Degeaba e frumos , destept....

Nu recomand nimanui sa aiba partener barbat leu, eu voi divorta de al meu, e pur si simplu obsedat de sex , are multe relatii paralele .Imi pare rau ca am facut cu el cei doi copi....nu mi-am imaginat ca poate fi asa.

Postat pe 1 Octombrie 2008 16:45
Nasol cand te inseala. Se ajunge inevitabil la despartire.
Nu are legatura cu zodia.

Postat pe 2 Octombrie 2008 12:49
Foarte bine ai procedat Miky.De altfel ai observat ca Leii sunt in cadere usoara.Parerea mea este ca data urmatoare sa te mariti cu un euro.

Postat pe 18 Octombrie 2008 09:30
Nu leii sunt cei mai dependenti de sex. Ai nimerit tu unul extrem de viril si ar trebui sa te mandresti cu asta. Esti casatorita, ai copii, mai gandeste-te in legatura cu divortul. Multe femei ar da orice sa aiba langa ele un barbat atat de viril, cand au parte doar de o partida pe luna si aia de cateva minute. Mai bine satisfacuta, iti spun eu.
Si ca sa nu mai plece la altele, incearca sa faci si tu sex/dragoste cu placere si daruire. Te asigur ca va renunta cat vei clipi la relatii pasagere.
Sunt barbati din toate zodiile care inseala. Unii inseala chiar daca nu au cu ce!
In alta ordine de idei, daca tu divortezi nu crezi ca le dai satisfactie celorlalte? Gandeste-te totusi ca sotul tau ramane al TAU chiar daca mai claca stramb uneori. Sa stii ca un barbat caruia ii place sexul nu e cel mai rau barbat. E cumplit sa traiesti alaturi de un barbat care nu te inseala, dar te calca in picioare la propriu in fiecare zi si te desconsidera de parca esti obligata sa-l venerezi. Iti spun din experienta...
Lidiaolteanu
Postat pe 31 Octombrie 2008 11:17
frumusetea este ca de fapt nici barbatii nici femeile nu raman ai cuiva, decat poate ai lui Dumnezeu.Inlocuind dragostea cu posesiunea, sa nu va mirati dragelor ca atunci cand secerati, in loc de grau veti culege neghina.

Postat pe 31 Octombrie 2008 18:41
NU SPUN CA SEXUL NU CONTEAZA DAR CE E EXAGERAT E INTOTDEAUNA EXAGERAT...SANT BARBATI CARE SANT CHIAR EXAGERATI FAC SEX CHIAR SI DE 5-6 ORI PE ZI ACESTIA SFARSESC DE TINERI PRIN A NU MAI PUTEA FACE SEX DUPA 40 DE ANI...CHIAR DACA NU SANT O ADEPTA A SEXULUI NU MI-AM REFUZAT SAU NEGLIJAT NICIODATA PARTENERUL...AM FLIRTAT CAT AM PUTUT CHIAR DACA NU AVEAM STAREA SAU DISPOZITIA NECESARA...IN FELUL ASTA NU A INCETAT NICIODATA SA SE GANDEASCA NUMAI SI NUMAI LA MINE SI EU AM INSEMNAT TOTUL PTR EL...UN PIC DE TEATRU NU STRICA NICIODATA DE FAPT ASTA UN BARBAT CAUTA IN GENERAL...DIVORTUL NU E SOLUTIA IDEALA...
marciapm2000
Postat pe 7 Noiembrie 2008 20:45
Pareri si pareri.Trbuie sa ai calitatile necesare pentru a juca teatru,dar oare nu sunt si oameni carora nu le place tatrul???E bine daca ai putere si curaj sa pui punct unei relatii si s-o ei de la capat,doar o singura viata avem...
emagl
Postat pe 7 Noiembrie 2008 21:09
Asa e Lidiaolteanu Sa ne bucuram daca barbatul nostru poate satisface inca cateva femei pe langa noi si sa ne rugam sa nu ne aduca vreo boala acasa.
Micass
Postat pe 8 Noiembrie 2008 08:38
Parerea mea este sa-i sugerezi ca o sa moara de infarct in somn daca pleaca la altele.Cum poti tu ca femeie sa concepi ca barbatul tau sa umble leaura-cum se exprima o forumista in alta parte,- si tu sa te rogi lui Dumnezeu sa nu-ti aduca sifilis sau Sida acasa.Daca ii plac alte femei, parerea mea este sa se duca acolo si acolo sa ramana.In definitiv fiecare isi alege destinul care i se potriveste.As vrea sa te intreb:demnitatea ta de femeie unde este daca tu iti poti permite sa gandesti astfel?El iti poate incalca aceasta demnitate, tocmai pentru ca vede ca nu o ai.

