vrea sa ma vada facand sex cu altul

a zis ca este o fantezi de-a lui, dar a fost subtil, adica nu mi-a zis direct ca vrea asta de la mine. pe de o parte, mi se pare dezgustator, pe de alta parte ma cam incita gandul. sunt bolnava? sa vorbesc mai mult cu el? mi-e ca nu cumva sa fi inteles eu gresit si de fapt sa fie doar o fantezie, adica sa nu isi doreasca cu adevarat sa se si intample asta
AlexaGrigore
Postat pe 17 Octombrie 2008 15:20
De la: AlexaGrigore, la data 2008-10-17 15:20:19a zis ca este o fantezi de-a lui, dar a fost subtil, adica nu mi-a zis direct ca vrea asta de la mine. pe de o parte, mi se pare dezgustator, pe de alta parte ma cam incita gandul. sunt bolnava? sa vorbesc mai mult cu el? mi-e ca nu cumva sa fi inteles eu gresit si de fapt sa fie doar o fantezie, adica sa nu isi doreasca cu adevarat sa se si intample asta


Un tip isi aduce acasa un amic...sa ii arate omului casa lui...sa ii prezinte familia.Il pofteste in casa...si incepe sa ii arate:
-Aici e bucataria...aici baia...sufrageria...aici e dormitorul meu..asta este patul meu...femeia din pat e nevasta mea...iar ala de langa nevasta mea sunt eu!!
walkiria
Postat pe 18 Octombrie 2008 21:05
De la: AlexaGrigore, la data 2008-10-17 15:20:19a zis ca este o fantezi de-a lui, dar a fost subtil, adica nu mi-a zis direct ca vrea asta de la mine. pe de o parte, mi se pare dezgustator, pe de alta parte ma cam incita gandul. sunt bolnava? sa vorbesc mai mult cu el? mi-e ca nu cumva sa fi inteles eu gresit si de fapt sa fie doar o fantezie, adica sa nu isi doreasca cu adevarat sa se si intample asta


Stau si ma inttreb...ce ar fi in mintea si in sufletul lui...sa stea sa se uite la tine cum faci dragoste cu un alt barbat...

Caci raspuns la intrebare...sau sfat....greu de dat
walkiria
Postat pe 18 Octombrie 2008 21:06
>>SOLICITAREA LUI ESTE >>>PRIMA FAZA SPRE IMPOTENTA! ..INTREBARE:SI ...MAI ESTI CU EL????

Postat pe 19 Octombrie 2008 06:51
De unde stii?Si tie ti-a facut aceeasi propunere?

Postat pe 19 Octombrie 2008 09:33
De la: AlexaGrigore, la data 2008-10-17 15:20:19a zis ca este o fantezi de-a lui, dar a fost subtil, adica nu mi-a zis direct ca vrea asta de la mine. pe de o parte, mi se pare dezgustator, pe de alta parte ma cam incita gandul. sunt bolnava? sa vorbesc mai mult cu el? mi-e ca nu cumva sa fi inteles eu gresit si de fapt sa fie doar o fantezie, adica sa nu isi doreasca cu adevarat sa se si intample asta


nu e sanatos tipul asta al tau, ar treui internat la spitalul 9
teobucataru2006
Postat pe 19 Octombrie 2008 10:06
doamne dar mult mai gandesc barbatii ,cred ca din lipsa de plictiseala mai scot cate -o perla ,hai sa fim seriosi cat de deschisa sunt eu la mine tot nu concep asa ceva .
unde dragose nu e nimic nu .................
yavrum
Postat pe 19 Octombrie 2008 10:09
Asa este doamnelor.Nu va luati dupa tot ce zic barbatii.Cand unul din specia aceasta periculoasa va spune sa va aruncati in fantana, primul lucru care trebuie sa il faceti, este sa-l aruncati mai intai pe el.Dupa aceea, verificati daca cel care raspunde cand il strigati pe nume, este el.Ca s-ar putea sa fie ecoul, sau Uciga-l toaca.

Postat pe 19 Octombrie 2008 18:56
cel mai bine vb cu el altefl nu poti sa stii sigur!....cea mai buna este comunicarea in orice problema...dk nu ste comunucare totul merge prost, trebuie sa fii deschisa cu el si totul va fii bine ai sa vezi!

