Exista compatibilitate intre El-Balanta si Ea-Berbec?

Cunosc ce se scrie in horoscop despre acest lucru, dar as vrea sa-mi impartasiti din experienta voastra. Va multumesc
violeta_cretu
Postat pe 28 Februarie 2013 11:03
unui prost, unui destept iar unul poate fi mandru si curvar!
caleidoscop
Postat pe 2 Martie 2013 20:41
Habar n-am daca EXISTA compatibilitate intre un Berbec si o Balanta. Conform zodiacului de orice natura, zodia mea si a sotului meu nu au nimic in comun. Cica un Capricorn si Sagetator n-au cum sa convietuiasca impreuna! Nu, serios?
Daca va iubiti, va respectati, va ascultati cu mintea si sufletul nici un zodiac de pe fata pamantului si nici o stea nu va poate sta in cale.. Nu trebuie sa-ti faci griji ca ai citit in nu stiu ce zodiac ca intre voi exista o compatibilitate de x sau y% si sa te lasi influentata de asta si sa lasi temerile astea sa-si puna amprenta asupra relatiei voastre.
Fericirea sau nefericirea intr-o relatatie sunt consecintele faptelor si sentimentelor voastre si in nici un caz nu se datoreaza compatibilitatii zodilor voastre.
Voi sunteti cei care va purtati destinul si va alegeti calea, voi sunteti cei care stati uniti si de neinfrant in calea destinului, asta n-are legatura cu ce spun astrele!
Ella-Giorgia
Postat pe 3 Martie 2013 07:48
Berbeaca a plecat la pascut. E fosta
Rotty
Postat pe 3 Martie 2013 07:54
De la: Rotty, la data 2013-03-03 07:54:59Berbeaca a plecat la pascut. E fosta

Pai daca ne mai facem griji intre compatibilitatea cu fosta atunci e grav si discutia pe forum nu-si mai are rostul. Asa e din ciclul sa moara si berbeaca vecinului?
Ella-Giorgia
Postat pe 3 Martie 2013 08:41
Cred ca a ajuns la concluzia ca berbecul e compatibil cu oaia.. ....Si dusi au fost.
Rotty
Postat pe 3 Martie 2013 08:45
Am citit o chestie care mi-a placut destul de mult: Cea mai mare razbunare atunci cand o alta femeie ti-a luat barbatul, este s-o lasi sa-l pastreze. Barbatii adevarati nu pot fi luati!!!
Deci Berbecul cu oile lui pe pasune.....
Ella-Giorgia
Postat pe 3 Martie 2013 08:59
Super ! Duminica placuta
Rotty
Postat pe 3 Martie 2013 09:06
Daca balanta nu-i trezeste sau mai bine zis n-o provoaca la lupta berbeaca este ok.Daca nu ,se lasa cu scintei si cu ....copite.
fengari
Postat pe 12 Martie 2013 11:04
Total de acord cu tine ,sunt sagetatoare si casatorita de 21ani cu un capricorn .....la inceputul casatoriei am citit si eu prostii legate de compatibilitate.........nimic, nimic adevarat,copilarii.
Niculescu_Maria_1
Postat pe 15 Martie 2013 18:13

Am cunoscut o familie , el-berbec , ea-balanta . Au trait bine impreuna .Dar el-balanta, ea berbec
Argentina_Malcea_1
Postat pe 16 Martie 2013 23:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ea capricorn-el fecioara 2 De la: melimeli 10 Noiembrie 2008 19:56
Astrologie 1 De la: garbo252762 5 Decembrie 2011 10:33
Incepe astazi sa fii tu 1 De la: floryxxl005 7 Mai 2011 03:49
Zodii pentru fiecare zi de nastere-zodia BALANTA 31 De la: mielutza 14 Iunie 2009 08:12
horoscop 4 De la: elodia 7 Decembrie 2010 16:25
Setari Cookie-uri