Cafenea de primavara

ai vazut pa dreaq sa te ... in loc sa-ti vezi de boala ta...sa te tratezi...umbli dapa cai verzi...
ma rog...oricum...mare lucru nu mai poti face acu`...a tardiv...si s-o agravat...
ovidiu42
Postat pe 17 Februarie 2014 23:13
De la: ladyDY, la data 2014-02-17 23:02:09m-ai[/quot

zat analfabeto!

Atarni tu ca scaiul si ma confunzi cu lepre ca tine!
ti-am zis, n-ai tu privilegiul asta, linge-te pe bot scarmanato!
pitiTa_
Postat pe 17 Februarie 2014 23:13
Lady...las-o mami...pa prosti...cu cat ii bagi mai tare-n sama...cu atat nu mai scapi da ei...
ovidiu42
Postat pe 17 Februarie 2014 23:14
io nuuuu...doar ii dau hrana !!!...vrei sa nu poata dormi noaptea de foame???
ladyDY
Postat pe 17 Februarie 2014 23:16
De la: ladyDY, la data 2014-02-17 23:12:43vaiiiiiiiiii ce suptila esti!!! ai vazut pe naiba.....doar o minte bolnava poate face supozitii neortodoxe!!! pardon catolice!!!




reciteste-te mito si felicita-te!
pitiTa_
Postat pe 17 Februarie 2014 23:18
De la: pitiTa_, la data 2014-02-17 23:13:21
De la: ladyDY, la data 2014-02-17 23:02:09m-ai[/quot

zat analfabeto!

Atarni tu ca scaiul si ma confunzi cu lepre ca tine!
ti-am zis, n-ai tu privilegiul asta, linge-te pe bot scarmanato!

pe bot m-am lins doar dupa ce am mancat o bucata de cataif!!! ai vrea si tu...aiiii.....bombonele de memeaca se pare ca nu-si fac efectul...mareste doza!!!
ladyDY
Postat pe 17 Februarie 2014 23:20
De la: ovidiu42, la data 2014-02-17 23:14:36Lady...las-o mami...pa prosti...cu cat ii bagi mai tare-n sama...cu atat nu mai scapi da ei...




si tu, cu mintea odihnita "ma pupi" cu inteligenta ta! hasta la vista baragladina!
pitiTa_
Postat pe 17 Februarie 2014 23:21
asa-i ca...si tie ti-e greu?....da...trece...zau...
sa te pupe...al de-ti place tie...cum o sti el...
ovidiu42
Postat pe 17 Februarie 2014 23:27
hiiii!
pitiTa_
Postat pe 17 Februarie 2014 23:31

hai ca in seara asta am luat portia de ras...mancarea este gata...acuma la somn!!!
ladyDY
Postat pe 17 Februarie 2014 23:40
ei...de ras...ne radem mereu...:))))))))) ....mai ales...cand dam peste astfel de...specimene...
noapte buna!!!!...
ovidiu42
Postat pe 17 Februarie 2014 23:53
razi si la el !

Mno, acu' pe bune, daca "noii veniti" pe Garbo nu da in prosteala ca voi si nu va tine hangul i se face primirea cum mi-ati facut-o voi mie?

Va stiu natiilor, sunteti zero barat pt. mine, nu-mi fac eu griji nici pt. pastilele vostre tampiteilor si nici pe cati ii tineti in frau cu prosteala.
Folositi drek poporanismele cum se cuvine si nu mai stalciti limba ro. dupa cum va rahatiti voi pe unde va vine.

a! si mai spalati-va in gura ca putiti rau de tot, nu dati cu parfum!
pitiTa_
Postat pe 17 Februarie 2014 23:56
ha? ...iote ca....s-o regenerat tampaxu`!!!
a supt pana acu`...tot ce s-o scurs...peste tot...
si...mai du-te soro...si ne lasa...ca zau...n-am pacatuit asa rau...sa te suport...
ia-ti si...duhoarea cu tine...
ovidiu42
Postat pe 18 Februarie 2014 00:05
pitiTa_
Postat pe 18 Februarie 2014 00:16
sigur ca pute,.....pe unde treci lasi o duhoare de nespalata!!!.....ia da-ti o recitire da cand ai intrat pe forum si vezi cine de cine s-a luat!!! tupeu este putin spus....si mai vorbeai pe alte topicuri de 7 ani de acasa!!! tu care ai in vocabular cuvinte tiganesti!!!
la el oi rade!!!...de tine rad!!!
ladyDY
Postat pe 18 Februarie 2014 00:21
mai...las-o...prea multa atentie...deja...chiar nu merita...
ovidiu42
Postat pe 18 Februarie 2014 00:34
stai sa ma mai indulcesc un picut, fumez o tigara, ma spal pe dinti si la somn!!!
ladyDY
Postat pe 18 Februarie 2014 00:42
ca mi-ai facut pofta de tigara...merg la fumat...:))))
ovidiu42
Postat pe 18 Februarie 2014 00:47
mergi...mergi...io la somn!!!
ladyDY
Postat pe 18 Februarie 2014 00:48
noapte buna....celor ce merg la somn...
ovidiu42
Postat pe 18 Februarie 2014 01:18
'Neaţaaaa!

Rog fr, fără discriminare!

Un ceai se poa'? şi ploaie am.
Axl_R
Postat pe 18 Februarie 2014 07:26
De la: ladyDY, la data 2014-02-18 00:21:52sigur ca pute,.....pe unde treci lasi o duhoare de nespalata!!!.....ia da-ti o recitire da cand ai intrat pe forum si vezi cine de cine s-a luat!!! tupeu este putin spus....si mai vorbeai pe alte topicuri de 7 ani de acasa!!! tu care ai in vocabular cuvinte tiganesti!!!
la el oi rade!!!...de tine rad!!!



vrei sa cred ca stii sa citesti? vax, tot nu intelegi fiindca
tu nu esti fudula pe cat esti de toanta, aplica tactica: "hoata striga hotii" si o sa vezi ce culoare are "spuma"! hiiii, la cu spor!

hai! nu esti numa' secretara esti si bugetara.

pitiTa_
Postat pe 18 Februarie 2014 09:21
mai esti si isterica pe langa multe alte defecte!!!! iesi la interval ...de ce sunt hoata??? ce am furat??? stii ce este munca cinstita???? chiar la stat!!!...iote asa o suma estimativa......5.600 RON ...nu de alta dar nu vreau sa te am pe constiinta...!!! ce sa te mai faci si cu analfabetele astea!!! sa inteleg ca tu prestezi cu jumatati de masura la patron!!!...
de foame si de grija altora, mai bine ti-ai trata ranile care deja put!!!
ladyDY
Postat pe 18 Februarie 2014 15:36
iar ai couru mare si gura spurcata, iar niorlai si atarni! k!

nu ma mira ca te plateste cu cat spui la cat iti arati nesimtirea. Se vede clar ca nu esti capabila de ceva util, placut si constructiv, mai dai si sfaturi eronate sa induci tinerii in eroare Nu te foute pe tine grija cat castig eu, n-am sa-ti dau satisfactia asta si nici nu crap ca sa-ti eliberezi tu constiinta.
zat! ti-am dat deja prea multa atentie! baga-ti coada 'ntre picioare
si presteaza la ce te pricepi analfabeto, ca tot n-ai sa cazi ca mita!
Ii evidenta prostia in tine si pe unde o emani!



pitiTa_
Postat pe 18 Februarie 2014 23:17
De la: ladyDY, la data 2014-02-18 15:36:49mai esti si isterica pe langa multe alte defecte!!!! iesi la interval ...de ce sunt hoata??? ce am furat??? stii ce este munca cinstita???? chiar la stat!!!...iote asa o suma estimativa......5.600 RON ...nu de alta dar nu vreau sa te am pe constiinta...!!! ce sa te mai faci si cu analfabetele astea!!! sa inteleg ca tu prestezi cu jumatati de masura la patron!!!...
de foame si de grija altora, mai bine ti-ai trata ranile care deja put!!!




Lady...zau...n-ai ceva mai placut de facut decat sa scarmi in latrina asta?
nu observi ca cu cat o agiti mai tare pute si mai rau?
zau...chiar trebe s-o alimentezi?...
fai si tu...o primire...cu covoare rosii...si-un aruncator de grenade...
ovidiu42
Postat pe 19 Februarie 2014 04:45
Maica , ce matinali sunteti pe aici ! Pacat ca nu serviti cafea , ci...
Rotty
Postat pe 19 Februarie 2014 07:37
ba...cafea servim...imbunatatita... ....nu ne sculam la pranz...ca altii...
ovidiu42
Postat pe 19 Februarie 2014 07:41
De la: pitiTa_, la data 2014-02-18 23:17:16iar ai couru mare si gura spurcata, iar niorlai si atarni! k!

nu ma mira ca te plateste cu cat spui la cat iti arati nesimtirea. Se vede clar ca nu esti capabila de ceva util, placut si constructiv, mai dai si sfaturi eronate sa induci tinerii in eroare Nu te foute pe tine grija cat castig eu, n-am sa-ti dau satisfactia asta si nici nu crap ca sa-ti eliberezi tu constiinta.
zat! ti-am dat deja prea multa atentie! baga-ti coada 'ntre picioare
si presteaza la ce te pricepi analfabeto, ca tot n-ai sa cazi ca mita!
Ii evidenta prostia in tine si pe unde o emani!




MARS!!!TU ESTI O EROARE A NATURII!!! daca eu dau sfaturi eronate, tu pe unde treci nu-ti lasi decat duhoarea urat mirositoare, a dementei....ia MARS LA COTET, ACOLO ITI ESTE LOCUL!!! SI CEEA CE FACI TU, NU ESTE ATENTIE CATEA IN CALDURI.... ESTE DECAT DEMENTA TA!!!LA CAT ESTI DE DEMENTA, SALARIUL TI L-AM SPUS ESTIMATIV...ASA CA INCA O DATA MARS CATEA RAIOASA!!!
ladyDY
Postat pe 19 Februarie 2014 08:05
De la: ovidiu42, la data 2014-02-19 04:45:41
De la: ladyDY, la data 2014-02-18 15:36:49mai esti si isterica pe langa multe alte defecte!!!! iesi la interval ...de ce sunt hoata??? ce am furat??? stii ce este munca cinstita???? chiar la stat!!!...iote asa o suma estimativa......5.600 RON ...nu de alta dar nu vreau sa te am pe constiinta...!!! ce sa te mai faci si cu analfabetele astea!!! sa inteleg ca tu prestezi cu jumatati de masura la patron!!!...
de foame si de grija altora, mai bine ti-ai trata ranile care deja put!!!




Lady...zau...n-ai ceva mai placut de facut decat sa scarmi in latrina asta?
nu observi ca cu cat o agiti mai tare pute si mai rau?
zau...chiar trebe s-o alimentezi?...
fai si tu...o primire...cu covoare rosii...si-un aruncator de grenade...

asta si neagitata tot pute, stai linistit......
ladyDY
Postat pe 19 Februarie 2014 08:10
Neata Lady De ce iti otravesti tu ziua de dimineata ?
Rotty
Postat pe 19 Februarie 2014 08:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Zebra Caffe cheama traditia martisorului in haine moderne 1 De la: Veenman 28 Februarie 2011 10:07
ce parere aveti despre tot ce se intampla in tara noastra? 251 De la: anakin 5 Ianuarie 2010 01:48
help 7 De la: dalimi 8 Iulie 2009 17:51
Clubul Scorpiilor 8 De la: garbo_2112 28 Aprilie 2013 09:23
zodii 14 De la: mgmm 9 Iulie 2014 14:00
Setari Cookie-uri