una din doua femei au inselat

rad.esti dus,clar,scuze,dar esti.ma crezi ca nu ma cred de nici un fel?sincer.e doar o senzatie aiurea in masa,provocata de faptul ca-ti stau eu in gat,in "batosenia mea si cu nasul meu atat de pe sus".ma percepi total anapoda,dar e dreptul tau,la urma urmei,nu?hai zambeste for me un pic,alaturi de respectabilele doamne.could you?
miamia79
Postat pe 1 Mai 2009 19:29
De la: micabis, la data 2009-05-01 19:23:15Ovidiu darling ( ), dar tu nu este defect, tu este doar a little to old pentru tinara generatie.La fel ca mine si Micass si alte out of range de pe forum.
Noi te placem asa cum esti cu punctulete cu tot asa ca nu-ti mai fa mustrari de constiinta.



mica....eu...zau ca nu-s aici...pt a fi acceptat....
si...zau ca stiu cand sa postez...
cand am ceva de zis...
si...iata ca...si asa...am ceva pb de perceptie!!!
chiar ma gandeam ca as fi eu...cumva defect!!!
si...tot imi controlam postarile!!
dar...si asta are o limita!!!
si...se pare ca...s-a atins!!!
ierare...pt...ce va urma....!!!!
ovidiu42
Postat pe 1 Mai 2009 19:30
limita asta chiar ne da batai de cap...te scuz dinainte ce sa facem, grea viata asta cu cei mai mult sau mai putin acceptati.iertam,iertam ca oameni suntem,mai batosi,mai acri,mai patimasi,asa mai oameni,in general...kiss you.
miamia79
Postat pe 1 Mai 2009 19:34
doamne!!!!...tu...poti sa si pupi?
si...otrava...unde o lasi?
sau...merge si asa?
zau...ti-ai facut o faima...nashpa!!!
si...daca nu faci ceva...chiar vei ramane cu imaginea asta!!
vrei asta?
ovidiu42
Postat pe 1 Mai 2009 19:40
daaaaaaa,vreau.te tot pup eu de ceva vreme,dar esti prea inversunat sau amortit sa simti.iaca pleosc de imaginea mea.cine ma cunoaste,ma iubeste,cine nu ma cunoaste fabuleaza,intreaba-l pe amicu'ovidiu.pup again.
miamia79
Postat pe 1 Mai 2009 19:44
mai fata...sincer...tu stii ce scrii?
chestia aia...cu pupatu`...si mai ales cu...nominalizarea mea...chiar crezi ca e benefica?
eu...sincer...inclin sa cred altceva!!!
si...zau...nu ma las pupat asa...la drumu` mare....
iar daca tu crezi ca...pupatu asta`....e bun...mai vb...
ovidiu42
Postat pe 1 Mai 2009 19:50
iaca depinde daca mai vorbim, ca doar trebuie sa vreau si eu,doar n-o fi numai cum zici tu.si take it easy,nu te impauna ca nu te cer de barbat,sunt luata,remember si nu intra la banuieli ca prea le iei personal, mai ma amuz si eu de tine,ca tare te mai iei de mine for no reason.apropo,esti fecioara ca pari tare fixist sometimes?scuze,fecioarelor,e doar o parere nevinovata.vezi,n-o interpreta si pe asta,ca in stilul asta deja vom avea o aventura.take it easy man si da, mai barbate,curios,dar stiu ce scriu.alte nelamuriri mai exista?nu de alta,dar pt linistea mariei tale.god,imbatranesc cu zile cu tine
miamia79
Postat pe 1 Mai 2009 19:56
De la: miamia79, la data 2009-05-01 19:56:47iaca depinde daca mai vorbim, ca doar trebuie sa vreau si eu,doar n-o fi numai cum zici tu.si take it easy,nu te impauna ca nu te cer de barbat,sunt luata,remember si nu intra la banuieli ca prea le iei personal, mai ma amuz si eu de tine,ca tare te mai iei de mine for no reason.apropo,esti fecioara ca pari tare fixist sometimes?scuze,fecioarelor,e doar o parere nevinovata.vezi,n-o interpreta si pe asta,ca in stilul asta deja vom avea o aventura.take it easy man si da, mai barbate,curios,dar stiu ce scriu.alte nelamuriri mai exista?nu de alta,dar pt linistea mariei tale.god,imbatranesc cu zile cu tine



cat priveste...englezirea asta...a cuvintelor...doar pt a arata ca...cineva ...cunoaste..bre...limba lui shakespeare...hai sa lasam!!!!
nu te supara dar....deja e mai mult decat pot eu lasa de la mine!

