tratament naturist pt cresterea sanilor

arina mai intri pe site-ul asta? vreau sa vorbesc cu tine...sa stiu sa-ti las id-ul meu...ms :*
garbo202083
Postat pe 19 Aprilie 2011 00:57
buna fetelor , eu am mers cu pastilele xxlbust.am ales xxlbust pt ca sunt naturale si produse in romania.la inceput in prima saptamana mi-am dat seama ca o sa fac treaba cu ele pt ca imi simteam sanii umflati ca si cum trebuia sa-mi vina menstra.si au tinut numai asa 6 luni de zile cat am luat tratamentul.rezultatat: sani fermi si 6 cm in plus.eu una il recomand. si mai important nu dau inapoi.
garbo217374
Postat pe 10 August 2011 10:19
neata lume.m-am ofticat de cand ma stiu ca nu aveam sani.am incercat xxlbust si am ajuns de la cupa AA la cupa A in 4 luni.
garbo217495
Postat pe 11 August 2011 09:54
pe mine nu a vrut sa ma inzestreze mama natura, a fost zgarcita!Am zis sa-mi dau eu singura, si am luat acel xxlbust despre care se tot scrie.Ghici ce am 4 luni de cand iau si nu ma asteptam sa am si ceva in sutien(2 cm)
garbo218829
Postat pe 19 August 2011 13:30
eu am avut o marire de 5 cm cu xxlbust.si nici nu mi-au dat inapoi
garbo218428
Postat pe 22 August 2011 12:10
buna fetelor.eu cu tincturi si branca ursului am reusit sa ma umplu de cosuri si am urmat si eu exemplu prietenelor mele si iau xxlbust. acum sanii prezinta fermitate pt moment dar este prea devreme cred eu sa cer o minune caci nu am decat 2 saptamani de cand iau.pup
garbo218445
Postat pe 23 August 2011 14:31
De la: caraianiroxana, la data 2008-12-01 20:11:25buna! as dori sa stiu parerea voastra in legatura cu tratamentele naturiste pt crestrea sanilor....ce efecte adverse au acestea? le-a folosit cineva??? va rog mult sa imi raspundeti daca ati folosit vre un tratament din acesta...multumesc


buna.eu am folosit xxlbust , luam anticonceptionale si nu am avut probleme de efecte adverse deloc.
garbo218431
Postat pe 24 August 2011 17:07
De la: garbo218445, la data 2011-08-23 14:31:20buna fetelor.eu cu tincturi si branca ursului am reusit sa ma umplu de cosuri si am urmat si eu exemplu prietenelor mele si iau xxlbust. acum sanii prezinta fermitate pt moment dar este prea devreme cred eu sa cer o minune caci nu am decat 2 saptamani de cand iau.pup



