cam nou pe aici..help ?

Treaba e urmatoarea :
Acum mi'am facut cont,caci am citit cateva subiecte.. vad ca sunt multi care incearca sa intinda o mana de ajutor,si ma vad nevoit si eu ..
Am aproape 19 ani,locuiesc in Baia Mare,si m'am indragostit,cred,de o fata mai mica ca mine q 2 ani ..
Trebuie sa amintesc faptul ca fata nu sta in oras cu mine,dar mergem la acelasi liceu si dupa timpul orelor ea merge la un "internat" unde ramane pana in week-end cand urmeaza sa plece acasa (mai ramane cateodata in oras q mine..a dormit la mine de 2-3 ori ..)
Ei,fata are un trecut cu ft ft multi baieti.. cand ne'am intalnit 1st time,era cu unu Vlad,cui ii spunea inainte cu 1 saptamana ca il iubeste.. ei bine,ne'am plimbat alea alea..multe povesti spuse de ea,de mine..totul oke. Seara la despartire,sarut ca'nfilme (hehe) si i'am spus ziua urmatoare ca nu vreau nimic de la ea,cat timp nu se desparte de "Vladut" .
A acceptat,si in week-end ,cand a mers acasa,s'au despartit (nu ii spuse'se motivul adevarat,dar s'au despartit) ..
Sunt 105-a prieten al ei (are o lista) si a spus ca e satula si ca la mine are parte de tot ce isi doreste ,o citez : "Te iubesc,caci imi place cum areti,cum te comporti,cum vbesti,cum te'mbraci ,tot .. " . Ei bine,Totul arata "roz" ,dar eu uneori simt ca sunt inselat (ea imi jura ca nu e asa si ca sunt singurul baiat in viata personala a ei,ca nu are motiv samd. ) Dar am dubii ,nu stiu de ce :(
Mai nou se comporta din ce in ce mai bine.. cand suntem impreuna ma saruta mai des,vine ea la mine,ma imbratiseaza..vbim destul de mult .. dar tot am sentimentul asta de a nu o pierde
Ce sa va mai spun .. A venit sa o cunoasca pe mama,pe soramea,fratemiu,1qmeu .. Spune ca asta conteaza mult pt ea,mi'a scris bilet de dragoste (ce nu facuse pt niciunu din cei "104" ) ..
Asa'i ca pare totul perfect? Atunci de ce nu sunt eu fericit 100%? Damn..
Un sfat? ceva ?anything ?
Numai bine si sper ca nu va plictisesc...
Mark_1990
Postat pe 31 Mai 2009 13:53
nene..treaba e simpla....ia organizeaza-i tu un flagrant....cu un tip din gasca ta, misto de pica si cu vino-ncoa...sa se dea la ea usor si sa vada cam in ce ape se scalda....eventual tipu sa-i aduca un trandafir ceva...vrajeli din alea...la care tin pustoaicele astea listace.....
tutankhamon
Postat pe 31 Mai 2009 14:40
boy,

