l-am inselat ii spun?

De la: vanghelis007, la data 2008-11-16 08:50:03Este in firea omului sa se laude si cu lucrurile bune si cu ticalosiile pe care le face.La un restaurant, se intalnesc trei oameni.Stau la masa si beau bere.La un moment dat, unul dintre ei zice:
-Stiti, eu sunt director general.
Ceilalti doi il lauda si aplauda discret.
-Eu sunt ziarist.-zice cel de-al doilea.Am luat un mare premiu ieri si am dat mana chiar cu primul ministru.
-Minunat, lumea aplauda iarasi.
-Dar tu Suzuki?-il intreaba ziaristul pe cel de-al treilea.
-Eu, fac pipi pana la 4m distanta, dupa ce beau bere.
Morala:
Fiecare se lauda cu ce poate.



Dorutza
Postat pe 17 Noiembrie 2008 20:51
De la: anakin, la data 2008-11-02 16:49:30Ideea e simpla in acest topic. Majoritatea celor care au postat aici sustin ca daca o femeie isi inseala partenerul este ok, fiindca lucrul asta se mai intampla (unele spera ca li se poate intampla si lor),


spera ca li se poate .....

rau mai esti , anakin !
si_totusi
Postat pe 17 Noiembrie 2008 21:20
si m aveti pretentii de la barbati
domo
Postat pe 18 Noiembrie 2008 09:02
nici daca mar prinde cu unul in pat tot las lua pe nu in brate...ce draga ii coseam un nasture.... crezi el tiar spune si daca da inseamna ca este un prost..scz....dar asta este adevarul
mimosa
Postat pe 20 Noiembrie 2008 11:06
Da, fata.Dar depinde de spatiul locativ pe care-l are nasturele buclucas.

Postat pe 20 Noiembrie 2008 15:20
si daca te iarta, nu va uita si iti va reprosa toata viata escapada ta, va deveni suspicios si cand nu e cazul, va incerca si el cu prima ocazie. asa ca..revino-ti daca vrei ca lucrurile sa reintre in normal.
ella_e
Postat pe 21 Noiembrie 2008 11:26
Decat suspicios toata viata, mai bine divortat,-zice Suzuki.

Postat pe 21 Noiembrie 2008 17:34
De la: paulamona, la data 2008-10-17 15:34:07nu a insemnat nimic. pur si simplu aveam draci ca nu imi mai acorda atentie, am iesit intr-un club, am baut cam mult si am avut o aventura de o noapte. nu am facut schimb de numere de telefon, nu mai vreau sa se repete. nu a insemnat absolut nimic. si totusi ma simt al naibii de vinovata. partenerul meu nu are cum sa afle si nu stiu daca sa fiu sau nu sincera cu el. a vazut ca m-am schimbat, ca sunt mai rece si ma tot intrebaa ce am patit. ce sa fac?
mai bine taci si incearca sa uiti aventura ptr ca risti sa il pierzi in primul rand si in al doilea rand daca nu va despartiti o sa iti reproseze inevitabil oricand o sa aiba ocazia!mai bn taci si uita!bafta

Postat pe 24 Noiembrie 2008 18:49
De la: anita_ro2007, la data 2008-11-24 18:49:24
De la: paulamona, la data 2008-10-17 15:34:07nu a insemnat nimic. pur si simplu aveam draci ca nu imi mai acorda atentie, am iesit intr-un club, am baut cam mult si am avut o aventura de o noapte. nu am facut schimb de numere de telefon, nu mai vreau sa se repete. nu a insemnat absolut nimic. si totusi ma simt al naibii de vinovata. partenerul meu nu are cum sa afle si nu stiu daca sa fiu sau nu sincera cu el. a vazut ca m-am schimbat, ca sunt mai rece si ma tot intrebaa ce am patit. ce sa fac?
mai bine taci si incearca sa uiti aventura ptr ca risti sa il pierzi in primul rand si in al doilea rand daca nu va despartiti o sa iti reproseze inevitabil oricand o sa aiba ocazia!mai bn taci si uita!bafta


