Sexul Fara Probleme

De la: vanghelis007, la data 2008-11-16 08:11:00lorra, chiar daca nu-ti place raspunsul cuiva de pe forum, nu trebuie sa jignesti.In primul rand, colega noastra, nu este fetita ta, ci este o forumista care merita toata consideratia.Incerci sa folosesti acest ton de superioritate, dar varsta nu este o scuza pentru a vorbi urat. Daca este analfabeta(ai vrea tu), si consideri ca nu merita atentia ta, de ce esti asa de aprinsa?Un forum, este o adevarata institutie de educatie, iar daca tu esti intr-adevar un bun pedagog, ar trebui sa ne inveti sa deosebim binele de rau, sa invatam lucruri bune de pe urma experientei de viata pe care o ai.Aluzia la autostop,este lipsita de bun simt, crede-ma, si interventia ta mi se pare dezastroasa, mai ales ca vine de la o femeie care ar trebui sa fie o doamna, cu atat mai mult cu cat se adreseaza unei semene.


good point

Postat pe 20 Noiembrie 2008 12:56
De la: myselfdiana, la data 2008-11-10 10:40:21Nu vreau s fac reclam la nimeni e doar un adevr pe care l triesc. Iar daca a tri din gramatic nu a avea bani i satisfacia pe care o am profesional n viaț. Iar sexul este important n via i acest biat de care am vorbit nu accept pe ori i cine aa cum credei voi iar niciodat nu cere o sum anume eu doar l ajut c vreau s ajut. Cnd am spus c mi d ce vrea o femeie am spus c este o persoan care vrea ca partenera s se bucure nu ca uni brbați. Iar reclama i-o face singur ,prin femei mulumite.




ok!..am inteles ca asta e solutia si...pana la urma...dorintza ta!
sa platesti pt a face sex!
e ok!...si...e si mai putin important daca e anal sau...oral...sau oricum ar fi!!
ce nu prea inteleg eu este...unde e miezu` pb de discutat!
deci...care e motivul deschiderii topicului!
nu mai bine...rugai admin-ul site-ului sa-ti puna un banner care sa falfaie pe pagina cu ceva de genu`..."vreau cat mai mult sex ""??? si...apropo`s...ANAL SA FIE!!
precizez ca...nu e o pb ca cineva doreste sex indiferent de care!
ci...cam ce ar trebui sa facem noi..."ashtia" care citim?
pt ca...am citit...si eu si...nu stiam ce tre` sa mai fac!!
ca...un nr de tel de la tine...n-am gasit...sa dezvoltam poate...o afacere...sau ceva..
nu vrei sa ne luminezi si pe noi cam ce ar trebui sa intelegem?
in rest...make more sex!!
ovidiu42
Postat pe 1 Decembrie 2008 05:13
acesta este site-ul meu de pregatiri pentru nunta.va invit sa va alaturati grupului si sa va inregistrati daca va face placere.multumesc! http://kentutza.at.ua/

Postat pe 2 Decembrie 2008 01:47
nu va suparati pe mine....dar care e problema?...fata draga, ai descris ce vrei tu, ce faci tu si cum faci tu.....dar unde e poblema? io nu inteleg.....
tutankhamon
Postat pe 6 Decembrie 2008 22:58
eu zic ca un sex frugal e ok numai ca noi suntem in urma cu conceptiile despre sex asa ca fiecare se descurca cum poate si cum i l taie capul
edy_sword
Postat pe 7 Decembrie 2008 14:36
Daca intr-adevar esti o femeie de afaceri, asa cum insinuezi..gramatica ta nu ar mai fi fost atat de jalnica.
Din punct de vedere gramatical..... cred ca ar trebui sa faci o perioada indelungata multe..meditatii...la limba romana.
In ceea ce priveste viata ta sexuala, nu te judec pentru ca nimeni pe lumea asta nu are dreptul sa te udece pentru stilul de viata pe care ti l-ai ales.
Doar o singura remarca imi permit sa fac, referitor la viata ta sexuala..personala: ...fiecare doarme asa cum isi asterne...daca acesta este stilul tau de viata pe care ti l-ai ales...de asta vei avea parte.. o viata si un suflet gol, fara impliniri pe nici un plan, pentru ca partea materiala primeaza mult prea putin in viata (dar asta vei intelege probabil mai tarziu) si, niste partdite de sex..pentru care esti nevoita sa platesti..ca sa le obtii.
Iar seara sau atunci cand ai nevoie mai mare de un suflet langa tine..constati ca tot singura esti!
mimy75
Postat pe 7 Decembrie 2008 22:44
De la: ovidiu42, la data 2008-12-01 05:13:43
De la: myselfdiana, la data 2008-11-10 10:40:21Nu vreau s fac reclam la nimeni e doar un adevr pe care l triesc. Iar daca a tri din gramatic nu a avea bani i satisfacia pe care o am profesional n viaț. Iar sexul este important n via i acest biat de care am vorbit nu accept pe ori i cine aa cum credei voi iar niciodat nu cere o sum anume eu doar l ajut c vreau s ajut. Cnd am spus c mi d ce vrea o femeie am spus c este o persoan care vrea ca partenera s se bucure nu ca uni brbați. Iar reclama i-o face singur ,prin femei mulumite.




