Marirea punctului G


ce topic!!
mneeeehhhhh, dar vad ca are audienta.
persidadamian
Postat pe 17 Iunie 2009 17:02
Cu audienta sau fara,pudic sau nu tema SEX si tot ce tine de el ne influenteaza oricum viata.Desi unora le e scarba de acest subiect cred ca e la fel de important ca apa sau painea care ne hraneste.PTR:Ca desi unii nu vor sa recunoasca o noapte de amor deplin ne face ca ziua urmatoare sa para mai frumoasa si viata mai implinita.Nu mai radeti de cei care au anumite lipsuri ptr.ca desi eu nu duc lipsa de placeri nocturne mi-as dori ca toti sa simta ce euforic e sa ai si 3 orgasme pe noapte ,iar partenerii care i-am avut nu cred ca au contat prea mult.Pct.G are o legatura cred eu cu starea noastra psihologica generala.Cand te darui complet si nu te feresti a face sex adevarat se activeaza si acel punct sau nerv care te duce pe culmile RAIULUI.Sunt femeie si recunosc ca ma darui total si nu am inhibitii.Deci fetelor nu uitati ca voi sunteti cele care provoaca si lasati-va in voia simturilor.Asa cum degusti un vin bun asa faceti si cu acest ritual prin carede fapt ne si nastem si se naste VIATA:Bafta!!!
dark_angel
Postat pe 19 Iunie 2009 13:02
De la: dark_angel, la data 2009-06-19 13:02:17Cu audienta sau fara,pudic sau nu tema SEX si tot ce tine de el ne influenteaza oricum viata.Desi unora le e scarba de acest subiect cred ca e la fel de important ca apa sau painea care ne hraneste.PTR:Ca desi unii nu vor sa recunoasca o noapte de amor deplin ne face ca ziua urmatoare sa para mai frumoasa si viata mai implinita.Nu mai radeti de cei care au anumite lipsuri ptr.ca desi eu nu duc lipsa de placeri nocturne mi-as dori ca toti sa simta ce euforic e sa ai si 3 orgasme pe noapte ,iar partenerii care i-am avut nu cred ca au contat prea mult.Pct.G are o legatura cred eu cu starea noastra psihologica generala.Cand te darui complet si nu te feresti a face sex adevarat se activeaza si acel punct sau nerv care te duce pe culmile RAIULUI.Sunt femeie si recunosc ca ma darui total si nu am inhibitii.Deci fetelor nu uitati ca voi sunteti cele care provoaca si lasati-va in voia simturilor.Asa cum degusti un vin bun asa faceti si cu acest ritual prin carede fapt ne si nastem si se naste VIATA:Bafta!!!


Bravoooo conteaza foarte mult partenerul pe care il ai si cum stiti sa faceti dragoste.... ce a dat natura este destul, restul trebuie sa-l facem noi si sa stim cum trebuie facut pentru a fi in extaz..... ca exista 3 orgasme pe noapte, ca exista orgasme multiple... totul depinde de noi...... depinde de cei doi.... inca o data felicitari.......
Razvan
Postat pe 2 Octombrie 2009 14:09
3 orgasme pe noapte, fix? si daca pui punctul G sa sune de mai multe ori?
pik_nik
Postat pe 2 Octombrie 2009 14:14
e reclama mascata ??
blanca
Postat pe 2 Octombrie 2009 14:57
de obicei e acoperita. da' mai sunt si plaje naturiste
pik_nik
Postat pe 2 Octombrie 2009 14:58
plaje ??
blanca
Postat pe 2 Octombrie 2009 15:05
De la: pik_nik, la data 2009-10-02 14:14:393 orgasme pe noapte, fix? si daca pui punctul G sa sune de mai multe ori?
asa o fi mai pik ca prea spui cu foc
yanyacharberet
Postat pe 2 Octombrie 2009 15:22
Pana nu o sa "gustati" din asa ceva.... nu aveti cum sa cunoasteti aceste lucruri..... asa ca mai bine incercati sa invatati.....
Razvan
Postat pe 2 Octombrie 2009 16:26
Da' tu de unde stii nazdravane ce cunoastem si ce nu??
blanca
Postat pe 2 Octombrie 2009 17:20
in functie de raspunsul fiecaruia.....
Razvan
Postat pe 4 Octombrie 2009 18:13
coroborat cu ascensiunea lui venus in jupiter, cantitatea de lapte produs de holsteina 882 in conditii de criza si evolutia preturilor la materialul dentar pe piatza din tago-tago, nu?
pik_nik
Postat pe 4 Octombrie 2009 18:33
si totul se plateste in moneda botswanei....
tutankhamon
Postat pe 4 Octombrie 2009 22:30
Odata problema monetra rezolvata...

Pot sa va informez ca DA, este adevarat! se poate mari punctul G !!! Alo!!! Asa e!!!

Eu vin in ajutorul doamnelor si domnisoarelor care vor sa isi localizeze (descopere) punctul G, cat si a celor care doresc sa si-l mareasca.
Folosesc dispozitive de ultima generatie cu laser si nanotehnologie, precum si un silicon special de culoare dupa dorinta. Tehnologia mea e garantata si verificata pe mii de femei care acum sunt voioase, nu triste, datorita mie!!! Vi-l gasesc de va zapacesc! Vi-l maresc ca la Verdun!

Fetelor gasiti punctul G !!! Asa percepeti mai bine ce nici nu va imaginati!
Fetelor mariti punctul G !!!Asa senzatia e amplificata de la zero la infinit!

