Sex cu probleme

Avand in vedere ca cealalta nu mai intra pe garbo, tu vei ramane Alinus, pt ca nu se v-a face nici o confuzie si eu te pup si-ti doresc numai bucurii

Postat pe 11 Octombrie 2008 15:29
ovidiu 42....
reusesc sa-ti citesc posturile dar punctuletele sunt pauzele ( eu asa stiu.....puncte de suspensie......ca sa suspenzi putin fraza...sa o reiei altfel)
asa am invatat eu la scoala
daca tu dupa fiecare cuvant faci pauza nu mai inteleg nimic......
ai dreptate in ce spui ( uneori - din punctul meu de vedere ) dar ideea mea era sa fii putin mai cursiv....bineinteles fiecare dupa cum stie si simte - ca doar n-oi fi eu mai cu mot sa impun reguli

banuiesc ca vorbesti la fel de molcom cum scrii:D


no ofence! era doar o constatare.....




numai bine


Postat pe 22 Octombrie 2008 09:02
De la: bubutza, la data 2008-10-22 09:02:59ovidiu 42....
reusesc sa-ti citesc posturile dar punctuletele sunt pauzele ( eu asa stiu.....puncte de suspensie......ca sa suspenzi putin fraza...sa o reiei altfel)
asa am invatat eu la scoala
daca tu dupa fiecare cuvant faci pauza nu mai inteleg nimic......
ai dreptate in ce spui ( uneori - din punctul meu de vedere ) dar ideea mea era sa fii putin mai cursiv....bineinteles fiecare dupa cum stie si simte - ca doar n-oi fi eu mai cu mot sa impun reguli

banuiesc ca vorbesti la fel de molcom cum scrii:D


no ofence! era doar o constatare.....




numai bine





...ce sa fac...se pare ca asa sunt eu mai....molcom!!!!
sa fie asta de bine sau de rau?
eu....am cam lipsit la scoala cand se faceau reguli de orografie si ortoepie.....asa ca...luati-ma si voi cum sunt...cu nivelul meu de pregatire ca deh...n-om fi toti acu`...doctori in litere!!!

si...apropo`s...nu ma supar eu asa usor...mai ales aici pe net!!
ovidiu42
Postat pe 22 Octombrie 2008 21:21
ma gandeam eu ca n'ai sa te superi............dar e mai bine sa previi decat sa tratezi..........
una e cand discuti fata-n fata si isi da seama omul dupa mimica daca e o gluma sau ceva serios............si alta e cand postezi si iti sare lumea'n cap ca deh!...limba romaneasca are multe "intelese"...si fiecare se simte atacat...
nu'i bai ca esti molcom.............oamenii de genul asta gandesc o chestie inainte sa o rostogoleasca ca pe o perluta cand o scot.........mai bine spui 3 cuvinte dar cu rost decat 1000 neintelese de nimeni, nu??



numai bine


Postat pe 25 Octombrie 2008 09:32
De la: bubutza, la data 2008-10-25 09:32:39ma gandeam eu ca n'ai sa te superi............dar e mai bine sa previi decat sa tratezi..........
una e cand discuti fata-n fata si isi da seama omul dupa mimica daca e o gluma sau ceva serios............si alta e cand postezi si iti sare lumea'n cap ca deh!...limba romaneasca are multe "intelese"...si fiecare se simte atacat...
nu'i bai ca esti molcom.............oamenii de genul asta gandesc o chestie inainte sa o rostogoleasca ca pe o perluta cand o scot.........mai bine spui 3 cuvinte dar cu rost decat 1000 neintelese de nimeni, nu??



numai bine






oooooooooofffffffffffffffffff...........
de ce oARE...trebe sa cautam mereu...cate ceva...?
asa-s eu...molcom..
daca cineva...vrea...efervescentzaz...n-are decat sa caute...
eu...sunt batran...si...incet la gandire...asa ca...incerc sa traiesc si eu...printre cei ce care reusesc asta...
daca nu voi reusi...asta e!!!
mai incerc!!!
ovidiu42
Postat pe 25 Octombrie 2008 19:02
eei..........asa de batran si incet5 al gandire cum esti
esti simpatic.....si noi te apreciem pt idei nu pt modul de expunere....


