BARBATII...II IUBIM,II URAM SI NU NE SUNT INDIFERENTI

De la: sophia, la data 2009-09-08 19:53:02 *Este ......o problema daca vrei sa scapi de un barbat fara sa-l ranesti. Expresii ca "iesi afara" sau "nu vreau sa te mai vad" nu fac decat sa te oblige sa-i dai explicatii ca sa scapi de el.
Incearca sa-i spui ""Te iubesc, vreau sa ma marit cu tine, vreau sa avem copii". Va pleca fara sa ceara explicatii.............


*Cand o femeie incearca o rochie care ii este stramta, se gandeste ca s-a ingrasat. Cand un barbat incearca niste haine care sunt stramte, se gandeste ca au intrat la apa.


*Barbatii cred ca au puterea, femeile stiu deja ca o au.....................





BARBATII CONDUC LUMEA, INSA F E M E I L E II CONDUC PE BARBATI...



DE UNDE AI/ATI SCOS TAMPENIA ASTAAA?? BARBATII CONDUC mereu lumea....de la inceputurile ei si pana azi!! voi doar va erijati in manipulatoarele barbatilor atata puteti...atata...aratati
superbus
Postat pe 8 Septembrie 2009 20:48
Ia uite. Aparu superbus si ne spune bancuri bune.
Micass
Postat pe 8 Septembrie 2009 20:51
De la: superbus, la data 2009-09-08 20:48:32
De la: sophia, la data 2009-09-08 19:53:02 *Este ......o problema daca vrei sa scapi de un barbat fara sa-l ranesti. Expresii ca "iesi afara" sau "nu vreau sa te mai vad" nu fac decat sa te oblige sa-i dai explicatii ca sa scapi de el.
Incearca sa-i spui ""Te iubesc, vreau sa ma marit cu tine, vreau sa avem copii". Va pleca fara sa ceara explicatii.............


*Cand o femeie incearca o rochie care ii este stramta, se gandeste ca s-a ingrasat. Cand un barbat incearca niste haine care sunt stramte, se gandeste ca au intrat la apa.


*Barbatii cred ca au puterea, femeile stiu deja ca o au.....................
draga, superbus, la varsta ta, 30, e normal sa gandety asa....... te "ataci" prea repede....
oricum, eu imi mentin afirmatiile...
o seara frumoasa!!!!






BARBATII CONDUC LUMEA, INSA F E M E I L E II CONDUC PE BARBATI...



DE UNDE AI/ATI SCOS TAMPENIA ASTAAA?? BARBATII CONDUC mereu lumea....de la inceputurile ei si pana azi!! voi doar va erijati in manipulatoarele barbatilor atata puteti...atata...aratati
sophia
Postat pe 8 Septembrie 2009 20:56
barbatii...sunt la putere... nu va amagiti cu udrea...madonna....monroe........ hai sa fim seriosi....
superbus
Postat pe 8 Septembrie 2009 20:57
ce mai fericireeeeeeeeeeeeeeeeeeee
margelatu_68
Postat pe 8 Septembrie 2009 21:00
De la: superbus, la data 2009-09-08 20:57:31 barbatii...sunt la putere... nu va amagiti cu udrea...madonna....monroe........ hai sa fim seriosi....

Adica la scarbele din politica te refereai tu ca sunt la putere?
Micass
Postat pe 8 Septembrie 2009 21:01
In afara de femeile care sunt un fel de magnet pentru barbati, majoritatea femeilor nu vor un barbat foarte increzut si care crede ca este cel mai tare. Dar daca barbatii timizi sunt foarte atragatori atunci de ce nu ii vaneaza toate femeile?


Niciodata prima miscare


Femeile vor ca barbatii sa le ceara intalniri, sa faca planul unei seri si sa le sarute atunci cand se asteapta mai putin.


