In ce consta frumusetea unei femei ?

De la: Axl_R, la data 2012-12-02 14:25:20Sa radem cu sau de ea?


faceti si voi cum va taie capul, adica asa cum va ajuta mintea.fiecare dupa nivelul de dezvoltare.
garbo_5862
Postat pe 2 Decembrie 2012 14:30


"faceti si voi cum va taie capul, adica asa cum va ajuta mintea.fiecare dupa nivelul de dezvoltare."


corect !!! daca scriai "de nedezvoltare"... ma suparam poate !!! pai iobagii s-au dezvoltat mai... azi sunt "fermieri"/// !!!
barboneli
Postat pe 2 Decembrie 2012 15:21

Daaa, aia cu "sub limita greutatii normale sa urce pe podium bre, sa faca parada la bikini nu sa se considere fr. doar ca i se vad os'cioarele si isi mai pune si un cercel in buric.....:( daca nu are "tot gardu" in gura cum sa se apropie un "maimutzoi" de ea ??
...si ala isi curata dintii mancand banane.....;-P

eeee, te,te, te.... sclifosite,simandicoase si mai dau si ochii peste cap cand vb. cum ca ele sunt fr. si noi,maimutzoi.....:(
Chiar azi am vazut vre-o doua "paparude" venite la oras cum isi dadeau aere de "frumusete" cu parfumul lor de iti lua nasu' din loc, in supermarket.... o trebuit sa merg la toillete".... fine. :(

Inteleg sa fie supla dar nu "slabanoaga" ....dupa mine,"astea" nici la cap nu's sanatoase si nici bucatarese bune nu sunt.....findca alege zarzavatu' din mancare ...."ca ea nu mananca asa ceva" ......sa nu zaci ca nu-i asa....!
Fss_ssu
Postat pe 2 Decembrie 2012 16:22
Nu zac. De data aista, tac.

Ce zaci de un tic tac? Tu tic, io tac.

Axl_R
Postat pe 2 Decembrie 2012 16:27
Vorbeam de estetica, nu de anunturi angajare bucatareasa. Dar poate am nimerit eu la alt topic. Sau, ma rog... nu poti sa te in gusturile omului, daca asta o insemna frumusete pt el, sa aiba ce sa manince.

Ps: duduile alea incercau sa miroasa a sarmale probabil, dar n-au reusit....
quasaria
Postat pe 2 Decembrie 2012 16:34
Si eu vb. de voi fetele-sclifositele
....mai, eu imi gatesc si singur.... dar ma uit la maini,sa stii! ;))....si ce, tu mananci orice vrei sa zaci? hmmm! di asta faci poale'n brau si le dai din casa....;)))

.... nu ca nu erai fr. de nu ti-o iesit, nu te-ai priceput X erai prea grabita X aveai costumatia de tuns iarba pi tini...na!

Eu fac reclama numa' la mini daca vrei tu sa stii ;-P ...wwwwwww....suparatpiaparatco.luatfoc.Ro
....hai intra sa te convingi

Sara!
Fss_ssu
Postat pe 2 Decembrie 2012 16:54
''.wwwwwww....suparatpiaparatco.luatfoc.Ro''
Axl_R
Postat pe 2 Decembrie 2012 17:00
Mie la wwwwww-uri imi da cu zecimale ....
Rotty
Postat pe 2 Decembrie 2012 17:04
am scapat
Fss_ssu
Postat pe 2 Decembrie 2012 17:15
De la: suparatu_, la data 2012-12-01 20:24:05 daaaa, voi! & *62....ci, ea nu ii fata??

nu, ea ii un numar
Amor_Aeternus
Postat pe 2 Decembrie 2012 18:48
De la: garbo_5862, la data 2012-12-02 14:19:21
De la: barboneli, la data 2012-12-02 14:14:43

as vrea sa-l cunosc pe ala care poate fi cavaler cu tine... ! zau ! poate ala care calarea pe-o iapa......

nu zi nimic... ptr. ca mie imi plac enorm caii... !!! nu-i compar ci tine... pentru ca ei sunt nobili !!!


