cum sa-l fac sa ma ierte?

eu eram, irinuco, da' tu stii ca-s sfant, asa-i, dragoste?
pik_nik
Postat pe 26 Octombrie 2009 18:08
da io ma intreb de ce s-o rusinat fata???
tutankhamon
Postat pe 26 Octombrie 2009 18:12
De la: pik_nik, la data 2009-10-26 18:08:44eu eram, irinuco, da' tu stii ca-s sfant, asa-i, dragoste?
Pai doar Dumnezeu este sfant noi suntem doar slujitoriii lui.copiii lui. eu nu cred ca tu esti un copil cuminte,pt ca tu nu asculti de tatal tau..Dumnezeu.
irina31
Postat pe 26 Octombrie 2009 18:28
irinuco...te inseli....domnul a spus sa-ti iubesti semenii...uite domnul pik iti marturiseste dragostea lui pentru tine de cateva saptamani si tu nimic....pai se poate domnisoara???? unde iti e iubirea de aproape???
tutankhamon
Postat pe 26 Octombrie 2009 18:30
irinuco, ma recunosti vasazica precum fiu al lui dumnezeu?
uite, iti dau voie sa-mi tragi jos giulgiul si sa ma acoperi cu tine
pik_nik
Postat pe 26 Octombrie 2009 18:40
De la: tutankhamon, la data 2009-10-26 18:30:32irinuco...te inseli....domnul a spus sa-ti iubesti semenii...uite domnul pik iti marturiseste dragostea lui pentru tine de cateva saptamani si tu nimic....pai se poate domnisoara???? unde iti e iubirea de aproape???
Pai eu imi iubesc aproapele,il sfatuiesc imi fac datoria mea de om.Dar sa pastreze distanta daca nu este un om drept si cinstit.Pt ca un om care nu are credinta puternica,si care are naravuri rele,este bine mai intai sa scape de ele si de energia negativa apoi sa se casatoreasca.Eu sfatuiesc oamenii,dar daca nu au credinta si au naravuri rele atunci sa pastreze distanta. ca asa la toti pacatosii ar vrea oameni buni ca sa isi bata joc din ei.Dar care ii prostul care sa se ofere?
irina31
Postat pe 26 Octombrie 2009 18:43
ualieu, irinuco, sa vezi ce credinta puternica am!!!
pik_nik
Postat pe 26 Octombrie 2009 18:45
irinuco, ma faci sa ma gandesc la bancul asta:
Trei nebuni:
Primul:
- Eu sunt trimisul lui Dumnezeu !!!
Al doilea:
- Ba eu sunt trimisul lui Dumnezeu !!!
Ultimul:
- Sunteti amandoi nebuni!! Nu am trimis pe nimeni !!!

bluelight
Postat pe 26 Octombrie 2009 18:47
buna...buna...blue
LILO
Postat pe 26 Octombrie 2009 18:49
De la: pik_nik, la data 2009-10-26 18:45:50ualieu, irinuco, sa vezi ce credinta puternica am!!!
stiu eu ca toti smecherii vor fete cumsecade ca sa le fraiereasca ei asa cum vor.Si mai rau pt ele ca pun suflet.Eu una nu m-as incurca cu un vagabont,si eu vreau un barbat ca mine.Apoi decat sa traiesc o viata de scandaluri mai bine stau singura.Pt ca daca simt ca persoana de langa mine nu este ok,simt ca ma apuca crizele si ma iau de el din orice.Trebuie potrivire de caracter.Oricum voi barbatii nici nu puneti suflet,pe voi va intereseaza doar sexul si atat......
irina31
Postat pe 26 Octombrie 2009 18:50
eu nu suport prezenta oamenilor rautaciosi si curvari.Pt ca ma apuca crizele si nu vreau sa ajung pe la nebuni.eu am o fire colerica.Lasa ca baietii sa isi ia fete pe meritul lot.eu vreau un om ca mine,cumsecade simtit,si corect.Nici nu as putea sa ma inpac cu altcineva.Pt ca este o vorba cine se aseamana se aduna.acum toti smecherii vor oameni buni ca sa ii fraiereasca ei.Dar fraieri sunt aia care se incurca cu ei,cu smecheri...
irina31
Postat pe 26 Octombrie 2009 18:54
pik_nik
Postat pe 26 Octombrie 2009 18:59
dar este greu sa gasesti asa ceva in ziua de azi,ca mine mai ales barbati. Pt ca barbatii sunt niste egoisti,si decat sa am o viata de scandaluri.Pt ca eu nu suport egoistii,mincinosii,ipocritiii,curvariii si decat sa ne certam tot timpul din nimica.Asa ca mai bine stau singura.La toti smecheriii vor oameni cumsecade ca sa profite ei,dar eu nu sunt fraiera si nici nu ma las.Asa ca decat sa am o viata de scandaluri mai bine stau singura,poate gasesc pe cineva pe placul meu.Dar nu vreau mincinosi,sau smecheri.Pt ca eu urasc minciuna....
irina31
Postat pe 26 Octombrie 2009 18:59
stiu ca nu pot sa imi aleg parintiii,nu pot sa imi aleg colegii de serviciu,colegii de facultate.II suport pt ca nu am de ales,am nevoie de servici,de facultate ca sa pot supravetui.Dar nu am nevoie de ei in viata mea privata,pt ca pot trai foarte bine si fara ei.Dar pot sa imi aleg singura prietenii,adica viata mea privata ma priveste pe mine,si singura imi aleg prietenii care sa fim pe aceeasi lungime de unda ca sa imi fie si mie bine.
irina31
Postat pe 26 Octombrie 2009 19:03
pik_nik
Postat pe 26 Octombrie 2009 19:03
tuuu de fel vorbesti singura, nu???
bluelight
Postat pe 26 Octombrie 2009 19:05
dar oameni corecti greu mai gasesti in ziua de azi.Mai gasesti cate unul de ici pe colo.Pt ca majoritatea oamenilor sunt niste egoisti si toti umbla doar sa profite,dar cu totii vor oameni cumsecade si corecti,dar ei sa nu fie corecti.Dar fraieri sunt aia care se incurca cu asemenea oameni........
irina31
Postat pe 26 Octombrie 2009 19:06
bluuuueeee...esti cremenalaaaaaaa.....
tutankhamon
Postat pe 26 Octombrie 2009 19:06
De la: bluelight, la data 2009-10-26 19:05:57 tuuu de fel vorbesti singura, nu???
dar oameni corecti greu mai gasesti in ziua de azi.Mai gasesti cate unul de ici pe colo.Pt ca majoritatea oamenilor sunt niste egoisti si toti umbla doar sa profite,dar cu totii vor oameni cumsecade si corecti,dar ei sa nu fie corecti.Dar fraieri sunt aia care se incurca cu asemenea oameni........
irina31
Postat pe 26 Octombrie 2009 19:07
irinuco...sincer...da sincer...si cu cuvintele tale....ce ai vrea sa-ti faca un barbat ca sa il crezi?????
tutankhamon
Postat pe 26 Octombrie 2009 19:08
pik_nik
Postat pe 26 Octombrie 2009 19:09
Oricum stiu ca lor nu le pasa,ei fac pe prostii si merg inainte,important sa le fie lor bine ce mai conteaza ce vor ceilalti.De obicei oamenii buni sunt exploatati,de asta nu ma incurc cu oameni rai pt ca nu vreau sa fiu exploatata si nici nu vreau sa sufar.Si eu vreau oameni buni............ ii ajut pe toti,ii sfatuiesc dar sa pastreze distanta.
irina31
Postat pe 26 Octombrie 2009 19:09
pik_nik
Postat pe 26 Octombrie 2009 19:12
ma doare creeru....
tutankhamon
Postat pe 26 Octombrie 2009 19:13
...si uite asa "discutam"