o seara buna...si...cred ca ar trebui samai incerci cu...un psiholog...sau ceva...
zau...chiar nu ma asteptam la atata...vehementza!!!
ceea ce ...denota alte cele!!!
ma rog.....fiecare...e asa cum reuseste!!!
eu...sunty foarte din topor....
si...nu mi-e rusine sa ma expun!!!
dar...daca cineva e altfel...si vrea sa fie doar ca el...e deja o pb!!!
ovidiu42
Postat pe 1 Mai 2009 20:38
Stau si privesc......Ce s-a intamplat?? Este mare ...presiunea atmosferica???
TEODORRD
Postat pe 1 Mai 2009 21:14
teo...e mare...zau!!
daca tu...o poti micshora...esti invitat!!!
ovidiu42
Postat pe 1 Mai 2009 21:22
tu nu vezi ca aruncam cuvinte doar de dragul de a bara ca nuca-n perete?ei doamne,cu tine n-o mai scot la capat,esti mai guraliv si mai fixist decat o muiere,cu toporul tau cu tot.uite ca si eu sunt dintr-o bucata si nu-mi este catusi de putin rusine sa ma expun.asa,si?care,de unde ne-am luat?tot o dai in cerc de dragul polemicii,fara nici o logica,nimic.ai venit infierbantat observand ca s-a intors mia.na-ti-o buna,ca doar nu ma intorsei pentru tine.ia mai lasa-ma ca deja ma plictisesti,ca nu duci nicaieri.ce tot stai imbufnat ca o fata mare,fara motiv?n-ai decat,dar nu ma mai bate la cap cu nemultumirile tale nejustificate la adresa mea.ce,vrei sa ma cresti?am crescut demult.tot nu mai incapi de mine,apoi o dai pe-a ingerul neinteles.uite vorbeste singur.ca tu esti singurul care nu stii ce vb.ce autoritate?ce orgoliu?ce nas pe sus?ce batoasa?tu singur iti arunci nemultumirile pe mine,ca asa te-ai trezit tu azi de 1 mai muncitoresc.ma lasi?ia polemizeaza pe alti subiecti.pa.adio.cum vrei.zau asa.
miamia79
Postat pe 1 Mai 2009 21:42
e mare,teo,altceva,dar nu mai zic nimic,sa-i lasam pe astia mai responsabili si mai maturi sa aiba ultimul cuvant intelept.
miamia79
Postat pe 1 Mai 2009 21:44
mai fata...eu incercam...diplomatic a spun ca...chiar nu ne era dor de tine pe aici!!!
si...zau ca...frustrari oi avea yo...dar...nu legate de ceva ca tine!!!
asa ca...nu te uda inca!!!
vad ca...esti tot tare-n clantza!!!
ma obligi sa vb asa...datorita a ceea ce ai scris...
cu toate ca eu...n-an scris nimic urat...iata ca la tine...am citit destule urate!!!
si...cu adresa...
deci...asta m-a facut sa scriu...astfel!!!
ovidiu42
Postat pe 1 Mai 2009 21:50
la 4000 de mesaje scrise,crede-ma ca nu te duce nici inspiratie,nici nimic.ce dor?ai aterizat pe aici si te afli si tu in treaba impungand.si crede-ma ca trebuie as fiu ceva provocata neuronal ca sa ma ud,or slabe sanse la tine,or nu duc lipsa.iaca o dat domnu' la asta cu toporul.disapear ca ma enervezi rau deja.e multa bajbaiala la tine la mansarda.hai pa.vai,ce de motivatii ortodoxe are dragul de el sa fie mai acru decat lamaia.stay away,ca nu et mai bag in seama,n-ai nici un haz nimic,inteleptu' lu' mama.
miamia79
Postat pe 1 Mai 2009 21:54
De la: miamia79, la data 2009-05-01 21:54:27la 4000 de mesaje scrise,crede-ma ca nu te duce nici inspiratie,nici nimic.ce dor?ai aterizat pe aici si te afli si tu in treaba impungand.si crede-ma ca trebuie as fiu ceva provocata neuronal ca sa ma ud,or slabe sanse la tine,or nu duc lipsa.iaca o dat domnu' la asta cu toporul.disapear ca ma enervezi rau deja.e multa bajbaiala la tine la mansarda.hai pa.





