vrea sa ma vada facand sex cu altul

De la: anakin, la data 2008-11-12 23:59:24Nene, tanti cu arta asta fengshui e mai mult shuie.... din pacate pentru multi, are cont si poate sa posteze ce ineptii vrea ea, sa mahalgeasca si sa se mai dea si scolita. Pffeah!!! mi-e si greatza de personaje de acest gen.
HAITTTTTTTTTT ...L-AM SUPARAT SI PE DANSUL!!!! se scrie :FENG SHUI [TRADUS VANT,APA]dl. scolit?! "dl.scolit" intra-n DEX si tradu-mi si mie ce inseamna >>"mahalgeascaIL UITA-I PE "a"..ADICA>MAHALAGEASCA...scolitu lui mama.... SI CONTRA GRETII SE IA SI paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Postat pe 13 Noiembrie 2008 15:34
De la: artafengshui, la data 2008-11-13 15:34:38[ HAITTTTTTTTTT ...L-AM SUPARAT SI PE DANSUL!!!! se scrie :FENG SHUI [TRADUS VANT,APA]dl. scolit?! "dl.scolit" intra-n DEX si tradu-mi si mie ce inseamna >>"mahalgeascaIL UITA-I PE "a"..ADICA>MAHALAGEASCA...scolitu lui mama.... SI CONTRA GRETII SE IA SI paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Este dusa rau de acasa tanti.... reprezentanta de seama a brucanienilor zisi si stupid people isi arata muschii de pe circumvolutiuni de parca a lucrat la Apaca... hai, nu bagam si noi un "iliescu-apare/soarele rasare?", ca acush vin alegerile, dupa ce vine postasu' cu pensia.. Apropo, in '90 la Apaca, ceva valuta ati luat, ori Roman v-a vizitat?
anakin
Postat pe 13 Noiembrie 2008 22:11
De la: anakin, la data 2008-11-13 22:11:13
De la: artafengshui, la data 2008-11-13 15:34:38[ HAITTTTTTTTTT ...L-AM SUPARAT SI PE DANSUL!!!! se scrie :FENG SHUI [TRADUS VANT,APA]dl. scolit?! "dl.scolit" intra-n DEX si tradu-mi si mie ce inseamna >>"mahalgeascaIL UITA-I PE "a"..ADICA>MAHALAGEASCA...scolitu lui mama.... SI CONTRA GRETII SE IA SI paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Este dusa rau de acasa tanti.... reprezentanta de seama a brucanienilor zisi si stupid people isi arata muschii de pe circumvolutiuni de parca a lucrat la Apaca... hai, nu bagam si noi un "iliescu-apare/soarele rasare?", ca acush vin alegerile, dupa ce vine postasu' cu pensia.. Apropo, in '90 la Apaca, ceva valuta ati luat, ori Roman v-a vizitat?
AS VREA EU... SA FI LUCRAT LA apaca.. AS FI AVUT IMBRACAMINTE REFUZATA LA export.... cat de roman...AI DE GRIJA CA VEI AJUNGE SI TU LA VARSTA LUI SI... NUMAI LA MANELISTE-TI VA FI GANDUL DE VALUTA NU DUC LIPSA ,EU MUNCESC !!! TU???? --AI DREPTATE "sunt dusa rau de acasa" plec dimineata si vin seara....siiiiiiiiii stau chiar pe iliescu esti de la seco????

Postat pe 15 Noiembrie 2008 08:14
Pacat ca votul si internetul sunt populare...
anakin
Postat pe 15 Noiembrie 2008 15:10
De la: AlexaGrigore, la data 2008-10-17 15:20:19a zis ca este o fantezi de-a lui, dar a fost subtil, adica nu mi-a zis direct ca vrea asta de la mine. pe de o parte, mi se pare dezgustator, pe de alta parte ma cam incita gandul. sunt bolnava? sa vorbesc mai mult cu el? mi-e ca nu cumva sa fi inteles eu gresit si de fapt sa fie doar o fantezie, adica sa nu isi doreasca cu adevarat sa se si intample asta

