vrea sa ma vada facand sex cu altul

adica tu cu doi?

perversa mica ce esti..ba da' ce chinuiti baietii astia,auzi intrebare...
iasomia
Postat pe 13 Martie 2009 15:40
mai iaso, si eu care vroiam sa vin in intampinarea problemelor colegelor de pe forum....ajung sa pun astfel de intrabari idioate!!

ne mai amuzam si noi, ce draq sa facem!!
sa stii ca e multa lume nebuna, iubitul meu primeste pe hi5 mai multe mesaje de la barbati dedcat dee la femei
deci, ce te mai miri??

zambila
Postat pe 13 Martie 2009 15:45
zambilica, pe net multi barbati isi fac conturi de femei si viceversa. asa ca, fii vigilenta.

daca primeste de la barbati e de jale. alea-s femei . bucura-te cand primeste de la femei, ca-s barbati. ai inteles ceva ? ai prins ideea?
si_totusi
Postat pe 13 Martie 2009 15:49
De la: zambila, la data 2009-03-13 15:38:16mai geo, nu m-ai inteles...
evident ca ar vrea el cu doua (cel mai probabil ca eu nici nu m-as numara printre ele), nici n-ar fi negat, dar nici n-ar fi avut rost sa-l intreb de asta!!
il intrebasem in ideea in care era vorba de el, eu si mai unu....la asta m-am referit, si nu cred ca n-a fost sincera reactia lui!



inseamn ca iubirea salasuieste in inima lui si nu te-ar impartii pentru nimic in lume!
geo32
Postat pe 13 Martie 2009 15:54
De la: zambila, la data 2009-03-13 15:31:39fantezii cu doua cred ca au toti barbatii, mai greu e cu inca unu si cu iubita....
l-am intrebat si pe al meu iubit daca n-ar fi curios, si a zis



da!barbatii nu vor sa imparta cu nimeni!asa suntem..mai posesivi,egoisti,etc!dar tare ne-am bucura s-o facem cu 2,3...
superbus
Postat pe 13 Martie 2009 15:57
orgieee!
geo32
Postat pe 13 Martie 2009 15:59
Stai linistit ca si femeile sunt egoiste....eu spre exemplu.....n-as imparti barbatul meu cu nimeni.....si pt nimik in lume...
mariana_alex_69
Postat pe 13 Martie 2009 16:15
Mai om serios si te gandesti la prostiiiii???????Rusinik!
mariana_alex_69
Postat pe 13 Martie 2009 16:24
De la: mariana_alex_69, la data 2009-03-13 16:24:50Mai om serios si te gandesti la prostiiiii???????Rusinik!


cine? io!!??
io nici macar nu m-as impartii cu alta femeie
da' libertatea sexuala e in floare, tinerii experimenteaza.........ideea e ca si noi am fost tineri, da' parca nu de experimente d-astea aveam parte.
geo32
Postat pe 13 Martie 2009 16:33
Sunt de acord cu tine,referitor la tineretul din ziua de azi....asta nu inseamna ca trebuie sa experimentam si noi....cum fac unii de pe aici,esti de acord cu mine?
mariana_alex_69
Postat pe 13 Martie 2009 16:45
De la: mariana_alex_69, la data 2009-03-13 16:45:41Sunt de acord cu tine,referitor la tineretul din ziua de azi....asta nu inseamna ca trebuie sa experimentam si noi....cum fac unii de pe aici,esti de acord cu mine?


sunt absolut si implicit de acord cu tine.
citind insa titlu' topicului, gasesc un pic ciudata situatia.
sa fii de acord cu o fantezie a partenerului chiar daca tie nu-ti place, mi se pare olecutza strigator la cer. adicatelea e ca un viol forestier de dragu' unei scobitori.
geo32
Postat pe 13 Martie 2009 16:48
DA'stii cu ce nu sunt eu lamurita?....cu chestia asta:nu-mi place dar sunt de acord!?.....cum draq vine asta?......inseamana ca totusi i-ar place dar nu vrea sa recunoasca......nu?
mariana_alex_69
Postat pe 13 Martie 2009 16:55
De la: mariana_alex_69, la data 2009-03-13 16:55:32DA'stii cu ce nu sunt eu lamurita?....cu chestia asta:nu-mi place dar sunt de acord!?.....cum draq vine asta?......inseamana ca totusi i-ar place dar nu vrea sa recunoasca......nu?