Postat pe 19 Octombrie 2008 19:21
Ce aiurea! Te-o fi pus la incercare sa vada la ce esti tu dispusa...God...altfel nu-mi inchipui, barbatii au un orgoliu imens si cand iubesc pe cineva vor sa fie a lor si doar a lor...daca iti propunea sa o faci cu el si inca unul mai ziceam Prin absurd...mai mergea...dar asa...
elle
Postat pe 19 Octombrie 2008 19:35
De la: vanghelis007, la data 2008-10-19 09:33:14De unde stii?Si tie ti-a facut aceeasi propunere?
>>> HAIT... L-AM SUPARAT PE domnuuuuuuuu!!!!!>>>

Postat pe 19 Octombrie 2008 19:45
Te-ai intrebat de ce dragostea este de genul masculin si in loc sa se numeasca Marioara, se numeste Cupidon?

Postat pe 19 Octombrie 2008 19:51
mey..prea le luati si voi in serios...In pat oamenii spun multe...nu toate fanteziile devin realitate. Orice cuplu la un moment dat are idei mai traznite...sex in grup..femei,barbati...etc.Asta nu inseamna ca le si puneti in practica. Depinde de relatie, depinde de parteneri. Mie fantezia lui mi se pare de fapt centrata pe tine,ar vrea sa vada cum arata sexul cu tine vazut..de la distanta....
Sapunul
Postat pe 19 Octombrie 2008 20:56
torasexy
Postat pe 21 Octombrie 2008 15:13
e dragoste si dragoste. unii vor sa vada zilnic fiinta iubita, sa petreaca cu ea cat mai mult timp. iar cand fac dragoste, ea sa fie numai a lor si numai pentru ei. sunt mandri cand, tinand-o de mana , ea le raspunde printr-o strangere calda.nu ar imparti-o cu nimeni. le place sa o priveasca de la mare dar si de la mica distanta.insa, nu facand amor cu alt barbat.
altii, au viziuni. adica vizuini in cap. o plac numai cand e in alte brate .
as spune ca, s-a descoperit telivizorul , calculatorul si pot sa vada acolo femei facand amor cu diversi parteneri. daca au reactii din astea ciudate in privinta sexului, sa lase femeile in pace si sa nu le necajeasca cu angoasele si neputintele lor. pentru astfel de manifestari, exista profesioniste: dai banul si ai orgasmul. ai idei, plateste, taica ! vrei senzatii tari? inscrie-te intr-un club de masochism ! nu asa, pe degeaba si nu chinuind un suflet ce tine la tine
de ce sa apari cu tot felul de pretentii care frizeaza patologicul si sa o mai faci si pe suparatul daca fata nu vrea? se spune ca in materie de sex, totul e permis dar, cand o femeie investeste sentimente, vii tu ca bolovanul si-i propui tot felul de aiureli.pai nu asa.
si_totusi
Postat pe 21 Octombrie 2008 15:45
De la: vanghelis007, la data 2008-10-19 09:33:14De unde stii?Si tie ti-a facut aceeasi propunere?
POLITETEA ESTE prima ta calitate???mai draga.......altceva mai STI????DECAT>>>

Postat pe 22 Octombrie 2008 15:27
Ce ciudat! Nu am mai auzit de asa ceva si credeam ca am auzit destule tampenii Sunt dintre cele care daca aud asa ceva dispar urgent din viata unui barbat si fara prea multe explicatii. Nu s-a temut sa iti sugereze chestia asta? Sa stii ca sunt si barbati nitel mai sanatosi la cap pe lumea asta si ar fi pacat sa nu constientizezi asta! Dar daca iti place de el asa de mult ai putea incerca, desi, pe mine ma ia cu fiori asa ceva. Nu suport cand un barbat cauta sa domine mintea unei femei si cand profita de sentimentele ei!
ame
Postat pe 22 Octombrie 2008 22:54
Eu cred ca e complexat si se teme ca nu te "satisface".
Temerea ta care e?
Esti indragostita de el?
Fostul meu sot avea o astfel de fantezie..si acum e "fost".
AdinaMM
Postat pe 30 Octombrie 2008 10:36
Draga arta, nu ma supar asa de usor.Ba sa stii ca stiu sa imi cer scuze, daca am spus ceva care a sunat jignitor la adresa ta.Probabil insa ca ai dat tu pe undeva o replica care nu a prea fost cuminte de loc.Tu stiu ca esti o femeie inteligenta si spirituala, asa ca am sa te rog doua lucruri:
Sa nu te superi niciodata pe o fiinta nevinovata.(Ma refer la inocenta mea juvenila si inca nealterata de mizeria lumii)
-Invata sa ierti acele persoane pe care nu le intelegi, pentru ca si ele te iarta pe tine.Daca vrei, la sfarsit, putem sa ne imbratisam si sa ne pupam inocent in public, ca sa nu ne auzim vorbe.
-Asta este ca bonus, si nu se pune ;la socoteala:
Daca eu, dusmanul tau de mpoarte, barbatul, te-am suparat cu ceva si am facut ingerul din tine sa planga, ingerul meu blond si cu ochi albastri,(ingerul meu care face gropite in obraji) te ia de gat si iti spune cu o voce subtirica de greieras:
Iarta-ma.