Buna! Cat costa aceste pastile? Si nu stiti isi face efectul chiar daca sanii sunt nedezvoltati la varsta de 21 ani? Multumesc anticipat!
marryasc3
Postat pe 8 Septembrie 2011 22:34
buna.eu am 27 de ani si niciodata nu am fost multumita de sanii mei.aveam cupa aa .iar dupa ce am luat tratamentul xxlbust am ajuns la cupa b.si acum sunt multumita de cum arat.in sfarsit sunt multumita de corpul meu
garbo224717
Postat pe 22 Septembrie 2011 13:14
PENTRU BARBATI E BUN ACEST TRATAMENT ??????????
garbo_5862
Postat pe 14 August 2012 21:14
Pentru marirea sanilor exista pe piata tot felul de metode. Si eu am aceasta problema dar in prezent urmez un tratament cu niste suplimente alimentare pe baza de plante. Urmez tratamentul de 2 luni si observ ca sanii mei incep sa devina mai fermi.Pentru cine vrea sa incerce suplimentele ele se numesc Breastfast si le puteti gasi pe http://breastfast.ro.
garbo_9207
Postat pe 8 Noiembrie 2012 10:33
ceao.. astfel de sfaturi le poti lua de pe www.marirea-sanilor.com sunt foarte utile ilustrate atat video cat si imagini mai mult vezi si marturiile celor care au incercat produsele lor... naturiste!!! bafta
garbo_5601
Postat pe 22 Ianuarie 2013 21:26
Eu beau zilnic ceaiul Rithual Buste,l-am luat de pe www.rithual.ro si e foarte bun,da rezultate bune.Nu il administrez de mult timp,de o luna si trei saptamani si deja sanii mei au crescut 2cm,nu are efecte adverse si e placut la gust.
garbo_12361
Postat pe 26 Martie 2013 12:38
Incercati Breastfast! Il gasiti pe www.breastfast.ro, la mine a mers. Problema e ca functioneaza si in functie de metabolismul fiecarei persoane, asa ca daca a functionat la mine nu pate sa garanteze ca va functiona si pe alte tipuri de metabolism. Oricum in cazul meu modificarile sunt insemnate!
Numai bine!
garbo_13593
Postat pe 8 Mai 2013 15:16
Si pe mine m-au ajutat suplimentele astea! Adevarul e ca decat sa fac operatie mai bine prefer sa inghit niste pastile:) partea fain ae ca si-au facut efectul deoarece cand am inceput tratamentul eram destul de sceptica!
garbo_13606
Postat pe 9 Mai 2013 10:14
Da, asa e suplimentele astea functioneaza in functie de organismul fiecarei persoane. Pentru unele dintre noi pastilele actioneaza foarte bine, in timp ce la altele e nevoie de o doza mai mare! per ansamblu cred ca sunt de un real folos daca vrei sa-ti maresti sanii.
Voi ce alte metode pt marirea sanilor folositi?Si care au fost eficiente?
garbo_13593
Postat pe 10 Mai 2013 10:11
Datorita faptului ca sunt alcatuite in intregime din plante aceste suplimente sunt asimilate usor de organism. Nu provoaca efecte secundare si dupa tratament se poate ajunge la cresterea sanilor. Rezultattele Depind si de tratamentul urmat. E obligatoriu ca in timpul tratamnetului sa aveti un stil de viata adecvat, care sa limiteze numarul toxinelor din organism. Efectuarea de exercitii sau masaj pentru ridicarea sanilor e recomandata!
garbo_13593
Postat pe 7 Iunie 2013 10:08
Am urmat si eu un tratament cu Breastfast si am obtinut rezultate destul de faine. Sanii mei sunt mai fermi, mai tari si mai ridicati. Marimea lor nu pot sa spun ca a crescut atat de mult, dar ceva rezultate se observa! Partea cea mai faina e ca produsele sunt alcatuite in intregime din plante si ca nu provoaca efecte adverse!
garbo_378365
Postat pe 8 Iulie 2013 15:05
si daca aveti sanii mai mari, care e shmecheria?
daca ai cupa aa si ajungi la b sau daca ai a si ajungi la aa, daca ai b si ajungi la c...d...e...f....g care e gaselnita?
sau e doar asa o chestie care sa mai inlature plictiseala?
heartbit
Postat pe 8 Iulie 2013 22:36
bit, cre' ca ar trebui sa le pui intrebarile astea dupa ce or lua Brainfed.
quasaria
Postat pe 8 Iulie 2013 22:56
imposibil, de ala fug ca scaraotychi de tamaie!
deci n-as putea sa le pun intrebarile vreodata, daca ar fi sa astept pana atunci!

