tratament naturist pt cresterea sanilor

io nu ii am lasati,fireste
LILO
Postat pe 29 Decembrie 2009 09:30
Oare el vrea
lala_cri
Postat pe 29 Decembrie 2009 09:30
io vreau....de 5 lei.....va rog....
nazirra
Postat pe 29 Decembrie 2009 09:30
Nazi de 5 lei capeti un por
lala_cri
Postat pe 29 Decembrie 2009 09:32
no bini.....mai na un leu......
nazirra
Postat pe 29 Decembrie 2009 09:34
Ala era pt.Ateneu
lala_cri
Postat pe 29 Decembrie 2009 09:37
fetelor SILICOANE daca vretzi sanii mari,am ancercat si eu un tratament cu medicamente naturiste de la PSHIO BUST si,ce credeti , am ramas cu ochii belitzi .NICIUN REZULTAT.Si cu tinctura de marar e pe moment si are un gust oribil.M-am lamurit si eu .
dya29
Postat pe 4 Ianuarie 2010 18:31
tinctura de marar are gust oribil?
pai tu te-ai dat si tot tu ai gustat-o?
ready_vivus
Postat pe 4 Ianuarie 2010 18:34
ha? tinctura COMESTIBILA?
LILO
Postat pe 4 Ianuarie 2010 18:37
487...he he....cu tinctura aia te masezi pe sani......
tutankhamon
Postat pe 4 Ianuarie 2010 18:37
bre, ma gandeam si io ca daca-i tinctura , e pentru uz extern... da' daca ea s-a dat cu tinctura aia si pe urma ... hmmm, mai bine nu mai zic ce a facut ca sa ii simta gustul
ori s-a dat o prietena de-a ei si pe urma... hmmm, mai bine tac iar
ready_vivus
Postat pe 4 Ianuarie 2010 18:38
tinctr (-ri), s.f. Medicament obținut prin dizolvarea n alcool a elementelor active dintr-o plant. Lat. tinctura (sec. XIX).

ii cu alcohoalee...asa care va sa zika
LILO
Postat pe 4 Ianuarie 2010 18:40
ready....nu mami...nu e obligatoriu ca tinctura sa se foloseasca numai extern.......se pot lua si intern cate 20-30 de picaturi, in functie de tinctura si boala....dar, in acest caz, pentru a creste sanii....trebuie masaj....EXTERN ....cu tinctura asta......daca o iei intern, poate iti creste in burta pieptul....si dupa aia vii la nenea doctorul sa te intorca pi dos....
tutankhamon
Postat pe 4 Ianuarie 2010 18:41
eh, vezi?
ca amu imi amintii si io de tincturile alea de la hofigal, bata-le sa le bata
ready_vivus
Postat pe 4 Ianuarie 2010 18:43
poate iti creste in burta pieptul....si dupa aia vii la nenea doctorul sa te intorca pi dos....
LILO
Postat pe 4 Ianuarie 2010 18:44
da fata o cetit instructiunile de administrare?
sau le-o cetit dupa sau nu le-o cetit DELOC
LILO
Postat pe 4 Ianuarie 2010 18:45
nu breee... ii creste buricu' intre pieptzi
ready_vivus
Postat pe 4 Ianuarie 2010 18:45
sunt medic-am un cabinet de chirurgie estetica in Bucuresti, nu am auzit si nu am vazut pana acum tratamente naturiste pentru cresterea sanilor, dar daca exista cineva care a reusit aceasta performanta-va rog frumos aratati-mi si mie niste poze inainte si dupa
anisoaraf
Postat pe 5 Ianuarie 2010 08:42
tinctura de marar iti da senzatia ca iti umfla sani dar numai atat,cat despre tratamente naturiste poti sa-ti iei gandu de la asa ceva pt ca nu exista,daca iti doresti sani singura sansa este recurgi la operatie de implant
ankakla
Postat pe 5 Ianuarie 2010 16:43

Aici va contrazic...tinctura de marar aplicata de un maseur sexos...face minuni...credeti-ma...
Dar rezultate apar si prin proprie aplicare...pentru ca secretul consta in masajul efectiv...combinat cu virtutiile mararului...
eu l-am testat cu toate ca nu prea era nevoie...dar am "candidat" la un moment dat la un post de "laptareasa"...
DORI_
Postat pe 5 Ianuarie 2010 16:48
DORI_
Postat pe 5 Ianuarie 2010 16:52
daca n-a crescut pana acum, ce sa mai creasca? par pe piept.
logoff
Postat pe 5 Ianuarie 2010 17:20
fetele, unde-i toapicu cu videochatu' ? ca nu poci sa intreb la relatia cu dumnezeu
Anouk
Postat pe 5 Ianuarie 2010 17:22
De la: ankakla, la data 2010-01-05 16:43:10tinctura de marar iti da senzatia ca iti umfla sani dar numai atat,cat despre tratamente naturiste poti sa-ti iei gandu de la asa ceva pt ca nu exista,daca iti doresti sani singura sansa este recurgi la operatie de implant


asta o pot confirma si eu... desi faza cu masatul n-am incercat-o... si acelasi efect are si tinctura de lemn dulce... tot inghitita... de altfel sunt tincturi alcoolice, care se recomanda pt uz intern, nu pentru cresterea sanilor ci pentru suplimentarea cantitatii de estrogen la dereglarile hormonale...
nu-i contrazic pe aia de recomanda masajul: o fi bun, dar eu n-am incercat...

ready, uite ai invatat un lucru nou: tincturi de uz intern...

