Cum arat?

As aprecia o parere sincera.
Multumesc!
Michaels_David_1
Postat pe 8 Martie 2016 16:32
...
Rotty
Postat pe 8 Martie 2016 16:37
Cum arăți?
O,esti frumos,cum numa-n vis
Un inger se arata....
Contrazice-ma!
dana1975
Postat pe 8 Martie 2016 17:50
De la: Michaels_David_1, la data 2016-03-08 16:32:25As aprecia o parere sincera.
Multumesc!


Si eu as prfera o imagine de-a ta, sincer ! Asa cum apari in postare sub forma eterica sau ca o fantoma invizibila, nu arati rau de loc ! Ti-as cere chiar o intalnire daca as fi sigur ca gura si nasul sunt chiar la locul lor normal. Da, poti sa vi si fara cercei.
barboneli
Postat pe 8 Martie 2016 18:53
Ce romantici
ingerasulluptor1
Postat pe 8 Martie 2016 19:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Idee criminala 164 De la: garbo061190 4 Noiembrie 2009 16:28
coopiii 19 De la: snowflake 17 August 2009 13:21
Minciuni albe... 338 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:54
as dori un sfat 8 De la: dolce_farnientte 25 Decembrie 2011 17:20
Intrebare pt. barbatii din capricorn. urgent!!!! 19 De la: dalimi 5 Septembrie 2009 22:04
Setari Cookie-uri