puteti sa ma ajutati si pe mine cu un sfat???va rog!

buna!!! ma numesc nicoleta si am 13 ani. am o relatie cu un baiat de o luna. eu fac scoala in localitatea in care locuiesc, insa el face scoala in oras. nu ne intalnim foarte des.cand ne intalnim mai vin si niste prieteni foarte buni...(tot un cuplu). acum PROBLEMA: pe data de 3 - 4 octombrie 2010 in localitatea unde locuiesc ( CUMPANA) a avut loc ziua recoltei!!! era vorba sa stam impreuna la ziua recoltei adica eu yunus(adik prietenul meu), samu si ana(adica prietenii nostri)....am uitat sa precizez ca prietenul meu este turc....asa..........intr-un final ne-am intalnit toti la ziua recoltei.... acolo...nici macar nu m-a bagat in seama numai cu baietii statea parca nici nu existam asa de urat se comporta:((:((:((......prima zi de recolta(3 oct) de suparare si nervi ca nu sta cu mine si ma ignora la discoteca in aer liber (de la ora 19:00 - 22:00) am fumat 8 tigari si am baut 2 pahare de bere. dupa o jumatate de ora de la cunsumarea berei a inceput sa ma doare ingrozitor capul si nu stiam ce se mai intampa intrun cuvant m-am imbatat(pt prima oara) intr-un timp incepusem sa plang ca de ce nu sta yunus cu mine si el era pe langa mine si se uita la mine dar nu vorbea cu mine si ma deranjeaza chestia asta foarte tare....yunus are un prieten pe nume bili caruie ii place de mine si tot in seara cand m-am imbatat am tipat in gura mare ca il vreau pe bili deci....aici stiu ca yunus s-a simtit cam naspa...dar.....si in sfarsit a doua zi de recolta si ultima(4 oct) iar m-am intalnit cu yunus la fel parca nu existam.... dar la discoteca in aer liber a venit o formatie si a cantat mai multe melodii printre care si dansul pinguinului la care am intrat si eu:)) in sirul de dans in spatele meu prima data statea o prietena apoi yunus a dat-o la o parte pe prietena mea si s-a bagat el in spatele meu. de ce a facut tocmai atunci pasul acela (sa stea langa mine)... la 20:00 s-a terminat discoteca intrun colt foarte retras de lume ne-am sarutat dar nu am vorbit delok nici macar ce faci sau alte cuvinte parca eram muti..... INTREBAREA MEA ESTE : DC SE COMPORTA ASA CU MINE POATE FAPTUL CA EL ESTE TURC SAU S-A SATURAT DE MINE(dar daca se satura cred ca vroia sa ne despartim).....apropo intr-un timp am auzit niste porbe ca cica el ar frea sa faca dragoste cu mine ( eu nu vreau pt ca sunt prea mik)chestia e ca nu am auzit din gura lui vorba asta......... deciiiiiii ce sa faaaaaaacccccccccccccccc????????? sa ma despart de el si sa imi caut pe altcineva...aaaa si inca ceva .....important cred eu.....este genul de persoana laudaroasa aroganta, care nu asculta si nu vrea sa poarte o discutie serioasa este zodia rac ca si mine si are aceeas varsta ca si mine 13....astept raspuns cat de repede poti!!!!!!!!multumesc!
garbo076202
Postat pe 5 Octombrie 2010 10:53
pisi, ai o relatie???!!! sunteti un cuplu???!!!

bre, ma leshi? te-ai uitat la prea multe filme americane, sau la Oprah?

people, parca noi nu eram atat de imbecili la 13 ani...

ma rog, alta tzeapa de-a adminilor
michelle_
Postat pe 5 Octombrie 2010 11:08
jeanette40
Postat pe 5 Octombrie 2010 11:18
fata buna, jano...a aruncat cardeaua si n-o s-o mai vedem p-acilea...

stai sa vezi ce clab o fii ici sha...
michelle_
Postat pe 5 Octombrie 2010 11:32
clabu-i la vuvuzeaua, relo... are si ea fanclabu' ei...
zambil
Postat pe 5 Octombrie 2010 11:37
aham...lume nacajita, mami...mama prostiei e mereu gravida
michelle_
Postat pe 5 Octombrie 2010 11:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Regulile de stat sunt facute in defavoarea femeii,normal regulile sunt facute tot de barbati 11 De la: dor72 25 Iunie 2011 23:20
Stau cu el dar nu il iubesc 12 De la: garbo_485032 29 Aprilie 2018 02:31
Cand certurile in familie sunt tot mai dese...Va-ti gandit vreodata la o relatie extraconjugala? 78 De la: garbo166116maryeta 16 Octombrie 2010 20:32
Poti sa atragi n viaa ta partenerul ideal ? (dac nu l-ai gsit nc) 12 De la: quasaria 1 Februarie 2010 21:33
nu mai suport ! 7 De la: cricat2002 12 Iunie 2010 11:15
Setari Cookie-uri