lista aia de 104 e buba vere..cin` te puse sa te uiti..
gabitzza
Postat pe 31 Mai 2009 14:43
@ tutankhamon
Am sa incerc chestia asta..mersi
@gabitzza
nu prea am inteles ce vrei sa zici..
Mark_1990
Postat pe 31 Mai 2009 14:48
daca nu stiai de lista aia nu-ti faceai atatea probleme.....dar parerea mea,,,e mai bine ca stii cu cine ai de-a face....
tutankhamon
Postat pe 31 Mai 2009 14:49
ai devenit nesigur pe tine, aia am vrut sa zic..
gabitzza
Postat pe 31 Mai 2009 14:53
ai grija cu tipu' ala misto ce-l pui sa o ispiteasca...daca cu tot trecutu' ei glorios...il refuza, dar afla cine era respectivu' si de ce a procedat asa...sa nu ramai singur si nu pentru ca i-ar cadea aluia in brate...ci pentru ca ar deranja-o chestia asta in asa masura, incat sa nu mai vrea sa te vada...pentru ca ai pus-o la-ncercare...intr-un moment cand ea...chiar era sincera(in sentimentele cu tine, zic)...zi-i pe sleau ce temeri ai...si urmareste-o si simte-o in atitudine, gesturi...dar nu juca cu falsuri...sa nu cazi in capcana...ca-i foarte usor.take care
mia79x
Postat pe 31 Mai 2009 14:59
mio..
gabitzza
Postat pe 31 Mai 2009 15:00
@ mia79x
In cazul asta,trebuie sa ignor propunerea lui Tutanka.. sincer sa fiu,ma si tem putzin sa o pun la incercare..
Am incredere in ea,dar cand e q mine . Aseara nu a mers la discoteca si cand i'am spus ca m'au chemat baietzii in club m'a rugat frumos sa nu merg (cred ca se teme si ea sa nu o insel..) Oricum,nici eu nu am un trecut prea stralucit.. mai ales ca a aflat ca una din cele mai bune prietene ale ei,m'a "supt" o data si asa mai departe (nu stie decat partea de preludiu..tnx God) deci nici eu nu's prea diferit..
Mark_1990
Postat pe 31 Mai 2009 15:13
De la: gabitzza, la data 2009-05-31 14:53:51ai devenit nesigur pe tine, aia am vrut sa zic..


Mai bine sunt atent ,nu ? Decat sa fiu luat pe neasteptate..

PS:Acum trebe sa plec,merg la o cafea q prietenii si deseara meci .. dar mai intru spre seara sa va raspund ..
Mersi de sfaturi >:D
Mark_1990
Postat pe 31 Mai 2009 15:15
Puitu' tata,eu la 19 ani cautam aventura dar nu ieftina.De ce nu lamuriti voi lucrurile ca niste copii marisori: vrea fata sa te probeze ca barbat,multumeste-o.
Vrea sa te controleze prin buzunar,sterpeleste-o.
Vrea sa te adauge in coada listei,scuteste-o de acest efort. Nu-ti pierde timpul prea mult,trece prin viata ta mai iute decit o diaree...
valentino
Postat pe 31 Mai 2009 15:25
S-a culcat cu toti 104? Sau doar a iesit cu ei? La 17 ani cu 104 baieti? De la cat a inceput? Si cum a reusit? Cand mai invata fata asta? Nu prea imi vine sa cred. Iar daca s-a culcat chiar si cu jumatate dintre ei...Oh! Doamene. Pana la 34 de ani are timp sa isi faca un palmares bogat. Asta doar daca nu ia vreo boala si o imprastie la populatie. Sunt confuzata total.
Micass
Postat pe 31 Mai 2009 20:52


ce ti-a facut prietena aia ??

auzi, nu trebuie sa ne spui chiar tot, n-are nici una patrafir p-aici..oh, boy..

si ia-o incet..n-o iei maine de nevasta..
gabitzza
Postat pe 31 Mai 2009 20:59
De la: Micass, la data 2009-05-31 20:52:48S-a culcat cu toti 104? Sau doar a iesit cu ei? La 17 ani cu 104 baieti? De la cat a inceput? Si cum a reusit? Cand mai invata fata asta? Nu prea imi vine sa cred. Iar daca s-a culcat chiar si cu jumatate dintre ei...Oh! Doamene. Pana la 34 de ani are timp sa isi faca un palmares bogat. Asta doar daca nu ia vreo boala si o imprastie la populatie. Sunt confuzata total.


