Miting impotriva cainilor maidanezi!

Darine , oricum in Bucuresti e extrem.
fata.
Rotty
Postat pe 24 Septembrie 2013 20:52

In razboiul inegal intre oameni si caini, victimele sunt intotdeauna cei nevinovati. Iar javrele, ca si victimele, sunt de ambele parti. Doar ca unii dintre cei ce se pretind a fi dotati cu ratiune se comporta ca niste animale turbate.
charmelen
Postat pe 24 Septembrie 2013 21:00
De la: Rotty, la data 2013-09-24 20:52:43Darine , oricum in Bucuresti e extrem.
fata.

da, adrenalina la maxim, sa vezi ce fain e cand ma duc la o prietena in rahova si sar vreo 10 caiini haidamaci sa muste nici eu nu stiu ce, roata,cizma sau pantalonii!
miss_darine
Postat pe 24 Septembrie 2013 21:01
Eu am fost anul trecut in Bucuresti , in Herastrau. Am tras o spaimaaaaa....Am crezut ca ma papa si pe mine si pe cutzii mei cu totul.
Rotty
Postat pe 24 Septembrie 2013 21:28
Sa facem haz de necaz.......

O blondă, răvășită şi extenuată, se prezintă la medic:
- Domn doctor, pe lângă blocul meu sunt o grămadă de câini care latră toată noaptea…
- Nici-o problemă, nu sunteți primul caz, luați aici somniferele ăstea, or să vă ajute enorm.
Peste două săptămâni blonda se-ntoarce distrusă total. Doctorul,perplex:
- Nu înțeleg, mă așteptam să vă văd proaspătă și odihnită…
- Odihnită!?… După ce-alerg toată noaptea după câini?… Și când prind câte unul nici d-al naibii nu vrea să-nghită pastila!


Rotty
Postat pe 24 Septembrie 2013 21:54
De la: charmelen, la data 2013-09-24 21:00:08
In razboiul inegal intre oameni si caini, victimele sunt intotdeauna cei nevinovati. Iar javrele, ca si victimele, sunt de ambele parti. Doar ca unii dintre cei ce se pretind a fi dotati cu ratiune se comporta ca niste animale turbate.


hai ca incepi sa ma superi !
cand cu ...logo-ul ala nerusinat in forma de scula...sculata cand hamaiesti pentru drepturile maidanezilor. asculta mami (bunico!), cainii maidanezi trebe L I C H I D A T I ! auzi matale?
si asta urgent si fara discutie. intreaga europa s-a ridicat in favoarea lichidarii definitive si imediate a cainilor maidanezi din romania. eu in plus, zic ca dupa omorarea lor sa fie beliti de piele, care sa fie prelucrata si transformata in manusi si caciuli. iar carnea eventual exportata in tarile asiatice care am auzit ca manca din greu carne de caine. cum, de altfel, INFULECAM noi, de Paste , pana ne crapa burdihanu bietii si nevinovatzii MIEI !

adi27
Postat pe 25 Septembrie 2013 18:19
De la: adi27, la data 2013-09-25 18:19:24
De la: charmelen, la data 2013-09-24 21:00:08
In razboiul inegal intre oameni si caini, victimele sunt intotdeauna cei nevinovati. Iar javrele, ca si victimele, sunt de ambele parti. Doar ca unii dintre cei ce se pretind a fi dotati cu ratiune se comporta ca niste animale turbate.


hai ca incepi sa ma superi !
cand cu ...logo-ul ala nerusinat in forma de scula...sculata cand hamaiesti pentru drepturile maidanezilor. asculta mami (bunico!), cainii maidanezi trebe L I C H I D A T I ! auzi matale?
si asta urgent si fara discutie. intreaga europa s-a ridicat in favoarea lichidarii definitive si imediate a cainilor maidanezi din romania. eu in plus, zic ca dupa omorarea lor sa fie beliti de piele, care sa fie prelucrata si transformata in manusi si caciuli. iar carnea eventual exportata in tarile asiatice care am auzit ca manca din greu carne de caine. cum, de altfel, INFULECAM noi, de Paste , pana ne crapa burdihanu bietii si nevinovatzii MIEI !