Postat pe 9 Noiembrie 2008 09:19
Vanghelis sper ca nu mie mi-ai raspuns. Ca da ca da as vrea sa ma fac ca nu vad ca nu ai inteles ironia vorbelor mele.
Micass
Postat pe 9 Noiembrie 2008 10:28
Ma refeream la femei in general.Din nefericire, multe dintre ele fac ceea ce tu ai spus la modul ironic.Aparam drepturile acestor nefericite care aplica politica strutului.Sau cel putin, le mentionam.Sarutari de maini Micass.

Postat pe 9 Noiembrie 2008 15:34
draga miki09, daca te inseala nu mai sta da divort, ca pina la urma tot acolo se ajunge.Eu cel putin acolo am ajuns, dupa 16 ani de casnicie si 2 copii si nu cred ca are legatura cu zodia ci cu caracterul.
kory
Postat pe 15 Noiembrie 2008 17:48
si eu am stat cu un leu , de fapt a fost primul barbat din viata mea , am suferit enorm si inca mai sufar .............da , ai dreptate sunt dependenti de sex..........se gandesc numai la ei si insala fara pic de constiinta, nu conteaza cum arata .......... pupici si numai bine
pisiiiiiiiiiiiiiiiii
Postat pe 16 Noiembrie 2008 18:47
al meu era in ultima decada ..... are si asta importanta
pisiiiiiiiiiiiiiiiii
Postat pe 16 Noiembrie 2008 18:49
Situatia ta este tragica, mai ales cand am luat modelul american de criza.Parerea mea cauta si tu un euro.Leii poti sa-i dai de pomana la cele sarmane.

Postat pe 16 Noiembrie 2008 20:09
nu cred ca trebuie tot timpul sa ne arucam sa facem lucruri radicale! Stiu ca nu suna bine si e chiar dureros dar : majoritatea barbatilor inseala! Dar unii au principoii de genul: Sotia e sotie!
depinde si cum te inseala... In cearca sa acopere acest lucru? Lipseste de acasa noptile? Cu cine isi petrece sf de week-end? Castiga multi bani? ( poate sunt pipite ce doresc bani sa-si cumpere o bluza )Tre sa analizezi multe aspecte...
Divortul este un lugru extrem si dureros....
dafffne
Postat pe 29 Noiembrie 2008 14:04
hmmmmmmmmmm.....LEUL....da poti spune ca este obsedat de SEX,CATEODATA KIAR EXAGERAT D-A BINELEA si din cauza asta vine si GELOZIA lui la fel de exagerata si nefondata de fapt pe nimik real...
eu sunt casatorita cu un LEU de 22ani,imediat 23.....am avut si eu "tentative"de divort "dar am stat mai mult si m-am gandir si intr-un fel am reusit sa il aduc pe "drumul normal"daca pot spune asta!acum nu mai este kiar asa,dar are aceleasi idei care ii "bantuie"prin cap,insa nu mi le mai "arunca"in fata asa cum o facea inainte,poate ca inaintarea in varsta l-a mai"desteptat"nitel:)nu stiu,poate am avut si eu putintel noroc.....si la varsta care o are acum,45ani ,este la fel de activ sexuala cum era la 20ani kns l-am cunoscut eu:Pasa ca nu mai trai cu gandul ca la 40ani nu va mai putea face sex:)....dar catunci knd vei avea si tu varsta mea vei fi mai activa si tu....ai sa vezi ca va fi bine,mai bine te mai gandesti...incearca sa stai linistit de vb cu el si vezi cum reactioneaza,spune-o tot ce ai tu pe suflet.....si daca kiar nu merge nici asa ....atunci asta e!.....scrisi aici ca el "umbla"cu mai multe femei?dar spune-mi ,tu ii satisfaci dorintele,sau esti mult prea ocupata cu SERVICIUL,COPII SI TREBURILE CASNICE?.....incearca sa ii oferi TU ceea ce isi doreste si atunci il vei tine legat acs ca pe un catelus si nu va mai iesi pe nicaieri....BAFTA si ai grija de tine!
brasoveank
Postat pe 2 Decembrie 2008 08:47
dOAMNELOR SI DOMNISOARELOR,nu exista barbati care sa nu "insele" si care sa nu se holbeze dupa altele..indiferent de zodie..Ce sa le faci?Creierasul lor e in pantaloni!Toate femeile sunt inselate..numai naivele cred contrarul!Important e sa aiba bunul simt sa o faca cu perdea...In cazul in care are o amanta permanenta .atunci e BAI!Gelozia nevestei ii innebunestesi ii impinge inspre alte femei..deci.nu va aratati gelozia!din contra..trebuie sa stie si ei ca oricand ne putem si noi gasi altul!Divortul e ultima solutie..cand nu mai merge nimic..de pe urma lui..vor suferi enorm copiii...
ornela
Postat pe 6 Decembrie 2008 10:45
eu sunt casatorita cu un barbat leu si l-as lasa singur intr-o camera plina cu femei goale. suntem impreuna de trei ani, timp in care nu am avut nici un motiv din partea lui de gelozie (si eu sunt o persoana destul de geloasa). inainte de el, am mai avut un prieten leu care era la fel de stabil. deci nu zodia conteaza :D. oricum se zice ca dupa o anumita varsta conteaza mai mult ascendentul.
kitty2008
Postat pe 11 Decembrie 2008 19:21
De la: kitty2008, la data 2008-12-11 19:21:27eu sunt casatorita cu un barbat leu si l-as lasa singur intr-o camera plina cu femei goale. suntem impreuna de trei ani, timp in care nu am avut nici un motiv din partea lui de gelozie (si eu sunt o persoana destul de geloasa). inainte de el, am mai avut un prieten leu care era la fel de stabil. deci nu zodia conteaza :D. oricum se zice ca dupa o anumita varsta conteaza mai mult ascendentul.