iarta-ma...dar...nu pot mai mult!!!
esti mult prea jos...si...mansarda mea...inseamna ceva similar cu un zgarie nori pt tine!!!
deci...lasa-ne...te rog...
si...in ce priveste chestia cu...neuronii...ma si mir a stii ce ar insemna!!!
ovidiu42
Postat pe 1 Mai 2009 21:59
esti tu siderat ca uite domnule mai vb si o femeie in fata ta.ei lasa-ma?serios?dar cine te crezi,mic tiran intruchipat?pai lasa-ma tu ca sa te las,nu vezi ca tot cauti vorba la mine si invoci vocea generala.hai,mai cheama-ti prieteni,colegi,cunostinte,ceva.dream on si grow up.plictisitor rau esti,crede-ma.adio.hai zburleste-te singur in continuare.
miamia79
Postat pe 1 Mai 2009 22:02
Draga Botine roz, parerea mea este sa nu il faci pe colegul sideral, ca este in stare sa ne trimita toate cometele in cap, cate segasesc ele in cosmos, cu extraterestri cu tot.Ai citit Micul print?Pe planeta lui, care nu era mai mare decat un asteroid, avea o floare.Ea era tiranul sufletului lui.Si in ciuda acestui fapt, Micul Print, o iubea.De aceea a bagat oita care a primit-o in dar intr-o cusca, sa nu ii manance floarea.
Ioana007
Postat pe 1 Mai 2009 22:09
De la: miamia79, la data 2009-05-01 22:02:53esti tu siderat ca uite domnule mai vb si o femeie in fata ta.ei lasa-ma?serios?dar cine te crezi,mic tiran intruchipat?pai lasa-ma tu ca sa te las,nu vezi ca tot cauti vorba la mine si invoci vocea generala.hai,mai cheama-ti prieteni,colegi,cunostinte,ceva.dream on si grow up.plictisitor rau esti,crede-ma.adio.hai zburleste-te singur in continuare.





fato...zau...chiar crezi ca as avea nevoie de...ajutoare?
acu`...neavand ce face...mi-a prins bine...prezenta ta!!!
mai vii pe aici?
sa stiu...sa-mi fac timp...poate...chiar reusim sa si vb...
fara ...tzepi!!!
pt ca...sincer...contrar perceptiei tale...chiar n-am nimic cu nimeni de pe aici!!!
chiar daca am...4000 de mesaje...
asta inseamna ca...chiar comunic...cumva!!!
ovidiu42
Postat pe 1 Mai 2009 22:10
Nu inteleg de ce atata inversunare,......
Doar ,incercam sa mai schimbam cate o idee,doua,...
TEODORRD
Postat pe 1 Mai 2009 22:18
Nu fii suparata Mia.....sa stii ca mie imi plac pantofiorii tai!
TEODORRD
Postat pe 1 Mai 2009 22:22
De la: TEODORRD, la data 2009-05-01 22:18:33Nu inteleg de ce atata inversunare,......
Doar ,incercam sa mai schimbam cate o idee,doua,...



teo...scuza-mi inversunarea!!!
preia tu...ideea...!!!
sincer...cedez...daca tu poti duce asa ceva!!!
succes!
apreciez spiritul tau pacifist!!!
eu...doar conversam...
deci...continua tu te rog!!!
ovidiu42
Postat pe 1 Mai 2009 22:22
da,teo,ai si cu cine.are ovidiu asta niste figuri pe el.simte el ca are niste polite de platit,doar pentru ca nu-i place cat de sus i se pare lui ca sta nasul meu,or ca as fi mai "batoasa",decat prevede legea ovidiana.ma lasi?si de plictiseala joaca-te cu pisica-ta si mai respira in obtuzitatea fata de mine.iaca fleosc!!!...
miamia79
Postat pe 1 Mai 2009 22:24
teo continua inainte de a te baga tu in seama,atunci cand,chiar era un dialog dragut pe forumul asta.dar,na,hop si tu si s-a dus naibii si dialog si tot.si nu mai baga in boolshiitul tau si pe altii,nevinovati,responsabilul lu'mama.teo chiar avea pareri pertinente,daca te-ai obosit sa citesti,asta inainte de a vedea rosu cand ai dat de miaaaaaaaa.pardon,roz.
miamia79
Postat pe 1 Mai 2009 22:30
De la: miamia79, la data 2009-05-01 22:24:57da,teo,ai si cu cine.are ovidiu asta niste figuri pe el.simte el ca are niste polite de platit,doar pentru ca nu-i place cat de sus i se pare lui ca sta nasul meu,or ca as fi mai "batoasa",decat prevede legea ovidiana.ma lasi?si de plictiseala joaca-te cu pisica-ta si mai respira in obtuzitatea fata de mine.iaca fleosc!!!...





