zis:nimic nu-i intamplator...
elisabeta_boia
Postat pe 10 Septembrie 2012 22:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Roman....pribeag prin lume. 8 De la: Luna_in_capricorn 27 Septembrie 2010 09:53
ce anume nu pricep sau unde gresesc prin felul meu de a gandi? 51 De la: padwan 11 Aprilie 2014 07:04
Un sfat va rog? 21 De la: elodia 4 Aprilie 2011 18:14
buna. am si eu o problema dk ma poate ajuta cineva 51 De la: nelly05 27 Februarie 2010 14:37
Nu vrea sa ne mutam impreuna 33 De la: garbo_412907 8 August 2015 14:10
Setari Cookie-uri