LA CINE TINE BARBATUL MAI MULT ?

Mai! important ii ca BARBATII IUBESC!...nu cum spunea una/ alta ca sunt: in "tati felurile" numa de Iubit nu stiu sa iubeasca....aia m-o rau di tat.Poi sa cunoasca mai multe caractere de barbabati intai si pe urma sa vb. ....ca nu stie, nu stie nica nici cum o cheama! Pfffffai! X_X
Fss_ssu
Postat pe 9 Septembrie 2012 10:11
Pffff! i dac cunoate mai multe ''caractere''... tampila de t****...
Axl_R
Postat pe 9 Septembrie 2012 10:16
Mda, ghini...am intzales (adm)
Fss_ssu
Postat pe 9 Septembrie 2012 10:16
Ei, daca cunoaste....n-are decat sa-i pastreze daca ii in stare....important ii cu ce ramane
Da tu, de ce intrebi?





Fss_ssu
Postat pe 9 Septembrie 2012 10:20
N-am ntrebat. Nu vreau s cunosc! M-am edificat.
Axl_R
Postat pe 9 Septembrie 2012 10:25
De la: caleidoscop, la data 2012-09-09 09:51:22
De la: caleidoscop, la data 2012-09-09 09:50:28iata si raspunsul meu....dupa multe ezitari, ca sa-l fac public!.....Deci, barbatul tine mai mult la ouale dintre picioarele lui....ca sa-i fie lui cat mai bine!....primiti din partea mea acest raspuns original....insa se mai poate continua si adauga.
caleidoscop
Postat pe 9 Septembrie 2012 10:41
De la: Luna_in_capricorn, la data 2012-09-08 12:35:03barbo, pe mine ma doare fix la basca la cine tine barbatul mai mult-nevasta ori amanta-asta e raspunsul curat pe care-l am pentru topicul asta. Din punctul meu de vedere barbatul care inseala e un mizerabil-ca sa nu spun nesimtit- idem valabil pentru femeia care inseala dar in propozitie este vorba despre barbat. Raneste dintr-o lovitura doua femei. Nevasta ramane in continuare cu el din motive varii-copii, statut social, bani...etc etc ...dar chiar nu cred ca-l mai poate iubi , ceva se rupe iremediabil in sufletul ei ca sa nu mai vorbim de incredere care va lipsi cu desavarsire...per sempre...Amanta ramane si ea suferinda pentru ca barbatul respectiv ii face declaratii puternice de iubire, eventual promisiuni, clar ca in ochii ei barbatul apare ca victima in casnicie, nefericit etc ...Deci despre ce comori vorbim?

In alta ordine de idei azi e sarbatoare mare, Sf Maria, aici e o vreme splendida...ies in targ sa o gust...Zi buna, barbo!

Am avut o zi fericita,i-mi iubesc nevasta copii si nepotelul,nimic nu este mai pretios pe timpul vietii !
http://www.youtube.com/watch?v=5ukusM5gt4Y&feature=related
Sanatate tuturor !
VOIAJOR
Postat pe 10 Septembrie 2012 00:51
De la: Luna_in_capricorn, la data 2012-09-08 12:35:03barbo, pe mine ma doare fix la basca la cine tine barbatul mai mult-nevasta ori amanta-asta e raspunsul curat pe care-l am pentru topicul asta. Din punctul meu de vedere barbatul care inseala e un mizerabil-ca sa nu spun nesimtit- idem valabil pentru femeia care inseala dar in propozitie este vorba despre barbat. Raneste dintr-o lovitura doua femei. Nevasta ramane in continuare cu el din motive varii-copii, statut social, bani...etc etc ...dar chiar nu cred ca-l mai poate iubi , ceva se rupe iremediabil in sufletul ei ca sa nu mai vorbim de incredere care va lipsi cu desavarsire...per sempre...Amanta ramane si ea suferinda pentru ca barbatul respectiv ii face declaratii puternice de iubire, eventual promisiuni, clar ca in ochii ei barbatul apare ca victima in casnicie, nefericit etc ...Deci despre ce comori vorbim?

In alta ordine de idei azi e sarbatoare mare, Sf Maria, aici e o vreme splendida...ies in targ sa o gust...Zi buna, barbo!