oricum nu astept raspunsuri, sunt convins ca ar fi indecente!
heartbit
Postat pe 8 Iulie 2013 23:09
Suplimentul Breastfast e facut in intregime din plante si poate sa ajute la cresterea sanilor fara sa provoace efecte secundare! Reteta acestui supliment e originala ! Multe suplimente au reteta copiata!
garbo_379492
Postat pe 23 Iulie 2013 12:08
Toate femeile vor sa aiba sanii mai mari , mai mult din cauza barbatilor. Ei si glumitele lor care le fac la adresa noastra. De burt a lor nu se leaga nimeni ca cica "e de la bere" si un barbat adevarat asa trebuie sa aiba. recunosc ca spre deosebire de alte continente femeia european a e mai respectata dar cred ca vor trece sute d ani pana cand va exista o oarecare egalitate.
garbo_381818
Postat pe 21 August 2013 14:33
buna , sora mea a incercat tot felul de "tratamente " si spunea ca pana la urma tinctura de marar ar fi buna . eu nu am fost interesata ca nu am probleme !mult succes !
garbo_19362
Postat pe 21 August 2013 14:44
Poate ca o fi buna si tinctura de marar, dar eu consider ca pana la operatie trebuie sa incerci mai multe metode pentru a ajunge la o dimensiune mai mare a bustului. Daca nu ajungi la o marire mai mare a bustului nici dupa anumite tratamente, abia apoi poti sa te gandesti la varianta interventiei chirurgicale. Sincer in Romania eu nu stiu nici o clinica care sa iti garanteze 100% ca operatia de marirea sanilor va fi un succes!
garbo_385434
Postat pe 4 Octombrie 2013 12:55
Eu fac de 3 saptamani deja un tratament cu un supliment Breastfast, dar pana in prezent nu pot sa spun ca se vad modificari prea mari. Poate ca nici eu nu am facut tot posibilul pentru a avea performante mai mari pana acum, pentru ca doar luam pastila si atat. De la a doua cutie o sa incerc sa fac si ceva exercitii, si sa urmez si o dieta care sa imi pastreze organismul curat fara toxine! Am inteles ca si asta conteaza destul de mult in timpul tratamentului.
garbo_387073
Postat pe 21 Octombrie 2013 16:23
Pastile pentru marirea sanilor - http://track.breastfast.ro/product/Breast-Fast/?uid=2484&sid=634&pid=130&bid=advandec
garbo_405040
Postat pe 11 August 2014 17:04
Buna, eu in principal am fost multumita de marimea sanilor, dar cu varsta acestia au inceput sa devina tot mai moi de aceea m-am hotarat sa incerc produsul polonez BreastFast. Informatii suplimentare veti gasi pe site-ul acestui produs http://breastfast.ro. Am inceput sa il folosesc si spre surprinderea mea am observat efecte destul de repede. Sanii au devenit mai fermi si au inceput sa isi recapete forma din trecut. Prin intermediul acestui site puteti, de asemenea, achizitiona produsul. Am auzit, de asemenea, ca prin achizitioanarea acestui produs cat si recomandarea lui altor persoane puteti castiga ceva bani fara efort prin intermediul site-ului www.cashinpills.com. Eu nu m-am inregistrat inca pe acest site deoarece sunt translator si sunt foarte ocupata cu traducerile dar am cunoscut persoane care au fost incantate de castigul avut dupa aderarea la acest program de afiliere.
Monia10160
Postat pe 13 Februarie 2017 15:26

Daca nu v-au ajuns tzitzele pina la ... genunchi si nici nu s-au transformat in ... bretele, atunci va recomand sa va lasati sinii sa evolueze natural asa cum vrea Mama Natura sau chiar genetica voastra!


Prea multe obsesii pt. marime, forma, aspect in dauna ... utilitatii!



garbo101426
Postat pe 13 Februarie 2017 17:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
WWW.FOREVERLIVIG.COM 1 De la: nela_kidz 12 Ianuarie 2011 19:44
Pt cresterea parului foloseste ulei de nuca de cocos 100% natural ...face minuni ! 12 De la: garbo_489454 17 Mai 2018 14:34
Promotiile lunii Decembrie 1 De la: Terapii_Naturiste 6 Decembrie 2010 11:57
Helicobacter pylori 14 De la: IreneG 1 Februarie 2016 21:35
GAZELE INTESTINALE 38 De la: Marieta_Tonose_1 28 Septembrie 2013 16:05
Setari Cookie-uri