In ce consta frumusetea unei femei ?

Io dau pt Suparici. si pt Bit.

Pt mine si pt voi.
Axl_R
Postat pe 3 Decembrie 2012 21:35
De la: Axl_R, la data 2012-12-03 21:35:09Io dau pt Suparici. si pt Bit.

Pt mine si pt voi.


concurentza plagiazaaaaaa ! PLAGIATTTTTTTTTTTTTTTT !!!!!!!!!!!!!!
garbo_5862
Postat pe 3 Decembrie 2012 21:37
Ete fleosc! Io tuc in felu' meu. Si cu tine, Doamne feri sa concurez!
Axl_R
Postat pe 3 Decembrie 2012 21:40
De la: Axl_R, la data 2012-12-03 21:40:05Ete fleosc! Io tuc in felu' meu. Si cu tine, Doamne feri sa concurez!


ai facut cursul de "iuteala de mina"modulul nebagarea de seama ?
garbo_5862
Postat pe 3 Decembrie 2012 21:42
Ma antrenez!
Axl_R
Postat pe 3 Decembrie 2012 21:44
De la: Axl_R, la data 2012-12-03 21:44:43Ma antrenez!


vrei sa-ti recomand un maestru?
garbo_5862
Postat pe 3 Decembrie 2012 21:57
De la: barboneli, la data 2012-12-03 12:04:50
De la: Rotty, la data 2012-12-03 07:55:36 Maaaiii....Ce te potrivesti tu cu Irinuca.


Rotty.... pai mama astor ca astea... e mereu gravida, nu stii.... !!!
si eu care credeam ca mama prostilor este mereu gravida...dar daca ei se desteapta nu au cum sa se mai nasca prosti nu
ingerasulluptator
Postat pe 3 Decembrie 2012 23:02
Ai noroc ca suntem in Postul Craciunului,ca ti-as fi zis eu ce se intampla cu anumiti avortoni... ...Ptiu...ptiu...ce era sa zic
Rotty
Postat pe 3 Decembrie 2012 23:10
De la: garbo_5862, la data 2012-12-03 21:34:57
De la: heartbit, la data 2012-12-03 14:40:20a vazut vaca o floare, i-a placut si a mancat-o!
in consecinta vaca iubeste doar ce baga in gura!


uite o floare si pt un bou

pace


nu merci, nu sunt rumegatoare ca tine!
mancati-le singura!
prefer florile in ghiveci sau in natura!
heartbit
Postat pe 4 Decembrie 2012 00:02
Cred...ca jignirile astea...nu sunt frumusetea unei femei!!
Si nici in ajunul sarbatorilor nu se poate cu ..pace??
Toate femeile sunt frumoase-fiecare in felul ei!!
Toti barbatii sunt ..barbati-fiecare cu ..cm. lui...pardon! fiecare in felul lui...
elisabeta_boia
Postat pe 4 Decembrie 2012 02:30

"frumusetea femeii" conta in: banii pe care ii produce, modul cum stie sa ii cheltue , gusturile in materie de fr. ce i se potrivesc( ca sa nu arate ca un pom de Craciun)si....sa fie buna la mate....

...iote *62 error la mate... !
= 1...hmmm!

Mai, tu mergi drept numa' daca-i linia desenata?


Reusit :*

O zi fr.!

Azi, tot cu suvite?
Fss_ssu
Postat pe 4 Decembrie 2012 10:42
De la: suparatu_, la data 2012-12-04 10:42:21
"frumusetea femeii" conta in: banii pe care ii produce, modul cum stie sa ii cheltue , gusturile in materie de fr. ce i se potrivesc( ca sa nu arate ca un pom de Craciun)si....sa fie buna la mate....

...iote *62 error la mate... !
= 1...hmmm!

Mai, tu mergi drept numa' daca-i linia desenata?


Reusit :*

O zi fr.!

Azi, tot cu suvite?


multumesc, da !

TEST PT SUPARATU_

, = ???????????????
garbo_5862
Postat pe 4 Decembrie 2012 15:02
De la: heartbit, la data 2012-12-04 00:02:49
De la: garbo_5862, la data 2012-12-03 21:34:57
De la: heartbit, la data 2012-12-03 14:40:20a vazut vaca o floare, i-a placut si a mancat-o!
in consecinta vaca iubeste doar ce baga in gura!


uite o floare si pt un bou

pace


nu merci, nu sunt rumegatoare ca tine!
mancati-le singura!
prefer florile in ghiveci sau in natura!


si ghiveciul in cap !
garbo_5862
Postat pe 4 Decembrie 2012 15:08
Cea mai FRUMOASA femeie..... este...FEMEIA GRAVIDA !!!!
elisabeta_boia
Postat pe 4 Decembrie 2012 20:28
Pentru cei ce adora elefantii...