Sanatate tuturor!
Eu i-mi iubesc sotia ,copii si nepotelul,nimic nu-i mai pretios pe lume !
VOIAJOR
Postat pe 10 Septembrie 2012 00:54
Depinde ce tip de barbat e.Sunt doua tipuri PROSTI adica iubesc o data in viata si STATISTICIENI care fac statistica , adauga + una la N precedente.PROSTUL va sta cu nevasta iar STATISTICIANUL va zbura din floare in floare.
Georgescu_Jorj_Ioan_1
Postat pe 16 Septembrie 2012 06:14
EU ZIC CA BARBATUL TINE CEL MAI MULT LA EL INSUSI SI DUPA CE SE PLICTISESTE DE AMANTA TOT LA NEVASTA SE INTOARCE. DE ACEEA IN CELE DIN URMA FIECARE PASTREAZA CEEA CE ARE IN FUNCTIE DE CAT E DISPUSA NEVASTA SA IERTE.
garbo121744
Postat pe 16 Septembrie 2012 07:35
tine la amandoua..pe rand
MARILENA_25
Postat pe 16 Septembrie 2012 07:44
barbatul tine mai mult si mai mult la automobilul din garaj....din fata blocului,etc.....la mama lui, la copilul lui,etc,etc....si mai apoi la nevasta.....buna intrebare!
caleidoscop
Postat pe 16 Septembrie 2012 08:21
la el,si numai la el,apoi intra si amanta in scena
sorina48
Postat pe 16 Septembrie 2012 08:36
daca nevasta stie cum sal tina linga ea el cu siguranta no sa caute afectiune in alta parte
garbo100061
Postat pe 16 Septembrie 2012 08:37
De la: caleidoscop, la data 2012-09-16 08:21:05 barbatul tine mai mult si mai mult la automobilul din garaj....din fata blocului,etc.....la mama lui, la copilul lui,etc,etc....si mai apoi la nevasta.....buna intrebare!
caleidoscop
Postat pe 16 Septembrie 2012 08:42
delly002524
Postat pe 16 Septembrie 2012 09:26
Depinde!Sunt barbati si barbati!Nu trebuie **sa tina** ci trebuie sa existe **iubire**! Sa va iubesca!!Daca....nu exista asa ceva din partea ambelor parti, el, ea ,cauta in alta parte ceea ce nu gaseste acasa!
Duminica placuta!
Jojolin
Postat pe 16 Septembrie 2012 09:37
De la: VOIAJOR, la data 2012-09-10 00:54:02
De la: Luna_in_capricorn, la data 2012-09-08 12:35:03barbo, pe mine ma doare fix la basca la cine tine barbatul mai mult-nevasta ori amanta-asta e raspunsul curat pe care-l am pentru topicul asta. Din punctul meu de vedere barbatul care inseala e un mizerabil-ca sa nu spun nesimtit- idem valabil pentru femeia care inseala dar in propozitie este vorba despre barbat. Raneste dintr-o lovitura doua femei. Nevasta ramane in continuare cu el din motive varii-copii, statut social, bani...etc etc ...dar chiar nu cred ca-l mai poate iubi , ceva se rupe iremediabil in sufletul ei ca sa nu mai vorbim de incredere care va lipsi cu desavarsire...per sempre...Amanta ramane si ea suferinda pentru ca barbatul respectiv ii face declaratii puternice de iubire, eventual promisiuni, clar ca in ochii ei barbatul apare ca victima in casnicie, nefericit etc ...Deci despre ce comori vorbim?

In alta ordine de idei azi e sarbatoare mare, Sf Maria, aici e o vreme splendida...ies in targ sa o gust...Zi buna, barbo!

Sanatate tuturor!
Eu i-mi iubesc sotia ,copii si nepotelul,nimic nu-i mai pretios pe lume !


Domnule Voiajor, prima data am crezut ca scriind imi astfel:"i-mi" e o greseala din cauza vitezei de scriere, a atingeri( din greseala) a taste "-", dar vad ca.... greseala se repeta.Asa ca mai exersati scrierea in lb. romana si apoi sa ne distram analizand parerile altora
gavril
Postat pe 16 Septembrie 2012 09:55
Deoarece comorile sunt permanent ingropate, inseamna ca vorbiti despre morti. Astia sunt cei mai perfecti si cuminti. Cand este vorba de lumea noastra, lucruriole se schimba de la o pereche de pantofi la alta.
garbo_1713
Postat pe 16 Septembrie 2012 10:03
De la: barboneli, la data 2012-09-08 11:58:13

mai lasam un pic... nevestele si amantale... ca, nimic nou sub soare !


http://youtu.be/z7-12iJ8xTM

eu unul tin numai la nevasta mea.... !


Asta de melodie, a lui Demis Roussos
Nu Madalina ....a lui Voiajor
gavril
Postat pe 16 Septembrie 2012 10:03
Ia zi mai Barboneli, Mai poti? Mai poti?
garbo_1713
Postat pe 16 Septembrie 2012 10:05
isi iubesc masinile...cei care au care nu vecinele
mmiriam
Postat pe 16 Septembrie 2012 10:33
Da, asta ptr ca nu mai exista"gheise" adaptate timpului prezent. Femeia a imprumutat valorile barbatului si "armele" lui. Deci, femeiea ca fiinta sensibila, femenina, iubitoare...tinde sa dispara!
YANG
Postat pe 16 Septembrie 2012 10:36
De la: GHEISA_, la data 2012-09-08 07:18:01Barbatii sunt niste narcisisti, fara suparare baieti
In primul rand se iubesc pe ei, apoi isi iubesc masina, apoi iubesc fotbalul si berea, apoi isi iubesc mama........aaaa, si sotia
sotia o iubesc daca le face mancare si ii slugareste pe gratis pe barbati..Barbatii zic ca femeia trebuie sa slugareasca barbatii pe gratis si daca cere bani este materialista...sunt excroci si exploateaza femeiea sentimental
ingerasulluptator
Postat pe 16 Septembrie 2012 12:23
De la: garbo100061, la data 2012-09-16 08:37:22daca nevasta stie cum sal tina linga ea el cu siguranta no sa caute afectiune in alta parte
daca femeia stie sa le faca pe toate,,fara sa il cicaleasca la cap sa fie mereu iubitoare si fara sa pretinda nimic atunci femeia este sotia ideala pt barbat...
ingerasulluptator
Postat pe 16 Septembrie 2012 12:29
de multe ori barbatul nu se poate desparti definitiv de mama sa, chiar daca si doreste o femeile langa el, dar... o cauta cat mai asemanatoare cu mama...! deci, el este un barbat nefericit, nu are nevoie de amanta si... uneori nici de sotie, dar, cum se-ntampla, mama nu-i poate tine loc de nevasta.. dar el ramane legat pe viata de casa parinteasca...