Vai mama mea, cata polemica la acest subiect. Lasa-l, nu te iubeste daca ti-a propus asa ceva etc.. ce ineptii. Foarte intamplator aseara au fost la noi, in vizita,2 cupluri, si din una in alta am ajuns sa vorbim de fantezii sexuale. Un tip a zis ca el "viseaza"cu ochii deschisi, dar NU CA AR VREA SA PUNA SI IN PRACTICA, ca este constient ca in unele momente, o fantezie, nu are nici o legatura cu realitatea, cu principiile lui, cu faptul ca o iubeste pe partenera lui. Ci pur si simplu, aceste fantezii (fantezie - Produs al imaginaiei; plsmuire, nscocire.), sunt si un fel de stimulente, care nu au nici o legatura cu potenta. Si mie ca persoana de sex feminin, mi se intampla sa am fantezii, mai mult sau mai putin decente, asta inseamna ca nu-mi iubesc sotul, sau mai stiu eu ce prostii. Da ce ... ne-am nascut in 1900, si nu putem sa spunem ce gandim? Pai daca nici cu partenerul de viata, sex si altele nu discuti despre fantezii atunci cu cine? ce faci? iti iei amant, amanta? Si apoi din cate spui tu nici macar nu a cerut in mod direct, ca aceasta fantezie sa devina realitate. de ce oare? Eu cred ca, sincer, doar asta ramane, o fantezie, si nici nu iti va cere vreodata asta, pentru ca este constient ca s-ar putea sa nu-i faca placere sa te vada cu altul, in mintea lui poate fi excitant, dar REALITATEA E CU TOTUL ALTA. Suntem de 10 ani impreuna (sexual vorbind) eu si sotul meu, avem o viata sexuala foarte activa si ... mama mama deja mi-au zburat gandurile in alte parte . Ceea ce vreau sa zic este ca daca nu aveam nici unul fantezii, despre care sa discutam deschis, pe marginea carora sa ne tachinam amuzati, o parte sa le punem in aplicare, altele sa ramana ceea ce sunt: si anume fantezii, cred ca ramaneam la pozitia misionarului , iar cand ar fi fost vorba de sex am fi facut-o doar din "obligatie", sau asa .... ca azi e ziua, sau in mod sigur aveam fiecare amant, pentru ca pana la urma tot actul sexual in sine, cu schimbare de pozitii, s.a.m.d. este tot o fantezie. Discutati deschis oameni buni, adu vorba din nou despre fantezie si discutati, intreaba-l direct: DA IN REALITATE TI-AR CONVENI SA PRIVESTI, CA MIE UNA NU MI-AR FACE PLACERE SA TE VAD CU ALTA? DA TI-AR CONVENI SA PUNA ALTU MANA PE MINE? si mai stiu eu ce. Sau incercati tot felul de joculete. La noi functioneaza de minune, ne zicem ca unul pentru altul suntem si amant, instalator, elecrician, si secretara etc. Si de exemplu s-a ars un bec si trebuie schimbat si ii zic ca am vazut eu in filme ca trebuie sa ma culc cu electricianul si intram intr-un joculet nevinovat, si un stimulent pentru amandoi, sau imi zice sa-i notez ceva, si-i raspund ca secretarei mai trebuie sa-i faci si alte chestii etc. Totul tine de fantezie. Incearca si chiar te rog dupa aia (un timp de cateva luni)sa-mi zici daca am avut dreptate sau nu. te pup si numai bine
P.S. NU TE LUA DUPA TOATA LUMEA CARE ITI ZICE SA IL LASI SI CA NU TE IUBESTE
galmi
Postat pe 18 Noiembrie 2008 01:12
nu stiu....poate ca sunt eu ceva mai deschisa dar pt mine sexul ramane sex!pt o pardida buna nu cred ca e nevoie de sentimente prea intense...trebuie in schimb o atractie fizica foarte mare

in plus cred ca e bine sa ne putem destainui..sa ne putem impartasi fanteziile.

Postat pe 18 Noiembrie 2008 15:26
Cand un barbat vrea sa te vada ca faci sex cu altul,inseamna ca este putin cam idiot.El nu are nevoie de o nevasta ci mai degraba de un doctor.Incercati sa faceti distinctia intre normalitate si maladiv.Nu luati toate aberatiile care vi se spun ca fiind ceva firesc.Firesc este doar ceea ce va spune propriul Dvs. bun simt.

