Sex cu probleme

Imi pare bine de cunostintza....Michael, eu sunt...Ileana pt toata lumea si imi place sa cred ca nu ma regasesc in nici un personaj....uneori cred ca intr-o viatza anterioara am fost Lucretia Borgia.....iar acum incerc sa repar greselile facute in vremea cand eram rea si fara inima:)):)):))

Postat pe 26 Septembrie 2008 09:05
Lucrezia Borgia are un portret facut de Bartolomeo Veneziano. Maiestria pictorului e uluitoare. In spatele unei constitutii delicate, pictorul reuseste sa strecoare venin - atat de mult incat ai impresia ca se scurge din gurile iadului...Personajul parca te invita la...ceva anume - cu siguranta nu la rugaciune

Postat pe 26 Septembrie 2008 16:52
info:
Letting go is the aspect of female ejaculation that is most difficult for most women to master.



damn... gotta go..dar as fi vrut sa mai bag niste info pe aici :D
cel mai bine, pt fete (si baieti) search on this:
http://www.tantra.com/tantric_sex/tantric_techniques/helping_a_woman_to_ejaculate_successfully.html

http://www.the-clitoris.com/f_html/ejacula.htm

http://www.doctorg.com/female-ejaculation-myth-reality-1.htm

salutari, si weekend placut, plec si eu catre al meu :D
ne gasim sapt viitoare..

Alina
Neghinitza
Postat pe 26 Septembrie 2008 17:04
Vezi ca am scris k intr-o alta viatza am fost:)):)):))...
Acum am specificat ca vreau sa fiu exact opusul la ceea ce as fi fost candva.

Postat pe 28 Septembrie 2008 20:48
Foarte bine, Cryle :), dar eu nu cred in reincarnare. Cred, in schimb, in posibilitatea de a te transforma mereu in ceva mai bun prin recunoasterea propriilor greseli.

Postat pe 28 Septembrie 2008 20:56
Cred ca-mi recunosc greseslile, ideea e alta, ca se intampla sa le si repet, uneori, dar nu regret niciodata......pt ca eu zic ca am facut ceea ce am simtit in acel moment, de ce as regreta mai tarziu????????....

Postat pe 29 Septembrie 2008 10:55
Cei care nu isi cunosc propriile limite, care nu isi recunosc propriile greseli...clacheaza. Lucrul asta e invariabil.

Postat pe 29 Septembrie 2008 10:58
MA BAGI IN CEATZA.....Ori eu nu sunt in stare sa inteleg ceva .....ultima ta propozitie....""Lucrul asta e invariabil.""

INVARIBIL adj. 1. v. constant. 2. constant, neschimbat. (Valoare ~.) 3. constant, neschim-btor, permanent, (livr.) imuabil. (Fenomen ~.)

Crede-ma ca sunt persoane fara personalitate, fara scrupule si fara orgoliu destule care nu clacheaza.....si sunt oameni la fel ca si noi.
Culmea e ca se intampla ca tot acele persoane sa ne dea lectii de viatza si sa ne rada in nas.....

Postat pe 29 Septembrie 2008 13:06
ma refer stricto sensu la problemele de morala. daca nu recunosti ca ai gresit, nu vei putea fi niciodata mai bun decat ceea ce ai fost. Nu exista exceptii in acest sens. Intelepciunea e ancorata in asumarea propriilor greseli.

Postat pe 30 Septembrie 2008 00:04
de ce nu deschideti un topic nou totusi
ca sa putem comenta si noi pe langa reincarnare si asumarea propriilor greseli....nu e frumos asa, numai voi doi



Postat pe 1 Octombrie 2008 18:57
pe topicul asta s-au cam epuizat relicile la obiect. chestia misto e ca a ramas canalul deschis.

Postat pe 2 Octombrie 2008 10:09
De la: Falcone, la data 2008-10-02 10:09:44pe topicul asta s-au cam epuizat relicile la obiect. chestia misto e ca a ramas canalul deschis.


intradevar, chiar ai 444 mesaje scrise

Neghinitza
Postat pe 2 Octombrie 2008 15:46
Alina, esti simpatica

Postat pe 2 Octombrie 2008 20:23
on topic?
avg_alexa
Postat pe 2 Octombrie 2008 23:49
mai alexa, am fost si eu on topic, odata, demult (pe prima pagina). am incercat sa fiu cat mai la obiect si mi-ai replicat ca esti viitor medic si ca parerea mea nu se incadreaza in schema. ce-as mai putea face la faza asta?

Postat pe 3 Octombrie 2008 14:48
uuupppssss!sorry!
avg_alexa
Postat pe 4 Octombrie 2008 01:52
never mind. I think we can manage

Postat pe 4 Octombrie 2008 11:46
alexa...asteptam...sfaturile...
e de bine...ce se scrie?
sau...asteptam...ceva vreme?
sincer...mereu am acceptat sfaturile tale...ca...benefice!!!
de ce acum...sa fie altfel?
asteptam...sa raspunzi...si...sane luminezi putin...si pe noi!!
ovidiu42
Postat pe 5 Octombrie 2008 15:11
elibereaza-te cand ai senzatia de urinare si o sa ai arte de cel mai tare orgasm multimplu...o sa ejaculezi:d...succes!!!
barby
Postat pe 5 Octombrie 2008 23:45
Din pacate voi fi OFF TOPIC... nu inteleg si eu un lucru...intra pe un topic (unde se vede clar cate pagini s-au scris), citeste doar prima postare si dupa aia comenteaza, in ciuda faptului ca s-a mai scris de nush cate ori. Mi se pare aiurea...sau mai bine zis, vorba lui Ovidiu, cred ca doar ce au descoperit internetul...si forumurile...
needforspeed
Postat pe 6 Octombrie 2008 12:13
asa sa ne mai coloram putin