Mai in gluma, mai in serios ne-am dat cu parerea - alegerea in schimb e a ta.Daca e doar o relatie, daca nu esti fff.prinsa (a se citi indragostita), si probabil ca nu esti daca ai avut disponibilitate pentru o aventura, nu-i spui si-atat. Iti va fi doar tie greu. Daca relatia e serioasa: logodna, casatorie si nu vrei sa-l pierzi, as zice sa fii sincera sa-i spui. Si site-urile au denumiri adevarate "Lumea e mica", ai vazut? Nu stii niciodata ce se va intampla...Daca te mariti si afla dupa? Tu stii cel mai bine ce fel de om este si ce planuri de viitor aveti.Succes in orice situatie te-ai afla!
Dorutza
Postat pe 25 Noiembrie 2008 15:49
Cand partenerul nu-ti mai acorda atentie cred ca e o problema serioasa. De fapt tu incerci sa gasesti o rezolvare in a elimina efectul nu cauza. De ce crezi ca ai ajuns sa mergi cu altul? Ar trebui sa -i spui doar daca consideri ca ar ajuta cu ceva relatiei voastre, desi...nu vad ce ar mai fi de aceasta relatie daca ai ajuns cu altul. Eu nu cred in "accidente" , a fost un mod al tau de a semnala, comunica ceva ce nu mergea. Eu cred ca e problema ta, tu trebuie sa descoperi ce vrei sa faci pe viitor. Dilema ta nu e "cum sa fac sa nu-l pierd" ci "imi doresc cu adevarat o relatie de durata cu el"?
Iuliaparda
Postat pe 29 Noiembrie 2008 13:01
De la: paulamona, la data 2008-10-17 15:34:07nu a insemnat nimic. pur si simplu aveam draci ca nu imi mai acorda atentie, am iesit intr-un club, am baut cam mult si am avut o aventura de o noapte. nu am facut schimb de numere de telefon, nu mai vreau sa se repete. nu a insemnat absolut nimic. si totusi ma simt al naibii de vinovata. partenerul meu nu are cum sa afle si nu stiu daca sa fiu sau nu sincera cu el. a vazut ca m-am schimbat, ca sunt mai rece si ma tot intrebaa ce am patit. ce sa fac?

nu avem nici un drept sa judecam pe cineva pt ca sia inselat partenerul...in mare parte o femeie isi insala partenerul ori din lipsa de afectiune ori din prea multa atentie ....acum nu am inteles de ce aveai draci pe el???...daca iai spune nu ai rezolva nimic..barbatul nu este ca femeia..sa treaca peste din iubire.....el trece de tot si se duce de tot........incearca sa te impaci cu ideea si incearca sa retii ca data viitoare cand ai draci sa nu se repede..atunci chiar va fi o problema ...bafta

Postat pe 4 Decembrie 2008 12:40
daca a foat ceva trecator lasa sa treaca cu totul.incearca sa dai totul uitarii. poartate normal cu el, fii tandra si nu lasa loc de suspiciune ca nu are rost.
liliana_b
Postat pe 6 Decembrie 2008 16:37
De la: paulamona, la data 2008-10-17 15:34:07nu a insemnat nimic. pur si simplu aveam draci ca nu imi mai acorda atentie, am iesit intr-un club, am baut cam mult si am avut o aventura de o noapte. nu am facut schimb de numere de telefon, nu mai vreau sa se repete. nu a insemnat absolut nimic. si totusi ma simt al naibii de vinovata. partenerul meu nu are cum sa afle si nu stiu daca sa fiu sau nu sincera cu el. a vazut ca m-am schimbat, ca sunt mai rece si ma tot intrebaa ce am patit. ce sa fac?