Ioi,nuuu
S'a culcat cu doar 4 dintre ei :)
Asta ma bucura mult . + nu a facut'o cu niciunu "oral" sau "anal" ,ceea ce ma bucura si mai mult.
Cum de a ajuns la asa multi ? Simplu,umbla in fiecare week-end la discoteca,arata ft bine,are un corp super misto ,iar baietii sunt ft atrasi de ea .. Multe din cele 104 au durat doar cateva zile,dar au fost .
PS:In 2 ani a ajuns la numarul asta .
Daca e sa numar eu,in 3 ani am avut cam 70-80 de prietene,si m'am culcat cu vreo 20 dintre ele (si dintre astea toate mi'au facut "oral" si jumata'te si "anal")
Sper ca nu va suparati ca sunt asa "direct" ..
Mark_1990
Postat pe 31 Mai 2009 20:59
+ Danseaza EXTRAORDINAR !! (De altfel,am fost la un majorat si la club la sora'mea o data si am dansat q ea.. a zis ca si eu dansez ft bine Hehe )

Mark_1990
Postat pe 31 Mai 2009 21:00
atunci danseaza copile, lasa dramele existentiale
gabitzza
Postat pe 31 Mai 2009 21:05
ma rog...poti sa arati f bine, sa mg in club sa te distrezi, sa roiasca tipi in jurul tau...dar atat, nu tb neaparat sa iesi cu toti, devenindu-ti iubiti, mai mult sau mai putin...hm, daca am dezbate problema asta "pe bune"...ar fi mai mult decat discutabil...asa ca mai bine sa ne oprim doar la temerea ta...of, god!
mia79x
Postat pe 31 Mai 2009 21:05
De la: gabitzza, la data 2009-05-31 21:05:00atunci danseaza copile, lasa dramele existentiale

mia79x
Postat pe 31 Mai 2009 21:06
Cred ca ii e rusine sa spuna nu. Eu n-as avea incredere in astfel de om. Presupun ca doar de 4 ti-a spus ea. Ma bucur ca ai crezut-o pe cuvant.
Micass
Postat pe 31 Mai 2009 21:07
baiete, o chestie..un pont, urechile mari acilea la mine..

un domn (chiar daca esti in devenire) nu intreaba niciodata o femeie cu cati s-a culcat...e semn de marlanie, asculta la mine..
gabitzza
Postat pe 31 Mai 2009 21:12
god...la 17 ani...chiar si 4...sunt prea multiiii...si cross my heart ca sunt fff in trend si moderna...of, godd
mia79x
Postat pe 31 Mai 2009 21:13
si tu ai crezut-o ca doar cu 4?...si niciodata oral????... doamneee..."virginele" astea nu fac decat orale, mamica....sa-si pastreze intacta floricica......io ti-as sugera sa nu te implici sentimental prea tare.....am un mare feeling ca vei fi dezamagit....ai grija de sufletul tau...
tutankhamon
Postat pe 31 Mai 2009 21:14
...teribilismul varstei si a perioadei in care traim, naivitate, imaturitate...oricum singuri veti vedea ce si cum...doar ca...faceti ce faceti cu...ceva gand inainte, ca sa nu zic intelepciune...ca asta se dobandeste cu varsta...important e sa aveti grija sa va fie bine...si sa nu va raniti singuri, mai tarziu...
mia79x
Postat pe 31 Mai 2009 21:18
baiete...chiar crezi?...pe bune!!!
hai sa mai asteptam...sa vedem!!
tu...cata incredere poti avea?
sau...mai bine zis...chiar te poti prosti singur?
ca doar esti barbat...de acum!!!
atat poti?
ovidiu42
Postat pe 31 Mai 2009 21:19
De la: gabitzza, la data 2009-05-31 21:12:32baiete, o chestie..un pont, urechile mari acilea la mine..

un domn (chiar daca esti in devenire) nu intreaba niciodata o femeie cu cati s-a culcat...e semn de marlanie, asculta la mine..


Nu am intrebat'o eu,altfel a venit in discutie.. Ea m'a intrebat nu mai stiu cum .. ma rog,conteaza ca n'am intrebat ci doar s'a spus :)
Mark_1990
Postat pe 31 Mai 2009 21:23
De la: Micass, la data 2009-05-31 21:07:52Cred ca ii e rusine sa spuna nu. Eu n-as avea incredere in astfel de om. Presupun ca doar de 4 ti-a spus ea. Ma bucur ca ai crezut-o pe cuvant.