Stiu ca risti atunci cand esti indraznet, dar daca refuzi sa faci prima miscare vei ajunge nicaieri intr-un ritm foarte rapid. In plus fata de lipsa initiativei, barbatii timizi sunt in general mai pasivi si un barbat care este indiferent si incearca intotdeauna sa multumeasca poate deveni iritant, chiar daca are poate cele mai bune intentii. Nu ezita sa iti comunici parerile sau opiniile, daca ai asa ceva............................

sophia
Postat pe 8 Septembrie 2009 21:05
obisnuim sa..... ne complacem in situatii nedorite. Ne lipseste de multe ori curajul de a pune capat cand vedem ca pur si simplu nu merge. Sau ne incurcam in principii. Sau credem ca-l iubim pe celalalt, dar iubim imaginea pe care am dori s-o aiba.


Pierdem timp pretios.... Ne e frica sa punem suflet la inceput, si ucidem iubirea care se naste. Ne e frica sa spunem NU la sfarsit, si incercam sa reinviem sentimentele ce au murit demult.............

sophia
Postat pe 8 Septembrie 2009 21:05
De la: Micass, la data 2009-09-08 21:01:08
De la: superbus, la data 2009-09-08 20:57:31 barbatii...sunt la putere... nu va amagiti cu udrea...madonna....monroe........ hai sa fim seriosi....

Adica la scarbele din politica te refereai tu ca sunt la putere?


ma refeream la varfurile feministe ...poate nu am ales cele mai tari femei...iarta-ma...dar nu aveti prea multe exemple... asa ca ...fiti mai modeste....doar Sf. Maria.... ar putea fi un exemplu....in rest.... tot o apa si-un pamant....
superbus
Postat pe 8 Septembrie 2009 21:14
Un barbat ajunge la D-zeu si-l intreaba:
- Doamne, de ce ai facut femeia atat de frumoasa?
- Ca sa te poti indragosti de ea.
- Si de ce ai facut-o asa de buna...?
- Ca sa te poti indragosti de ea!
- Dar, Doamne, de ce ai facut-o asa de proasta?
- Ca sa se poata indragosti de tine!...............



Stimat doamn, m iertai, dar aceast semntur nu seamn cu cea a soului dumneavoastr, spune funcionarul bncii.
- Se poate, azi l-am semnat cu alt stilou. V aduc imediat un cec nou.....................................



La ce e mai uor s renuni: la VIN sau la FEMEI ???
Depinde de vechime...............
sophia1971
Postat pe 8 Septembrie 2009 21:16
botosneanule, rusinica!!!! ia zi, din apa asta si din pamantul ista, nu cumva ai fost plamadit si talica, un botz de huma? ha?
si_totusi
Postat pe 8 Septembrie 2009 21:18
Trei femei au primit dreptul la o dorinta, aceasta urmand a le fi indeplinita.
Prima ceru sa devin de zece ori mai inteligenta. Deci a devenit de zece ori mai inteligenta.
A doua ceru sa devina de o suta de ori mai inteligenta. Deci a devenit de o suta de ori mai inteligenta

A treia a cerut sa devina de 1000000000 mai inteligenta.
Deci a devenit ... BARBAT!!
superbus
Postat pe 8 Septembrie 2009 21:25
De la: superbus, la data 2009-09-08 21:25:02Trei femei au primit dreptul de asi pune cate o dorinta, aceasta urmand a le fi indeplinita.
Prima ceru sa devin de zece ori mai inteligenta. Deci a devenit de zece ori mai inteligenta.
A doua ceru sa devina de o suta de ori mai inteligenta. Deci a devenit de o suta de ori sa de 1000000000 mai inteligenta.
Deci a devenit ... BARBAT!!


HA, HA HA............... Juriul te-a declarat vinovat de bigamie. Eti condamnat la opt ani de nchisoare. i te rog s fii mai grav, pe msura momentului. Acum te-ai gsit s rzi
- M iertai, domnule judector, mi-a fost team c o s m achitai!.............................