minciuna are picioare scurrrte!! oricum e jenant ce ai facut! marturiseste sincer...du-te si la preot!!jura pe biblie ca nu mai faci!!!RUSINEEEEEEEEE!!
superbus
Postat pe 9 Decembrie 2008 14:31
Minciuna are picioare scurte numai pentru moralisti.Nimic din ceea ce faci in viata nu este jenant.numarul barbatilor care inseala este la fel de mare ca si al femeilor Daca nu, chiar si mai mare.Sa marturisesti sincer?Cui? Ai sentimentul ca ceilalti au murit de sinceritate si acum ai ramas tu ultima?Aiurea.Sa nu crezi niciodata in ipocrizia sinceritatii barbatilor.Ei mint mai tare decat suntem capabile sa mintim noi amandoua.Preotul la care m-am dus sa ma spovedesc, ii cazusera ochii in decolteul meu si nu stiu cum am reusit sa-i scot de acolo, ca saracul om ingenunchease... dar nu in fata icoanelor, ci in fata picioarelor mele.Traind intr-o lume omeneasca,nimic dintre pacatele omenesti, nu-i erau straine.Sa juri pe Biblie ca nu mai faci?Ce?Nu uita ca Dumnezeu a zis:Cresteti si va inmultiti, si a propavaduit dragostea intre oameni.Cand Superbus striga rusineeeeee, sa-ti amintesti ca hotul striga cel mai tare Hotiiiiiiiiii!!!
Inainte de a face ceva, sa-ti amintesti intotdeauna ca tacerea este de aur si vorbele de argint.Uneori facem mai mult rau celor din jur atunci cand vorbim, decat daca tacem din gura.
Ioana007
Postat pe 10 Decembrie 2008 10:59
De la: Ioana007, la data 2008-12-10 10:59:23Minciuna are picioare scurte numai pentru moralisti.Nimic din ceea ce faci in viata nu este jenant.numarul barbatilor care inseala este la fel de mare ca si al femeilor Daca nu, chiar si mai mare.Sa marturisesti sincer?Cui? Ai sentimentul ca ceilalti au murit de sinceritate si acum ai ramas tu ultima?Aiurea.Sa nu crezi niciodata in ipocrizia sinceritatii barbatilor.Ei mint mai tare decat suntem capabile sa mintim noi amandoua.Preotul la care m-am dus sa ma spovedesc, ii cazusera ochii in decolteul meu si nu stiu cum am reusit sa-i scot de acolo, ca saracul om ingenunchease... dar nu in fata icoanelor, ci in fata picioarelor mele.Traind intr-o lume omeneasca,nimic dintre pacatele omenesti, nu-i erau straine.Sa juri pe Biblie ca nu mai faci?Ce?Nu uita ca Dumnezeu a zis:Cresteti si va inmultiti, si a propavaduit dragostea intre oameni.Cand Superbus striga rusineeeeee, sa-ti amintesti ca hotul striga cel mai tare Hotiiiiiiiiii!!!
Inainte de a face ceva, sa-ti amintesti intotdeauna ca tacerea este de aur si vorbele de argint.Uneori facem mai mult rau celor din jur atunci cand vorbim, decat daca tacem din gura.


in prietenul tau ai incredere?banuiesc ca ai unul
domo
Postat pe 10 Decembrie 2008 14:28
si ce ? nu-i adevarat?
de cate ori prindem pe mincinosi? e ca in perceptul acela biblic cu "a lor e imparatia cerurilor" haida, de. care imparatie? si de ce ma rog numai a lor , a celor saraci cu ...duhul?

e un fel de amagire. mincinosii destepti, nu vor fi prins nicicand. foarte rar si atunci dintr-o intamplare stupida ii descoperim. au ei grija sa-si fabrice o armura de nepatruns si vor crea o imagine de oameni integrii . ii vom da chiar de exemlu.

nu vi s-a intamplat sa aveti colegi care va scot ochii cu sinceritatea lor? nu ati crezut in ei ani buni? sau mai credeti?


si_totusi
Postat pe 10 Decembrie 2008 15:25
Ia uitati-va aici:
De la: Ioana007, la data 2008-12-10 10:59:23Minciuna are picioare scurte numai pentru moralisti.Nimic din ceea ce faci in viata nu este jenant.numarul barbatilor care inseala este la fel de mare ca si al femeilor Daca nu, chiar si mai mare.Sa marturisesti sincer?Cui? Ai sentimentul ca ceilalti au murit de sinceritate si acum ai ramas tu ultima?Aiurea.Sa nu crezi niciodata in ipocrizia sinceritatii barbatilor.Ei mint mai tare decat suntem capabile sa mintim noi amandoua.Preotul la care m-am dus sa ma spovedesc, ii cazusera ochii in decolteul meu si nu stiu cum am reusit sa-i scot de acolo, ca saracul om ingenunchease... dar nu in fata icoanelor, ci in fata picioarelor mele.Traind intr-o lume omeneasca,nimic dintre pacatele omenesti, nu-i erau straine.Sa juri pe Biblie ca nu mai faci?Ce?Nu uita ca Dumnezeu a zis:Cresteti si va inmultiti, si a propavaduit dragostea intre oameni.Cand Superbus striga rusineeeeee, sa-ti amintesti ca hotul striga cel mai tare Hotiiiiiiiiii!!!
Inainte de a face ceva, sa-ti amintesti intotdeauna ca tacerea este de aur si vorbele de argint.Uneori facem mai mult rau celor din jur atunci cand vorbim, decat daca tacem din gura.


