am devenit cam usoara dupa ce mi-a dat papucii

ne-am despartit de o luna de zile si deja am facut sex cu 3 barbati. nu stiu ce se intampla cu mine, dar mai tot timpul simt nevoia de sex. ce naiba se intampla cu mine????

Postat pe 17 Octombrie 2008 15:17
De la: lolitalempicka, la data 2008-10-17 15:17:48ne-am despartit de o luna de zile si deja am facut sex cu 3 barbati. nu stiu ce se intampla cu mine, dar mai tot timpul simt nevoia de sex. ce naiba se intampla cu mine????




poi...la varsta ta...mi se pare ceva normal ca...biologic...sa simti nevoia de...o astfel de descarcare...mai ales in momente de stres...
ca doar...nu poti spune ca...esti bucuroasa ca...esti singura...
si...in fond...cred ca e ceva normal...deci...nu cred ca e o pb...
pb este ca...poti sa nu intalnesti tocmai ceva ce ti se potriveste...si...sa te si implineasca...si atunci...aceasta insatisfactie...e posibil ca...daca merge prea mult in timp...sa creeze pb!!!
asa ca...poti incerca sa faci asta...doar cu cineva...care crezi ca...iti e compatibil...
poate...afland si alte amanunte...se poate dezvolta...subiectul!!!
ovidiu42
Postat pe 17 Octombrie 2008 19:05
Hmm...cred ca ai facut-o mai mult din razbunare...totusi, 3 intr-o luna mi se pare cam mult. Ai mai multa rabdare si asteapta pana cunsoti cat de cat partenerul...Oricum, e de inteles...am trecut printr-o experienta similara...daca vrei, putem vorbi in privat mai multe...
needforspeed
Postat pe 17 Octombrie 2008 20:35
nu-i bai!
dupa ce m-am desp de marea mea iubire am stat singura 3 luni
apoi, am facut sex cu un ami intr-o masina in ziua de Pasti
am dezvoltat o relatie ca acesta
am mai avut o aventura si din nou o alta relatie
e ok!
razbunarea m-a impins in bratele altuia!
prima data m-am simtit mizerabil,dar incep sa gandesc ca un barbat si constiinta adoarme
double_chock
Postat pe 23 Octombrie 2008 09:24
poti sta linistita e ceva normal eu am mai vazut u caz (fosta sotie a prietenului meu )cam aceiasi situatie ,dupa parerea mea e un sindrom normal ce apare dupa despartire dar ai grija de tinae ok si nu mai continua .
yavrum
Postat pe 23 Octombrie 2008 13:24
de ce oare...lumea...se razbuna...fara sa gandeasca...apoi...se intreaba...de ce sufera?
nu credeti ca...trebuie si putina...ratiune...mai ales cand e vb de...viata noastra?
sau...instinctele...animalice...inca primeaza...si acum...dupaatata amar de vreme?
si ne mai intrebam...de ce nu putem fi fericiti...!!!!
iertati-ma dar...cred ca asta e valabil si la femei si la barbati!!!
asa ca...nu dati cu pietre!!!
ratiunea...ar trebui sa fie cea care ne conduce!!!
ovidiu42
Postat pe 24 Octombrie 2008 15:06
si deci?ce mai spune domnisoara care a deschis subiectul?ce se mai intampla?
layla21
Postat pe 24 Octombrie 2008 16:16
De la: layla21, la data 2008-10-24 16:16:38si deci?ce mai spune domnisoara care a deschis subiectul?ce se mai intampla?



se pare ca...se da la ....fund...
deci...se pare ca nici pb...n-o afecteaza pe cat spunea ea!!!
pt ca...nu participa la dezbateri!!!
ceeea ce...e putin nashpa!!!
ovidiu42
Postat pe 25 Octombrie 2008 19:19
Ovi, ea a trimis doar doua mesaje. Poate nu e tocmai... o parte activa a acestei comunitati. Poate nu are timp, poate.. poate... poate..

