tratament naturist pt cresterea sanilor

buna! as dori sa stiu parerea voastra in legatura cu tratamentele naturiste pt crestrea sanilor....ce efecte adverse au acestea? le-a folosit cineva??? va rog mult sa imi raspundeti daca ati folosit vre un tratament din acesta...multumesc
caraianiroxana
Postat pe 1 Decembrie 2008 20:11
Buna! Eu am folosit ceva unguent si niste picaturi pe baza de marar. Si-au facut efectul, dar numai pe moment. Daca nu le mai iei iti scad. Daca incerci altceva si functioneaza, anunta-ne si pe noi. Merci.
Gabrielle
Postat pe 27 Martie 2009 12:33
De la: Gabrielle, la data 2009-03-27 12:33:15Buna! Eu am folosit ceva unguent si niste picaturi pe baza de marar. Si-au facut efectul, dar numai pe moment. Daca nu le mai iei iti scad. Daca incerci altceva si functioneaza, anunta-ne si pe noi. Merci.


cu zeama de corcoduse, lasate la macerat 21 de zile, 4 ore si 54 de minute
garbo000505
Postat pe 27 Martie 2009 12:40
Roxana....crede-ma nu functioneaza nimic. Cel putin la mine nu a mers. Dar sper ca tu sa ai mai mult noroc.

Postat pe 30 Martie 2009 18:34
Intrebati-o pe mama natura...e cea mai in masura sa va ajute , in rest prostii.
emagl
Postat pe 30 Martie 2009 18:38
scz k te contrazic dar nu exista asa cv sa iei picaturi de marar q ink nu mai jtiu ce j sa ti se mareasca sanii????????????nu prea cred.fara suparare
garbo000990
Postat pe 8 Aprilie 2009 12:37


doamne, gagici...vorbiti de sanii astia de parca cresteti salata...

tuca-va mama, ca tare nostime sunteti...

personal, cred ca asta cu crescutul daca iei nush ce licoare, e aiurea

fiica-mea a incercat cu branca ursului...si am zis ca da in hepatita...asa gust rau avea...

plus ca nici nu i-a crescut nimic...
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Aprilie 2009 14:04
o adevarata prostie............pe cuvant
garbo000990
Postat pe 8 Aprilie 2009 16:08
eo nu stiu...cica sunt si retete de succes...

da' zic si eu...daca nu te-a inzestrat dumnezeu cu plamani fatzosi, geaba bei elixirul sanilor...ca mai mari nu se fac
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Aprilie 2009 16:12
De la: garbo000990, la data 2009-04-08 12:37:40scz k te contrazic dar nu exista asa cv sa iei picaturi de marar q ink nu mai jtiu ce j sa ti se mareasca sanii????????????nu prea cred.fara suparare


Te rog sa nu comentezi daca nu ai incercat. Ca nu crezi e partea a doua, dar nu spune ca nu exista. Eu am incercat si am spus ca nu da rezultate de lunga durata.
Gabrielle
Postat pe 8 Aprilie 2009 18:31
De la: adnana, la data 2009-03-27 13:38:58
De la: garbo000505, la data 2009-03-27 12:40:00
De la: Gabrielle, la data 2009-03-27 12:33:15Buna! Eu am folosit ceva unguent si niste picaturi pe baza de marar. Si-au facut efectul, dar numai pe moment. Daca nu le mai iei iti scad. Daca incerci altceva si functioneaza, anunta-ne si pe noi. Merci.