chiar ai risca? bine, daca omul ar fi eunuc sau numai frumos ,inteleg


e o smecherie in astfel de scenarii . sa nu fie chiar goale. macar un batic sau o esarfa sa aiba pe ele , sa se creeze putin mister . iar pentru suspans, as mai pune acolo si o femeie imbracata. garantez ca aia va fi atractia lui . bine, acesta e scenariul cand, pe langa frumos , ar fi si destept
si_totusi
Postat pe 28 Decembrie 2008 10:23
in cazul femeilor vad ca se fac clasamente in blonde si celelalte

la barbati, nu am auzit de asa ceva. adica, barbati blonzi. oare de ce? o fi totuna? incorporeaza cea titulatura de "masculi" si alte intelesuri?
si_totusi
Postat pe 28 Decembrie 2008 10:30
am citit aici ....ce conteaza cu cine te inseala barbatul tau sau cum te inseala ...ca tot al tau ramane..... adica tre sa te multumesti cu asta??????? ce femei sunteti voi astea care aveti ideile astea...din alea calcate in picioare, care v multumiti ca aduce niste banuti in casa ,aveti copii cu ei si v complaceti in situatii de ... stiti cum numiti "UMILE", femei umile, sa am o turma de copii si n as ramane cu un barbat "imatur", am aflat anumite chestii ...la gara baietzica cu tine , bine ca eu scormonesc tot , si n am cum as nu aflu ceva, am incredere in el da chiar si asa scormonesc totul fara ca el as stie.. o fac ptr siguranta mea desi repet am incredere...ca de obicei toate femeile alea care au incredere oarba in barbatii lor si invers se culca pe un picior si tocmai pers alea afla ca sunt inselate....stiu o femeie avea bebe de 5 luni si barba su incepuse sa faca figuri ....chestii care o deranjau ..i a spus o singura data ca daca continua ,divortzeaza ...si a divortzat ,,,cu copil la 5 luni, cate femei se respecta asa?????????? si explicatie ei a fost nu m las calcata in picioare de nimeni oricine ar fi.....si acum alearga dupa ea ca disperatu da ...degeaba
domo
Postat pe 29 Decembrie 2008 11:16
Domo, se spune ca femeile mai mint, dar nici chiar asa.
Ioana007
Postat pe 1 Ianuarie 2009 20:50
asa cum au spus altii nu depinde de zodie ci de caracter. sunt cu un leu de 4 ani si nu am deocamdata de ce ma plange. adevaru e ca ii place mult sexu dar cand spun nu e nu. si el imi reproseaza uneori ca io n am chef, si stii ce i am spus? nu am chef pt ca nu stie sa ma starneasca, sa faca sa imi vina chefu. Cu alte cuvinte il provoc. Si atunci eu capat mult mai multa atentie, tandrete si el capata ce isi doreste. pt ca un leu nu refuza o provocare. isi bate capu, se gandeste cum sa ma starneasca si nu se gandeste la alte lucruri sau alte fufe.
emma4_bogdan
Postat pe 5 Ianuarie 2009 11:45