Postat pe 6 Octombrie 2008 18:32
deci...hai sa incercam sa si...comun icam...daca ot...pierdem vremea PE AICI!!!
si...consider ca ar trebui sa si spunem ceva...daca tot...postam...
dar se pare ca...lumea...descopera ...netu`...e fascinata..si...uita de ce a intrat...si...mai ales...UNDE... a intrat!!!

poate...in timp...va invatza sa foloseasca si luea...asta...si...va fi ok!!!
ovidiu42
Postat pe 7 Octombrie 2008 19:16
De la: ovidiu42, la data 2008-10-07 19:16:51deci...hai sa incercam sa si...comun icam...daca ot...pierdem vremea PE AICI!!!
si...consider ca ar trebui sa si spunem ceva...daca tot...postam...
dar se pare ca...lumea...descopera ...netu`...e fascinata..si...uita de ce a intrat...si...mai ales...UNDE... a intrat!!!

poate...in timp...va invatza sa foloseasca si luea...asta...si...va fi ok!!!


ma scuzi ca ma bag in seama aiurea dar am si eu o mica problema: de ce postezi cu atetea punctulete??? esti greu de urmarit...abia am reusit sa citesc ce ai scris........poti incerca sa fii mai cursiv in exprimare ca sa te intelegem si noi?
inca o data scuze ca ma bag in seama si ca sunt off-topic

Postat pe 8 Octombrie 2008 16:48
voila:

trebuia sa puna cineva picioru in prag cu subiectul asta

damn....
Neghinitza
Postat pe 9 Octombrie 2008 15:04
Se pare ca a primit destule sfaturi, Alinus, care nu a mai intrat macar sa salute pe cei care-i raspund.....oricum noi o salutam si poate ne scrie:))
Si totusi noi ne-am obisnuit sa intram frecvent sa vedem care ce mai zice si dak raspunde cineva......pe cand ...Alinus poate ne citeste din umbra, k are sau nu probleme, ca are sau nu orgasm e partea care nu ne mai intereseaza ....zic eu....

Ultima ei vizita a fost in urma cu 34 de zile.....vad eu la ea la profil.....sigur nu stie ce mai e pe aici.....asa ca se poate vb si off topic

alinus2

Ultima vizita: acum 34 zile

Postat pe 9 Octombrie 2008 16:36
am devenit alinush???
sooooo sweeeeeet
Neghinitza
Postat pe 10 Octombrie 2008 16:10
Comercializez si distribui elemente de imbinare pentru timplarie din PVC/AL/LEMN/PAL si CONSTRUCTII... suruburi piulite saibe dibluri ancore fixare nituri si popnituri etc"...Preturi fara concurenta..!!!.... pentru informatii suplimentare puteti suna la nr:0732430182....de luni pina vineri orele 07-18:30

Postat pe 10 Octombrie 2008 22:18
Nu ai devenit tu alinus, dar ...pe viitor pot sa te alint, .....alinus, este cea care a postat prima si nu a mai comentat , poti verifica....

Postat pe 11 Octombrie 2008 07:39
De la: bubutza, la data 2008-10-08 16:48:06
De la: ovidiu42, la data 2008-10-07 19:16:51deci...hai sa incercam sa si...comun icam...daca ot...pierdem vremea PE AICI!!!
si...consider ca ar trebui sa si spunem ceva...daca tot...postam...
dar se pare ca...lumea...descopera ...netu`...e fascinata..si...uita de ce a intrat...si...mai ales...UNDE... a intrat!!!

poate...in timp...va invatza sa foloseasca si luea...asta...si...va fi ok!!!


ma scuzi ca ma bag in seama aiurea dar am si eu o mica problema: de ce postezi cu atetea punctulete??? esti greu de urmarit...abia am reusit sa citesc ce ai scris........poti incerca sa fii mai cursiv in exprimare ca sa te intelegem si noi?
inca o data scuze ca ma bag in seama si ca sunt off-topic




bubutza....se prea poate sa fiu greu de...citit...
insa...prefer sa spun cate ceva...
iar in ultimele posturi am cam fost off topic...dar...de regula spun ce nu-i ok!!!
sa inteleg ca imi urmaresti posturile si nu reusesti sa le intelegi?
ce-ar fi trebuit sa inteleg eu din remarca facuta de tine?
si...apropo`s...cu bagatu`n seama...aici...e ok!!!
dupa cum vezi...de aceea suntem pe aici sa ne bagam in seama unii cu altii!
ovidiu42
Postat pe 11 Octombrie 2008 13:12
ce urat... imi placea sa fiu alinush in ciuda "alinturilor" care nu-mi plac hahaha


kiddin

numa iubire si sanatate multa!!
Neghinitza
Postat pe 11 Octombrie 2008 15:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce ati alege? 54 De la: quasaria 20 August 2010 01:17
iubirea mea ... 40 De la: autumn_iris 17 Martie 2011 09:07
trecutul meu 27 De la: double_chock 4 Noiembrie 2009 21:00
avort - fetita de 16 ani 83 De la: DaMarkus09 15 Iunie 2009 18:31
relatia berbec - fecioara 11 De la: ilie_stoica 17 Martie 2010 20:59
Setari Cookie-uri