si aici:
"Ioana007
Membru din: 8/12/2008
Oras: ALTA LOCALITATE
Postat pe: 8 Decembrie 2008, ora 14:58

Daca un barbat inseala o femeie si aceasta femeie este frumoasa si culta, ori mai presus de orice, este sotia lui, asta nu inseamna ca barbatii sunt putin dobitoci?"

si va dati seama cum gandesc unele din noi... imi pare rau ca trebuie sa o spun, dar unele nu stiu sa fie verticale, atat timp cat pe de o parte accepta minciuna ca fiind necesara, iar pe de alta o infiereaza cu manie proletara. Poate ca tocmai din cauza asta barbatii fug de astfel de femei duplicitare (fariseice). Iar citatul acela din Biblie este picat exact ca nuca in perete.
blairwitch
Postat pe 10 Decembrie 2008 15:44
oh, nu am remarcat... este o duduie seducatoare, din moment ce insista atat de mult, off-topic evident, asupra modului cum l-a sedus ea pe preot cu decolteul .. si cu picioarele. Acuma nu stiu cu ce e preotul de vina ca unele femei vin la spovedanie cu tzatzele la vedere si cu fusta mai scurta decat chilotzeii ....
blairwitch
Postat pe 10 Decembrie 2008 16:27
De la: Ioana007, la data 2008-12-10 10:59:23Minciuna are picioare scurte numai pentru moralisti.Nimic din ceea ce faci in viata nu este jenant.numarul barbatilor care inseala este la fel de mare ca si al femeilor Daca nu, chiar si mai mare.Sa marturisesti sincer?Cui? Ai sentimentul ca ceilalti au murit de sinceritate si acum ai ramas tu ultima?Aiurea.Sa nu crezi niciodata in ipocrizia sinceritatii barbatilor.Ei mint mai tare decat suntem capabile sa mintim noi amandoua.Preotul la care m-am dus sa ma spovedesc, ii cazusera ochii in decolteul meu si nu stiu cum am reusit sa-i scot de acolo, ca saracul om ingenunchease... dar nu in fata icoanelor, ci in fata picioarelor mele.Traind intr-o lume omeneasca,nimic dintre pacatele omenesti, nu-i erau straine.Sa juri pe Biblie ca nu mai faci?Ce?Nu uita ca Dumnezeu a zis:Cresteti si va inmultiti, si a propavaduit dragostea intre oameni.Cand Superbus striga rusineeeeee, sa-ti amintesti ca hotul striga cel mai tare Hotiiiiiiiiii!!!
Inainte de a face ceva, sa-ti amintesti intotdeauna ca tacerea este de aur si vorbele de argint.Uneori facem mai mult rau celor din jur atunci cand vorbim, decat daca tacem din gura.


Ioana..se pare...ca esti o mitomana de felul tau!!Daca tu asa intelegi o relatie... cu minciuni..brava!De aceea se zice ca toate femeile-s coarde!!S-ar... cu oricine da mai mult!

Una spun si alta fac !-----Or fi si barbati la fel!Dar cand le vezi ce mironosite se dau..si ce sunt de fapt... te apuca groaza!!