Postat pe 30 Octombrie 2008 16:34
NORMAL,DACA TE IUBESTE N AR TREBUI NICI MACAR PRIN CAP SA I TREACA...DAR POATE MAI SUNT SI BARBATI CARE VOR SA SI IMPARTA FEMEIA..CIUDAT ORICUM.
loriana
Postat pe 30 Octombrie 2008 17:30
La un minut dupa ce a scris primul mesaj de aici, iata ce scria prietena noastra AlexaGrigore:

sora partenerului mi-a zis ca nu ar trebui sa mai discut cu prietenul meu cel mai bun. ca si asta este o aventura emotionala si ca pe prietenul meu il deranjeaza,d ar nu vrea sa imi spuna. tin mult la amandoi, dar chiar cred ca poti sa fi prietena cu un barbat fara sa fie alt tip de sentimente

Smechera mai esti mai Alexa!
Minti de stingi. Vrei sa faci si tu trafic p'aci sau te bagi in seama cum se baga musca-n muscamor.
La mintea ta, un neuron ar arata cam asa , nu?
Iote-te cum stau baietii la rand sa te vada prietenul tau facand sex cu altul/altii

Ecoul
Postat pe 30 Octombrie 2008 21:19
astea sunt din seria "17 octombrie si dupa": sex pervers,sex anal,vibratoare,orgasme..sex,sex,sex..

urat este sexul... la cei care nu pun simtire!

sex mecanic,deh!...
iasomia
Postat pe 31 Octombrie 2008 07:59
De la: torasexy, la data 2008-10-21 15:13:03

atunci i-ar cere sa se filmeze cu ea..... si sa se uita la inregistrare.
Sau un barbat care cere s-o faca in trei.... prefera inca o femeie, nu un barbat. eu zic ca nu o iubeste, am simtit si eu asta.... mi s-a propus si mie, si sunt convinsa ca daca acceptam nu se schimba decat faptul ca ne-am fi despartit mai repede.
amfeta_mina
Postat pe 4 Noiembrie 2008 06:59
atunci i-ar cere sa se filmeze cu ea..... si sa se uita la inregistrare.
Sau un barbat care cere s-o faca in trei.... prefera inca o femeie, nu un barbat. eu zic ca nu o iubeste, am simtit si eu asta.... mi s-a propus si mie, si sunt convinsa ca daca acceptam nu se schimba decat faptul ca ne-am fi despartit mai repede.
amfeta_mina
Postat pe 4 Noiembrie 2008 07:01
Interesant...provocator...hmm, ia spune "draguta" mai stii si alte minciunele?? Lasa-ma sa te...plang draga mea
amrita
Postat pe 5 Noiembrie 2008 15:39
Doamneeee feriiiiii!!!!!!!!!!Doar nu crezi ca un berbat care ti cere asa ceva te iubeste....vai te rog...te rog....da i un sut!!!!tu l ai putea vedea facand sex cu alta?????vaiiiiiii ...sa nu cumva
klarakla
Postat pe 6 Noiembrie 2008 14:02
De la: Ecoul, la data 2008-10-30 21:19:47La un minut dupa ce a scris primul mesaj de aici, iata ce scria prietena noastra AlexaGrigore:

sora partenerului mi-a zis ca nu ar trebui sa mai discut cu prietenul meu cel mai bun. ca si asta este o aventura emotionala si ca pe prietenul meu il deranjeaza,d ar nu vrea sa imi spuna. tin mult la amandoi, dar chiar cred ca poti sa fi prietena cu un barbat fara sa fie alt tip de sentimente

