sexx

cine ne ajuta?,intr-o partida de sex,mai mult de doua maximum trei minute,sotul meu nu rezista si ejaculeaza,oare de ce?
multumesc!
carmella
Postat pe 16 Ianuarie 2009 16:12
un medic de specialitate , nimeni altcineva

Postat pe 16 Ianuarie 2009 17:45
este o vorba: intreb ca sa nu dau impresia ca stiu
cred ca asta e si ideea topicului acesta. de fapt, mai e unul la fel dar , se pare ca userita ,a uitat ca se intreba ca...fetele si pe alt topic




sariti barbatilor ,cu raspunsul! voi sunteti un fel de mos timp cand e vorba de latiri, turtiri si incetiniri cand e vorba de asa trebushoara.
nu lasati fata in confuzie . pana la 44 anisori, nu a aflat de ce ,cum ,si in ce fel
si_totusi
Postat pe 17 Ianuarie 2009 12:35
daca esti asa destept,raspunde!!!!!!!!!!!!!!
carmella
Postat pe 19 Ianuarie 2009 09:13
Buna dimineata fetelor , deci nimeni nu sa nascut destept sau a tot stiutor , ca replica o sa spun ceva mai intai de toate sa se uite in buletin , al doilea sa lase eoparte stressul e unul din cauzele pentru care se cam duce pe rapa , al treilea este vitaminizarea naturala adica prin verdeturi si fructe a organismului , o reducere a cantitatii de alcool si chiar eliminarea lui treptata . Nu uita si de un control sunt cabinete acum cu duiumul care de asa ceva se ocupa .
wolfhell
Postat pe 19 Ianuarie 2009 09:19
De la: carmella, la data 2009-01-19 09:13:39daca esti asa destept,raspunde!!!!!!!!!!!!!!


o corectura: "desteapta "

pune mana pe o carte, da pe un motor de cautare pe net , mergi la un medic si vei afla raspunsul

chiar nu aveti un minimum minimorum de cunostinte medicale in cel cap?as fi inteles o intrebare de acest gen la o femeie de 20 ani. dar la una de 44? parca traiti izolate de tot ce inseamna informatie

apareti pe aici cu tot felul de intrebari la nivel de gradinita si o mai faceti si pe tzafnoasele

ca sa nu fiu zgarca, iote iti spun :de ejaculare precoce ai auzit, pana la 44 anisori?

si_totusi
Postat pe 19 Ianuarie 2009 13:56
De la: si_totusi, la data 2009-01-19 13:56:03
De la: carmella, la data 2009-01-19 09:13:39daca esti asa destept,raspunde!!!!!!!!!!!!!!


o corectura: "desteapta "

pune mana pe o carte, da pe un motor de cautare pe net , mergi la un medic si vei afla raspunsul

chiar nu aveti un minimum minimorum de cunostinte medicale in cel cap?as fi inteles o intrebare de acest gen la o femeie de 20 ani. dar la una de 44? parca traiti izolate de tot ce inseamna informatie

apareti pe aici cu tot felul de intrebari la nivel de gradinita si o mai faceti si pe tzafnoasele

ca sa nu fiu zgarca, iote iti spun :de ejaculare precoce ai auzit, pana la 44 anisori?



Nu fi rea acum serios iti spun sunt foarte multi care au calculator si nu stiu cum sa-l opereze , nu stiu ce sa faca , ehhhh am vazut care la cautare internet nu glumesc am vecin langa mine . ma cheama sa ii caut eu sau sa-i instalez eu programul . iam spus de zeci de ori de google ask si alte motoare de cautare nici acum nu stie cum sa caute . Deci cam asta e , de asta a pus intrebarea asta cat despre sex ... hmmmm daca ai sti cate necunoscute au persoanele mature ......
wolfhell
Postat pe 19 Ianuarie 2009 14:14
Mai bine ii spunem ca asa e normal ca poate se linisteste.
Micass
Postat pe 19 Ianuarie 2009 19:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SOTUL SE GINDESTE LA AMANTA CIND FACE SEX CU SOTIA,SOTIA SE GINDESTE LA 2-3 ACTUALI SI FOSTI 28 De la: GIOVANI 27 Februarie 2012 12:16
Un an plin de minciuni....de ce? 66 De la: estela 30 Mai 2010 04:26
sa fiu mama vitrega? 4 De la: ramo_ptk_2008 23 Februarie 2009 12:14
Am si eu o problema ! 1 De la: ombtron 11 Mai 2009 18:06
Ce parere aveti? 1 De la: garbo001263 24 Aprilie 2009 00:10
Setari Cookie-uri