Femeile sunt ca medaliile olimpice : trebuie sa lupti pentru ele, apoi iti atirna de git o.................
viata intreaga.
sophia1971
Postat pe 8 Septembrie 2009 21:26
ion vrea sa se insoare ,da nu stie ce sa faca cu sotia. asa ca se roaga de o colega a lui care umla,, sa i arate, ca o nplateste. tipa se prinde ,si il cheama la ea. ion vine, ea incepe; ioane da camasa jos, ion, rusinos o da, ioane da pantalonii, ioane suie pe mine, ioane baga, ioane, scoate si tot asa repeta,, dupa un timp ion se inerveaza si se inbraca. ii zice tipei; stii vad ca esti tare nehotarita ,pina te hotarasti eu am plecat,,
ANYSKA
Postat pe 8 Septembrie 2009 21:28
De la: sophia, la data 2009-09-08 21:26:58
De la: superbus, la data 2009-09-08 21:25:02Trei femei au primit dreptul de asi pune cate o dorinta, aceasta urmand a le fi indeplinita.
Prima ceru sa devin de zece ori mai inteligenta. Deci a devenit de zece ori mai inteligenta.
A doua ceru sa devina de o suta de ori mai inteligenta. Deci a devenit de o suta de ori sa de 1000000000 mai inteligenta.
Deci a devenit ... BARBAT!!


HA, HA HA............... Juriul te-a declarat vinovat de bigamie. Eti condamnat la opt ani de nchisoare. i te rog s fii mai grav, pe msura momentului. Acum te-ai gsit s rzi
- M iertai, domnule judector, mi-a fost team c o s m achitai!.............................




mama mia.... :))) te-ai grabit...nu mai poti da un copy/paste dupa un banc!! ca sare sophia...cu toate judecatoarele sa te inchida.....
superbus
Postat pe 8 Septembrie 2009 21:30
De la: DrkShad0w, la data 2009-09-08 21:05:10 obisnuim sa..... ne complacem in situatii nedorite. Ne lipseste de multe ori curajul de a pune capat cand vedem ca pur si simplu nu merge. Sau ne incurcam in principii. Sau credem ca-l iubim pe celalalt, dar iubim imaginea pe care am dori s-o aiba.


Pierdem timp pretios.... Ne e frica sa punem suflet la inceput, si ucidem iubirea care se naste. Ne e frica sa spunem NU la sfarsit, si incercam sa reinviem sentimentele ce au murit demult.............




AMETYST
Postat pe 8 Septembrie 2009 21:39
Superbus (mereu m-a facut sa rad nick-ul asta), sunt chiar asa de acri strugurii? Lasa draga, ca esti sanatos si ai si doua maini.
Micass
Postat pe 8 Septembrie 2009 21:39
De la: superbus, la data 2009-09-08 21:30:48
De la: sophia, la data 2009-09-08 21:26:58
De la: superbus, la data 2009-09-08 21:25:02Trei femei au primit dreptul de asi pune cate o dorinta, aceasta urmand a le fi indeplinita.
Prima ceru sa devin de zece ori mai inteligenta. Deci a devenit de zece ori mai inteligenta.
A doua ceru sa devina de o suta de ori mai inteligenta. Deci a devenit de o suta de ori sa de 1000000000 mai inteligenta.
Deci a devenit ... BARBAT!!


HA, HA HA............... Juriul te-a declarat vinovat de bigamie. Eti condamnat la opt ani de nchisoare. i te rog s fii mai grav, pe msura momentului. Acum te-ai gsit s rzi
- M iertai, domnule judector, mi-a fost team c o s m achitai!.............................
....................

.