Pe bune Betty ai tzara dreptate
Rotty
Postat pe 4 Decembrie 2012 21:09
rotty..
elisabeta_boia
Postat pe 4 Decembrie 2012 23:25
De la: Argentina_Malcea_1, la data 2012-11-30 15:51:04Ce conteaza mai mult ? Frumusetea fizica sau sufleteasca ?

Normal ca frumusetea fizica este capcana,de suflet te convingi dupa ce forezi cit mai adinc !
Cu timpul frumusetea se vestejeste si apar regretele,reprosurile,alte preferinte,dar daca femeia are si fizic atragator ,i-si da sufletul sa fie o sotie credincioasa,mama devotata,buna gospodina,este o poveste !
http://www.220.ro/funny/De-Ce-Inseala-Femeile-Barbatii/kG0JIU1HpR/
DEZMERDAREA
Postat pe 5 Decembrie 2012 07:38

Neata
Rotty
Postat pe 5 Decembrie 2012 07:42


buna voua... si tie Rotty !!! (ma scuzi te rog, dar cred ca o sa lipsesc un pic de la restaurant... )

si uitati ceva frumos care se potriveste aici... !


Intr-un ora din Frana, pe un afi cu o tanara spectaculoasa la intrarea intr-o sala de gimnastica, scria : "n vara aceasta ce vrei s fii: sirena sau balena ?" Se spune c o femeie tanara, ale crei caracteristici fizice nu conteaz, a rspuns la ntrebarea de publicitate n aceti termeni : "Drag domnule: Balenele sunt mereu nconjurate de prieteni (delfinii, leii de mare, oamenii curiosi). Acestea au o viaa sexual foarte activ, rmn gravide i au balenute micute dragalase, pe care le alapteaza. Se distreaza de minune cu delfinii, umplandu-si burta cu creveti. Se joaca si inoata, cutreiera mrile, cunoscand astfel de locuri minunate ca Patagonia , marea Barens sau recifii de corali din Polinezia. Balenele cnt foarte bine i chiar inregistreaza CD-uri. Sunt impresionante i, practic, nu au nici un dusman care sa le vaneze, in afara de om. Ele sunt iubite, aprate i admirate de toata lumea. Sirenele nu exist. i dac ar exista, ar sta la coad la cabinetele de psihoterapie, deoarece acestea ar avea o problem serioas de personalitate: "femeie sau pete?". Nu au viata sexuala, pentru c-i omoara pe brbaii care se apropie de ele, si pe langa acest aspect, pe unde si cum ar putea? Deci, din aceasta cauza, nu au copii. Ele sunt frumoase, adevrat, dar singure i triste. Pentru mine este clar, doresc sa fiu o BALENA. PS: In vremurile astea, in care toata mass-media ne baga in cap ideea ca doar femeile slabe sunt frumoase, eu prefer sa ma delectez cu o inghetata impreuna cu copii mei, cu o cina buna cu un barbat care ma face sa vibrez sau cu o cafea si prajiturele impreuna cu prietenele mele. Cu timpul ctigam n greutate, pentru ca acumulam multe cunostinte si informatii si cand nu mai au loc in cap sunt distribuite in restul corpului. Aa c nu suntem grase, suntem teribil de culte. De astzi, cnd o sa ma uit la fundul meu n oglind, o sa ma gndesc: - Dumnezeule, ce inteligenta sunt ... "
barboneli
Postat pe 5 Decembrie 2012 11:02
Neata Barbo . Restaurantul il tinem inchis pentru curatenia de sarbatori
Dragutz articolul
Rotty
Postat pe 5 Decembrie 2012 11:12
Barbo... probabil ar fi ok sa fii balena IN APA. Da' pe uscat trebe sa fie al dreak de greu: m-ar enerva sa imi car si sticla de cola de 2 lt TOT timpul dupa mine.... cu atit mai mult m-ar deprima ditai "inteligenta" posterioara...
quasaria
Postat pe 5 Decembrie 2012 11:39
Pe uscat esti elefanta ....
Rotty
Postat pe 5 Decembrie 2012 11:48
intamplarea face sa stiu articolul ala al lui Barbo de vreo 4 ani in urma... mi-a venit pe mail de la niste colegi de serviciu.