Quod erat demonstrandum.
charmelen
Postat pe 25 Septembrie 2013 21:56
De la: Rotty, la data 2013-09-24 21:54:57Sa facem haz de necaz.......

O blondă, răvășită şi extenuată, se prezintă la medic:
- Domn doctor, pe lângă blocul meu sunt o grămadă de câini care latră toată noaptea…
- Nici-o problemă, nu sunteți primul caz, luați aici somniferele ăstea, or să vă ajute enorm.
Peste două săptămâni blonda se-ntoarce distrusă total. Doctorul,perplex:
- Nu înțeleg, mă așteptam să vă văd proaspătă și odihnită…
- Odihnită!?… După ce-alerg toată noaptea după câini?… Și când prind câte unul nici d-al naibii nu vrea să-nghită pastila!


[/quote

]tare gluma si am ras desi sunt blonda ....
garbo_19362
Postat pe 26 Septembrie 2013 10:39
Io am numai suvitze
Rotty
Postat pe 26 Septembrie 2013 10:57
OK , merge si cu suvite ! mi-a placut gluma !
garbo_19362
Postat pe 26 Septembrie 2013 10:59
De la: charmelen, la data 2013-09-25 21:56:36
De la: adi27, la data 2013-09-25 18:19:24
De la: charmelen, la data 2013-09-24 21:00:08
In razboiul inegal intre oameni si caini, victimele sunt intotdeauna cei nevinovati. Iar javrele, ca si victimele, sunt de ambele parti. Doar ca unii dintre cei ce se pretind a fi dotati cu ratiune se comporta ca niste animale turbate.


hai ca incepi sa ma superi !
cand cu ...logo-ul ala nerusinat in forma de scula...sculata cand hamaiesti pentru drepturile maidanezilor. asculta mami (bunico!), cainii maidanezi trebe L I C H I D A T I ! auzi matale?
si asta urgent si fara discutie. intreaga europa s-a ridicat in favoarea lichidarii definitive si imediate a cainilor maidanezi din romania. eu in plus, zic ca dupa omorarea lor sa fie beliti de piele, care sa fie prelucrata si transformata in manusi si caciuli. iar carnea eventual exportata in tarile asiatice care am auzit ca manca din greu carne de caine. cum, de altfel, INFULECAM noi, de Paste , pana ne crapa burdihanu bietii si nevinovatzii MIEI !





uite-te la mami !?
cu ce chestii vine icishia...
"quod licet jovis non licet bovis" !!!
asa ca , mami draga ciocu' mic. nici nu sti cu cin' te-ai pus...
sa orbesc!


Quod erat demonstrandum.
adi27
Postat pe 26 Septembrie 2013 16:27
cu un sfertodoct semianalfabet. Si copy-paste-ul te depaseste.
Asa ca râtul mic si joc de copite.
charmelen
Postat pe 26 Septembrie 2013 17:15
De la: charmelen, la data 2013-09-26 17:15:49cu un sfertodoct semianalfabet. Si copy-paste-ul te depaseste.
Asa ca râtul mic si joc de copite.


dupe ce ca vini icishea cu tot felu de poze opscene, la vrasta matale ar trebii sa fi mai cetita si sa nu scrie alfabetisme. si afla ca io pot sa mai fiu doctor da' matale nexam ca tz-ai depeshit deja vrasta. ie bini madame ????????????????
adi27
Postat pe 28 Septembrie 2013 10:55
garbo_19362
Postat pe 30 Septembrie 2013 18:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
EMO 93 De la: ALEXA_NASPA 6 Martie 2010 03:18
Miting impotriva cainilor maidanezi! 134 De la: b727ana 30 Septembrie 2013 18:25
doctor homeopat 3 De la: Lory07 16 Mai 2012 19:33
mamica singura 59 De la: garbo033496 8 Decembrie 2010 16:06
Confesiunile unei viitoare mame... posibil singure 54 De la: garbo_462287 29 Martie 2017 17:03
Setari Cookie-uri