Buna dimineata!

shrekutza
Postat pe 26 Octombrie 2008 08:54
Poate nu mai stie cum sa intre.....
needforspeed
Postat pe 26 Octombrie 2008 09:06
Eu zic ca sa economiseti timp si sa o faci cu 3 deodata. Asa vei avea mai mult timp pentru tine si poate iti si rezolvi nevoia de sex.
Micass
Postat pe 26 Octombrie 2008 09:10
De la: needforspeed, la data 2008-10-26 09:06:36Poate nu mai stie cum sa intre.....




acu fara gluma e cam greu sa intri eu intrtru direct pe e-mail
yavrum
Postat pe 26 Octombrie 2008 15:11
cand ai pb care te framanta si...incerci sa ceri sfaturi...nu poti lasa asa...pb...in vant...si...sa pleci!!
se pare ca...n-a facut decat sa starneasca...dialogurile...si...atat...
pb...nu e atat de...reala...se pare!!altfel...ar participa...aici,...
ovidiu42
Postat pe 27 Octombrie 2008 18:40
Eu inclin sa cred ca e prea ocupata...
liarose
Postat pe 27 Octombrie 2008 20:31
De la: double_chock, la data 2008-10-23 09:24:02nu-i bai!
dupa ce m-am desp de marea mea iubire am stat singura 3 luni
apoi, am facut sex cu un ami intr-o masina in ziua de Pasti
am dezvoltat o relatie ca acesta
am mai avut o aventura si din nou o alta relatie
e ok!
razbunarea m-a impins in bratele altuia!
prima data m-am simtit mizerabil,dar incep sa gandesc ca un barbat si constiinta adoarme


chiar asa..razbunarea te impinge nu numai in bratele altuia ci si sa faci diverse tampenii...spre exemplu sa nu-ti mai pese de tine de curu tau si de sanatatea ta!!!!insa trebuie sa cauti sa treci peste asta...in momentul cand ai suferit o deceptie cauti in oricine refugiu insa barbatii ne citesc repede si isi dau seama ca v-om cadea repede la pat....ideea e sa iesi cat mai repede din depresie ca s-ar putea sa invartzi jumate de orash!!!!

Postat pe 27 Octombrie 2008 22:30
merci,dar la capitolul acesta am fost discreta
adica nu locuieste in micutul meu oras
nici unul dintre ei
ce sa zic?
ma simt jalnic!
maine, pe 29 octombrie implinesc 24 de ani
si ma inteb natural..............
oare ma va suna el, UNICUL, marele prost care, in parte mi-a distrus viata?
maadaaaaa.stiu aprecierile voasttre si ma vad si singura in oglinda, da, stiu, sunt doar o proasta..........
seara faina tuturor!
double_chock
Postat pe 28 Octombrie 2008 18:40
haide, fii vesela, la multi ani din partea noastra!!!
anakin
Postat pe 28 Octombrie 2008 23:05
La multi ani!

iasomia
Postat pe 29 Octombrie 2008 07:51
LA MULTI ANi
yavrum
Postat pe 29 Octombrie 2008 12:16
hei..capul sus...na murit nimeni...fiitare..si ce daca te-ai culcat cu ei..mare branza...ai vruto..tzia placut si gata!!!!esti majora si vaccinata...deci..laso moarta e treaba ta si fundul tau...cine te va iubi va trece peste...

la multi ani!!!!

Postat pe 29 Octombrie 2008 16:58
daca acum simti ca nu e ok sa faci sex cu mai multe perosoane intr-un timp atat de scurt atunci nu mai repeta "greseala".
fluturasalb85
Postat pe 29 Octombrie 2008 19:09
daca va sti..............
dar nu va sti nimeni.........
sssssssst!
merci,oricum.
double_chock
Postat pe 30 Octombrie 2008 17:28
multumesc
dar nu pot sa fiu vesela
ce am facut ieri?
am stat in pat, m-am uitat pe tavan si tavanul s-a uitat la mine,in pijamale, nefardata, cu un pachet de tigari si o sticla de cola
sunt atat de proasta, incat nici sa beau nu stiu.
Iar astazi, doi dintre din elevii mei de la a V a , s-au tarat pe coate si pe genunchi, numai ca sa fuga de la ora.
double_chock
Postat pe 30 Octombrie 2008 17:32
De la: lolitalempicka, la data 2008-10-17 15:17:48ne-am despartit de o luna de zile si deja am facut sex cu 3 barbati. nu stiu ce se intampla cu mine, dar mai tot timpul simt nevoia de sex. ce naiba se intampla cu mine????

draga mea, ce inseamna asta??
din razbunare sau de ce ai facut-o?

vezi, ca te afli intr-o situatie fff. grava.. ai grija de tine
iti doresc sa-ti revii si sa treci cat mai repede peste aceasta stare.
este adevarat ai numai 24 ani, dar incearca sa-ti revii. ce naiba au disparut barbatii de pe acest pamant?
iti doresc mult succes si capul sus !!!
sophia1971
Postat pe 3 Noiembrie 2008 12:48
Buna;

Sint noua in comunitate si m-au atras titlurile..
Ovidiu , eu citesc in gindul meu cu o oarecare intonatie. La tine imi iese tare funny... d c fol atitea puncte? la mine iese un fel de "aaaaaa" si fara nici un fel de grimasa. Nush daca e asa , insa imaginatia mea te-a transf intr-un personaj... f haios.