Postat pe 20 Noiembrie 2008 09:23
De la: vanghelis007, la data 2008-11-20 09:23:28Cand un barbat vrea sa te vada ca faci sex cu altul,inseamna ca este putin cam idiot.El nu are nevoie de o nevasta ci mai degraba de un doctor.Incercati sa faceti distinctia intre normalitate si maladiv.Nu luati toate aberatiile care vi se spun ca fiind ceva firesc.Firesc este doar ceea ce va spune propriul Dvs. bun simt.



mda....frumoasa gandire....m rar asa barbati....ferice de prietena ta (daca ai).... daca nu, aia care o sa fie ....e nevoie cred ca de un psihiatru, in momentul in care vrei sa ti imparti partenerul de viata...jalnik!!!!!!!
domo
Postat pe 20 Noiembrie 2008 11:15
apropo de fantana..un video super tare "ce doreste un barbat" http://video.neogen.ro/user/lu_iu/y1j1a8znq98eafh9bctl4jazhbi1pxbo
esti foarte pe faza vanghelis oo7
ridona
Postat pe 20 Noiembrie 2008 13:44
Partenerele noastre, ale barbatilor normali, nu sunt conserve sa le intinzi continutul pe paine si sa dai felia vecinului.

Postat pe 20 Noiembrie 2008 15:27
A nu se confunda sezonul cu fazonul:
"Dragostea" e dragoste si
"Fanteziile Sexuale" sant fantezii sexuale.
Ce daca?
Un cuplu are dreptul sa faca tot ceea ce-si doreste.
Care-i problema daca doresc sa incerce senzatii noi si diferite de uniforma sub care isi ascund perversitatea cei care afiseaza la suprafata ca ar fi in rand cu lumea monotona si cenusie?
Discuta cu el si daca intr-adevar isi doreste asta, nu scapa ocazia de a experimenta ceva nou si inedit...

umblataprinlume
Postat pe 25 Noiembrie 2008 19:17
In pimp ce face-ti sex vorbiti despre asta?Este poate o fantezie de-a lui sa te vada cum tremuri toata de placere in bratele altui barbat....tie ti-ar placea?....dar el oare cum o sa se poarte dupa?......
kapodikapy
Postat pe 11 Decembrie 2008 17:41
Nu este nici o problema sa fie deschisi,dar sa si suporte asta dupa ce se intampla.Este fenomenal sa comunici si sa traiesti o relatie diferita de tot ce-i in jur si sa te-ntelegi ce-i frumos sisenzational......
kapodikapy
Postat pe 11 Decembrie 2008 18:11
Fata draga,cauta si scapa de el,eu am 45 de ani si arat f. bine,fostul meu sot zicea la fel,cred ca astia sunt oameni bolnavi, intru-n timp unul statea intr-un oras altul in alt oras,nu eram despartiti,si-i spuneam sa mai vina si el la mine ca avem un copil si mai sunt alte probleme de discutat,iar el imi spunea ca de am nevoie de un barbat nu pot sa-mi gasesc.Intr-un final ne-am despartit,dar tinem legatura si acum vine dupa mine.Un om normal nu poata sa zica asa ceva.Noroc!
doryna_dobrescu
Postat pe 16 Ianuarie 2009 14:00
Observ ca toata lumea se arata indignata de propunerea "prietenului" omitand un amanunt deosebit de important, anume: ".. pe de o parte, mi se pare dezgustator, pe de alta parte MA CAM INCITA GANDUL. sunt bolnava? ".
Deci.. hellooo!!!.. care-i problema, ca nu-nteleg?! De un lucru poti sa fii sigura, draga noastra nefericita, nu esti bolnava, stai linistita, exista un alt termen in cazul tau.
Bineinteles ca nu poate fi vorba de (!) dar.. nu s-a gandit nimeni ca poate tipu' e o persoana... sa zicem "practica", care a constatat cam cum stau lucrurile si s-a gandit ca, daca asa sta treaba, de ce n-ar imbina placutul cu utilul?!..
.. si daca pe ea "o cam incita gandul"..repet, iarasi, care-i problema?!
spring
Postat pe 24 Ianuarie 2009 14:34
Ar fi bine, daca tot imbina utilul cu placutul sa si scoata ceva bani din asta. Sa deschida un mic bordel si el sa se uite cum o face cu fiecare. De ce sa se opreasca la unul? Si de ce sa o faca pe gratis? Nu sunteti bolnave dragelor. Exista intr-adevar alt termen pentru voi. Mancarimea e mare.
Micass
Postat pe 24 Ianuarie 2009 15:00
De la: AlexaGrigore, la data 2008-10-17 15:20:19a zis ca este o fantezi de-a lui, dar a fost subtil, adica nu mi-a zis direct ca vrea asta de la mine. pe de o parte, mi se pare dezgustator, pe de alta parte ma cam incita gandul. sunt bolnava? sa vorbesc mai mult cu el? mi-e ca nu cumva sa fi inteles eu gresit si de fapt sa fie doar o fantezie, adica sa nu isi doreasca cu adevarat sa se si intample asta