De la: bluelight, la data 2009-10-26 19:05:57

tuuu de fel vorbesti singura, nu???
dar oameni corecti greu mai gasesti in ziua de azi.Mai gasesti cate unul de ici pe colo.Pt ca majoritatea oamenilor sunt niste egoisti si toti umbla doar sa profite,dar cu totii vor oameni cumsecade si corecti,dar ei sa nu fie corecti.Dar fraieri sunt aia care se incurca cu asemenea oameni........

batman, batman
bluelight
Postat pe 26 Octombrie 2009 19:14
scuze ca indraznesc...dar la capitolul sfinti ma inscriu si eu! dupa ce imi sinucud soacra! se poate?
ovidiu11
Postat pe 26 Octombrie 2009 19:14
Da, dupa ce-ti definesti genul!
AMELYY
Postat pe 26 Octombrie 2009 19:17
De la: tutankhamon, la data 2009-10-26 19:08:19irinuco...sincer...da sincer...si cu cuvintele tale....ce ai vrea sa-ti faca un barbat ca sa il crezi?????
pai sa nu fie un egoist,sa ajute neconditionat.Sa fie un om altruist,sa nu minta.Stiu ca este cam mult pt oamenii din ziua de azi.Dar eu nu suport ca cineva sa faca misto din mine,cica sa ma necajeasca ca asa sa ma indragostesc de el.Ca barbatii au niste idei,cu care nu functioneazala la toate femeile.Trebuie sa simt eu ca el este ok.Nu ma pot apropia de un om daca nu simt ca este sincer.Eu am darul asta de a simti oamenii,de asta nu ma pot apropia de oricine....Apoi oamenii se comporta urat la inceput,eu sunt matura,vad toate defectele si este greu sa ma mai apropii de cineva. De asta eu vreau un om cu credinta puternica si cu suflet curat fara prefatorie.Asa cum sunt si eu.Pretind ceea ce ofer..............
irina31
Postat pe 26 Octombrie 2009 19:17
asta cu sinucudu' era poanta nu?? ioi!
io crez ca vrei sa te sinucuda nevasta pe tine
bluelight
Postat pe 26 Octombrie 2009 19:17
Nu stiu de ce,dar banuiesc ca esti mascul!
Si`atunci..ajunge d`le cu atatea drepturi pe capul vostru!
AMELYY
Postat pe 26 Octombrie 2009 19:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am inima impartita 21 De la: catalin1405 8 Aprilie 2012 11:31
friica 6 De la: Celleste_ 20 Februarie 2010 10:20
Vrem sa fim fericiti 58 De la: criss889 1 Septembrie 2016 18:28
De ce inseala barbatii femeile? 1120 De la: fleurdelis 25 Februarie 2010 21:14
Sa mai lupt, sau sa renunt? 20 De la: garbo_474672 10 Octombrie 2017 02:00
Setari Cookie-uri