adevaru` e ca...chiar il tii prea sus...nasu` ala!!!
chiar mai sus decat prevede legea mea...
ia mai coboara-l tu...putin...si...poate simti miros de...oameni...
sau...vrei...altceva?
asteroizi...??????
ovidiu42
Postat pe 1 Mai 2009 22:31
era demult timpul sa mg la somn,femeie ce esti!esti de toata lauda la ce discutii porti in cafeneaua de primavara,ca-n mahala, nu alta,alaturi de prietena aia a ta de toata jena.
miamia79
Postat pe 1 Mai 2009 23:20
De la: TEODORRD, la data 2009-05-01 14:19:52Stii ...Miorito!!!
Nu cred ca suntem toti la fel,poate unii nu poate fii fericit,asa simplu,fara crete pe creier.....
Am incercat asa 18 ani,si ,crede-ma nu tine.......
Ori esti fericit cu adevarat ,tot timpul,cu persoana iubita,ori totul este o mare minciuna........
Asa ca am preferat sa ma exprim asa cum sunt cu adevarat,si ,poate poate nu o sa fie in zadar,.....
Nu inteleg ce intelegi tu prin mici .....bucurii,chiar te multumesti cu putin????Crezi ca viata asa trebuie traita???


Sa inteleg Teo ca nu poti sa raspunzi la subiect si reciti acelasi text ?
Cat despre "Mici bucurii" ce sa zic ? ori ma confunzi cu altcineva de pe forum ori nu mai inteleg(i) nimic ...

( as fii curioasa totusi unde-am scris asa ceva -bine,... nu ma refer la imaginatia ta )
blanca
Postat pe 2 Mai 2009 08:47
hmmm...nu inteleg inversunarea asta...cui foloseste ? ce e constructiv in ea ? ma refer la ovi si mia, desigur

wife_de_zmeu
Postat pe 2 Mai 2009 11:51
E simplu, daca zgarie unul zgarie si celalalt, doar nu o sa stea ca un popandau.
Se zice ca cel mai destept renunta, dar atunci cand o persoana este impunsa fara un motiv fondat, cred ca are tot dreptul sa se apere.
Nu am vechime pe acest forum, este adevarat, dar cred ca felul in care sunt etichetati oamenii pe-aici e de-a-dreptul jenant.
laura_laura
Postat pe 2 Mai 2009 12:00
hmmm...si eu sunt etichetata drept bitch, chiar daca nu intotdeauna sunt asa...

dar de data asta, oricat de mult il simpatizez eu pe ovi, el e cel care a racait situatia

drept e ca si mia face exces de cuvinte in limba engleza...

nu stiu...si eu am avut meciuri cu destui useri care nu ma plac, dar am renuntat in momentul in care discutia a inceput sa degenereze...

schimbul de insulte e cam degeaba...nu putem sa placem tuturor...mai intervine si simpatia si antipatia spontana...cum am zis...chestie de nuanta...
wife_de_zmeu
Postat pe 2 Mai 2009 12:28
Pai tu esti o tipa desteapta, Wife . asta in limbaj alternativ poate sa insemne si bitch , corect?

Iar cand oamenii ajung la insulte s-au terminat argumentele .
blanca
Postat pe 2 Mai 2009 12:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Masturbarea feminina 56 De la: prometeus_969 23 Aprilie 2009 19:53
Nu mai am chef de sex. HELP! 104 De la: criss69pcl 22 Ianuarie 2009 15:33
Sunt indragostita de un barbat insurat si asta ma omoara! 1009 De la: veve 14 Octombrie 2012 00:25
sex virtual 376 De la: 9 Septembrie 2020 13:10
BUNA! 17 De la: eu_geminy 8 Septembrie 2010 22:52
Setari Cookie-uri