Daaaaaaaaa sigur popa e de vina...ca ai venit aproape goala la spovedanie!!!:)))
superbus
Postat pe 10 Decembrie 2008 18:24
or fi si barbatii la fel? Sunt altfel!!!Mult mai sinceri!!
superbus
Postat pe 10 Decembrie 2008 18:37
Raspunsul pe care l-am dat, era pentru o colega care a avut sinceritatea sa-si marturiseasca in mod public un pacat, iar superbus a tabarat pur si simplu pe ea,ca inchizitia pe bietele vrajitoare.Ma asteptam ca el fiind barbat, sa dea dovada de delicatete.Din punctul meu de vedere s-a purtat exact ...ca un barbat.Eu nu inteleg o relatie cu minciuni.Dar nici o relatie cu inchizitorul sef,cu un dictator care trebuie sa stie absolut tot ce face sau misca nevasta-sa.Ceea ce nu accepta unii dintre noi, este ca exista si alte moduri de gandire, ca nu intotdeauna gandirea noastra este perfecta, si un fel de buric universal pe care trebuie sa il pupe toata lumea.Vreti sa auziti modul cum gandeste superbus?
"..de aceea se zice ca toate femeile sunt coarde."Barbatii nu sunt coarde, ei reprezinta ce este mai superb in univers.Si fiti atente doamnelor, ca nu sunteti toate "blonde":Nu o femeie sau doua, zece sau doua zeci sunt coarde.Ci toate.Si tu blairwitch, intri in categoria asta.Poti sa fii tu serioasa si moralista, si eu te iubesc pentru ca esti cinstita, si iti spui o parere in mod deschis.Primesc palma de la tine, pentru ca este o palma pe care mi-o da sora mea.Dar nu de la cineva care baga toate femeile in aceeasi oala, iar daca in evul mediu ar fi fost mare inchizitor, ne-ar fi ars pe toate pe rug, pentru ca am avut curajul sa gandim sa simtim, sa fim cu adevarat femei, bune sau rele, dar femei.Si vine un barbat plin de ipocrizie si fumuri, cu panasul fluturand pe cap ca o creasta de cocos, si impune el regulile asa cum i se misca panasul.Popa e de vina dragule pentru ca este la fel de pacatos ca tine, la fel de pervers si de ipocrit.Sunt mandra de sanii mei, de faptul ca sunt femeie.Tu cu ce mandresti superbus?Cu conditia moderna de stapan de sclave?
Ioana007
Postat pe 10 Decembrie 2008 19:00
Blairwitch, blairwitch, nu popa este de vina, ci tot noi, pentru ca purtam fusta mai scurta decat chiloteii?Dar cine il pune draga pe bietul om sa se uite sub fustele noastre?Nu are icoane destule?Nu are nevasta?Nu are amantele lui pe care le rastoarna cand e singur, pe unde apuca?Nu citesti si tu ziarele ca sa vezi ce fac acesti simpatici slujitori ai Domnului?Fii vrajitoare cat vrei tu.Dar fii o vrajitoare corecta.
Ioana007
Postat pe 10 Decembrie 2008 19:08
Ioano,

bine ca te-am citit ,eram cam tristuta ,dar mi-am revenit subit,stii tu de ce...

a nu se intelege gresit,nu am nimic cu superbus,dar ma distrez cand te citesc...
iasomia
Postat pe 10 Decembrie 2008 19:41
Iasomia, fata desteapta, traim intr-o lume a barbatilor in care ei fac legea taind si spanzurand dupa bunul lor plac.Ei isi boteaza ifosele inteligenta, si nu ezita, ca sa fie mai convingatori, sa foloseasca si forta bruta.Citeste si vezi.Din pacate acesta este adevarul.Si sa stii ca fiind om, nu sunt mandra de asta.
Ioana007
Postat pe 10 Decembrie 2008 23:04
De la: Ioana007, la data 2008-12-10 23:04:01Iasomia, fata desteapta, traim intr-o lume a barbatilor in care ei fac legea taind si spanzurand dupa bunul lor plac.Ei isi boteaza ifosele inteligenta, si nu ezita, ca sa fie mai convingatori, sa foloseasca si forta bruta.Citeste si vezi.Din pacate acesta este adevarul.Si sa stii ca fiind om, nu sunt mandra de asta.



hai hai..nu mai sari parleazu' nu e chiar asa!or fi si brute..or fi si pitzipoance!asta e lumea in care traim!Tre' s-o imbunatatim cat putem!
superbus
Postat pe 10 Decembrie 2008 23:50
Ioana...pai daca o femeie insela e super bine, o ridicam in slavi?...iar daca el inseala..ce porc e!?pai nu merge asa!!vrem egalitate..dar nu pt catei?

ee..nu-s Torquemada!dar sa nu facem discriminare!!adica ele da..au dreptul la orice..ei nu...ca deh..tre sa fie mai delicati,atenti,etc!!

corect...trebuie sa existe si viata in afara relatiei!si pt el si pt ea!

