Sotul meu a incercat sa abuzeze de fiica mea. Sa il iert?

De la: cleopatra20069, la data 2009-04-26 21:23:33se pare ca forumul asta e pentru cei care n+au ce face si le place sa critice pe altii, nu sa ii sfatuiasca. Sa va fie rusine!!! Voi sunteti cei mai perfecti!


mamica...problema ta care e???...nu ai mai gasit vopsea sau pudra????...a pardon...esti naturala....
tutankhamon
Postat pe 26 Aprilie 2009 22:07
he...he...dar noi o stim bine pe tanti cleopatra....

iote...a ajuns la al saselea post...bravo draga...
wife_de_zmeu
Postat pe 28 Aprilie 2009 09:26
cleopatra...vezi ca nu exista superlativ pentru "perfect"...acum imi dau seama cum ai scris...cred ca erai prea furioasa pe noi, sau pe rodicuta...ca nu mai termina cu unghiile alea

si uite asa semnez si condica ici sha...

wife_de_zmeu
Postat pe 29 Aprilie 2009 00:41
inca 2 luni si se face anul....iar rodicuta....nu a mai dat nici un semn de viata? ce o fi facut?ce a ales? a mai fost nevoie sa mrg la psilog ....la cate sfaturi a primit? Tare nu-mi place cand se lasa subiectul in aer... neterminat.....Amarata nu e (ca are internet) oare cum e.... ,daca a putut sa intrebe asa cv.....si mai ales ca el a recunoscut,deci nu a fost o neintelegere...
any35
Postat pe 6 Mai 2009 19:45
Spanzura-l...bine? cand vad articolul, si ce intrebi imi vine sa-ti dau una in cap,,,pai nici tu nu esti mai buna ca el... daca mai stai cu el...pacat de fetita!
anisoara
Postat pe 7 Mai 2009 22:57
mai any...bine ca se mai inviora topicul asta...ca semnam condica ici sha de una singura...

vezi ca avem si o campanie...a lassat-o anakin...

so...ca sa fiu in trend...femeieeee !!!! lasa-l !!!!

anisoaro...ma faci sa ma repet si eu tin la stil...citeste topicul cap coada, ok ?
wife_de_zmeu
Postat pe 8 Mai 2009 09:58
wifo....crezi ca e nevoie de vreun stil pe topicurile astea de doi lei?????mamica...."toapicele" astea "e" grele draga....trebuie limbaj greu.......nu finete si subtilitate.....
tutankhamon
Postat pe 9 Mai 2009 10:46
denunta -l fara regrete politiei si protectiei copilului.Nu merita nici o secunda de libertate, chiar daca te-ar aseza pe un morman de aur.La psihiatru cu el sau la zid , nu merita o clipa de libertate.
rada
Postat pe 13 Mai 2009 07:28
Pretul unui tratament pentru unghi Stie cineva cat costa un tratament ultramodern pentru regenerarea unghiilor si ce clinici din Bucuresti ofera conditii ok la preturi rezonabile? Unghiile mele sunt moi, fragile si se exfoliaza cu usurinta. Se rup repede, iar aspectul lor imi cauzeaza batai de cap."Da cred ca tot tu stii care e pretul....pretul=abuzurile facute de finantator fiicei tale. Auzi din ceea ce spui daca e adevarat,trebuie sa pleci de acolo,sa muncesti 2 job-uri,si sa mergi la un psiholog...pt ca acea mama dezinteresata nu e numai mama ta esti si tu...asta ai devenit.....este clar ca bataile administrate de tata,lipsa de intelegere,lipsa dragostei de mama te-au facut sa ajungi asa....dar nu e tarziu sa scapi din acest marasm..si daca vrei sa lucrezi afara cui ai sa lasi fetita?cine o sa aiba grija de ea?poti face bani si aici,nu multi e drept dar cat sa traiti,afara e o mare bataie de joc si te muncesc atat cat ai munci aici la 2 joburi ei te muncesc asa pt 1,maturizeaza-te femeie!
maia_aura
Postat pe 13 Mai 2009 13:47
nu mai postati nimic ..postati degeaba...ea nici macar nu a raspuns vreodata d ela prima postare.Inca o minciuna sau inca o viata distrusa
maia_aura
Postat pe 13 Mai 2009 13:59
DACA TII LA FATA TA ,DIVORTEAZA DE EL CAT DE REPEDE POTI PENTRUCA TOT O VA FACE.
transhumanta
Postat pe 13 Mai 2009 15:30
Yessss, another one bites the dust.
anakin
Postat pe 13 Mai 2009 15:40
pai ce faci, anakin ? vrei sa se opreasca postarile ?

noi cu ce ne mai distram ?
wife_de_zmeu
Postat pe 13 Mai 2009 16:44
Scuze wife!

