voi ce parere aveti?

o sa scriu toata povestea mea de dragoste daca o pot numi asa..finnd dezamaita de atatia baieti am zis ca un timp sa nu mai ies cu niciunul dar intr-o zi un var m-a sunat sa ies cu el in oras si cu un amic..am acceptat..si m-am indragostit de amicul lui..si el de mine..am inceput sa avem o relatie..ne intelegeam bine la inceput..petreceam foarte mult timp impreuna timp de 2,3 luni ne-am vazut in fiecare zi.apoi nu am mai putut sa ne vedem chiar asa des..si probabil din cauza asta au inceput certurile.tin sa mentionez ca este foarte gelos..nu suporta nici macar amici baieti sa am.si imi tot impunea sa nu ies in oras decat cu el sa nu ma imbrac f provocator.dupa 5 luni ne-am despartit se presupune ca din cauza mea..ca am gresit si l-am mintit de doua ori doar ca sa nu ne mai certam.si in ziua cand ne-am despartit am fost la padure cu colegi.iar asta l-a deranjat foarte mult.dupa o luna in care am stat despartiti ne-am impacat..ne-am intalnit intamplator pe strada si atunci un amic de-al lui l-a intrebat dac ne-am imapcat iar el m-a luat in brate si a zis ca da.desi nu vorbisem despre asta..am iesit cu el..dar am aflat ca in timpul in care am fost despartiti a iesit cu o fata..ca inca era cu ea.l-am intrebat si a zis ca nu ii place de ea.ca vrea doar sa se folosesasca de ea.tipa este plecata in italia si vine f rar acasa si sta foarte putin..daca ar fi dupa el ar ramane cu ea pt bani iar cu mine pt ca ma iubeste.initial am acceptat asta pt ca tin mult la el dar simt ca nu pot continua...voi ce ati face in locul meu?
ronny_grati
Postat pe 26 Aprilie 2010 11:47
anna draga uite parerea mea este sa il lasi in pace pe tipul cu care ai fost de ce?poi uite in 1 rand ce naibi bani pt el sunt mai importanti decat iubirea ta si cum zike el ca te iubeste ar renunta la tipa aceea cu bani si nu numai pe tine te va avea cand el va vrea si cand va veni fata aceea tu vei fi pe locul 2 hmm ti_ar place astfel de reletie?acum depinde de tine ceea ce vrei de fapt :)pop
nimikkk
Postat pe 30 Aprilie 2010 02:01
asta am si facut..chiar nu puteam accepta lucrul acesta si multe altele pe care le facea..nu l-am mai bagata in seama.si asta l-a deranjat.evident ca acum vrea sa faca sa para totul din vina mea,si imi reproseaza faptul ca m-am intalnit cu un baiat asta dupa o luna de despartire si dupa ce el imi zisese ca nu mai vrea sa aiba vreo legatura cu mine..m-am gandit mai bine.nu merita!multumesc mult pt raspuns
ronny_grati
Postat pe 30 Aprilie 2010 09:59
Ce mai conteaza a cui a fost vina? Trebuie sa vezi avantajul si anume ca nu mai ai un tampit pe cap.
Doara
Postat pe 30 Aprilie 2010 13:35
nu ai pt ce draga si succes in tot:)uite de ex eu am sanatate am banisori mei munka mea hmm iubitul meu dra nu sunt ferikita tot ce trebuie in viata asta este sa fi ferikit si implinit :)pop
nimikkk
Postat pe 1 Mai 2010 03:29
un lucru e sigur,baiatul asa nu te iubeste..cauta-ti altul care sa te respecte si care sa te iubeasca
rusca
Postat pe 1 Mai 2010 03:40
da asa cred si eu ca nu ma iubeste.aseara a zis ca vine la mine.nu mai este cu fata aceea pt ca a zis ca nu obtinea nimic.si mi-a zis mie ca sunt viata lui dar ca eu ii fac rau ca daca l-as iubi nu i-as face..stiu ca minte.dar cred ca nu o sa scap niciodata de el pt ca a auzit ca a oprit un amic de'al lui la mine si deja a zis ca il bate pe ala.
ronny_grati
Postat pe 2 Mai 2010 11:37
offf...mai am nevoie de putin ajutor din partea voastra...sa va spun ce s'a mai intamplat de cand m-am hotarat sa nu il mai bag in seama..am reusit sa ma tin de promisiune sa nu il mai caut..insa el a inceput iar sa ma sune..are ceva probleme si evident ca sa intors la mine ca de..cine sa fie cu el..a zis ca a renuntat la cea cu ,care era dar a mintit ..am vorbit cu tipa si a zis ca inca e..dar ca nu mai vorbesc am iesit in oras cu el..a mai venit la mine...dar cand i-am zis ca vreau sa vorbim despre tot ezita.mi-a zis chiar ca o sa mergem la mare..ieri i-am zis ca vreu sa lamurim situatia.si a zis ca el mi-a zis mie ca nu se mai impaca nici cu mine nici cu aia..dar nu inteleg un lucru de ce ma cauta daca e asa hotarat sa nu se mai impace cu mine,de ce vine la mine sau de ce nu a fost sincer de la inceput,preferam sa imi zica in fata ba fetito nu te vreau si gata dar el a continuat sa ma caute..acum o suna pe sora mea sa intrebe de mine pt ca eu imi tin telefonul stins..cert e ca il iubesc desi nu merita nimic.
ronny_grati
Postat pe 16 Mai 2010 13:08
inca e dar nu mai vorbesc cum s=ar traduce??
k fac dragostepe tacute???
fleurdelis
Postat pe 16 Mai 2010 13:11
stai putin sa rezolvam problema cu gaina si ne ocupam si de tine
elodia
Postat pe 16 Mai 2010 13:12
fleurdelis
Postat pe 16 Mai 2010 13:14
eu is curioasa! cuuum va ocupati??
pe tacuteeeeeeeeee??
fleurdelis
Postat pe 16 Mai 2010 13:14
Ce sa mai vrea, sex, ce altceva. De ce sa caute alta, cand are una la indemana?! Una la care nu trebuie sa-i dea nici explicatii!
AMELYY
Postat pe 16 Mai 2010 13:14
De la: fleurdelis, la data 2010-05-16 13:14:46eu is curioasa! cuuum va ocupati??
pe tacuteeeeeeeeee??