lasa-l dracu , ca e bolnav, cu capul...si rau de tot...trimite-l la doctor.
asta e un lucru intim , din care nu se face spectacol
anisoara
Postat pe 3 Martie 2009 10:12
Helllooooooooooo!!!!!
Suntem in secolul 21, nu in evul mediu!!!!!!!!!!!!
Si sotul meu a avut o idee asemanatoare (de fapt daca ma gandesc bine am avut-o amandoi). Dupa discutii - azi o vorba, maine alta, am si facut-o si nu imi pare rau nici o secunda - a fost extraordinar. Chestiile de genul ca nu te iubeste sau ca e impotent sunt aberatii. Dupa te va iubi si mai mult si in plus veti fi trait impreuna o experienta care nu va face decat sa va consolideze relatia - asta in cazul in care tipul e cu picioarele pa pamant si te iubeste cu adevarat. In caz contrar nu pot decat sa presupun ca iei tzapa

Think about!!!!!!!!!
tmangelescu
Postat pe 3 Martie 2009 13:46
si uite asa,a fost placut
de n-a mai existat
iar sotul meu extaziat
facut-a in infarct

cazuse lat, sarmanul om
chiar langa patul unde,
eu cu ion ma harjoneam
si il stigam pe nume

sarmanul sot ! cand l-am vazut
pe jos, fara suflare
cu pumnii stransi si fara glas,
cuprins de admirare,

o cruce mare i-am facut
aprinsei lumanare ;
si langa el, eu am sezut
pan' n-a avut suflare.

vasile-al meu, se stinse brusc
il coplesi placerea.
dar a plecat preafericit,
ca-i implinisem vrerea.

voi face mare parastas
sa vada din inaltul,
cum il iubesc necontenit,
culcandu-ma cu altul


si_totusi
Postat pe 3 Martie 2009 14:30
totusico, e foarte tare poezioara!!

daca stau sa ma iau dupa ce zic unii pe aici, s-ar putea sa nu corespund "tendintelor" modei...decat asa moderna ca unii dintre voi...mai bine lipsa!!
oi fi eu putin conservatoare, dar prefer asa decat prostituata cu pretentii...
adica vreti sa spui ca dupa ce el te priveste in timp ce -cu altul- o sa fie mai iubitor si relatia va inflori...da, sigur!
zambila
Postat pe 3 Martie 2009 14:42
tmangelescu, pai da. suntem in sec 21. ai mare dreptate. ce tot atatea fite, pe unele sau pe unii? e normal, el sa fie in extaz cand o vede cu unul in pat cum, si ea se simte in al 9 lea cer cand il priveste pe el facand sex cu alta femeie

ar fi o mica problema . al cui e copilul? dar, se rezolva si asta. ce mai conteaza? sigur ca te va iubi mai mult dupa o astfel de experienta. va fi in gat dupa tine. e metoda perfecta ,de a consolida o relatie.
si_totusi
Postat pe 3 Martie 2009 14:42
De la: zambila, la data 2009-03-03 14:42:36totusico, e foarte tare poezioara!!