........................ok, uite iti spun un banc tare cu ...DOCTORI:...........
O tipa se duce la ginecolog si il roaga sa o faca fata mare din nou pentru ca peste citeva zile avea nunta. Doctorul pentru 100$ o opereaza si o face din nou virgina. A doua zi tipa se intoarce la doctor si vrea sa se opereze din nou pentru ca nu s-a putut abtine si a facut sex. Doctorul nervos pentru 300$ o opereaza din nou. A treia zi tipa vine din nou sa se opereze. Dupa insistente indelungate doctorul accepta sa o opereze pe 1000$ din nou. Dupa ce isi iau la revedere doctorul curios o urmareste pe tipa si observa ca dupa citva metri brancardierul o ia pe tipa de mina si o baga intr-o camera si o f-te.
Dupa ce termina, doctorul nervos il cheama pe brancardier la el si il intreaba de ce a facut asta. Brancardierul nedumerit ai spune:
- Bine domnule doctor ce nu va convine? Dumneavoastra va luati banii si eu imi fac placerile. Doctorul si mai nervos ii raspuse ca lui ai convine sa ia banii dar nu ai convine sa isi bage cineva p.... in munca lui. ........................

sophia1971
Postat pe 8 Septembrie 2009 21:39
Omu', daca era responsabil, nu gandea ca-n bacu':...Ce ti-as... face daca n-ai fi nevasta mea"... s-uite asa dadu fugutza la mandrutza
E, cine e de vina "oul sau gaina", daca ma-ntelegi..
dihoritza
Postat pe 8 Septembrie 2009 21:45
micass....nu stiu de ce ma cobor sa iti raspund(poate iti mai dau o sansa)...replica ta e incolora,insipida,inodora!! nici macar nu ma bate gandul sa devin misogin!!!! e prea slaba.. dar mai incearca....
superbus
Postat pe 8 Septembrie 2009 21:49
Ce ne radem!!!
Micass
Postat pe 8 Septembrie 2009 21:51
mai, superbule, pe tine cine te-o facut: o muiere sau un barbat?

Cred ca te-o facut o muiere si cand ai crescut ai vrut si tu sa o faci pe una, dar nu te-o lasat, asa ca le vorbesti de rau pe tate...poti sta si fara muieri, ce te plangi doar ai doua maini?

Adeca, o parte din muierile de aici cred ca toti barbati e porci, iar o parte din cei ce se dau barbati aici cred ca toate muierile e curve....

mai schimbati, fraticule, placa - a facut sant
daria_
Postat pe 8 Septembrie 2009 21:52
Micass-ule , tare, sora mea..
kyra
Postat pe 8 Septembrie 2009 22:02
e-he-he-i
blanca
Postat pe 8 Septembrie 2009 22:05
blanco, cateodata se mai face gura punga, asa-i?
kyra
Postat pe 8 Septembrie 2009 22:07
Margelutule, iarta-ma, da sunt si eu noua p-aci si mor de curiozitate sa te intreb ceva. Ti-am tot citit comentariile si n-am priceput mai nimic.
Intrebare: De unde esti matale, nene, de pamant? Or nu esti de pe colea, din Romania noastra bogata in alea alea, ca nu-ti inteleg limba.
dihoritza
Postat pe 8 Septembrie 2009 22:07
marteeee
margelatu_68
Postat pe 8 Septembrie 2009 22:13
kyrutz azi n-am beut lapte...
blanca
Postat pe 8 Septembrie 2009 22:19
de superb zic, acrii strugurii aia
kyra
Postat pe 8 Septembrie 2009 22:21
superbu-le acu ti-am citit mesajele toate .
Eu crez cu tarie ca ... ...cedeaza ...
trebe sa se joace cineva, deh...
blanca
Postat pe 8 Septembrie 2009 22:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Preotilor le este frica ca isi vor pierde locurile de munca de asta nici nu se parasc intre ei 147 De la: xenaprintesarazboinica 23 Septembrie 2014 10:19
credetzi ca o relatzie de distatza are viitor? 233 De la: anca_anka 26 Aprilie 2010 12:51
intimplarea mea 73 De la: asteroid 7 Decembrie 2011 22:59
iubire adevarata sau iubire falsa? 43 De la: Reflex 30 Ianuarie 2010 20:10
Pareri va rog! 14 De la: garbo_429706 19 Martie 2016 20:34
Setari Cookie-uri