N'ai de unde sa stii .. Fetele din ziua de azi sunt ft usor influentabile.. Cand e acasa la mine e ft timida,etc.. Cand e acasa la ea e tot o fata cuminte.. Cand pleca mai de mult in discoteca,cu siguranta uita de familie,de responsabilitati si multe altele.. Dar a crescut,stie ce ii e bine si cu siguranta s'a maturizat.. Nu spun ca am incredere deplina in ea,insa nu mi'a dat vreun motiv sa nu am .
Mark_1990
Postat pe 31 Mai 2009 21:26
De la: tutankhamon, la data 2009-05-31 21:14:34si tu ai crezut-o ca doar cu 4?...si niciodata oral????... doamneee..."virginele" astea nu fac decat orale, mamica....sa-si pastreze intacta floricica......io ti-as sugera sa nu te implici sentimental prea tare.....am un mare feeling ca vei fi dezamagit....ai grija de sufletul tau...


Ei,am auzit de multe care nu au avut curajul sa "puna mana" pe "scula",dar sa mai si suga :))
Crede'ma ca sunt multe care nu o fac oral .. . Motivul poate fii chair : cum sa sug ceva,de unde iese pipi cand iti vine ?
Mi se pare normal din pctul asta de vedere.. Desi eu nu vad nimic rau in asta (atata timp cat e spalat bn :)) ) ,ele pot vedea.
Mark_1990
Postat pe 31 Mai 2009 21:27
De la: mia79x, la data 2009-05-31 21:18:52...teribilismul varstei si a perioadei in care traim, naivitate, imaturitate...oricum singuri veti vedea ce si cum...doar ca...faceti ce faceti cu...ceva gand inainte, ca sa nu zic intelepciune...ca asta se dobandeste cu varsta...important e sa aveti grija sa va fie bine...si sa nu va raniti singuri, mai tarziu...


Chair daca o iubesc ft mult ,stiu ca nu e capatul lumii daca ne despartim cumva ..

Mark_1990
Postat pe 31 Mai 2009 21:28
Ia lasati baiatul in pace cu atitea sfaturi.L-ati ametit.De fapt cine face teribilisme? fata despre care stiti doar din auzite de la baiat sau baiatul care explica cu lux de amanunte situatii personale?
Cu cit e mai putina discretie cu atit e mai mult teribilism.
Baietele, vezi-ti de grijile tale cu scoala, fete , viitor si lasa descrierile picante din viata unei fete care dupa parerea mea nici nu exista.
Gata, ai facut valuri pe forum, fii mindru de asta.
Aemulus
Postat pe 31 Mai 2009 21:33
teribilismu' nu are a face cu faptul ca esti mai mult sau mai putin discret...sa fii mai mult sau mai putin discret...hm, it s fine, depinde de fiecare...ideea-i ce faci in discretia aia a ta, nu ce spui...teribilismu' tine de perioada actuala si de intelegerea tinerilor de a o digera...in cazul de fata...so, wow it s so cool sa faci sex...nu cum, neaparat(sau si asta)ci cat...si cu cat mai multa practica...cu atat mai cool e...chiar daca dai startul la 14 ani(in general, zic, nu m-am referit aici la iubita flacaului)...please...
mia79x
Postat pe 31 Mai 2009 21:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sex anal - intrebari 189 De la: AndraMicu 5 Aprilie 2009 23:19
l-am inselat ii spun? 177 De la: Ioana007 30 Iunie 2009 19:32
oare de ce ar trebui sa mai traiesc? 46 De la: iasomia 12 Ianuarie 2009 16:32
Ziua magica in care am fost mireasa 8 De la: micki23 20 Februarie 2009 01:40
E loc pentru toata lumea,pe site-uri! 11 De la: quasaria 28 Noiembrie 2009 18:25
Setari Cookie-uri