Despre doamna cu sb : probabil ca in ciuda sfaturilor voastre ea a continuat sexul de 3 ori/sapt si nu prea are timp.

Va pup

Postat pe 15 Noiembrie 2008 17:14
De la: double_chock, la data 2008-10-30 17:32:08multumesc
dar nu pot sa fiu vesela
ce am facut ieri?
am stat in pat, m-am uitat pe tavan si tavanul s-a uitat la mine,in pijamale, nefardata, cu un pachet de tigari si o sticla de cola
sunt atat de proasta, incat nici sa beau nu stiu.
Iar astazi, doi dintre din elevii mei de la a V a , s-au tarat pe coate si pe genunchi, numai ca sa fuga de la ora.



Fata mea, pe astia cu care te usurezi tu i-ai pus pe clase? Sau care era afirmatia? Nu te-am inteles. Sa nu-mi spui ca esti cadru didactic, ca ma ia cu lesin.Ori vrei sa-ti faci reclama, ori s-a intors naibii lumea pe dosul dosului.Sper ca nu esti si grevista de'aia cu 50%. Te rooooooooooog,NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
cameluta
Postat pe 17 Noiembrie 2008 20:31
De la: ovidiu42, la data 2008-10-25 19:19:16
De la: layla21, la data 2008-10-24 16:16:38si deci?ce mai spune domnisoara care a deschis subiectul?ce se mai intampla?



se pare ca...se da la ....fund...
deci...se pare ca nici pb...n-o afecteaza pe cat spunea ea!!!
pt ca...nu participa la dezbateri!!!
ceeea ce...e putin nashpa!!!




Te rog, tu ai vazut ce spune? copii din clasa a Va Vai viata mea.Slava domnului ca am copiii mari.Pai, fata asta, cand n-o mai gasi disponibili care sa-i stearga rana cu ejaculari repetate, va trece la copiii de la clasa.Sper ca m-am inselat si nu e profesoara, decat de sex multiplu.Tu? Ce zici?
cameluta
Postat pe 17 Noiembrie 2008 20:34
Nu dati cu pietre...nu e frumos
Problema e ca dupa o despartire femeia se simte respinsa si are nevoie de afectiune,vrea sa se simta dorita...
Prin asa ceva am trecut si eu...primul venit,primul servit.Norocul meu (sau poate nu) a fost ca barbatul in cauza mi-a devenit sot iar astfel cautarile mele au luat sfarsit

Postat pe 19 Noiembrie 2008 18:12
Poate e o reactie gresita dupa despartirea de fostul sau poate nu! Dar de tu nu te simti bine inseamna ca nu e bine! Incearca si u sa cunosti persoanele innainte sa faci ceva cu ei pentru ca vei descoperi ca poate nu sunt pentru tine si nici atat de sexi precum i-ai vazut primele dati! Barbatii sunt niste vrajitori...
Ocupa-ti timpul cu diverse lucruri!!!!!!!!!!! Iesi cu prietenele.....
La multi ani!!!!!!!!!!!!
dafffne
Postat pe 29 Noiembrie 2008 14:22
nu fiti rai ! nu incercati sa jigniti oamenii! va rog incercati sa va exprimati parerile fara sa spurcati totul cu venin! persoana ce a deschis topicul e derutata are nevoie de incurajari!!!!!!!!!!!!! nu de jigniri!!!!!!!!!!!!
dafffne
Postat pe 29 Noiembrie 2008 14:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubire?!...sau,prostie?! 391 De la: SAL 23 Ianuarie 2012 12:45
timiditatea va poate da viata peste cap! 146 De la: office_salinasusesi_ro 13 Septembrie 2010 23:05
cati parteneri sexuali ati avut? 309 De la: DanaMAD 10 Aprilie 2010 12:47
Despre o posibila sarcina?? 4 De la: garbo_1348 13 Februarie 2014 05:51
povestea vietii mele 6 De la: Ioana007 23 Aprilie 2009 14:46
Setari Cookie-uri