Marirea sanilor: DA sau NU in 2016?

Buna fetelor :*

Ce parere aveti de operatiile de marire de sani? Pe mine ma tenteaza sa-mi fac o astfel de interventie chirurgicala insa vreau sa aflu si parerile voastre

Deci, ce ziceti?
stefaniab
Postat pe 7 Octombrie 2016 13:37
Eu zic NU si asta pt. ca mama natura ne creeaza bine proportionati.
Niste sini mari la o femeie miniona sau f. slaba sint de-a dreptul dizgratiosi ca sa nu mai spun ca pot crea reale probleme medicale, dureri de spate par example.
Ca orice operatie si marirea sinilor presupune riscuri atit in timpul operatiei cit si dupa.
Daca totusi te hotarasti sa faci operatia documenteaza-te foarte bine inainte ca sa nu regreti dupa.
Pe urma mai exista o problema, daca peste citiva ani nu mai sint la moda sinii gen ugere de vaca, ce te faci?
Daca te uiti la menchinele marilor case de moda vei vedea ca au sinii destul de mici la inaltimea lor.
Tommy_Boy
Postat pe 8 Octombrie 2016 10:13
Nu vor fi ugere de vaci, ci vor avea o marime naturala.
stefaniab
Postat pe 10 Octombrie 2016 18:05
Si daca oricum erai hotarata sa faci pasul asta si ti-ai facut deja programare, de ce te mai intereseaza parerile unor necunoscute ? Asa, ca sa "bati toba-n sat" ?
Rotty
Postat pe 11 Octombrie 2016 08:24
De ce? Pentru reclama MOCA, Rotty.
Toti sint super destepti, super pregatiti, o duc excellent ca sint profesionisti sadea dar nu au bani de reclama asa ca si-o fac moca pe forumuri.
Tu chiar crezi ca doamna/domnisoara se opereaza? As, nu stia cum sa faca reclama cabinetului respectiv.
Tommy_Boy
Postat pe 11 Octombrie 2016 08:57
In primul rand voiam sa va cer si voua o parere si in al doilea rand sa ma hotarasc in privinta unui doctor. Insa problema s-a rezolvat, in curand voi avea operatia de marire de sani mult dorita.

Abia asteeept
stefaniab
Postat pe 11 Octombrie 2016 10:56
Tommy, cam asa ma gandeam si eu.
Stefania, operatie reusita iti doresc.
Rotty
Postat pe 12 Octombrie 2016 08:21
Am inteles. Insa eu una am apelat tot la domnul Dr. Sorin Parasca iar acum ma simt foarte bine. Mi-a spus ca 10-11 ani pot sa stau fara griji, mi-a recomandat sa mai vin la consultatii din cand in cand pentru a ma asigura ca totul este in regula.
stefaniab
Postat pe 1 Decembrie 2016 22:40
marirea tzatzelor in 2016?
NU!
in 2017 poate, dar in 2016 nu!
iar cel mai tare argument este ca anul asta are prea multi de 2 si de 1 si de 6 in el!
pe cand anul viitor are suuficienti de 7 in el incat sa fie cu certitudine o optiune viabila pentru cele cu necesitati pe tema!
desi mi se pare stupid subiectul, recunosc ca uneori decat sa cumperi sutiene de carton care sa mascheze lipsa, mai bine dai un ban si stai in spate! prietenii stiu!!
daca implantul asta le-ar face si mai destepte, cred ca si 426 si-ar mai pune doua seturi de tzatze! dar ce zic eu doua seturi... s-ar umple de asa ceva, ca bani se gasesc destui pentru gura ei spurcata!
heartbit
Postat pe 1 Decembrie 2016 23:38
rau ai ajuns daca vorbesti cu site-ul Garbo!
de fapt nu ma mir ca la cultura ta si posibilitatile tale nu te poti diferentia cu nimic de cei care trimit mesaje cu "draga protv-ule"!

din pacate pentru tine, tin sa te anunt ca nu ma intereseaza de ziua nationala atat timp cat tara aia nu mi-a oferit nimic in afara de dorinta de-a o parasi datorita elementelor ca tine care o populeaza si care din pacate sunt mult prea multe si mai rau, foarte multe dintre ele o cunduc!

iar ca tot vorbesti despre o societate civilizata, imi dau seama ca tu, traind ca scroafa in mocirla ta, habar n-ai ceea ce e aia societate civilizata si doar vorbesti ca sa te afli in treaba. din fericire pentru mine, deja sunt intr-o tara civilizata si traiesc aici, lucrez aici, o tara pe care tu o stii doar din filme si poate din ceva carti, o tara in care nici macar n-ai visat vreodata sa ajungi in ea, eu am strabatut-o cu pasul. asa ca, inca oo data, umfla-te si da tot ce poti din tine, tot ceea ce spui este doar o reflectie a calitatii si posibilitatilor tale!
heartbit
Postat pe 3 Decembrie 2016 22:59
apropos
ca tot faci pe lingvista cu mine
virf? nu cumva varf? sau dacă vrei, pentru acurateţe vârf?
nu astept raspuns, este doar retorica... pentru ca tot te dai ceea ce nu esti! te dai lingvista, cand de fapt esti doar o penibila limbista!

totusi incearca sa comentezi on-topic, daca ai ceva de spus si lasa-mi posteriorul in pace, ca nu mai au altii loc de tine sa ma muste de el!
heartbit
Postat pe 4 Decembrie 2016 03:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Glanda tiroida 5 De la: iasomia 3 Februarie 2010 12:32
Secretie vaginala 3 De la: lovedesire 19 Decembrie 2008 10:10
fobii 41 De la: Defendia 2 Martie 2011 16:47
Ajutor in alegerea meseriei... 1 De la: aime 10 Octombrie 2009 17:20
Spondiloza cervicala 5 De la: garbo177602 26 Ianuarie 2016 05:42
Setari Cookie-uri