numai bine

Postat pe 29 Octombrie 2008 09:27
De la: bubutza, la data 2008-10-29 09:27:35eei..........asa de batran si incet5 al gandire cum esti
esti simpatic.....si noi te apreciem pt idei nu pt modul de expunere....


numai bine




multumesc...multumesc!!!!
ce sa fac?...asa sunt eusi...nu ma schimb pentru nimeni!!!
sper sa rezist si eu printre voi pe aici...daca voi putea...
daca nu...asta e!!!...e tarziu sa ma mai schimb la varsta mea...si...nici n-as face-o!!!
o seara placuta...si...mai vedem!!
ovidiu42
Postat pe 29 Octombrie 2008 16:58
De la: Falcone, la data 2008-09-15 21:48:53macarena, din pacate nu avem un cuvant in romana care sa descrie mesajul tau. Imi permit sa nascocesc eu unul: JENIBIL.
alexa, esti de 1000 ori mai defessa decat sunt eu...defessus.

nici macar nu ai nascocit tu cuvantul asta insa apreciem ca asculti casa loco
rosemery
Postat pe 4 Noiembrie 2008 22:05
De la: alinus2, la data 2008-08-25 18:10:36Mi-am facut curaj sa-mi expun o problema care imi afecteaza viata sexuala de ceva vreme. In timpul actului sexual, mai ales atunci cand ma simt foarte excitata, ma vad nevoita sa-i spun prietenului meu sa inceteze pentru ca nu mai rezist. Am senzatia ca urinez. Ce se intampla? Este ceva in neregula cu mine?


ASTA INSEAMNA CA O SA AI ORGASM...ESTI NEBUNA????SENZATZIA DE URINARE E SCURGEREA VAGINALA...DECI NUL MAI OPRI..LASA-L SA CONTINUIE!!!!!DAMN

Postat pe 12 Noiembrie 2008 23:06
NU AI NICI O PROBLEMA , NICI INFECTI NICI ..NIMIC ...AI ORGASM.. DATI DRUM O DATA SI AI SA VEZI CE SE ANTAMPLA CE DUMNEZEU TU NU TE UITI LA FILME LA TELEVIZOR ... SAU CAUTA PE NET LA SFATURI MEDICALE !!!
COLORADO
Postat pe 18 Noiembrie 2008 08:55
am patit si eu de cateva ori ,m-am documentat si cica ..este punctul...G...cand esti foarte excitata atunci iti vine sa urinezi cum ai si zis... nu orcine are parte de asa ceva...
ADINUTA30
Postat pe 28 Noiembrie 2008 15:55
acesta este site-ul meu de pregatiri pentru nunta.va invit sa va alaturati grupului si sa va inregistrati daca va face placere.multumesc! http://kentutza.at.ua/

Postat pe 2 Decembrie 2008 01:48
iesti o fericita ai orgasm .........
valmov
Postat pe 26 Decembrie 2008 08:30

Am inteles ce ai vrut sa spui. Intradevar pot fi doua cauze: infectie si ejaculare. Acum hai sa mai pun o intrebare. Ai verificat sa nu fie o infectie? in functie de asta ramane cealalta varianta.
Astept cu nerbdare raspunsul tau.
Si eu am avut aceeasi senzatie, nu i-am spus sa se opreasca, am mers mai departe, insa foarte stresata, si foarte curand totul s-a terminat. Nu am ejaculat. Ma gandesc ca poate din causa ca nu a durat mai mult momentul. Asta e motivul pentru care ma intereseaza pararea ta, parerea voastra.