Reiau sloganul "Femeieee iarta-l!!"
anakin
Postat pe 13 Mai 2009 17:56
asa..asa...sa-l ierte...

mie imi pare rau ca a disparut rodicuta asta...mi se exfoliaza ale dreaku unghii, si nu stiu unde sa ma tratarisesc...
wife_de_zmeu
Postat pe 13 Mai 2009 18:03
asemenea oameni nu trebuie sa cunoasca niciodata iertarea!
iertarea e ceva nobil pentru nobil
fata, nu ar trebuie nici pe tine sa te ierte, faci un mare pacat ca nu o crezi, ca nu o indepartezi de asemenea oameni
ce va crede ea de relele din jurul ei, cum va sti vreodata ce e bun ce e rau
dai sansa sa cunoasca o viata adevarata de familie adevarata, daca nu, tu si ea luptati si obtineti ceea ce merita un om, valori, nu, ca nici nu stiu ce este acel individ

daca nu faci ce trebuie sa faci, sa indepartezi pericolul acesta, fata nu va crede ca asa este viata, asa trebuie traita, ce faci, dai mai departe ce s-a intamplat in viata ta, asta transmiti tu?
mocacuca
Postat pe 13 Mai 2009 18:15
eu zic ca trebuie musai sa-l ucida. face ea puscarie, isi da unghiile in dungi, dar rezolva gospodareste o treaba.
deci, fataaaa, omoara-l !
si_totusi
Postat pe 13 Mai 2009 22:01
rodicutzoooooo...au inceput si unghiile mele sa se exfolieze.....
tutankhamon
Postat pe 13 Mai 2009 22:05
Si io zic ca musai trebe sa facem doua tabere ...sau daca ma gandesc bine, trei :una care sa-l ierte , una care sa-l ucida si una care sa-i trateze unghiurile . Si uite-asa rezolvam toate problemele dintr-un foc!
blanca
Postat pe 13 Mai 2009 22:09
buna!dupa o lunga absenta am revenit printre voi,pot sa te intreb cati ani are fetita???este foate important,esti legitim cu actualul asa zis sot??din punct de vedere legal daca relatia dureaza de mai bine de cinci ani vei avea niste drepturi depinde de relatia ta depinde de multe ,dar nu ai fost destul de explicida....ori cum hartuirea sexuala se pedepseste aproape ca si violul,daca a fost facut cu o minora daca este fara acordul fetitei,etc...dar exista dependenta de un om ca tot nu inteleg???chiar financiara vorbind...sunt atatea locuri de munca in strainatate de exp.se castiga bine dar este greu...stiu draga mea ca este mai usor sa te compromiti si sa stai la mila lui....nu vreau sa te jignesc dar ai putina demnitate???daca da renunta la un asemenea pervers deoarece va recidiva ,,,mai repede sau mai tarziu!!!!deci daca vrei adreseazate unui avocat te poate ajuta !!!!tu stii mai bine in ce ape va scaldati si cat sunt de tulbure!ori cum mult succes!!
kiss72
Postat pe 15 Septembrie 2009 09:04
ce-mi plac mie femelele care scriu si nu se uita unde...scriu asa sa nu se plictiseasca....daca ar fi ca pe youtube cu sunet si filmat..sansele sa fie vizionate ca la tv ar fi mai mari...si cred ca bucuria ar fi mai mare...mesajele de aici sunt de socializare...ce m-am prins
karmenrosa
Postat pe 15 Septembrie 2009 15:32
bu hu hu....iar dezgropati mumia asta de topic, bre ?
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Septembrie 2009 16:38
panty_C
Postat pe 15 Septembrie 2009 16:40
semnam condica, ca am cam tras chiulul...

biata Rodicuta, si-o fi reparat unghiile?
Ella34
Postat pe 15 Septembrie 2009 16:42
si_totusi
Postat pe 15 Septembrie 2009 16:43
mey gagici, io propozez ca topicu' asta sa fie un fel de neverland...ashe...adicatelea sa ne adunam acilea la o sueta, la o barfa intre fete, la o descutie 'telectuala despre moatzele din par si lacu' de unghii
wife_de_zmeu
Postat pe 15 Septembrie 2009 16:45
precum si despre aluviunile de sub unghii (ale unora).
Nelu_Cotrocelu
Postat pe 15 Septembrie 2009 16:50
panty_C
Postat pe 15 Septembrie 2009 16:52
De la: si_totusi, la data 2009-05-13 22:01:38eu zic ca trebuie musai sa-l ucida. face ea puscarie, isi da unghiile in dungi, dar rezolva gospodareste o treaba.
deci, fataaaa, omoara-l !

asta e tare!
unghiile in dungi sa fie noua moda in amintirea d-nei rodica!
simonaene29
Postat pe 16 Septembrie 2009 17:07
sa-mi spuneti si mie un anticearcan bun, daca tot am ajuns aici... sar'mana!
snowflake
Postat pe 16 Septembrie 2009 22:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o lume nebuna si eu la fel.. 249 De la: Sal_a_toi 2 Noiembrie 2011 12:44
afla daca esti misogina.. 32 De la: valericao 23 Martie 2009 15:09
Buna! 4 De la: Micass 8 Noiembrie 2008 09:03
parintii lui 7 De la: reyya 10 Noiembrie 2009 15:52
ce mai gatiti astazi??? 4 De la: SAL 27 Ianuarie 2012 14:59
Setari Cookie-uri