ci tine? tu apartii clasei de iobagi? succes, trebuie sa evoluezi.iobagii eu disparut.


deci daca iobagii au disparut el cum poate fi un iobag?! nu mai sunt dar totusi este sau cum?
Amor_Aeternus
Postat pe 2 Decembrie 2012 19:15
Nu vad ..legatura intre..frumusetea unei femei si..iobagi???
Sau iobagi daca-i ..frumoasa?? Sau iobagi daca-i femeie?? Sau iobagi daca e ..roaba=iobaga...??? Sau daca e ..capra??
M-ati incurcat rau de tot... :sml-happy014
elisabeta_boia
Postat pe 2 Decembrie 2012 19:27
LLisa
Postat pe 2 Decembrie 2012 19:34
De la: elisabeta_boia, la data 2012-12-02 19:27:15Nu vad ..legatura intre..frumusetea unei femei si..iobagi???
Sau iobagi daca-i ..frumoasa?? Sau iobagi daca-i femeie?? Sau iobagi daca e ..roaba=iobaga...??? Sau daca e ..capra??
M-ati incurcat rau de tot... :sml-happy014


buna Betty... cum merge ? vad ca ai protectie la garbo... la aia care sterg mesajele !!! cand am scris eu la pranz lui nr. ala imposibil... de iobag si iobaga... mi-a disparut repede mesajul ! poate doar tu ai apucat sa-kl citesti... ! poate. pune-mi si mie o pila acolo te rog... !!!
ceva noutati bune ?
barboneli
Postat pe 2 Decembrie 2012 20:02


scuze Betty... !!! nu mai e nevoie de pile... eu am incurcat lucrurile !!! ce am scris eu despre iobagi lui 62... era pe alt topic si nu a disparut !!!
barboneli
Postat pe 2 Decembrie 2012 20:07
Draga Barbo..e fff. bine:nu are cancer la stomac;s-a barberit ieri singur=deci nu-i mai tremura mainile;s-a vindecat si necroza..si saptamana asdta ii dau drumul acasa..din 16 oct....i-o fii si lui destul!Puup si multumesc de intrebare!
elisabeta_boia
Postat pe 2 Decembrie 2012 20:41


ma bucur... !!!!
barboneli
Postat pe 2 Decembrie 2012 21:51
De la: Amor_sempiternus, la data 2012-12-02 19:15:56
De la: garbo_5862, la data 2012-12-02 14:19:21
De la: barboneli, la data 2012-12-02 14:14:43

as vrea sa-l cunosc pe ala care poate fi cavaler cu tine... ! zau ! poate ala care calarea pe-o iapa......

nu zi nimic... ptr. ca mie imi plac enorm caii... !!! nu-i compar ci tine... pentru ca ei sunt nobili !!!


ci tine? tu apartii clasei de iobagi? succes, trebuie sa evoluezi.iobagii eu disparut.


deci daca iobagii au disparut el cum poate fi un iobag?! nu mai sunt dar totusi este sau cum?


verifica-l !
garbo_5862
Postat pe 2 Decembrie 2012 22:46
De la: Amor_sempiternus, la data 2012-12-02 18:48:09
De la: suparatu_, la data 2012-12-01 20:24:05 daaaa, voi! & *62....ci, ea nu ii fata??

nu, ea ii un numar


Sara!
...dupa ce-o cunosti??? s-o facut nr. si cu tine?

Cel putin mie, asa mi s-o prezentat *62 (in privat ,na..)puteam io sa nu iau in consideratie sinceritatea ei? spune tu!.....;)


Iote! sinceritatea face femeia frumoasa si foarte.... autoritara...

Tie ti-o citit admini gandurile cand ai zas "iobagi" ...*62 nu avea cu ce sa se laude......asa ca: NB!