cu zeama de corcoduse, lasate la macerat 21 de zile, 4 ore si 54 de minute



salut tuturor....sincer eu cred ca e mai bine sa te multumesti cu ce ai....tratament?? pt ce...sincer la majoritatea fetelor asta e o problema..sani mici...sau deloc...dau eu as vrea sa adaug un lucru....chiar daca ve ti reusii..cu tratamentul naturist asa de mult dorit....rezultatul nu iti v a placea....sau poate! dar sincer eu zic asta din cauza situatiei mele.....nu am dus niciodata problema de a fii nevoita sa recurg la nici o metoda pt a avea sanii mari..pt ca imi erau destul de frumosi.....ceea ce dupa nasterea copilului meu ce are acum 4 ani..fara sa alaptez din motive medicale.... am ajuns sa am sanii (mai lasati) si simt ca nu au aceea firmetze ce o aveau logic inainte....si nu ma simt foarte bine uneori..da cu un sutien bun.....se repara asa numita "greseala" sincer va recomand un sutien cu burete.....un decolteu adanc cat de cat...si nu cred ca fericirea sta in marimea sanilor...bafta fetelor..si nu v a mai chinuiti..cel ce va place nu v a sta cu nasul..."intre "ei sa vii vada mereu...dragostea vine din interior..v am pupat pe toate...pppaaa
garbo001097
Postat pe 12 Aprilie 2009 05:52
buna,este mai simplu decat se crede,pur si simplu se aplica bere,berea miraculoasa cu continutul ei de drojdie,de 2-3 ori pe saptamana,in timp ce lasi sa intre in piele faci un mic exercitiu tip yoga,cu bratele ridicate,unesti palmele si presezi varful degetelor cate 10-12 secunde, apoi scuturi mainile si tot asa cam de 5 ori repeti acest mic exercitiu,veti vedea imbunatatiri si fermitate! succes!
karmenykm
Postat pe 28 Aprilie 2009 09:16
De la: garbo000990, la data 2009-04-08 12:37:40scz k te contrazic dar nu exista asa cv sa iei picaturi de marar q ink nu mai jtiu ce j sa ti se mareasca sanii????????????nu prea cred.fara suparare


eu am folosit tinctura de marar (1 lingurita de trei ori pe zi), un tratament urmat aprox 2 luni de zile, efectul a tinut aprox 3 luni; totodata folosita o crema pt fermitate...te asigur eu ca da rezultate si e placuta "senzatia" mai ales pe perioada verii
nu iti transforma sanii in adevarate silicoane, doar ii mareste putin si le da fermitate
initial am luat aceasta tinctura pt cu totul alte probleme si ai fi surprinsa sa vezi cate indicatii are....o recomand cu caldura (si nu mai face afirmatii neargumentate)
mihaela102
Postat pe 4 Mai 2009 14:57
De la: slabesc_natural, la data 2009-05-05 01:29:52Slabeste folosind DESERT PLANT.Intre 5-7 kg in media la sfarsitul fiecarui flacon.Pentru ca DESERT PLANT sa aiba efectul scontat nu este nevoie de tinerea unei diete,regim,exercitii..nici nu-ti va oferi neplaceri de ordin medical sau reactii adverse(insomnii,dureri de cap,stari de voma,ameteli,somnolenta,dureri abdominale sau diaree)
id messenger: desert.plant
aloleuuuu...parca pe healty ziceai ca numai ai si ca nu te mai ocupi cu desurtul asta....ia uitati fetelor ce produs dubios este asta:""Daria.de: buna seara
Desert Plant: buna
Daria.de: m-ar interesa si pe mine aceste produse ale dvs pt slabit
Desert Plant: ce varsta ai?
Daria.de: am 168 cm si 80 kg
Daria.decrede-ti ca m-ar putea ajuta cumva?
Daria.de: 28 ani
Desert Plant: in urma folosirii tratamentului vei putea slabi 5-7 kg
Desert Plant: multi ani
Daria.de: multumesc
Daria.de: 5-7 kg
Daria.de: in cat timp???
Desert Plant: in 25 de zile
Daria.de: am inteles
Daria.de: este natural?
Desert Plant: da
Desert Plant: fara reactii adverse
Desert Plant: regim
Desert Plant: sau diete
Desert Plant: exercitii
Daria.de: sub ce forma se prezinta?
Desert Plant: capsule soft gel
Daria.de: am inteles
Daria.de: si cat costa o cura?
Daria.de: cum le pot procura?
Desert Plant: prin mandat postal
Desert Plant: 150lei pret flacon
Desert Plant: dar se poate comanda si pt o saptamana
Desert Plant: pret 50lei
Desert Plant: taxe incluse
Daria.de: am inteles
Daria.de: unde as putea sa fac o comanda si cum m-ati putea informa asupra ingredientelor?
Desert Plant: simplu
Desert Plant: caute pe google.ro
Desert Plant: 'desert plant'
Desert Plant: si vei putea citi comentarii,compozitie
Daria.de: pai pe google nu-mi da detalii
Desert Plant: compozitie
Desert Plant: nu cred
Daria.de: http://
Desert Plant: mai cauta o data
Daria.de: sitele asta l-am gasit
Daria.de: este si un altul?
Desert Plant: nu
Desert Plant: acelasi produs
Daria.de: DESERT PLANT- Compozitia:Tarragon, frunze de lotus, radacina de astragal, frunze de chendir si alte 11tipuri de plante pretioase, care regleaza functiile organismului uman in toate aspectele sale avand rolul de fortifiere, reducerea grasimilor din sange, indepartarea excesului de lichide prin diureza, imbunatatirea sistemului circular si absorbtia cheagurilor obtinand efectul optim si evident de slabire. Metabolismul organismului revine la nivelul normal iar grasimile se acumuleaza cu greu sau aproape deloc deoarece celulele ajung la forma lor normala , fara grasimi, ele fiind arse.
Daria.de: asta imi spune acolo
Daria.de: care ar fi celelalte 11 plante??
Desert Plant: Xianxian Cao, jobstears, taragon, psyllium shell, hoof bamboo shoot, lotus and
Daria.de: sunt 7
Daria.de: mai este ceva?
Desert Plant: sunt acestea
Desert Plant: plus cateva care nu sunt trecute
Desert Plant: producatorul are dreptul acesta sa ofere explicatii despre compozitie
Daria.de: am inteles
Daria.de: dar este ciudat...fiindca orice producator de asemenea suplimente este oblgat sa ofere date despre ingredientele produsului
Desert Plant has signed out. (14.04.2009 19:52)""
ce parere va faceti despre un produs care nu afiseaza toate ingredientele??nu este ceva suspect?
TF_
Postat pe 5 Mai 2009 18:44
De la: slabesc_natural, la data 2009-05-12 02:28:37
De la: slabesc_natural, la data 2009-05-12 02:06:53Nu am nimic personal cu tine dar nu inteleg daca esti interesat de acest produs de ce nu iei legatura cu mine?ce vrei sa demonstrezi cu asta?efectul acestui produs nu se diminueaza si crede-ma ca nu vei scade rata de 9 din 10 pers care slabesc in medie5-7 g iar acel unul doar 4-5 kg..cred ca scopul fiecarei pers daca isi doreste sa slabeasca este sa incerce un produs bun.Iar desert plant si-a etalat calitatile destul de fair-play reducand senzatie de foame si ajutand sa slabeasca intr-un interval scurt de timp si ce este intradevar o realizare este ca s-a putut trece de faza in care folosind anumite produse se creea un stop sau o senzatie de anti-slabire ceea ce cu DESERT PLANT acesta bariera a scazut ,chiar a disparut..