ok!..am inteles ca asta e solutia si...pana la urma...dorintza ta!
sa platesti pt a face sex!
e ok!...si...e si mai putin important daca e anal sau...oral...sau oricum ar fi!!
ce nu prea inteleg eu este...unde e miezu` pb de discutat!
deci...care e motivul deschiderii topicului!
nu mai bine...rugai admin-ul site-ului sa-ti puna un banner care sa falfaie pe pagina cu ceva de genu`..."vreau cat mai mult sex ""??? si...apropo`s...ANAL SA FIE!!
precizez ca...nu e o pb ca cineva doreste sex indiferent de care!
ci...cam ce ar trebui sa facem noi..."ashtia" care citim?
pt ca...am citit...si eu si...nu stiam ce tre` sa mai fac!!
ca...un nr de tel de la tine...n-am gasit...sa dezvoltam poate...o afacere...sau ceva..
nu vrei sa ne luminezi si pe noi cam ce ar trebui sa intelegem?
in rest...make more sex!!


A deschis topicul ca sa ceara pareri. Unii si-au spus parerea, altii au aruncat cu jigniri.

Eu cred ca este problema ei ce vrea sa faca cu viata sa, insa e destul de grav daca la varsta asta are o astfel de solutie. La cati ani are nu este nici prea in varsta as se fi saturat cu adevarat de ceva, nici prea tanara pentru o judecata matura.

Eu zic, draga mea, sa mai dai o sansa sentimentelor. Sau poate ai inceput deja sa investesti sentimente in acel student care te face sa te simti atat de bine?
Emyna
Postat pe 8 Decembrie 2008 22:21
Eu totusi nu pot sa inteleg un singur lucru.Adica, daca ma marit, trebuie sa fac sex cu sotul meu in mod gratuit?Mi se pare de-a dreptul revoltator.Daca vrea sa-mi dau fusta jos, sa puna portofelul pe masa, cu tot continutul, inclusiv cu chitanta in care scrie cati bani a luat.Eu nu sunt un chitci, sunt o adevarata bijuterie de arta.Ori arta autentica, costa scump, e adevarat, dar merita.
Ioana007
Postat pe 9 Decembrie 2008 13:18
mai...dar ce?..tu te prostituezi..de vrei ca inainte de a face sex cu propriul tau sot..sa-ti puna portofelul pe masa???
Doamne..dar ce idei minunate ai in capusorul tau?
Si ce casnicie minunata vei avea daca ii ceri sotului tau sa te plateasca ca sa faca dragoste cu tine..sau sex cum numesti tu.
..mesajul era pentru "ioana007"
mimy75
Postat pe 9 Decembrie 2008 15:09
Si adica, este mai minunat ca el sa cheltuiasca banii cu altele, si cand are portofelul gol, sa vina la mine sa ii dau de pomana?Tu asa procedezi?Adica, el nu are nicio obligatie pentru familia lui, pentru nevasta si pentru copii, si eu sa trag ca o proasta, ca dobitocul meu sa se tavaleasca beat in noroiul din santuri si sa aduca acasa boli venerice, de la cine stie ce toante cu care se betivaneste?
Ioana007
Postat pe 9 Decembrie 2008 15:15
De la: Ioana007, la data 2008-12-09 15:15:32Si adica, este mai minunat ca el sa cheltuiasca banii cu altele, si cand are portofelul gol, sa vina la mine sa ii dau de pomana?Tu asa procedezi?Adica, el nu are nicio obligatie pentru familia lui, pentru nevasta si pentru copii, si eu sa trag ca o proasta, ca dobitocul meu sa se tavaleasca beat in noroiul din santuri si sa aduca acasa boli venerice, de la cine stie ce toante cu care se betivaneste?




