Cum iti dai seama ca el te va parasi?

fetelor ,recunoasteti ca femeile sunt mai afectate de

de despartirea de partener decat ei ,barbatii.va voi spune

care sunt semnele care ar trebui sa vadea de gandit ca se

apropie o ruptura din partea barbatului.de aceea e bine sa

stiti,pt a face voi pasul pe care il doriti,depinde de voi.

1)nu mai pierde timpul cu tine la telefon.ba mai mult ,se

scuza cae pe fuga,are treaba ,nu poate vb mult sau iti

respinge apelurile.

2)nu mai discuta cu tine despre viitor.cand aduci vb de

viitor apropiat sau indepartat,se enerveaza sinu ii surade

ideea da a va face programul impreuna.

3)nu mai vrea sa faceti sex.camere separate,sau vi se invoca

pretextul;nu am vrut sa te trezesc-e clar ca nu are chef sa

faca dragoste cu tine.fie nu mai esteatras de tine fie are pe

alta.

4)brusc e f ocupat de aspectul fizic-deodata se decide sa

faca abonament la sala de forta,merge la frizer,isi cumpara

haine de fite si se uita numai in oglinda.Don Juan vrea

impresioneze pe altcineva.,insa nu pe tine .

5)propune iesiri in grup-asta inseamna ca s-a plictisit

de tine,dar nu stie cum sa faca sa iti,explice fara sa te

raneasca.


(GINGER DEVIL)

POSTAT DE ALEHANDRA
allexanndrra
Postat pe 20 Octombrie 2009 13:15
in cazul asta pot sta linistita alehandro.
eladaela
Postat pe 20 Octombrie 2009 13:17
De la: eladaela, la data 2009-10-20 13:17:25in cazul asta pot sta linistita alehandro.


ela itidoresc numai fericire,si nu uita ,orice om informat e f puternic!alehandra
allexanndrra
Postat pe 20 Octombrie 2009 13:32
bravo mai alex, cum le stii tu pe toate
deci esti dominanta unui barbat cu p... mica pe care il vei parasi.
nelly05
Postat pe 20 Octombrie 2009 13:36
De la: nelly05, la data 2009-10-20 13:36:38bravo mai alex, cum le stii tu pe toate
deci esti dominanta unui barbat cu p... mica pe care il vei parasi.




nelly,nu sunt persoana care o descri.ok?asa ca stai linistita si lasa comentariile malitioase.sunt prea inteligenta ca sa intram in polemica.nu imi plac persoanele care cauta cu lumanarea ,bunul simt!alehandra
allexanndrra
Postat pe 20 Octombrie 2009 14:39
nelly,

e ea intr-o dunga,dar am stat si am studiat-o..sare cand e atacata...

nici eu nu am inteles malitia,si nu ma omor dupa ea...
iasomia
Postat pe 20 Octombrie 2009 14:49
corect.
si_totusi
Postat pe 20 Octombrie 2009 15:07
De la: si_totusi, la data 2009-10-20 15:07:05corect.


nu poti avea un punct de vedere personal? trebuie sa fi oglinda cuiva mereu?nu ai personalitate proprie?alehandra
allexanndrra
Postat pe 20 Octombrie 2009 15:36
ale,

pai e frumos?

nu-mi raspunde ,am treaba acu'....
iasomia
Postat pe 20 Octombrie 2009 15:39
mai alehandra...io cred ca tu, mami, ai o miiica problema......ce e cu tine de in ultimul timp deschizi numai topicuri legate despre sex???? ai niste clienti la cabinetul de psihiatrie sexuala si nu stii cum sa ii rezolvi, sau iti dai doctoratul in sexologie si nu stii cum sa imnultesti capitolele????