carmeny
Postat pe 16 Martie 2009 14:57
sanatate.ele.ro/Ejacularea-feminina-mit-sau-realitate-_--a10338.html - 43k
ornela
Postat pe 16 Martie 2009 16:35
....ce usor dam explicatii si diagnostice gratuite,fara sa avem habar despre ce este vorba ...
garbo000371
Postat pe 27 Aprilie 2009 15:27
Corect.Il asteapta Suzuka pe Suzuki sa faca sex impreuna, pentru ca de una singura, sa speli rufe, sa faci curat si sa pui de mancare, este cam naspa.Cum vine Suzuki, Suzuka le arunca pe toate care incotro si plina de bucurie, da sa-l traga pe Suzuki in casa, dar nu oricum, ci de dorinta ei cea mai preferata.Ori cand pune mana, s-a facut Suzuka alba ca cearsaful acela verde pe care tocmai il spalase.I se oprise vorba in gat ca o sarmaluta pe care vrei s-o inghiti pe nemestecate si ea nu vrea , si se opreste acolo unde are chef.Mai pune mana o data, ca s-a gandit ca n-a cautat bine.Si cand a vazut ca nu gaseste , l-a intrebat uimita si furioasa:
-Spune drept.Tu ori ai fost pe la femei, ori ai trecut pe la carciuma pe la Ciomu.
Ioana007
Postat pe 27 Aprilie 2009 18:34
De la: alinus2, la data 2008-08-25 18:10:36Mi-am facut curaj sa-mi expun o problema care imi afecteaza viata sexuala de ceva vreme. In timpul actului sexual, mai ales atunci cand ma simt foarte excitata, ma vad nevoita sa-i spun prietenului meu sa inceteze pentru ca nu mai rezist. Am senzatia ca urinez. Ce se intampla? Este ceva in neregula cu mine?


Tu stii ce-ai facut cu vorba asta???. Sa crape de invidie toti barbatii pe fericitul ala care te...nebunatico,nu te mai lauda,sau vrei sa vezi ce coada se face la usa daca ne dai adresa...Serios vorbind,sinteti norocosi ...
valentino
Postat pe 28 Aprilie 2009 14:57
Nu va mai obositi degeaba, ca Alinus2 nu a mai iesit din baie. Probabil ca acolo isi admira noul breton, pe care l-a descris la a doua postare (si ultima).
blairwitch
Postat pe 29 Aprilie 2009 00:28
...........Il asteapta Suzuka pe Suzuki sa faca sex impreuna, pentru ca de una singura, sa speli rufe, sa faci curat si sa pui de mancare, este cam naspa.Cum vine Suzuki, Suzuka le arunca pe toate care incotro si plina de bucurie, da sa-l traga pe Suzuki in casa, dar nu oricum, ci de dorinta ei cea mai preferata.Ori cand pune mana, s-a facut Suzuka alba ca cearsaful acela verde pe care tocmai il spalase.I se oprise vorba in gat ca o sarmaluta pe care vrei s-o inghiti pe nemestecate si ea nu vrea , si se opreste acolo unde are chef.Mai pune mana o data, ca s-a gandit ca n-a cautat bine.Si cand a vazut ca nu gaseste , l-a intrebat uimita si furioasa:
-Spune drept.Tu ori ai fost pe la femei, ori ai trecut pe la carciuma pe la Ciomu?????...........

Ejacularea-feminina-mit-sau-realitate..........
sophia1971
Postat pe 6 August 2009 21:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cat de usor renunta o femeie la barbatul care o iubeste? 35 De la: giulyiuli 13 Decembrie 2011 09:25
Experientele mele si cum sa le faci fata 2 De la: garbo_491789 21 August 2018 23:39
colegul de birou 97 De la: vieru_cezar_iasi 9 Februarie 2009 02:03
Si nu stiu ce sa mai fac 10 De la: tutankhamon 24 Aprilie 2009 12:32
buna 3 De la: Micass 20 Decembrie 2008 09:31
Setari Cookie-uri