loana...daca asta ti-ai luat...asta vei avea...!
mai mult decat...dezgustatoare...imaginatia ta!!
tare curios as fi sa stim si noi cum arata casnicia in viziunea ta si...mai ales ...cat dureaza!!!
aproap...cat un act sexual platit?
de ce nu mergi tu la un bordel?
esti si ferita de boli si platita in acelasi timp!!
nu ti se pare mai bine asa?
si...sa intelegem ca tu...care postezi dupa cea care a deschis topicul...vrei sa-i iei fatza?
ovidiu42
Postat pe 9 Decembrie 2008 17:43
De la: Ioana007, la data 2008-12-09 15:15:32Si adica, este mai minunat ca el sa cheltuiasca banii cu altele, si cand are portofelul gol, sa vina la mine sa ii dau de pomana?Tu asa procedezi?Adica, el nu are nicio obligatie pentru familia lui, pentru nevasta si pentru copii, si eu sa trag ca o proasta, ca dobitocul meu sa se tavaleasca beat in noroiul din santuri si sa aduca acasa boli venerice, de la cine stie ce toante cu care se betivaneste?


Aoleuuu...Ioana 007..te compatimesc!
daca asta este ceea ce ai tu acasa...
mimy75
Postat pe 10 Decembrie 2008 15:07
Fata, am observat ca mai usor este sa compatimesti pe alta decat sa te compatimesti pe tine.Asta pentru ca fiecare dintre noi speram sa nu patim si noi ca celelalte.
Ioana007
Postat pe 10 Decembrie 2008 22:18
De la: Ioana007, la data 2008-12-10 22:18:35Fata, am observat ca mai usor este sa compatimesti pe alta decat sa te compatimesti pe tine.Asta pentru ca fiecare dintre noi speram sa nu patim si noi ca celelalte.


da, ioana..ai si tu dreptate in felul tau, dar de foarte multe ori conteaza si caracterul unei persoane.
Pana la urma, fiecare are felul lui de a fi..si de a se comporta, in viata, in societate, in interiorul familiei.
De aici a plecat si aceasta nedumerire a mea in ceea ce priveste afirmatia ta de mai inainte.
mimy75
Postat pe 11 Decembrie 2008 15:11

din ce povestesti e vorba de chimia aceea... de compatibilitate,de placere ,de ceva nespus...desi el exista,adica ceva infiripat este sigur si oaza ati creat-o voi,de aceea va relaxati si stergeti orice problema.Felicitari! Etichta e pusa: va iubiti , chiar daca nu recunoasteti.
cercelmarilena
Postat pe 15 Ianuarie 2009 14:08
Vreti sex fara probleme?Aruncati cartea de matematica pe geam, inainte de a incepe sa faceti sex.
Ioana007
Postat pe 28 Ianuarie 2009 16:14
Oameni buni, stau si ma intreb de ce lumea se mai minte cu iubirea cand ea vrea doar sex. Cate topicuri s-au deschis, cate lacrimi au curs, cate cuvinte s-au insirat IN VAN.
Sex-ul tine loc de dragoste. mda.
gianiblue
Postat pe 30 Ianuarie 2009 08:39
ce distractiv e topicul asta...cel mai mult mi-a placut cum nimeni nu s-a prins ca ioana joaca magistral intr-un rol de avocatul diavolului...

bravo vanghelis !!!
wife_de_zmeu
Postat pe 31 Ianuarie 2009 13:58
Sarut mana doamnelor istete.Apropo de actul sexual, lordul Chesterfield, imi spunea intr-o zi cand jucam impreuna golf:
-Dragul meu.Actul sexual este o forma mult supraevaluata de petrecere a timpului.Pozitia este nedemna, placerea este de moment, iar consecintele sunt absolut nesuferite.
Ioana007
Postat pe 31 Ianuarie 2009 15:34
care e diferenta dintre un medic ginecolog si un baiat care livreaza pizza amandoi o pot mirosi dar nu o pot gusta
bogdan2009
Postat pe 31 Ianuarie 2009 17:34
good point, vanghelis...
wife_de_zmeu
Postat pe 31 Ianuarie 2009 19:19
Ti-am spus ca am mai scris doua poezii?
Ioana007
Postat pe 31 Ianuarie 2009 19:30
nu, dar poti sa le postezi...abia astept...cadou pt cei 45 de ani ai mei

sa ma duc la blogul tau?

