parerea voastra conteaza

Sunt o tipa casatorita din dragoste de 6 ani, cu planuri de viitor si tot ceea ce presupune casatoria... cu o exceptie...sex-ul!Ce s-a intamplat nu stiu.Dupa toate incercarile mele de a discuta cu sotul n-am aflat nimic caci refuza cu desavarsire dialogul, efectiv nu-mi da nici o explicatie.Am zis sa iau eu initiativa, sa-i propun eu cate o partida, dar zice ca e obosit sau ca eu am in cap numai sex si el numai griji.Nu mai stiu ce sa mai fac!
garbours
Postat pe 8 Iulie 2009 16:43
spala-te,aranjaza-te...si cara-te de acasa cateva ore,fa-te ca esti "franta" ,daca te intreaba unde ai fost, fa-te ca te balbai,si ca adormi repede...

tine-l asa o perioada,imbraca-te sexi fara sa sara in ochi..si fa treaba p-acolo...fara priviri pofticioase,pur si siplu ..freaca cada...

iasomia
Postat pe 8 Iulie 2009 16:47
subscriu la ideea lui iaso. fa-l sa creada ca l-ai lasat cu grijile lui pentru a ti le rezolva tu pe ale tale - deja expuse aici... sa vezi cum innebuneste. cel putin eu asa sper...
gianiblue
Postat pe 8 Iulie 2009 16:49
E ceva putred...Ori a dat de un borcan cu miere ce ise pare mai buna ca a ta,mai perfectionista,ori are vreo "buba",doua...Una care trebuie tratata sa iei si tu,sau a cazut steagul si astepta sa vada ce urmeaza.Asculta-i sfatul la iasomia si cred ca vei afla destul de repede raspunsul.
Dalimi
Postat pe 9 Iulie 2009 08:51
Iasomia draga, la asta chiar nu m-am gandit, sa fac pe obosita si pe preocupata..., e o idee f. buna.O s-o incerc cand va veni acasa.Ce-i drept eu m-am gandit si la vreo alta duduie care ar fi putut sa apara, dar zici sa pui intai binele inainte. Cu toate acestea, mult timp l-am tinut sub observatie sa vad daca vreo alta relatie ar putea fi cauza si nimic
garbours
Postat pe 9 Iulie 2009 11:04
Cassey
Postat pe 9 Iulie 2009 14:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum e cu pauza in relatie????? 65 De la: Alins80 30 Martie 2012 21:23
cum ti-ai cunoscut fat frumosul ? 2 De la: vuvuzela 29 Ianuarie 2011 18:40
de ce incepeti subiecte din astea de sex ..si apoi atacati? vrem si noi sa citim sa vedem ce vreti..nu de asta ati abordat subiectul? 8 De la: Sal_a_toi 24 Septembrie 2011 16:26
daca puteti sa ma ajutati 15 De la: bluelight 26 Decembrie 2010 12:20
INFIDELITATE 18 De la: ramoclau 5 Februarie 2010 10:44
Setari Cookie-uri