o zi buna cu o diminuare a stresului si o vedere cat mai clara a unei situatii simple!!!


pe mine nu ma intereseaza produsele tale: http://www.garbo.ro/comunitate/TF_/poze.html am intrat am citit despre ele stiu ca pot face rost de unele si mai bune daca intradevar am nevoie de asa ceva ,am iesit din profilul tau si atat.PUNCT!!!Daca doresc informatii si detalii stiu ca te pot contacta si putem discuta..sper sa-mi fie luat acest mesaj drept un exemplu..
pai nici nu ai cum sa ai ceva cu mine,pentru ca nu ne cunoastem,asta in primul rand.In al doi-lea rand nu ai cum sa faci rost de produse mai bune decat cele de la profilul meu deoarece aceste produse nu au competito pe piata,sunt UNICE !!! In al trei-lea rand ce ma deranjeaza pe MINE la produsul desert plant este faptul ca nu se comunica in totalitate ingredientele produsului si ma intreb DE CE ??? ce este asa de secret???
TF_
Postat pe 12 Mai 2009 18:33
nu prea cred..
garbo002545
Postat pe 28 Mai 2009 17:49
e o mare vrajeala.parerea mea.
garbo002295
Postat pe 28 Mai 2009 18:13
Ajutati-va partenerii sa inteleaga ca stimularea sinilor face minuni...atunci nu mai conteaza marimea...
valentino
Postat pe 28 Mai 2009 18:16
vai vai fetelor nu exist asa ceva din pacate nu avem ce face ori silicoane ori ne multumim cu ce avem

Postat pe 29 Mai 2009 20:30
daca sanii sunt mititei .nu iti functioneaza bine glanda tiroida.fa un control ,si spune medicului ,care e motivul pt care nu ai sanii mai mari.el iti va raspunde in urma unor teste ce este cu situatia glandelor.tot ele sunt de vina si pt scaderea apetitului sexual.mai incearca vit E,zilnic.si berea este buna
.nu uita ca atunci cand esti gravida ti se da bere pt lapte mamar.exista o moivatie.dar cred ca totul e legat de glande.incearca.alexandra 30.05.2009h18
allexanndrra
Postat pe 30 Mai 2009 17:45
bre alexandro..