nu "pe tacute", "pe taiatelea"
elodia
Postat pe 16 Mai 2010 13:16
De la: AMELYY, la data 2010-05-16 13:14:57Ce sa mai vrea, sex, ce altceva. De ce sa caute alta, cand are una la indemana?! Una la care nu trebuie sa-i dea nici explicatii!


si care il si mai iubeste
elodia
Postat pe 16 Mai 2010 13:17
fleurdelis
Postat pe 16 Mai 2010 13:19
nu a incercat sa se culce cu mine;)
ronny_grati
Postat pe 16 Mai 2010 13:30
De la: fleurdelis, la data 2010-05-16 13:11:26inca e dar nu mai vorbesc cum s=ar traduce??
k fac dragostepe tacute???




pai tipa e plecata in italia.am vorbit cu ea si a zis ca pe ea nu o cauta doar ea ce l-a mai sunat.asta a fost acum o saptamana.ieri am vorbit din nou cu ea si mi-a zis ca au vorbit pe mess..iar el ii spunea ca o iubeste.
ronny_grati
Postat pe 16 Mai 2010 13:32
Alta care se umileste pentru o bucatica de barbat. Da-l fata la naiba ce Dumnezeu? Daca el nu e hotarat fii tu. Sau iubeste-l, impaca-te si stai si sufera pana ti se umple sufletul de amar. Inca odata se dovedeste ca "hotul se teme de furat si curva de curvit". Se stia pe el si de aia era gelos.
Doara
Postat pe 16 Mai 2010 14:23
ai dreptate dor doar asta am facut m-am umilit..macar daca aveam pentru cine..eu i-am spust sa ma lase in pace..dar mi-a parut rau de el cand am vazut ca e distrus din cauza problemei lui...mda..greseala mea ca in general ma las pe mine si ma gandesc la binele celorlalti
ronny_grati
Postat pe 16 Mai 2010 14:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un accident poate schimba un om??? 80 De la: D_Emy 5 Octombrie 2013 19:36
cum sa evit cearta 148 De la: Doara 15 Noiembrie 2010 18:31
Ce parere aveti despre barbatii care-si bat sotiile/prietenele? 680 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 11:24
Vreau sa-mi salvez casnicia 59 De la: linistit 27 Februarie 2011 13:49
Fetele bune nu au noroc 37 De la: garbo253072 6 Decembrie 2011 14:24
Setari Cookie-uri