Smechera mai esti mai Alexa!
Minti de stingi. Vrei sa faci si tu trafic p'aci sau te bagi in seama cum se baga musca-n muscamor.
La mintea ta, un neuron ar arata cam asa , nu?
Iote-te cum stau baietii la rand sa te vada prietenul tau facand sex cu altul/altii



Deci, draga Ecoule, stai, ma gandesc...
"Fata asta zice ca iubitu' ei pe de o parte nu e de acord sa o vada vorbind cu un amic, dar in schimb arde de nerabdare sa o vada... infipta (de, asa se zice )...
Si oare el ce se imagineaza facand cand ea ii face oral lu' alalatu'? (gandesc, e retoric, ma intreb si eu,da?) Tare as vrea sa ma dumiresc" (gata, m-am gandit, hai sa intreb si eu ceva)
Draga mea, poti sa ne dai mai multe amanunte? Ca ne-ai facut curiosi, de! Holbati de curiosi
Opal
Postat pe 10 Noiembrie 2008 08:53
eu cred ca prietenul e intreadevar gelos si sa nu provoace o tragedie sau sa se simta lasat pe margine a bagat chestia cu sex in trei cu speranta ca prietena il va invita si pe prietenul ce mai bun si vor incepe orgiile ,parerea mea
yavrum
Postat pe 10 Noiembrie 2008 18:19
De la: vanghelis007, la data 2008-10-30 16:34:06Draga arta, nu ma supar asa de usor.Ba sa stii ca stiu sa imi cer scuze, daca am spus ceva care a sunat jignitor la adresa ta.Probabil insa ca ai dat tu pe undeva o replica care nu a prea fost cuminte de loc.Tu stiu ca esti o femeie inteligenta si spirituala, asa ca am sa te rog doua lucruri:
Sa nu te superi niciodata pe o fiinta nevinovata.(Ma refer la inocenta mea juvenila si inca nealterata de mizeria lumii)
-Invata sa ierti acele persoane pe care nu le intelegi, pentru ca si ele te iarta pe tine.Daca vrei, la sfarsit, putem sa ne imbratisam si sa ne pupam inocent in public, ca sa nu ne auzim vorbe.
-Asta este ca bonus, si nu se pune ;la socoteala:
Daca eu, dusmanul tau de mpoarte, barbatul, te-am suparat cu ceva si am facut ingerul din tine sa planga, ingerul meu blond si cu ochi albastri,(ingerul meu care face gropite in obraji) te ia de gat si iti spune cu o voce subtirica de greieras:
Iarta-ma.
DOMNUUUU...1-REPLICILE MELE IN GENERAL NU-S CUMINTI...SUNT TOTAL LIPSITA DE DIPLOMATIE! 2-PE CELE CARE NU LE INTELEG ...LE MAI INTREB O DATA! 3-EU STIU CA DOAR CAND INSELI O DATA ....nu se pune la socoteala... 4-Ingerul din mine?!...SA PLANGA??? >>AS VREA EU!! 5- SI CUM AM SPUS :VEI FI PRIMUL INVITAT CAND IN PIATA VICTORIEI.SUFLETE...NOAPTE BUNA

Postat pe 10 Noiembrie 2008 21:03
Nene, tanti cu arta asta fengshui e mai mult shuie.... din pacate pentru multi, are cont si poate sa posteze ce ineptii vrea ea, sa mahalgeasca si sa se mai dea si scolita. Pffeah!!! mi-e si greatza de personaje de acest gen.
anakin
Postat pe 12 Noiembrie 2008 23:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
aventura fara sex 62 De la: garbo008875 21 August 2009 11:14
trecutul meu 27 De la: double_chock 4 Noiembrie 2009 21:00
Sunt indragostita de un barbat insurat si asta ma omoara! 1009 De la: veve 14 Octombrie 2012 00:25
Sa mai lupt pebtru casnicie? 79 De la: Ioana007 6 Aprilie 2009 15:30
barbati inselati 171 De la: garbo178052 30 Noiembrie 2010 17:42
Setari Cookie-uri