miroase de la vreo 5 km a perversiune latenta!
geo32
Postat pe 13 Martie 2009 16:57
De la: AlexaGrigore, la data 2008-10-17 15:20:19a zis ca este o fantezi de-a lui, dar a fost subtil, adica nu mi-a zis direct ca vrea asta de la mine. pe de o parte, mi se pare dezgustator, pe de alta parte ma cam incita gandul. sunt bolnava? sa vorbesc mai mult cu el? mi-e ca nu cumva sa fi inteles eu gresit si de fapt sa fie doar o fantezie, adica sa nu isi doreasca cu adevarat sa se si intample asta

Alexa,din ce spui ,eu inteleg ca mai degraba ,tu ai fantezia asta!
Nu ti-a zis direct,te dezgusta ,dar te si incita??!! Grea dilema!
Sfatul meu: nu starui prea mult asupra chestiunei,cumparati o planta si ingrijeste-o!....in caz ca nu ai inteles,ideea e sa-ti cauti o ocupatie ,ai mintea prea odihnita!
rica_mld
Postat pe 14 Martie 2009 14:23
poate sa zica ea ca o iubeste mult, e vrajeala. Eu cred ca tipul e un obsedat sexual care a vizitat si alte case. In America asa ceva se trateaza la psiholog. Omul e nesatul si normal ca vrea diverse fantezii.
Clm
Postat pe 15 Martie 2009 11:49
:)))))) da a mai auzit de fantezii deastea mult mai grave decat ce zici tu dar ma rog fiecare are fantezii.Acum faza e daca t iubeste si daca il iubesti?Daca tu zici ca te-ai gandit la asta si poate ti0ar place inseamna ca la voi in relatie lipseste ceva ci ceva-ul asta e forte important in relatie,tine de iubire stii?si in al doilearand de respect....dar ma rog nu dau eu sfaturi ca nu sunt in masura
:)gandeste-te la ce mai bine pentu tine si aia sa faci,daca tu crezi ca ti0ar place asta nu ma sta pe ganduri,chiar nu stiu ce sa zic aici tine de fiecare
florinradu80
Postat pe 10 Aprilie 2009 19:06
acu'...si eu ca blonda...deh...da' nu e cam aglomeratie in pat ?
wife_de_zmeu
Postat pe 10 Aprilie 2009 19:19
De la: AlexaGrigore, la data 2008-10-17 15:20:19a zis ca este o fantezi de-a lui, dar a fost subtil, adica nu mi-a zis direct ca vrea asta de la mine. pe de o parte, mi se pare dezgustator, pe de alta parte ma cam incita gandul. sunt bolnava? sa vorbesc mai mult cu el? mi-e ca nu cumva sa fi inteles eu gresit si de fapt sa fie doar o fantezie, adica sa nu isi doreasca cu adevarat sa se si intample asta


nu stiu de ce e asa greu de crezut ca unii dintre noi avem fantezii asa nebunesti?spre exemplu si eu i-am cerut/spus iubitului meu ca mi-ar place sa il vad facand sex cu alta...si nu i s-a parut ciudat...iar eu nu ma pot considera "bolnava"....pur si simplu e o fantezie, ca va fi sau nu realizabila, asta e o alta problema
cred ca, un cuplu trebuie sa discute tot ce le place in legatura cu sexul pt. ca asa vor fi mai creativi si vor evita plafonarea
visdevara
Postat pe 11 Aprilie 2009 10:52
problema care se pune e daca va cunoasteti pe voi insiva destul de bine. Si unul pe celalalt.
Una e sa visezi la asta si alta e sa stii daca poti sa gestionezi asta, dupa.
Daca asta n-o sa te schimbe. Sau o sa-l schimbe pe el. Si pe cale de consecinta si relatia. Think about
gabitzza
Postat pe 11 Aprilie 2009 11:11
mai gabitza...geaba cosmetizeaza lumea ici sha treaba cu fantezia in pat...ca face bine la cuplu...ca e dovada ca esti open mind si alte aberatii

adicatelea...de mult ce imi iubesc barbatul, accept sa ii satisfac o fantezie care mai implica inca o persoana ?

pai unde dreaku mai e iubirea, nene? respectul ?

adica din prea multa iubire fata de aproapele meu sa populez patu' cu diversi ?

io zic ca tre' sa ai ceva la scufita, ca sa faci asa ceva

asta nu-i mai iubire, asta e orgie...
wife_de_zmeu
Postat pe 11 Aprilie 2009 11:56
Se duce dreaku tot, iti zic eu, mai devreme sau mai tarziu..