Fss_ssu
Postat pe 2 Decembrie 2012 22:52
frumusetea unei femei depinde de fiecare vad si pe aici...am vazut femei care baga-n ele cat intr-un spital pt ca asa cer unii barbati...motivand ca daca sunt obeze sunt frumoase in realitate ei isi bat joc de ele incercand sa le imbolnaveasca,sa le deformeze,altii vor scheleti umblatori doar ca sa-si bata joc de ele,de sanatatea lor ,mai sunt si cei care cred ca frumusetea sta in tate sau buze de rata tot pt a le distruge pe bietele animalute care n-au nimik in cap si se mutileaza pt a arata ceva fara sa tina cont de riscuri ,de sanatatea lor,toate femeile sunt frumoase daca doar se ingrijesc si au grija de sanatatea lor...naturalul este adevarata frumusete...pictorii vad femeia frumoasa naturala....eu nu am vazut picturi cu femei din plastic sau anorexice....frumusetea mea este vizibila atunci cand reusesc sa atrag oamenii din jurul meu nu pt anumite interese ci sunt privita cu placere de toata lumea ca-s barbati,femei sau copii...frumusetea este raspandita in mod egal....frumusetea nu trece ,ea ramane ...prostia ramane si ea...intelepciunea poate sa treaca la fel ca frumusetea pt ca multe minti luminate inainte de pensie ajung la nebunie....din punctul meu de vedere frumusetea este am mai spus cea naturala....pt cine vrem sa fim frumoase...pt noi sau pt barbati?...daca vrem pt barbati ....sa nu va mirati apoi ca tot urate veti fi indiferent ce veti schimba pt ei pt ca barbatii adevarati sunt f,f putini iar ei nu cer femei dupa un anumit tipar ci femei adevarate...barbatii care cer perfectiunea niciodatta nu-s nici frumosi ,nici destepti si nici caracter n-au...daca un barbat cere la o femeie perfectiune o poate face doar atunci cand se incadreaza si el in acel tipar...sa cerem ceea ce putem sa dam...sa fim ceea ce vrem ca altii sa fie.
luysa
Postat pe 3 Decembrie 2012 07:30
Maaaiii....Ce te potrivesti tu cu Irinuca.
Rotty
Postat pe 3 Decembrie 2012 07:55
De la: suparatu_, la data 2012-12-02 22:52:40
De la: Amor_sempiternus, la data 2012-12-02 18:48:09
De la: suparatu_, la data 2012-12-01 20:24:05 daaaa, voi! & *62....ci, ea nu ii fata??

nu, ea ii un numar


Sara!
...dupa ce-o cunosti??? s-o facut nr. si cu tine?

Cel putin mie, asa mi s-o prezentat *62 (in privat ,na..)puteam io sa nu iau in consideratie sinceritatea ei? spune tu!.....;)


Iote! sinceritatea face femeia frumoasa si foarte.... autoritara...

Tie ti-o citit admini gandurile cand ai zas "iobagi" ...*62 nu avea cu ce sa se laude......asa ca: NB!




salut ! AZI DIN CE NE LUAM?-la hartza, of course
garbo_5862
Postat pe 3 Decembrie 2012 08:21
De la: Rotty, la data 2012-12-03 07:55:36 Maaaiii....Ce te potrivesti tu cu Irinuca.


Rotty.... pai mama astor ca astea... e mereu gravida, nu stii.... !!!
barboneli
Postat pe 3 Decembrie 2012 12:04
Salut!

*62, la ce ne-ar folosi galceava SCUMPO?? :(

...ai zas tu pi undeva ca "hartza" ii pt. prosti....chiar daca..?! la tine unitatile de "masura" sunt inversate precum buna ta dispozitie;)....nu ma obosesc nici sa-ti
fac, cadou o luneta :)....un microscop ti se potriveste sigur ;)) hai pa!
ca mi se rupe coarda...:(

o zi fr. sa ai si in caz ca spargi oglinda, sa ma anunti!
Fss_ssu
Postat pe 3 Decembrie 2012 12:53
De la: suparatu_, la data 2012-12-03 12:53:28Salut!