(pentru programari luati contact direct cu mine pe privat, banii mi-i dati numai dupa ce ati primit ce ati vrut si sariti in sus de fericire! daca nu sariti, nu platiti nimic!)

Zet
Postat pe 5 Octombrie 2009 01:33
Eu cred ca punctul G se mareste daca ai un partener extrem de iubitor, tandru si dotat.
Este ceva natural, nu e nevoie de vreo operatie.
garbo054679
Postat pe 12 Octombrie 2009 07:32
De la: dark_angel, la data 2009-06-19 13:02:17Cu audienta sau fara,pudic sau nu tema SEX si tot ce tine de el ne influenteaza oricum viata.Desi unora le e scarba de acest subiect cred ca e la fel de important ca apa sau painea care ne hraneste.PTR:Ca desi unii nu vor sa recunoasca o noapte de amor deplin ne face ca ziua urmatoare sa para mai frumoasa si viata mai implinita.Nu mai radeti de cei care au anumite lipsuri ptr.ca desi eu nu duc lipsa de placeri nocturne mi-as dori ca toti sa simta ce euforic e sa ai si 3 orgasme pe noapte ,iar partenerii care i-am avut nu cred ca au contat prea mult.Pct.G are o legatura cred eu cu starea noastra psihologica generala.Cand te darui complet si nu te feresti a face sex adevarat se activeaza si acel punct sau nerv care te duce pe culmile RAIULUI.Sunt femeie si recunosc ca ma darui total si nu am inhibitii.Deci fetelor nu uitati ca voi sunteti cele care provoaca si lasati-va in voia simturilor.Asa cum degusti un vin bun asa faceti si cu acest ritual prin carede fapt ne si nastem si se naste VIATA:Bafta!!!
bine spus, poti ajunge la 3 orgasme, daca partenerul stie sa te aduca in stadiu asta, nu sa treaca, ca trenu prin gara si daca e dotat bineinteles
YUFORMY
Postat pe 12 Octombrie 2009 07:50
De la: tutankhamon, la data 2009-10-04 22:30:01si totul se plateste in moneda botswanei....
cred ca punctul g, la holstaina, e in gura celui ce o muls-o, aveti grija nu dati buzna, ca ramine fara, in timp de criza,,
YUFORMY
Postat pe 12 Octombrie 2009 08:25
garbo031030
Postat pe 25 Octombrie 2009 16:05
De la: Ella34, la data 2009-01-30 11:50:30
In lumina ultimelor cercetari... s-a descoperit ca punctul G la femei, este situat... la sfarsitul cuvantului SHOPPING!!!


vaaaiii! rusina sa-mi fie ca n-am dat de toapicu asta mai devreme!
preciouss
Postat pe 25 Octombrie 2009 16:11
da...si io am risipit timp PRETIOS

nu stiam ce imi lipseste...tocmai aist toapik
LILO
Postat pe 25 Octombrie 2009 16:14
lilocica...da' matale ai punctu' ala G?

ca io-l caut de-o juma de ora si nu-l gasesc,dreaq!

n-ai vazut unde l-am pus?
preciouss
Postat pe 25 Octombrie 2009 16:17
nu stim unde l-am pus

da mai cautam
LILO
Postat pe 25 Octombrie 2009 16:18
da' nu-i culmea?!

spune si tu - vrui sa-l maresc dupa retzeta astora,da' pas de-l mai gasesc acuma!
cre' ca s-o ascuns de frica...
de frica de injectie!
preciouss
Postat pe 25 Octombrie 2009 16:21
sa sapam!!! sa sapam!!!! sa facem gaura mai maaare!!!!
tutankhamon
Postat pe 25 Octombrie 2009 16:24
Cu cat te gandesti la el mai mult , cu atat ajungi mai greu sau poate deloc... Punctul G e acolo, pentru cel care trece dincolo de el prin simturi.,,
cercelmarilena
Postat pe 23 Februarie 2010 15:15
De la: garbo054679, la data 2009-10-12 07:32:00Eu cred ca punctul G se mareste daca ai un partener extrem de iubitor, tandru si dotat.
Este ceva natural, nu e nevoie de vreo operatie.


persidadamian
Postat pe 23 Februarie 2010 15:42
Cum adica "marirea punctului G"?
Adica cit de mare vreti sa-l faceti? cam cit o nuca, cit un mar cit o varza?????
La urma urmei se numeste PUNCT, nu?
Ciresica
Postat pe 25 Februarie 2010 05:28
hellloooo,este real,il au femeile,depinde de barbatul pe kre il au sa iltrezeasca,si barbatii au,eu le stiu pe amindoua,iti pot trimite unfilmulet cu G point,n-ai sa crezi,este adevarat,mai invatati fetelor,chiar si baietii,spor la G
traian1
Postat pe 26 Februarie 2010 08:46


Tylly
Postat pe 26 Februarie 2010 08:48
cioc,cioc,e voie?punctul g exista si la femei si la barbati,depinde cu cine esti,ti-l descopera,sau nu,am un filmulet despre stimularea zonei,este incredibil dar adevarat,spor la G
traian1
Postat pe 26 Februarie 2010 08:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sport 5 De la: garbo_7924 25 Octombrie 2013 13:23
m-as lasa de fumat 104 De la: liaiedera 9 Aprilie 2010 21:02
Spondiloza cervicala 5 De la: garbo177602 26 Ianuarie 2016 05:42
scleroza multipla 56 De la: husni 6 Septembrie 2016 20:03
Menstruatie... 51 De la: pik_nik 24 Decembrie 2009 14:32
Setari Cookie-uri