Domo , depinde care e cea mai mare problema pentru fiecare dintre noi = sa fi fost inselata , dar sotul sa fie un domn acasa cu sotia sau sa ai un fidel bun de dat la altele! adica sa aiba defecte "suportabile " de genul ; cheltuitor, papa-lapte, egoist ..... eu cred ca esti femeie umila si daca suporti sau tolerezi un asa exemplar! pana la urma ce conteaza e iubirea si daca te face fericita e ceea ce conteaza cu adevarat! .,...sau tu esti perfecta?!( sa ai grija sa fi si iubita! nu doar sa iubesti)
catastoica72
Postat pe 5 Ianuarie 2009 11:51
Cand vine intr-o seara acasa Suzuki, o gaseste pe Suzi cu unul in pat.Barbatul revoltat, se uita la Suzi si o cearta:
-Nenorocit-o, pentru ce ma inseli?
-Linisteste-te, dragul meu.Pe Ibrahim l-am luat de rezerva, gandindu-ma ca daca tu te duci la "prietena" ta acasa, cu cine mai joc eu singurica, un tabinet?
Ioana007
Postat pe 5 Ianuarie 2009 19:46
De la: catastoica72, la data 2009-01-05 11:51:04Domo , depinde care e cea mai mare problema pentru fiecare dintre noi = sa fi fost inselata , dar sotul sa fie un domn acasa cu sotia sau sa ai un fidel bun de dat la altele! adica sa aiba defecte "suportabile " de genul ; cheltuitor, papa-lapte, egoist ..... eu cred ca esti femeie umila si daca suporti sau tolerezi un asa exemplar! pana la urma ce conteaza e iubirea si daca te face fericita e ceea ce conteaza cu adevarat! .,...sau tu esti perfecta?!( sa ai grija sa fi si iubita! nu doar sa iubesti

nu stiu ...nu cunosc...nu am astfel de probleme ..nici fidel de dat la altele , nici unu' care sa insele si sa vina acasa ca un domn...si nici un papa lapte din niciun un punct de vedere sau cum spui tu aici, m rog...eu am o relatie m speciala si sincer v doresc la toate baiat ca al meu
domo
Postat pe 6 Ianuarie 2009 08:00
Daca sunteti interesate...
Cassey
Postat pe 11 Ianuarie 2009 02:39
-Vreau sa stiu un singur lucru.Ma iubesti?
-Da.-exclama Suzuki.
-Mult de tot?
-Mai mult decat atat nici ca se poate.
-Bine, atunci maine este ziua ta libera.Te las sa ma inseli.Dar fii atent.Sa nu depasesti de ora 12, ca atunci ma intorc de la piata.
Ioana007
Postat pe 12 Ianuarie 2009 09:53
se spune ca dispune de intreaga energie sexuala a Universului...lasa sexul si priveste-i celelalte calitati.e putin dominator dar sunt sigura ca in adanc va iubeste.te-ai maritat cu "soarele" e ceva. ai da atata lumina si caldura sufleteasca pentru ce...?...nimeni nu e perfect.
cercelmarilena
Postat pe 18 Ianuarie 2009 12:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ochipt ochi si dinte pt dinte??? 56 De la: Allegra 20 Februarie 2011 00:36
suzuky ? suzuka ? anyone ? 14 De la: gianiblue 30 Ianuarie 2009 14:35
NU POT AVEA ORGASM...OARE DE CE? 72 De la: persidadamian 29 August 2009 19:08
Stiati? 1 De la: garbo001263 24 Aprilie 2009 00:11
Si nu stiu ce sa mai fac 10 De la: tutankhamon 24 Aprilie 2009 12:32
Setari Cookie-uri