absinenta!

Dupa cum oamenii inteligenti stiu deja, psihoza ... auto-bucala a diareei verbale este doar reflexul psiho-somatic retrograd de refuz sub-constiental al propriei conditii de euglena pro-fund...

...'CONSTIPATA' INTELECTUAL !

garbo101426
Postat pe 22 Februarie 2016 10:42
Barboneli a dat cele mai bune raspunsuri👍
garbo_14245
Postat pe 23 Februarie 2016 06:54
''Iar le manica kooruletzu''

''Fac referire la cine trebuie, fii linistit... '' Deci... Un bărbat și o femeie, doar că s-o schimbat nr.


''Dupa diareea asta verbala ii trece omului cheful de orice.''
Puțin ajutor http://static.mivarom.ro/catalog/images/picatura.jpg

Dacă nimeni nu te atunci bați din palme până
Axl_R
Postat pe 23 Februarie 2016 08:59
Da...nu am avut tmp sa mai intru sa citesc tot...am citit acum! N am deschis acest topic la misto! Si nici despre masturbare nu e! Vad ca multi se cred "destepti" si vorbesc la misto! A spus cineva ca poate am deschis topicul si ca ma masturbez citind postarile....ai o minte bolnava,,,nu sunt asa de psihopat! Altcineva m-a felicitat pt perioada asta fara "actiune" dar zicea ca nu o considera totala pt ca ma masturbez...ee...crede-ma ca nu poti rezista fara nimic! Si oricum nu prefer masturbarea pt ca mi-e si mie dor de alte chestii! De exemplu niste sarutari...sau sa fac sex oral unei femei,sau sa mi se faca,,,sunt multe,nu trebuie sa ejaculezi si gata te simti bine!
garbo_430294
Postat pe 23 Februarie 2016 09:35
De la: garbo_430294, la data 2016-02-12 15:45:51Buna ziua! As vrea sa stiu si eu ce parere aveti de absinenta?Eu sunt barbat,..si de 2 ani jumate nu am facut nimic...!Exista probleme din aceasta cauza?mai este cineva in situatii similare?absinenta este involuntara...nu voluntara!

Ca esti barbat,m-ai convins,insa pentru a elucia misterul,avem nevoie si de varsta ta exacta.poate ai intrat la andropauza,poate te paşte impotenta...sau ,de ce nu,am putea vorbi si de orientarea ta sexuala.
dana1975
Postat pe 9 Martie 2016 11:06
inprimul rand se spune Abstinenta,in al doilea rand e devreme ca sa spui ca esti abstinent ,abstinenta inseamna lipsa oricarei activitati sexuale chiar si masturbarea e o forma de sex.Cred ca ai nevoie sa mergi la un psihiatru sa iti tratezi depresia .Si problema nu e masturbarea care e ceva firesc si sanatos in vremuri in care esti adult tanar ,problema e izolarea care in cel mai fericit caz vine din depresie .Si da ,cica la barbati penisul nefolosit se atrofiaza ...nu stiu cat adevar e in asta ,pentru ca nu sunt barbat ,am citit pe net.Cat despre teoria secolului 19 ca cei care se masturbeaza ajung sa innebuneasca e o teorie perimata ,intre timp psihiatria a evoluat .
mbincotan
Postat pe 14 Martie 2016 00:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
PROSTIA E LA MODA SAU MADE ROMANIA 131 De la: violeta1981 3 Februarie 2010 18:23
oare cine ma poate intelege 189 De la: anastasya 19 Septembrie 2010 12:56
prieten drag 7 De la: bestia 23 Decembrie 2009 23:40
Punctul G la femei 21 De la: adina72 25 August 2016 18:04
Virgin la 21 de ani 280 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 08:55
Setari Cookie-uri