offf

nu mi merge niciodata sa citesc horoscopul,....mereu imi intra altceva...ce pot sa fac?cine a facut site ul asta asa de pacatos?
none
Postat pe 3 Iunie 2009 01:42
mai incearca...n-are treaba aici site-ul.pc-ul tau e cu problema...
mia79x
Postat pe 5 Iunie 2009 12:24
Nici eu nu gasesc nici loc de dat cu capul si nici dieta lui cata.
strumfitoaia
Postat pe 9 Iunie 2009 20:36
uite aici locu' de dat cu capu'

http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/4914/loc-de-dat-cu-capu.html

iti caut eu si dieta
wife_de_zmeu
Postat pe 9 Iunie 2009 21:16
ia de-aici pisi

http://www.garbo.ro/comunitate/forum/view_topic/4479/Dieta-lui-Catalin-Crisan.html
wife_de_zmeu
Postat pe 9 Iunie 2009 21:17
nene, tie iti plac horoscoapele ?,, mai rar la barbati, parol..
gabitzza
Postat pe 9 Iunie 2009 22:18
Da de unde stii Gabitzz ca e barbat? Nu te lua dupa aparente. Mai intreaba-l daca-i plac oglinzile casa fii sigura
Aemulus
Postat pe 10 Iunie 2009 04:43
UITATI-VA CE AM PRIMIT! VA SCRIU CU LACRIMI IN OCHI!
monica

CONTACT 0722 139 181 sau 0771 673 706 sau e-mail la adresa dominic_negrici@ yahoo.co. uk .
Om bun, noi fiind micuti, nu am dori sa te santajam emotional, insa adevarul trist e ca tu ai ramas singura noastra sansa de supravietuire. Suntem 9 catelusi grasuni, frumosi foc si singuri pe lume. Am fost gasiti de un baiat milos intr-o balta pe o ploaie infernala, uzi si fara ochi in noaptea friguroasa si plina de pericole. Ne-am fi gasit cu siguranta un sfarsit oribil daca el nu ne-ar fi luat acasa unde, impotriva sfaturilor intregii familii, ne-a hranit cu biberon si lapte special la fiecare cateva ore, ziua si in miez de noapte, a spalat dupa noi si ne-a adapostit intr-un lighenash. Mai apoi, am primit chiar si o mama-surogat eroina, o catzelusha care a venit tocmai din Dragomiresti pana in centrul Bucurestiului ca sa ne alapteze, chiar daca mai hranise deja 3 serii de pui si nu ne-a putut ajuta decat cu cateva picaturi de lapte. Acum suntem cazati (in secret) in uscatoria de la ultimul etaj al blocului, cu tot cu catzelusa noastra adoptiva, si crestem pe zi ce trece, facandu-ne tot mai frumosi. Din pacate devenim din ce in ce mai grasi si mai galagiosi, riscand sa fim descoperiti (atat noi, cat si salvatorul nostru) de vecinii haini si reclamagii. Stapanul nostru va pleca in concediu in curand (pe 7 iulie) si, daca nu ne adopti, vom muri cu siguranta!

Ar fi pacat de norocul pe care l-am avut pana acum sa ne lasati .. Suntem 8 fetite si 1 baiat, culori alb, negru si crem; suntem cuminti si nepretentiosi nu vrem altceva decat o farfurioara cu terci, un patut ferit de frig si putina dragoste. Promitem ca nu vei regreta: o sa-ti oferim in schimb toata inima noastra de catelusi. Te asteptam, nu ignora mesajul nostru,

. Cu drag, 9 catelusi frumosi, norocosi si curajosi. ;)

Daca ne poti iubi un pic, suna la telefonul 0722 139 181 sau 0771 673 706 sau scrie-ne pe e-mail la adresa dominic_negrici@ yahoo.co. uk .










--
Viorica Mocanu
telefon: 0726286632
email: vmocanu@easynet. ro
email: viorica.mocanu@ gmail.com





Postat pe 27 Iunie 2009 16:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
TU IUBESTI ROMANIA ? EU DA ! 38 De la: VOIAJOR 14 August 2012 19:54
tudose 1 De la: hermosa20 28 Iunie 2012 15:41
Grasa de Bordeaux 90 De la: __16__ 11 Februarie 2014 15:22
ce sa fac sa nu ma mai simt singura?pote cineva sa imi ras? 9 De la: anaROBERT 20 Iulie 2010 00:49
Arta de a te trage din maimuta......... 72 De la: allexanndrra 10 August 2009 05:23
Setari Cookie-uri