ma dispera netu' asta...si nici site-ul nu merge...
wife_de_zmeu
Postat pe 31 Ianuarie 2009 21:18
http://video.ele.ro/Iubire_fara_sex-30000668.html
OCTOMBRIE
Postat pe 5 Februarie 2009 09:46
Dar nu mai exista oameni care n-au asa ceva?
Ioana007
Postat pe 5 Februarie 2009 16:11
De la: vanghelis007, la data 2008-11-16 08:11:00lorra, chiar daca nu-ti place raspunsul cuiva de pe forum, nu trebuie sa jignesti.In primul rand, colega noastra, nu este fetita ta, ci este o forumista care merita toata consideratia.Incerci sa folosesti acest ton de superioritate, dar varsta nu este o scuza pentru a vorbi urat. Daca este analfabeta(ai vrea tu), si consideri ca nu merita atentia ta, de ce esti asa de aprinsa?Un forum, este o adevarata institutie de educatie, iar daca tu esti intr-adevar un bun pedagog, ar trebui sa ne inveti sa deosebim binele de rau, sa invatam lucruri bune de pe urma experientei de viata pe care o ai.Aluzia la autostop,este lipsita de bun simt, crede-ma, si interventia ta mi se pare dezastroasa, mai ales ca vine de la o femeie care ar trebui sa fie o doamna, cu atat mai mult cu cat se adreseaza unei semene.


mai vanqhelis,vad ca tu n-ai loc de multe forumiste.mereu ai cate ceva de obiectat,vesnic nu-ti convine cand cineva relateaza in fata,adevarul gol-golut.
suntem o tara libera,putem vb cum vrem,dezinvolt si fara ocolisuri,iar tie daca nu-ti convine,nu citii.
nu te mai lega de noi si de felul cum vorbim.
e treaba noastra,si fiecare se exprima cum vrea.
cine te crezi tu ca sa faci observatie la toata lumea?
mai acum ceva timp te-ai luat de mine,acum de lorra,si nu numai.
am citit o gramada de mesaje scrise de tine la adresa altora,si de fiecare data ai cate ceva de obiectat.nu mai face pe lupul moralist...!!!
nici nu ma mira de ce in dreptul tau scrie c-ai trimis cateva mii de mesaje.te-ai simtit nebagat in seama si te-ai luat de lumea de pe forum.asa ai si acumulat cateva mii,nu c-ai fi spus vreodata ceva inteligent.
ar fi cazul sa-ti vezi de treaba ta,si daca ai ceva de obiectat,fa-o in legatura cu subiectul de pe forum,nu cu ceea ce comentam noi.
o zi buna !!!
lysa77
Postat pe 24 Februarie 2009 04:46
De la: lorra, la data 2008-11-17 00:29:04vanghelis-tıpa este chıar rıdıcola.i eu am dreptul la orıce comentarıu ın legatura cu ea.cred ca -i face reclama pe net-poate-i cauta vreun partener sa o racoreasca ,dın moment ce afırma ca- i platete partenerul.i tu daca aı de facut vreun comentarıu fa l la adresa tıpeı nu la adresa mea.


bravo lorra.
se pare ca vanqhelis are cate ceva de obiectat la fiecare forumista.de parca aici pe forum ar fi vorba despre el,si numai el ar avea dreptul la comentarii.
fiecare avem dreptul sa ne exprimam liber si sa ne expunem punctele de vedere in ce fel vrem.
daca nu convine cuiva,sa nu citeasca ceea ce scriem,si sa se abtina de la comentarii asupra relatarilor noastre.
de aia se numeste "FORUM" ca fiecare sa ne dam cu parerea,nu sa ne luam unul de celalalt.
lysa77
Postat pe 24 Februarie 2009 04:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sa mai lupt pebtru casnicie? 79 De la: Ioana007 6 Aprilie 2009 15:30
BUNA! 17 De la: eu_geminy 8 Septembrie 2010 22:52
ROMANTISMUL_(mai sunt romantici printre noi ? 27 De la: Ioana007 21 Aprilie 2009 22:08
Cu ce am gresit eu si ce pot sa fac ? 17 De la: prometeus_wife 8 Mai 2009 09:54
exista saloane de masaj erotic pentru femei? 41 De la: adastaicu 6 Aprilie 2010 11:46
Setari Cookie-uri