ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Adevarat

Voteaza
*****Scor: 3 din 1 vot

hei, hei, heiiii nea craciun, opreste-te ca devii plictisitor deja...astea nu-s interzise pe site?pe bune...adminilor ce faceti?...ia o pauza, omule...esti culmea...ti-ai baut cafeaua azi?
  citeaza   raspunde

deja esti previzibil...zau asa ...virusule
  citeaza   raspunde

yeeeeeee...a disparut virusu' ma-sii...dar acum da de parca as fi vorbit singura...si zau ca nu aud voci
  citeaza   raspunde

so...ADEVARAT e ca de azi...nu vor mai aparea astia gen reclama mascata si alte alea...un bun inceput...si uite ca monologhez...
  citeaza   raspunde

mia...vezi ca sub postare ai un rand scris....raporteaza abuz de limbaj.....io am dat la 5 mesaje de-ale lui report abuz de limbaj si...pufff....a disparut...au lucrat adminii....bravooo..... multumim!!!
  citeaza   raspunde

da...am vazut...si eu am facut la fel...era totusi prea mult...pupiiiiii adminiiii
  citeaza   raspunde

Bravo fetelor!
Si eu ma chinuiam sa fac ceva ca este enervant rau!
Dar ati fost voi mai rapide!
  citeaza   raspunde

yeap!
  citeaza   raspunde

mama lui de virus plictisitor...desapear cu el...he he he
  citeaza   raspunde

mia, stii...erau niste filme din seria ghost busters...ai vazut macar vreunul?....asa suntem noi acuma.....virus-busters.....
  citeaza   raspunde

nu am vazut, ca nu-s o amatoare de genu'...dar imi pot imagina...si parca in real life tare-mi mai place...sa-i trimit in spatiu, bag seama...we did it, tutank
  citeaza   raspunde

bad boys...bad boyz...what u gonna do...what u gonna do when they come to get u????viiirus----busteeeerrr!
  citeaza   raspunde

citeaza   raspunde

Dar ce facea? Ca vad ca a postat la fiecare topi.
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: