seful iti propune sex pentru pastrarea locului de munca, ce faci?

as vrea sa aud si eu opinia doamnelor despre sexul impus de sef la locul de munca mai mult sau mai putin fortat

daca intr-o zi seful incepe sa-ti faca avansuri pana iti zice direct : faci sex cu el ca sa-ti pastrezi locul de munca?

ce faci?

cu precadere femeile maritate ori cele care au o relatie de lunga durata, si sunt puse in functii de genul contabila, secretara etc adica femeile puternice, independente

pentru a evita anumite inconveniente puteti incepe cu : am o cunostinta careia seful ei i-a propus......

rog pe cei care doresc sa posteze sa o faca sincer iar daca intentioneaza sa denatureze adevarul mai bine sa se abtina

multumesc de intelegere

cu respect paxy

Postat pe 26 Ianuarie 2009 12:35
Ii tai sexul, si apoi ii propui sas faceti sex impreuna.Dar fii convinsa, ca o sa fuga cu asistenta de pe salvare.
Ioana007
Postat pe 26 Ianuarie 2009 12:46
ii zici da, sigur ca da, treceti la actiune si ii torni discret praf de scarpinat...
gianiblue
Postat pe 26 Ianuarie 2009 13:37
O femeie caruia seful ii ceruse sa faca sex cu el, ii toarne acestuia ceva special, care sa il manance asa de tare si sa se scarpine pana nu mai poate.Inainte de a incepe sarbatoarea intr-adevar pe sef il apuca o mancarime zdravana si incepe sa se scarpine.
-Cred ca am gresit prezervativul.Eu i-am cerut farmacistei unul pentru mancarime in fata si ea a gresit reteta.
In acelasi timp, aude vocea neveste-sei la usa.
-Un necaz nu vine niciodata singur.Vezi mai Vasile, daca te mananca in kur?
Ioana007
Postat pe 26 Ianuarie 2009 16:04
INTERESANT SUBIECT.CHIAR AI PUS PUNCTUL PE ,,I\".NU STIU INSA AICI DEPINDE DE SOT, PRIETEN,CIT DE MULT TII LA JUMATATEA PE CARE AI ALES-O ORI O VEI ALEGE.IN CAZUL MEU ~NU~ PTR.CA IN PRIMUL RAND M-AS MINTI PE MINE, APOI PE IUBISORUL MEU SOT. BINEINTELES EXISTA O DIFERENTA DE GANDIRE INTRE NOI OAMENII. A FACE SEX NU INSEAMNA DIN PUNCTUL MEU DE VEDERE ,,A MERGE LA PIATA, A GATI,A SPALA, ETC, ETC.TRBUIE SA FII IMPLICAT CU TOTUL PENTRU A FACE ACEST LUCRU.DACA INIMA NU VORBESTE NICIODATA NU VEI PUTEA SPUNE CA AI FACUT SEX. EU NU M-AS DUCE DECAT, DACA AS SIMTI CA INIMA IMI SPUNE ACEST LUCRU, DAR ATUNCI INTERVINE ALTCEVA SI NU VREAU SA VORBESC ACUM.
adelaraducan
Postat pe 15 Februarie 2009 23:43
Cred ca am sa fiu destul de directa: de aproape un an mi-am schimbat si loc de munca si loc de ...locuit. M-am mutat vreo 500km. Pana la urma, mai facusem asta- la o distanta si mai mare, intr-o alta tara , cu ani in urma, doar ca sa-mi iau casa mea.
Interviu. Fusesem recomandata de cineva- nu mi s-a mai intamplat pana aici- mereu eram de capul meu. La interviu, viitorul meu sef a spus din start ca nu e vorba de alte ..."servicii". Super, am zis si eu. Ca nici nu eram dispusa.
Poate ca m-a vazut prea singura sau prea deschisa. Sau sunt prea "zambareata". Nu stiu. Plus - ca in cele cateva zile din luna cand vine in tara ( nu e roman ) locuieste in acelasi apartament cu mine. Ceva i-a sclipit lui in minte , asa ca , intr-o dimineata m-am trezit cu omu' in pat langa mine-in pat. Nu stiu la ce va asteptati mai departe - doar ca am zis NU mare si lat- a cam pus el mainile, da' n-a fortat. A "incercat". Ca pe urma doua zile sa vorbim numai despre asta. Nu pricepea el de ce NU?! Ajunsesem sa-i zic ca daca nu e ok , ma iau eu frumusel si ma duc de unde am venit.
A fost ok in final. Cred ca ma crede doar proasta( si azi) - ca am ratat asa o ocazie ( nu e chiar fat frumos - nu va mai spun ca eu am idei fixe si e si seful meu si mai e si casatorit si bine la el acasa ) . Mi-a povestit din aventurile lui. De relatia lui cu sotia lui( de parca mi-ar fi pasat). Inca mai incearca sau mai face "glumitze". Nu ma mai afecteaza la fel. Atunci am fost de-a dreptul stresata cu zilele ca nu stiam ce sa fac.
Am o varsta. Sunt dupa un divort. Sunt singura, da' asta nu inseamna ca sunt dispusa la ...orice fel de relatie. Si daca am avut o relatie cu un om casatorit- undeva de-a lungul vietii mele- a fost fiindca am crezut ce spune - si spunea ca e singur. Nu mi-am dorit niciodata barbatul alteia si sper sa-mi ajute Dumnezeu sa nu fac asta vreodata. Nu cu buna stiinta.
O relatie cu seful meu - ar provoca prea multe compromisuri. Iar eu urasc compromisurile . Si atat.
Ma rog acolo sus sa nu-mi dea ceea ce nu mi-as putea ierta eu mie. Nu fiindca am principii. Doar fiindca-mi doresc sa ma poti uita la mine in oglinda. Sa m a simt eu "dreapta" , ca oricine , orice ar spune- sa pot sta dreapta si sa zic ca nu e adevarat. Sau nici sa nu-mi pese, stiind ca n-am gresit.
Asta v-o doresc si voua: coloana vertebrala.
Va pup
melicutza
Postat pe 18 Februarie 2009 10:30
il dau cu capul de birou apoi il fortez sa semneze demisia mea.... in mintea lui bolnava un sef niciodata nu te apreceaza daca ti-o tragi cu el pt. asa ceva...dar el isi satisface placerile cu fraierele ce pun botul
micki23
Postat pe 20 Februarie 2009 01:29
Te tot citesc de dimineata. Esti foarte sfatoasa.
Micass
Postat pe 20 Februarie 2009 09:11
L-AS TRAGE PE CAMCORDER.SI DIRECT PE YOUTUBE...

Postat pe 22 Februarie 2009 04:19
daca sefu' e dragut..si daca niciunul nu are obligatii...
dar stai putin...iti propune sex pt. pastrarea locului de munca?adica nu iti propune sex si atat...pai asta e santaj...urat,...nu merge...nuuuu!
ramo_ptk_2008
Postat pe 23 Februarie 2009 15:54
eu am impresia k paxy e un sef undercover si vrea sa afle daca fetele sunt dispuse
heartbraker_angel
Postat pe 23 Februarie 2009 23:54
Sper sa nu fie seful meu...
Pe de alta parte...si asa astept un motiv sa-l impusc...
Ella34
Postat pe 23 Februarie 2009 23:58
puscociu' e la iasomica
wife_de_zmeu
Postat pe 24 Februarie 2009 00:01
Ouch...! Acolo nu ma bag...e camp minat...!
Mai bine trag cu prastia..
Ella34
Postat pe 24 Februarie 2009 00:06
eu ma gandeam sa il imprumuti...
wife_de_zmeu
Postat pe 24 Februarie 2009 00:08
Doar daca mi-l aduci tu. Eu nu ma apropii ...

Ce zici, o bagam p'aia cu sarmalele si pe topicul asta...???

Ella34
Postat pe 24 Februarie 2009 00:11
ati innebunit cu sarmalele...le stricam topicul...deja am distrus cateva...

bre...iar mi-e rau...urasc sarmalele !!!
wife_de_zmeu
Postat pe 24 Februarie 2009 00:13
Iti trecu raul Wifo? Ca acuma vine seful si la mine si ii arat topicul.
Topicul in care angajatele il hartuiesc pe sef nu este? Ca pe la noi cam asa se face... Eu am un sef mai ceva decat o fata mare... singurul lui defect este ca inghite prea multe de la pitzipongioasele biroului....
Verarmy_38
Postat pe 24 Februarie 2009 09:28
De la: Ella34, la data 2009-02-24 00:11:21 Doar daca mi-l aduci tu. Eu nu ma apropii ...

Ce zici, o bagam p'aia cu sarmalele si pe topicul asta...???


mie imi plac sarmalele .....
de vreun sheffffffff care sa-ti propuna o portie de sarmale nu o fi?????????
rizzibizzi
Postat pe 24 Februarie 2009 09:47
Multumesc din suflet celor care ma sustin in concursul la care particip! Va rog, daca se mai poate si azi un vot! http://www2.tvr.ro/trezirealaapel/ este poza a doua (cea cu mutritza trista din frigider)! Multumesc mult mult de tot!
maimuticagogosica
Postat pe 24 Februarie 2009 15:22
De la: Micass, la data 2009-02-20 09:11:08Te tot citesc de dimineata. Esti foarte sfatoasa.


e grea limba romana ...
micki23
Postat pe 24 Februarie 2009 18:44
gogosico...ne-ai rapus cu postul tau...
wife_de_zmeu
Postat pe 24 Februarie 2009 19:02
ii dai 2 in gura si pleci....
iamonica_kissu
Postat pe 11 Martie 2009 15:23
ce pot sa spun?? ca am ratat deja un job pt ca nu eram pe gustul sefului?? bine el era un nenorocit gras si insurat dar cu apetit se pare! eu zic ca cel mai bine il inregistrezi (il inregistrezi cand ti-o cere!!!) si ce poate iesi de aici.......te gandesti si tu singura dupa aia!
cred ca cel mai amuzant ar fi sa il santajezi tu dupa aceea ca ii spui nevestei daca nu iti mareste salariul si nu progresezi in fisa postului!poti cere un training in strainatate, un master, sau un MBA in state..e.heehee
:))
fleur_de_lis
Postat pe 11 Martie 2009 16:08
De la: iamonica_kissu, la data 2009-03-11 15:23:27ii dai 2 in gura si pleci....



2, ce!!?
geo32
Postat pe 11 Martie 2009 16:16
Nu cred in situatii de acestea limita. Asa ceva nu se intampla peste noapte. Daca asa zisul sef intentioneaza sa iti faca eventuale avansuri, inclin sa cred ca ele nu se pot intampla brusc si dintr-o data. Ca femeie, sau ma rog, ca persoana, trebuie sa intelegi ce ti se intampla si sa anticipezi aceste situatii si sa le incurajezi, sa le tergiversezi, sau sa le eviti intr-un fel sau altul. Situatii asa de extreme de genul: "faci sex cu mine sau zbori" eu cred ca sunt foarte rare si spune multe despre profesionalismul cu care respectivul angajat isi face treaba. Eu cred ca pentru orice intreprinzator normal un angajat eficient care isi justifica remuneratia primita este mult mai important decat o partida de sex cu respectivul angajat, oricat de "Cool" ar fi acesta.
Prefer sa nu spun femeie intrucat cred ca situatii de acest gen pot aparea, indiferent de sexul persoanei.
Luminoi
Postat pe 11 Martie 2009 16:24
cum 2ce? doua bucati(doi pumni,doua picioare...)hai tu ca ai inteles tu ce-a vrut sa zica....
mariana_alex_69
Postat pe 11 Martie 2009 16:29
De la: mariana_alex_69, la data 2009-03-11 16:29:42cum 2ce? doua bucati(doi pumni,doua picioare...)hai tu ca ai inteles tu ce-a vrut sa zica....



da' putea sa-i dea si doi sani sau doi buci .
sau doua aripioare!




geo32
Postat pe 11 Martie 2009 16:32
Oare? s-ar putea sa ai dreptate sau......sa fi intampinat ea probleme de genu' asta
mariana_alex_69
Postat pe 11 Martie 2009 16:32
n-ar fii prima si nici ultima care cade prada libidoului sefului!
geo32
Postat pe 11 Martie 2009 16:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
probleme in cuplu 34 De la: Ioana007 1 Ianuarie 2009 20:39
aventura fara sex 62 De la: garbo008875 21 August 2009 11:14
epilarea inghinala 33 De la: prometeus_wife 4 Mai 2009 18:52
Mi-am prins sotul masturbandu-se in fata camerei web 121 De la: anakin 15 August 2009 11:13
Relatie cu un barbat divortat 56 De la: laura72 30 Iunie 2010 21:05
Setari Cookie-uri