snowflake
Postat pe 5 Ianuarie 2010 18:11
Pentru masaj este nevoie de ulei de marar...eu am scris la repezeala si nu am observat ca am preluat denumirea solutiei amintite in postarea dinnaintea postarii mele...soryy...
DORI_
Postat pe 5 Ianuarie 2010 19:02
Mararul nu este bun in nici o forma pt. asa ceva, el are alte efecte in organism.
Masajul pt. ridicarea si fermizarea sanilor este facut cu un ulei special preparat manual, fara aditivi sau conservanti.
Nu doare si in plus se vede daca iti prieste sau nu, de la prima sedinta, daca constati ca-ti convine ce vezi, continui, nu...nu mai faci.
Ellyana
Postat pe 5 Ianuarie 2010 23:31
http://www.naturist.directa.ro/index.php?option=com_content&task=view&id=139
Citat:
"Sa nu credeti ca beneficiile sale se opresc aici. Mararul detine o anumita cantitate de hormoni feminini (estrogen), ceea ce face din aceasta planta un aliat si un prieten al sexului frumos. Mai precis, estrogenul incetineste procesul de imbatranire, infrumuseteaza aspectul pielii, regleaza menstruatia (atat periodicitatea cat si cantitatea, reducand abundenta), diminueaza simptomele menopauzei (luati zilnic doua lingurite de pulbere de marar) si...potenteaza in mod natural dimeniunea sanilor. Avand rol energizant, ajuta femeile insarcinate sa treaca mai usor peste greutatea fizica pe care o implica sarcina, iar femeile care alapteaza nu pot decat sa se bucure de marar, caci acesta stimuleaza lactatia si reduce colicii bebelusului. Pentru toate aceste beneficii, se consuma seminte de marar sub forma de pulbere sau tinctura timp de 21 de zile. Chiar si barbatii se pot bucura de aceste ,,preparate, intrucat le creste vitalitatea, apetitul si potenta sexuala, iar masa corporala creste si ea armonios. Pentru augmentarea sanilor, procedati in felul urmator: puneti 12 linguri de marar uscat intr-o jumatate de litru de ulei de masline si lasati la macerat pret de doua saptamani. Se strecoara maceratul si se ung sanii in fiecare seara, timp de o luna. Sanii nu doar ca isi vor spori dimensiunea, dar vor capata si fermitate."
DORI_
Postat pe 6 Ianuarie 2010 10:58
incercati tratamentul lu Dari, in rest nu va mai stresati fetelor, si frustrate. barbatul cand o ia razna o ia razna si cu si fara.depinde de neuronii pe care ii are la nr.
ladyDY
Postat pe 6 Ianuarie 2010 13:25
Iata ca si Garbo ne spune lucruri asemanatoare la aceasta adresa: http://www.garbo.ro/articol/Frumusete/2843/Sani-mai-mari-prin-6-metode-naturale.html
:
"Uleiurile de masaj

Se cunoaste deja faptul ca masajul are efecte pozitive asupra organismului, tonifiiind tesuturile, oxigenandu-le si oferindu-le toate resursele necesare pentru regenerare si buna functionare prin cresterea aportului sanguin. In ceea ce priveste cresterea sanilor, s-a constatat ca masajul acestora le sporeste cresterea, mai ales daca este realizat cu uleiuri care ajuta la cresterea sanilor, precum uleiul de germeni de grau sau uleiul de marar.

Se recomanda sa masati de trei ori pe zi sanii cu unul din aceste uleiuri, timp de 10 minute, 3 saptamani consecutive, apoi faceti pauza o saptamana si reluati masajul. Se considera ca rezultatele incep sa apara dupa doua luni, iar in primele saptamani este posibil sa simtiti dureri la nivelul sanilor, dureri ce denota inceperea proceselor de crestere. Daca va este rau, este mai bine sa renuntati, nu uitati ca reactiile si cresterea sanilor este specifica fiecarui organism. Este indicat sa cereti sfatul medicului inainte de utilizarea acestor produse.

Tinctura de marar poate fi folosita ca atare sau in combinatie cu infuzia de schinduf (o lingurita de tinctura la o cana de infuzie, infuzia realizandu-se conform instructiunilor de pe pachetul cu seminte de schindus pe care il cumparati de la plafar).

Tinctura de marar este cea mai populara, aceasta administrandu-se de 3 ori/zi, inainte de mesele principale cu 15-20 minute se ia cate o lingurita diluata in 100 ml apa de tinctura.Tratamentul dureaza 3 saptamani, apoi se ia o pauza de o saptamana, iar apoi se poate repeta. In aproximativ 2 luni se pot abserva rezultatele. In cazul aparitiei unor reactii adverse se va intrerupe imediat tratamentul si se va cere sfatul unui medic. Este important sa procurati tinctura de marar care contine si prospect pentru a intelege si efectele mai putin placute ale folosirii acesteia, cum ar fi durerile foarte mari de sani.
"
DORI_
Postat pe 7 Ianuarie 2010 18:29
foarte interesant si bine de stiut...ca eu aveam o doamna care imi facea masaj si imi masa si sanii, ori eu nu aveam nevoie sa-mi creasca, poate sa mi-i scada...
sora_ilsi
Postat pe 7 Ianuarie 2010 18:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hpv 26 De la: laponaenigel 24 Iulie 2010 21:33
vergeturile 2 De la: garbo010468 3 Februarie 2010 21:17
tratament naturist pt acnee 13 De la: garbo_1567 16 August 2014 01:14
cosuri 30 De la: anonima20 26 Decembrie 2013 16:57
cearcane..cum scap de ele definitiv 2 De la: europroiect2007 28 Noiembrie 2010 00:06
Setari Cookie-uri