aia a zis-o Marele Napoleon..o fi fost dezamagit!avea si de ce! eu nu-s de acord cu asta!s-a inteles gresit!
nu am niciun fum...si chiar spun ce gandesc,fara minciunele!si spre curiozitatea ta..nu am inselat niciodata! mai bine ii dai papucii..decat sa o minti!urasc minciuna..si pe mincinosi!
superbus
Postat pe 11 Decembrie 2008 00:24
si eu sunt un barbat stralucit!cu pectorali de otel!:))bicepsi de fier,etc,etc,etc:)))dar mai presus de toate sunt dotat..cu un iq de invidiat!!am cu ce ma mandri, nu-i asa fetelor?!
superbus
Postat pe 11 Decembrie 2008 00:31
De la: Ioana007, la data 2008-12-10 19:08:11Blairwitch, blairwitch, nu popa este de vina, ci tot noi, pentru ca purtam fusta mai scurta decat chiloteii?Dar cine il pune draga pe bietul om sa se uite sub fustele noastre?Nu are icoane destule?Nu are nevasta?Nu are amantele lui pe care le rastoarna cand e singur, pe unde apuca?Nu citesti si tu ziarele ca sa vezi ce fac acesti simpatici slujitori ai Domnului?Fii vrajitoare cat vrei tu.Dar fii o vrajitoare corecta.


Ioano, te citesc mereu cu placere, inca din vremea cand erai barbat... vezi numai sa nu faci abuz de noua ta personalitate...
blairwitch
Postat pe 11 Decembrie 2008 08:56
De la: superbus, la data 2008-12-10 18:24:09
De la: Ioana007, la data 2008-12-10 10:59:23Minciuna are picioare scurte numai pentru moralisti.Nimic din ceea ce faci in viata nu este jenant.numarul barbatilor care inseala este la fel de mare ca si al femeilor Daca nu, chiar si mai mare.Sa marturisesti sincer?Cui? Ai sentimentul ca ceilalti au murit de sinceritate si acum ai ramas tu ultima?Aiurea.Sa nu crezi niciodata in ipocrizia sinceritatii barbatilor.Ei mint mai tare decat suntem capabile sa mintim noi amandoua.Preotul la care m-am dus sa ma spovedesc, ii cazusera ochii in decolteul meu si nu stiu cum am reusit sa-i scot de acolo, ca saracul om ingenunchease... dar nu in fata icoanelor, ci in fata picioarelor mele.Traind intr-o lume omeneasca,nimic dintre pacatele omenesti, nu-i erau straine.Sa juri pe Biblie ca nu mai faci?Ce?Nu uita ca Dumnezeu a zis:Cresteti si va inmultiti, si a propavaduit dragostea intre oameni.Cand Superbus striga rusineeeeee, sa-ti amintesti ca hotul striga cel mai tare Hotiiiiiiiiii!!!
Inainte de a face ceva, sa-ti amintesti intotdeauna ca tacerea este de aur si vorbele de argint.Uneori facem mai mult rau celor din jur atunci cand vorbim, decat daca tacem din gura.


Ioana..se pare...ca esti o mitomana de felul tau!!Daca tu asa intelegi o relatie... cu minciuni..brava!De aceea se zice ca toate femeile-s coarde!!S-ar... cu oricine da mai mult!

Una spun si alta fac !-----Or fi si barbati la fel!Dar cand le vezi ce mironosite se dau..si ce sunt de fapt... te apuca groaza!!

Daaaaaaaaa sigur popa e de vina...ca ai venit aproape goala la spovedanie!!!:)))




Dorutza
Postat pe 11 Decembrie 2008 14:25
Puteam sa vin varata peste urechi in blana, ca parintele tot m-ar fi cautat prin blanita, sa vada daca sunt om sau alta dihanie.Ca asa sunt preotii tu.Sa vada ei daca esti neprihanita, si n-ai pacatuit.Ca daca ai pacatuit tu, este grav.Dar cand pacatuiesc ei, este un lucru sfant.
Un popa prinde o enoriasa si o inghesuie.Acum, nu stiu cum se intampla, dar el o pusese peste cadelnita in care ardea tamaia.
-Ioi, si vai,-striga fatuca.
-Nu-i asa ca te simti in rai?-o intreba popa, inghesuind-o de mama focului.
-Parinte, pe mine ma arde in spate.Eu cred ca am nimerit in iad, fiindca am pacate mai multe.
Ioana007
Postat pe 11 Decembrie 2008 18:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
infidelitate 189 De la: mia79x 13 Mai 2009 21:22
Cum treci peste o despartire? 27 De la: garbo055472 25 Februarie 2010 02:01
mam indragostit fara sa vreau de cine nu trebuia 6 De la: eu_geminy 19 Decembrie 2011 02:54
confidential 51 De la: elodia 7 Aprilie 2010 11:45
IUBIREA, SUBIECT TABU? 31 De la: quasaria 28 Decembrie 2009 18:12
Setari Cookie-uri