vaz ca bagasi acilea de mititei si bere... pai ada fato si niste mustar cu hrean, ceva, sa nu ma ia cu lesin de la atata carnaraie goala...
zambil
Postat pe 30 Mai 2009 17:52
sarcina.
gianiblue
Postat pe 30 Mai 2009 18:54
buna si unde se gaseste acel unguent de la produse naturiste?si cu mararul cum se face decoct tinctura
daniela6august
Postat pe 3 Iunie 2009 15:02
De la: daniela6august, la data 2009-06-03 15:02:30buna si unde se gaseste acel unguent de la produse naturiste?si cu mararul cum se face decoct tinctura

tinctura de marar (exact asa se numeste) se gaseste in farmacii naturiste, costa aprox 6-7 lei; e o sticluta de 50 ml, se iau 3 lingurite/zi diluat in 100 ml ceai sau apa; unguentul se gaseste tot in farmacii naturiste; nu mai tin minte cum se numeste dar daca vb cu vanzatoarea stie ce sa-ti dea (crema pt fermitatea sanilor)
mihaela102
Postat pe 4 Iunie 2009 17:09
Ma abat de la acest subiect, va rog sa ma scuzati Medicamente pentru dez. penisului.ex. a-si dori foarte mult sa stiu .
garbo005787
Postat pe 9 Iunie 2009 09:48
De ce ne mai chinuim cu tot felu de produse pt marirea sanilor, cand mama natura ne da sanii proportionali cu trupul.De obicei persoanele care nu au foarte mare incredere in ele opteaza pt astfel de trucuri si cred ca cel mai bn este sa facem exercitii pt ai pastra fermi. Frumusete sanilor nu este data de marime
adriana_dinca
Postat pe 25 Iunie 2009 23:53
De la: wife, la data 2009-04-08 14:04:11

doamne, gagici...vorbiti de sanii astia de parca cresteti salata...

tuca-va mama, ca tare nostime sunteti...

personal, cred ca asta cu crescutul daca iei nush ce licoare, e aiurea

fiica-mea a incercat cu branca ursului...si am zis ca da in hepatita...asa gust rau avea...

plus ca nici nu i-a crescut nimic...
ely_troya
Postat pe 6 Iulie 2009 13:19
De la: mihaela102, la data 2009-06-04 17:09:15
De la: daniela6august, la data 2009-06-03 15:02:30buna si unde se gaseste acel unguent de la produse naturiste?si cu mararul cum se face decoct tinctura

tinctura de marar (exact asa se numeste) se gaseste in farmacii naturiste, costa aprox 6-7 lei; e o sticluta de 50 ml, se iau 3 lingurite/zi diluat in 100 ml ceai sau apa; unguentul se gaseste tot in farmacii naturiste; nu mai tin minte cum se numeste dar daca vb cu vanzatoarea stie ce sa-ti dea (crema pt fermitatea sanilor)


da. tinctura de marar e f buna.
combinata si cu exercitii Callenetics, chiar ai rezultate.
exposhop
Postat pe 9 Iulie 2009 12:18
de retete naturiste nu am auzi
se pot mari sinii cu acopunctura(sigur)dar nu as putea sa iti spun cit.
eu iti dau un sfat lasai asa
garbo800008
Postat pe 29 Iulie 2009 17:43
fetelor incercati DIVINE de la DACIA PLANT,eu il folosesc de 2 saptamani si deja da rezultate,este natural,kit-ul contine ulei de masaj,solutie pt comprese,tinctura si pastile.dupa ce am nascut sanii mei s-au lasat ingrozitor de mult si va rog sa ma credeti k am incercat tot felul de tincturi si fara nici un rezultat,e singura care a avut un efect si mai repede decat credeam,6 luni de zile trebuie sa-l folosesti,dar sper sa aiba rezultate pana la capat.succes si voua
garbo031434
Postat pe 30 Iulie 2009 13:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cosuri 30 De la: anonima20 26 Decembrie 2013 16:57
tratament naturist pt acnee 13 De la: garbo_1567 16 August 2014 01:14
parul blond 1 De la: tashhka 29 Septembrie 2009 01:50
Curele de detoxifiere 7 De la: Medic_Fares 15 Februarie 2015 08:55
Tratament pentru intensificarea genelor 6 De la: garbo_400215 20 Octombrie 2014 15:17
Setari Cookie-uri