totusi, daca sirenele nu exista cum isi incepe expunerea despre ele MADAM BALENA, atunci de ce face o atat de lunga pledoarie in defavoarea lor?
si vorbeste despre sirene ca nu pot avea copii...?! cand vorbesti despre ceva care nu exista, e utopic sa mai continui si cu ideea ca nu poate avea copii, deci in inteligenta ei care nu i-a mai avut loc in cap... a inceput a se contrazice... probabil ca nu gandea cu capul ci cu cealalta parte plina de inteligneta!
sa zicem ca acceptam contradictia... si deci sirenele exista... ca altfel nu s-ar vorbi de ele atat... - zicea ca nu pot avea copii!!! pai atunci ele de unde au aparut? si cum se inmultesc? se divid cumva? sau se xerocopiaza?

ah, sa nu uit, si daca tot nu exista... atunci cum pot fi ele frumoase, dar singure si triste? "Ele sunt frumoase, adevrat, dar singure i triste." ????

deci toata pledoaria, in afara de faptul ca individa BALENA, vrea sa arate ca e multumita cu zecile ei de kg in plus, nu este altceva decat o imbatare cu apa de ploaie!
de ce sa caut sa arat omeneste, cand pot arata ca o balena?
heartbit
Postat pe 5 Decembrie 2012 14:25


... mai Q si Bit.... articolul sau cum vreti sa-i ziceti... nu e o pledoarie (cred ca am zis corect....) stintifica... !!! e un fel de a spune ceva ! fiecare in stilul ei/lui ! eu unul am retinut "esenta"... nu metaforele sau cum le zice... ! vechi, nou... articolul e valabil in cel putin ultimii 57 de ani... dar acum aici, pe topic, e actual !!! asa cred eu. mie personal, mi-a placut... si mai ales, ca sunt un fan al basmelor... nici alea nu prea "reale"... l-am acceptat !!!! Q... Cola (Coca....) nu are ce cauta aici si nici in viata ta particulara... e un sfat doar !!!!
barboneli
Postat pe 5 Decembrie 2012 15:31
Vai ce bine-i sa ma spal pe cap cu apa de ploaie.
Axl_R
Postat pe 5 Decembrie 2012 15:38
Barbo si mie mi-a placut si cand l-am citit si cand l-am recitit. e bun de amuzament si divertisment pe seama unor balene...
insa sa vina madam balena si sa-mi spuna mie ca din 100 de barbati 99 vor intoarce capul dupa ea cand au langa ei o sirena sau cand in acelasi timp cu balena pe langa ei trece si o sirena!
heartbit
Postat pe 5 Decembrie 2012 15:54
*62 Pi cand io invatam mate. 3,14 era = tocmai cu ce am inceput io fraza(daca nu s-o fi inversat intre timp ;-P )
...da ti-i dau tie" Pi" toti si sa ii uzi, 'ntzales??


Re, di cand nu ai mai facut-o?


Inteligenta posterioara?? ...oare cum o fi?! X_X ;))
Fss_ssu
Postat pe 5 Decembrie 2012 15:56

''Re, di cand nu ai mai facut-o? ''


Se vede? Nu vreu sa ma-mbat!


Axl_R
Postat pe 5 Decembrie 2012 16:05
De la: heartbit, la data 2012-12-05 15:54:47Barbo si mie mi-a placut si cand l-am citit si cand l-am recitit. e bun de amuzament si divertisment pe seama unor balene...
insa sa vina madam balena si sa-mi spuna mie ca din 100 de barbati 99 vor intoarce capul dupa ea cand au langa ei o sirena sau cand in acelasi timp cu balena pe langa ei trece si o sirena!


... pai ce Bit... noi aici nu disctam de divertisment sau de amuzament... ??? ce.... stabilim noi niste norme "obiective" la asa intrebari... ? nu dragule.... nimeni nu poate face asta... eu cel putin sigur nu !!!!
barboneli
Postat pe 5 Decembrie 2012 16:09
...e, daca nu vrei,nu te oblig ;)) samponu' contribuia si el la infrumusetare ....face "casa buna" cu apa de ploae


si zaci ca te-ai TUNS??
Fss_ssu
Postat pe 5 Decembrie 2012 16:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa fac sa ma caute 50 De la: quasaria 18 Septembrie 2009 22:34
Oare ma place?! 69 De la: garbo_467177 7 Octombrie 2017 19:30
Paradoxu' Pandorei 31 De la: charmelen 4 Aprilie 2013 14:54
calatoria bebelusului cu masina 4 De la: victor68 27 Iulie 2010 11:51
Masaj erotic 13 De la: any_chiriac74 7 Octombrie 2009 20:09
Setari Cookie-uri