http://www.youtube.com/watch?v=aS6-b7CONDI / Dean Martin

http://www.youtube.com/watch?v=M530fOYEj64&feature=player_embedded / Am vina mea de-a fi femeie...

http://www.youtube.com/watch?v=e-yiJi_A_Ek / Femeie, inger razvratit

toate acestea de la ... o femeie

ottillia
Postat pe 16 Septembrie 2012 12:33
De la: YANG, la data 2012-09-16 10:36:17Da, asta ptr ca nu mai exista"gheise" adaptate timpului prezent. Femeia a imprumutat valorile barbatului si "armele" lui. Deci, femeiea ca fiinta sensibila, femenina, iubitoare...tinde sa dispara!
pai fetele copie caracterului tatalui,liderului din familie,,,poate nici fetele nu sunt mai bune cu mamele lor,,,sunt egoiste si fac ce au vazut la tatal lor..Ce pot sa zic daca femeia ar fii cuminte si ar invata sa isi impuna punctul de vedere sa persevereze...Numai ca si femeile fac rautati cu oameni mai slabi,,,si la randul lor si ele sunt folosite..
Oamenii fara ratiune actioneaza din instinct...Legea junglei cel puternic mananaca pe cel slab
ingerasulluptator
Postat pe 16 Septembrie 2012 12:33
De la: ottillia, la data 2012-09-16 12:33:33de multe ori barbatul nu se poate desparti definitiv de mama sa, chiar daca si doreste o femeile langa el, dar... o cauta cat mai asemanatoare cu mama...! deci, el este un barbat nefericit, nu are nevoie de amanta si... uneori nici de sotie, dar, cum se-ntampla, mama nu-i poate tine loc de nevasta.. dar el ramane legat pe viata de casa parinteasca...

http://www.youtube.com/watch?v=aS6-b7CONDI / Dean Martin

http://www.youtube.com/watch?v=M530fOYEj64&feature=player_embedded / Am vina mea de-a fi femeie...

http://www.youtube.com/watch?v=e-yiJi_A_Ek / Femeie, inger razvratit

toate acestea de la ... o femeie

pt ca mama la invatat pe barbat cu toate de-a gata.... barbatul nu stie sa gandeasca independent pt ca el depinde de femei ca sa gandeasca in locul lui si el barbatul sa se gandeasca doar la lucruri rele pt ca are voie pt ca este barbat
ingerasulluptator
Postat pe 16 Septembrie 2012 12:36
pt ca mama la invatat pe barbat cu toate de-a gata.... barbatul nu stie sa gandeasca independent pt ca el depinde de femei ca sa gandeasca in locul lui si el barbatul sa se gandeasca doar la lucruri rele pt ca are voie pt ca este barbat

si femeile sunt rele cum ar fii femeile mai in varsta invata femeile tinere sa slugareasca barbatii pt ca si ele tot la fel au facut,,,si de ce alte femei sa le mearga mai bine decat le-a mers lor

femeile nu invata sa se impuna pt ca sunt comode asa ca tac si se integreaza si fac si ele rautati celor care sunt mai slabi ca ele,,poate nu cu barbatii ca le capacesc si stiu sa le manipuleze mintea in favoarea lor
ingerasulluptator
Postat pe 16 Septembrie 2012 12:40
Ei asta da muzica... unde ai gasito in tomberonul de la ghena??? Dar tema, tema e e e... fantastica... tine-o tot asa sii... e super!
Hi hi hi ... Bravo...
garbo088037
Postat pe 16 Septembrie 2012 12:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
e normal sa mi se "disece" viata asa? 18 De la: Ioana007 8 Septembrie 2009 17:16
LA CINE TINE BARBATUL MAI MULT ? 148 De la: VOIAJOR 13 Martie 2013 16:00
Oare ma poate intelege cineva? 63 De la: garbo_396741 9 Martie 2014 16:04
situatie inexplicabila 31 De la: zambila 12 Mai 2010 15:47
despre banci , credite , rate 2 De la: pandora 25 Martie 2012 22:39
Setari Cookie-uri