si ti-am spus si aseara pe panarama ailalta de topic, cu femeia dominatoare...zici ca esti culta...aici vad ca te dai rotunda ca esti inteligenta....pe bune, mami, chiar trebuie sa citezi din altii?? tu nu ai opinii personale???vrei sa te ia lumea in serios si tu postezi in continuare porcarele cu si despre sex....mda...ma rog....or fi legate de subiectul cu celelalte postari.....dar deja devii obositoare...cum vrei sa te mai ia lumea in serios??
tutankhamon
Postat pe 20 Octombrie 2009 15:46
bai alexandra, daca nu te duce capul sa intelegi ce citesti , abtine-te !

tineam cu tine. adica, nu am agreat nici eu malitiozitatea. dar, de unde nu-i nici dumnezeu nu cere

in alta ordine de idei, vezi asupra cui iti indrepti tirul. s-ar putea sa nu-ti convina, daca ma enervez , si-ti arat eu pareri personale

si_totusi
Postat pe 20 Octombrie 2009 15:49
tusel,

e fata frustrata,ai facut o postare prea scurta....

voi va puneti la mintea ei?
nu vedeti ca se plictiseste daca ii cantam in struna....
iasomia
Postat pe 20 Octombrie 2009 15:52
De la: iasomia, la data 2009-10-20 15:39:30ale,

pai e frumos?

nu-mi raspunde ,am treaba acu'....


ok
allexanndrra
Postat pe 20 Octombrie 2009 15:54
iasomica, data viitoare, apar cu scurta lunga.sau viceversa dupa posibilitati
si_totusi
Postat pe 20 Octombrie 2009 16:00
totusico, las-o scumpo (vezi, m-am conformat) ca are ea pareri personale, noi nu mai avem nevoie
zambila
Postat pe 20 Octombrie 2009 16:06
De la: tutankhamon, la data 2009-10-20 15:46:26mai alehandra...io cred ca tu, mami, ai o miiica problema......ce e cu tine de in ultimul timp deschizi numai topicuri legate despre sex???? ai niste clienti la cabinetul de psihiatrie sexuala si nu stii cum sa ii rezolvi, sau iti dai doctoratul in sexologie si nu stii cum sa imnultesti capitolele????

si ti-am spus si aseara pe panarama ailalta de topic, cu femeia dominatoare...zici ca esti culta...aici vad ca te dai rotunda ca esti inteligenta....pe bune, mami, chiar trebuie sa citezi din altii?? tu nu ai opinii personale???vrei sa te ia lumea in serios si tu postezi in continuare porcarele cu si despre sex....mda...ma rog....or fi legate de subiectul cu celelalte postari.....dar deja devii obositoare...cum vrei sa te mai ia lumea in serios??


tuta sunt multe cupluri care se despart si nu inteleg ce li s-a intamplat.sunt multe cupluri care au probleme de sex.si ei trebuie sa stie,care este cauza.,nepotrivirii.stiu ca intelegi dar nu trebuie sa fiti mereu gica contra,pt ca este nevoie ca si aceste subiecte sa fie cunoscute.nu sti cine citeste si poate ii ajuta.din cauza voastra tace.nu e bine ce faceti.aveti ceva cu mine ok ,dar lasati lumea sa vb liber,poate chiar are cineva nevoie sa stie aceste lucruri.este un topic pt cupluri si problemele lor.ai sa devenim oameni maturi.multumesc,alehandra
allexanndrra
Postat pe 20 Octombrie 2009 16:07
De la: si_totusi, la data 2009-10-20 15:49:12bai alexandra, daca nu te duce capul sa intelegi ce citesti , abtine-te !

tineam cu tine. adica, nu am agreat nici eu malitiozitatea. dar, de unde nu-i nici dumnezeu nu cere

in alta ordine de idei, vezi asupra cui iti indrepti tirul. s-ar putea sa nu-ti convina, daca ma enervez , si-ti arat eu pareri personale



doamnelor va recomand sa deschideti un topic despre mine si sentimentele voastre aprinse,pt mine ca pers.alehandra
allexanndrra
Postat pe 20 Octombrie 2009 16:11
De la: si_totusi, la data 2009-10-20 15:07:05corect. [/quot


poate ai dreptate.e de datoria mea atunci sa iti cer scuze.alehandra
allexanndrra
Postat pe 20 Octombrie 2009 16:13
alexandra, nu crezi ca esti cam modesta??
de ce crezi ca ti-ar acorda cineva atata atentie??
zambila
Postat pe 20 Octombrie 2009 16:14
uite tusel..ca si-a cerut scuze...
bravo alex!