*62, la ce ne-ar folosi galceava SCUMPO?? :(

...ai zas tu pi undeva ca "hartza" ii pt. prosti....chiar daca..?! la tine unitatile de "masura" sunt inversate precum buna ta dispozitie;)....nu ma obosesc nici sa-ti
fac, cadou o luneta :)....un microscop ti se potriveste sigur ;)) hai pa!
ca mi se rupe coarda...:(

o zi fr. sa ai si in caz ca spargi oglinda, sa ma anunti!


hartza ne foloseste la reglarea presiunii atmosferice, la perpetuarea unor reclame, ca reclamatiile nu ajung unde trebuie.buna mea dispozitie este activa mereu.nu-mi trebuie nici luneta nici microscop. eu am MACROSCOPURI- daca ma intelegi.ti se rupe? asta e, poate o duci la vulcanizare.oglinda o pastrez cu strasnicie si se va sparge doar in capul tau, chiar daca nu e venetiana face treaba buna.

te anunt ca am o zi foarte frumoasa. este soare, aer, vintul adie mingiindu-mi blind suvitele
blonde. ascult muzica buna, si tie O ZI FRUMOASA si fara ACCESE DE ORGOLIU SI RAUTATI.POTI FI SI SIMPATIC CIND NU ESTI ANTIPATIC.

sa fie primita floarea.
garbo_5862
Postat pe 3 Decembrie 2012 13:25
a vazut vaca o floare, i-a placut si a mancat-o!
in consecinta vaca iubeste doar ce baga in gura!
heartbit
Postat pe 3 Decembrie 2012 14:40
*62 in privat zaceai ca esti roscata, la avatar esti bruneta,pe aici te crezi blonda si cu suvitze;)
la ce mama melcului iti foloseste oglinda ceia daca nu-i venetiana? ;))
Crezi ca ma intereseaza "MACROSCOPURILE tale mai mult decat "suvitele" mele crete??
Io zac sa asculti muzica in surdina ca sa nu ajungi la camera di garda......stii ce patesc fetele fr. ca tine din cauza zgomotelor??.....tzapa, ca sa se auda pe ele chiar daca nu spune nimic din care sa se inteleaga ceva....fine.

pt. tine!
Fss_ssu
Postat pe 3 Decembrie 2012 20:50
*62 in privat zaceai ca esti roscata, la avatar esti bruneta,pe aici te crezi blonda si cu suvitze;)
la ce mama melcului iti foloseste oglinda ceia daca nu-i venetiana? ;))
Crezi ca ma intereseaza "MACROSCOPURILE tale mai mult decat "suvitele" mele crete??
Io zac sa asculti muzica in surdina ca sa nu ajungi la camera di garda......stii ce patesc fetele fr. ca tine din cauza zgomotelor??.....tzapa, ca sa se auda pe ele chiar daca nu spune nimic din care sa se inteleaga ceva....fine.

pt. tine!
Fss_ssu
Postat pe 3 Decembrie 2012 20:51
De la: suparatu_, la data 2012-12-03 20:50:20*62 in privat zaceai ca esti roscata, la avatar esti bruneta,pe aici te crezi blonda si cu suvitze;)
la ce mama melcului iti foloseste oglinda ceia daca nu-i venetiana? ;))
Crezi ca ma intereseaza "MACROSCOPURILE tale mai mult decat "suvitele" mele crete??
Io zac sa asculti muzica in surdina ca sa nu ajungi la camera di garda......stii ce patesc fetele fr. ca tine din cauza zgomotelor??.....tzapa, ca sa se auda pe ele chiar daca nu spune nimic din care sa se inteleaga ceva....fine.

pt. tine!


je????????

pt tine !
pt mine

pt noi
garbo_5862
Postat pe 3 Decembrie 2012 21:31
De la: heartbit, la data 2012-12-03 14:40:20a vazut vaca o floare, i-a placut si a mancat-o!
in consecinta vaca iubeste doar ce baga in gura!


uite o floare si pt un bou

pace
garbo_5862
Postat pe 3 Decembrie 2012 21:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna 2 De la: eu_geminy 6 Decembrie 2011 00:51
Berbec 1 De la: pustoaik89 8 Aprilie 2010 13:15
nu inteleg motivul 20 De la: jeanette40 6 August 2010 10:25
coopiii 19 De la: snowflake 17 August 2009 13:21
ecxistenta 55 De la: tutankhamon 17 Octombrie 2009 00:59
Setari Cookie-uri