daca stau sa ma iau dupa ce zic unii pe aici, s-ar putea sa nu corespund "tendintelor" modei...decat asa moderna ca unii dintre voi...mai bine lipsa!!
oi fi eu putin conservatoare, dar prefer asa decat prostituata cu pretentii...
adica vreti sa spui ca dupa ce el te priveste in timp ce -cu altul- o sa fie mai iubitor si relatia va inflori...da, sigur!


zambilici, eu doar am incercat sa transpun in versuri,continuarea povestii spuse de tmangelescu.o varianta
si_totusi
Postat pe 3 Martie 2009 14:45
Ei si tu acum! Al cui e copilul. E in gradina lui, il creste el. La cata placere a a vut atunci, mai conteaza a cui e copilul?
Micass
Postat pe 4 Martie 2009 19:42
De la: tmangelescu, la data 2009-03-03 13:46:01Helllooooooooooo!!!!!
Suntem in secolul 21, nu in evul mediu!!!!!!!!!!!!
Si sotul meu a avut o idee asemanatoare (de fapt daca ma gandesc bine am avut-o amandoi). Dupa discutii - azi o vorba, maine alta, am si facut-o si nu imi pare rau nici o secunda - a fost extraordinar. Chestiile de genul ca nu te iubeste sau ca e impotent sunt aberatii. Dupa te va iubi si mai mult si in plus veti fi trait impreuna o experienta care nu va face decat sa va consolideze relatia - asta in cazul in care tipul e cu picioarele pa pamant si te iubeste cu adevarat. In caz contrar nu pot decat sa presupun ca iei tzapa

Think about!!!!!!!!!


modernisto!!
ce treaba are sexu-n plex in trio cu evul mediu!?
numa daca nu-mi place sa-mi impart femeia vietii cu altu' ma face ev-ist!?
geo32
Postat pe 13 Martie 2009 10:52
vezi geo cat esti de inapoiat???
cum adica sa n-ai tu fantezii cu sex in 3?? si sa le si pui in aplicare!!!
modernizeaza-te!
zambila
Postat pe 13 Martie 2009 15:24
De la: zambila, la data 2009-03-13 15:24:54vezi geo cat esti de inapoiat???
cum adica sa n-ai tu fantezii cu sex in 3?? si sa le si pui in aplicare!!!
modernizeaza-te!


ca orice barbat cu ciucurelu-n floare, am fantezii.
sexu' cu doua fiind unu' din ele.
da' raman fantezii!
geo32
Postat pe 13 Martie 2009 15:28
fantezii cu doua cred ca au toti barbatii, mai greu e cu inca unu si cu iubita....
l-am intrebat si pe al meu iubit daca n-ar fi curios, si a zis
zambila
Postat pe 13 Martie 2009 15:31
De la: zambila, la data 2009-03-13 15:31:39fantezii cu doua cred ca au toti barbatii, mai greu e cu inca unu si cu iubita....
l-am intrebat si pe al meu iubit daca n-ar fi curios, si a zis


zambila, doar nu era nebun sa recunoasca.
ele raman acolo, in minte , folosite doar cand singuratatea sexuala iti da ghes sa-ti atingi ciucurelu'......si-l atingi ...si-l atingi!
geo32
Postat pe 13 Martie 2009 15:33
mai geo, nu m-ai inteles...
evident ca ar vrea el cu doua (cel mai probabil ca eu nici nu m-as numara printre ele), nici n-ar fi negat, dar nici n-ar fi avut rost sa-l intreb de asta!!
il intrebasem in ideea in care era vorba de el, eu si mai unu....la asta m-am referit, si nu cred ca n-a fost sincera reactia lui!
zambila
Postat pe 13 Martie 2009 15:38
Absolut de acord cu tine!
mariana_alex_69
Postat pe 13 Martie 2009 15:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sinceritate sau nu ... 6 De la: scrichy 26 Mai 2009 01:19
Anticonceptionale pt barbati 13 De la: estela 14 Iulie 2010 01:52
ochipt ochi si dinte pt dinte??? 56 De la: Allegra 20 Februarie 2011 00:36
ciocolata o placere..... 26 De la: picaturaderoua 8 Mai 2009 13:31
ajutor!!!!!!!!!!!!!!!! 26 De la: Ioana007 25 Aprilie 2009 13:30
Setari Cookie-uri