m-as lasa de fumat

da...
face bine la < silueta >
keks
Postat pe 16 Martie 2010 19:42
De la: Dor_marunt, la data 2010-03-16 19:21:30Si sa stii ca nici nu-i greu ca am mai slabit in ultima vreme.
cum??...tu ai slabit ,dar eu poate mai pun pe mine ceva daca ma las de fumat..
sheika29
Postat pe 17 Martie 2010 07:48
Buna, pentru cele care inca nu pot sa se lase, este buna cartea cu lasatul de fumat. Am citit-o si eu si la mine a dat rezultate. Si eu am incercat cu plasture si cu guma. Plasturele nu avea nici un efect iar guma era oribila, ma ustura stomacul si gatul de la ea. Se zice ca scapi de un obicei inlocuindu-l cu altul nu suprimandu-l. Cititi cartea si incercati sa gasiti un inlocuitor la tigara sau acordati-va cate un bonus adica la cateva zile cumparati-va ceva ce v-ati dorit demult...
Merita!
pushika
Postat pe 17 Martie 2010 12:29
De la: sheika29, la data 2010-03-17 07:48:42
De la: Dor_marunt, la data 2010-03-16 19:21:30Si sa stii ca nici nu-i greu ca am mai slabit in ultima vreme.
cum??...tu ai slabit ,dar eu poate mai pun pe mine ceva daca ma las de fumat..

Cum? Stres. Nu m-am chinuit. Dar e bine. Pot manca dulce fara sa-mi fac prea multe complexe de constiinta.
Doara
Postat pe 17 Martie 2010 20:11
keks
Postat pe 17 Martie 2010 20:24
niciodata sa nu spui niciodata
da eu nu ma las...nu inca....poate "intro zi"
keks
Postat pe 18 Martie 2010 19:17
Te-ai lasa de fumat? ...........dar ce? ti-e frica....sau nu ai curaj?
Cand te lasi de fumat ..TE LASI SI GATA.....este al naibi de greu....eu stiu...dar trebuie sa spui NU si atat.


SUCCES
Nirvana
Postat pe 22 Martie 2010 11:38
Cunosc un remediu naturist de a te lasa de fumat... avand ca prima linie de aparare extract din patrunjel, care curata nicotina, curatind celulele, si automat dispare pofta de fumat.... Da roade! Recomandat oricarei persoane care vrea sa faca o cura de dezintoxicare... fara riscuri, bazat pe natura,strijinit de stiinta!
Pentru detalii,
Filip Magdalena
0757 986 986 magdalena_filip@yahoo.com
Nutritie celulara avansata (moderna).
FMeg
Postat pe 22 Martie 2010 14:01
de cand tot spun ca ma las.cred ca e singurul meu viciu..ah..ba nu..pc'ul ar fi al doilea.recunosc..vointa nu e punctul meu forte..ma plictisesc repede. shoot me somebody
MoonLady
Postat pe 4 Aprilie 2010 16:23
da dar...suma viciilor e o constanta! asa ca bucura=te ca le ai pe astea!
fleurdelis
Postat pe 4 Aprilie 2010 16:34
e greu sa te lasi doar daca ai vointa am fost si la sedinte antitabac dar vointa ioc rezultat zero
gmpa
Postat pe 8 Aprilie 2010 00:07
iti trebuie ambitie si atit.eu m-am lasat de fumat de 7 luni si acum ma simt de parca nu am fumat vreodata nici nu pot sa mai suport mirosul.mi-am zis intr-o dimineata la cafea;ultimele tigari (mai aveam 2 in pachet)seara am mers la niste prieteni si acolo toata lumea fuma.recunosc ca m-am abtinut cu greu dar am avut ambitie mi-am spus ca trebuie sa renunt si asa am facut am baut cafea,am spart seminte si atrecut seara .dimineata cind m-am trezit am simtit nevoia sa fumez la cafea dar mi-am zis;daca am reusit aseara trebuie sa merg mai departe ca se poate. si asa au trecut 7 luni,si ma simt foarte bine si cind ma gindesc ca fumam 1 pac de tigari pe zi si citeodata ajungeam si la 2 acum zic doamne cit fum puteam sa bag in mine. acum incerc sa-l conving pe sotul meu sa se lase.pot sa-ti spun ca m-am ingrasat foarte mult dupa dar acum am rezolvat si aceasta problema pe jumatate daca am luat 13 kg si acum mai trebuie sa slabesc 6 kg asa ca nimic nu ma mai poate face sa ma apuc de fumat.renunta citmai repede si ai sa vezi ce bine iti va fi din toate punctele de vedere.iti doresc multa vointa si sanatate.
garbo061904
Postat pe 8 Aprilie 2010 11:39
si eu m-am lasat de fumat.Nu mi-a fost greu dar m-am ingrasat 20 kg.O colega ,care s-a lasat de fumat, s-a ingrasat 17 kg, s-a speriat si s-a apucat iar dupa patru luni.In prima luna a slabit patru kg. si nu vrea sa se mai lase de fumat.Mie nu mi s-a parut greu sa renunt la fumat
liaiedera
Postat pe 9 Aprilie 2010 21:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa ii civilizam pe tigani 64 De la: cory_emy 24 Septembrie 2010 16:18
Dezinfectie TBC 2 De la: iasomia 24 Noiembrie 2010 09:34
Tuse umeda. solutii? 7 De la: the_voice 31 Martie 2011 20:21
diabetul zaharat 1 De la: garbo019870 17 August 2009 09:20
Ajutor in alegerea meseriei... 1 De la: aime 10 Octombrie 2009 17:20
Setari Cookie-uri