Viata langa un bisexual e posibila?

BUNA DRAGA MEA, SUNT CEVA MAI IN VIRSTA SI VREAU SA CRED CEVA MAI INTELEAPTA ! ESTE POSIBILA VIATA ASTA ASA DAR DOAR CA PRIETENI , ITI POATE FI CEL MAI ADEVARAT PRIETEN DAR NU ITI RISCA VIATA PTR CA INFECTIA CU HIV NU ESTE DOAR IN FILME ! LA FEL SI HEPATITA !SI SA MAI STII CA EL NU ISI VE REVENI EVER !!!!!!!!!!!! DE CE? SUNT MAI MULTI FACTORI , CONCLUZIA RAMINETI PRIETENI DAR CAUTA UN OM ADEVARAT CARE SA TE IUBEASCA CU ADEVARAT CA PE O FEMEIE ADEVARATA CARE ESTI !MERITI MULT MAI MULT !! CU SINCERITATE GABRIELA
garbo_19362
Postat pe 13 Iulie 2013 16:49
Nu știu dacă vă ajută mult informația mea, dar eu mă consider un bisexual, care atunci când sunt intr-o relație cu o femeie uit complet de bărbați, dar se întâmplă că atunci când sunt singur, mintea îmi fuge departe, deși nu imi place actul în sine, am impresia că am mai multă incredere in mine după aceea. Nu știu mare lucru ce se întâmplă cu mine, de ce sunt așa, dar știu sigur că ador să am o relație cu o femeie, în care să facem lucruri comune, să ne ghidăm în aceiași direcție! În mare parte, femeia actuală, nu este potrivită pentru genul meu de relație. Momentan sunt cu o femeie care are un soț acasă, un amant la sala de sport, iar eu cred că sunt cel puțin al treilea, vă dați seama ca nu asta am cautat, și chiar am uneori senzația că sunt folosit pe post de obiect sexual. Îmi cer scuze dacă am fot incoerent, dar am emoții în a mă destăinui pe o pagină de net!
garbo_7369
Postat pe 3 Ianuarie 2015 14:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Povestea mea... 543 De la: byby2 12 Martie 2010 10:53
AJUTOR 17 De la: garbo_7015 5 Octombrie 2012 22:24
Impas 18 De la: garbo_ready 7 Februarie 2016 10:50
Sotul berbec...barbat de casa sau Cassanova sub acoperire? 5 De la: meme 19 Iunie 2009 20:01
s-a terminat 17 De la: garbo106264 17 Aprilie 2010 23:44
Setari Cookie-uri