Eu, ca scorpie ce ma gasesc, nu-mi impart barbatu` cu alta si nici nu vreau unu` care si-ar dori sa ma imparta cu altu..

Eu daca-s cu unul, numai p-ala am geana..nu suport sa m-atinga altu`..

fantezie, da-n doi mamicu`, io cu el.
gabitzza
Postat pe 11 Aprilie 2009 12:01
mda...da' vezi tu...ici sha...daca zici ca nu pricepi genul asta de dragoste esti taxat urgent ca incuiat la cap

adicatelea...esti daschis la minte daca faci asa... un menage a trois...in patru...in cinci...cum se nimereste
wife_de_zmeu
Postat pe 11 Aprilie 2009 12:05
Ehe..il pricepem, cum nu..ca nu-l agreem, asta-i alta branza..
Si nici nu ne amestecam in alte budoare..

Ma intreb ce intensitate trebuie sa aiba stimulii pentru unii, de au nevoie de mai mult, mai divers..
gabitzza
Postat pe 11 Aprilie 2009 12:11
plictiseala, gabitza...plictiseala mare in cuplu...altoita cu ideea ca asa sunt in trend...
wife_de_zmeu
Postat pe 11 Aprilie 2009 12:13
Asa-i, mare adevar graisi.

Hai ca ma amuza tipa de 50, sanchi , nu stie ca p-aci sunt neste neni si tante de le merge mintea., mi-a placut privirea inteligenta, oh boy
gabitzza
Postat pe 11 Aprilie 2009 12:17


zici ca face reclama la site-uri de-alea...
wife_de_zmeu
Postat pe 11 Aprilie 2009 12:18
si pe mine m-a dus gandu`

Superbule, da si tu un oki, zi si tu parerea ta de mascul, hai...
gabitzza
Postat pe 11 Aprilie 2009 12:21
nene...mie cel mai mult mi-a placut motoru'...
wife_de_zmeu
Postat pe 11 Aprilie 2009 12:26
De la: gabitzza, la data 2009-04-11 11:11:05problema care se pune e daca va cunoasteti pe voi insiva destul de bine. Si unul pe celalalt.
Una e sa visezi la asta si alta e sa stii daca poti sa gestionezi asta, dupa.
Daca asta n-o sa te schimbe. Sau o sa-l schimbe pe el. Si pe cale de consecinta si relatia. Think about


daca nu ne-am cunoaste cum putem sa ne intrebam partenerii de asa ceva?atunci cand ai o relatie matura, cand esti deschis ..totul e posibil
visdevara
Postat pe 11 Aprilie 2009 18:02
Visdevara, nu te contrazic. Totul e posibil.

Stii, se spune ca normalul e o notiune relativa. El trebuie luat in contextul culturii in care exista. Ce este normal in cultura mea, poate sa fie deviatie in alta.

Ideea e ca intr-adevar sa te cunosti..si sa-l cunosti, nu doar la nivel declarativ. In opinia mea, e nevoie de un grad inalt de dezvoltare personala, de acelasi mod de a privi lucrurile si cam la acelasi nivel.

Inainte de a deschide Cutia Pandorei, e bine sa te gandesti ce faci. Altfel, risti sa te gasesti dupa, in mijlocul a „ceva„ la care nu te-ai fi asteptat. Cand ne domina afectul, cognitia se cam duce sa stea la o tacla. P-orma degeaba ne vaitam de ”buba”..
gabitzza
Postat pe 12 Aprilie 2009 09:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatie foarte incurcata. Va rog, dati-mi un sfat! 80 De la: garbo_394900 4 Februarie 2014 08:40
Sunt insarcinata si sotul meu vrea sa divorteze 168 De la: garbo_415173 31 Ianuarie 2016 13:54
ciocolata o placere..... 26 De la: picaturaderoua 8 Mai 2009 13:31
Buna! 4 De la: Micass 8 Noiembrie 2008 09:03
nelamurire legata de divort 6 De la: crazyiam27 13 Decembrie 2008 13:35
Setari Cookie-uri