si cand ma gandesc ca te banuia lumea a fi pshiholog..oaliu,vai de viata noastra...


iasomia
Postat pe 20 Octombrie 2009 16:17
alehandra...hai sa fim serioase.....pe cine mama calului intereseaza cum se face sex cu penisul mic si cum sa-si domine barbatul??? si, mai ales cine e atat de stupid sa recunoasca aceste lucruri???

te imbeti cu apa rece ca aceste subiecte se cauta...ti-am mai spus....daca intr-adevar esti culta si inteligenta, asa cum te bati tu cu pumnul in piept, deschide tu un topic gen rubrica doctorului cristian andrei de la radio 21....cu intrebari din partea cititorilot de aici, la care tu sa raspunzi, hai ca te ajut si eu, ai vazut ca ma mai pricep.......a...nu te tine??? atunci stai mama in banca ta....
tutankhamon
Postat pe 20 Octombrie 2009 16:28
De la: iasomia, la data 2009-10-20 16:17:56uite tusel..ca si-a cerut scuze...
bravo alex!

si cand ma gandesc ca te banuia lumea a fi pshiholog..oaliu,vai de viata noastra...




gura lumii nu o astupa nici pamantul!alehandra
allexanndrra
Postat pe 20 Octombrie 2009 16:55
pacat
zambila
Postat pe 20 Octombrie 2009 16:57
De la: zambila, la data 2009-10-20 16:14:02alexandra, nu crezi ca esti cam modesta??
de ce crezi ca ti-ar acorda cineva atata atentie??


voi.o demonstrati cu multa simpatie.va multumesc pt cv frumoase adresate si pt faptul ca nu scapati nici o ocazie sa cititi si sa comentati cu atata fervoare,pe topicurile mele.multumesc pt aprecierile voastre si vi le intorc ,cu drag.alehandra
allexanndrra
Postat pe 20 Octombrie 2009 17:01
alehandra, poate nu esti persoana pe care am descris-o (destul de sumar, zic eu, pentru o descriere), cat despre inteligenta ta... da-mi voie sa ma indoiesc.

cu asta am terminat tot ce aveam de vorbit cu tine pentru ca imi este greu sa cobor la nivelul tau, din partea mea poti sa deschizi 10 topice cretine (poate o sa te saturi si tu pana la urma sa fi luata la misto) pentru mine nu mai existi.
nelly05
Postat pe 20 Octombrie 2009 17:10
De la: tutankhamon, la data 2009-10-20 16:28:53alehandra...hai sa fim serioase.....pe cine mama calului intereseaza cum se face sex cu penisul mic si cum sa-si domine barbatul??? si, mai ales cine e atat de stupid sa recunoasca aceste lucruri???

te imbeti cu apa rece ca aceste subiecte se cauta...ti-am mai spus....daca intr-adevar esti culta si inteligenta, asa cum te bati tu cu pumnul in piept, deschide tu un topic gen rubrica doctorului cristian andrei de la radio 21....cu intrebari din partea cititorilot de aici, la care tu sa raspunzi, hai ca te ajut si eu, ai vazut ca ma mai pricep.......a...nu te tine??? atunci stai mama in banca ta....



tuta imi dau examen de licenta pt un istitut anume.ms pt oferta.nu voi uita crede-ma.insa domeniul e f vast si desi e vechi,abia acum se vb despre el mai pe sleau.in rest ma descurc in domeniul meu de baza.multumesc alehandra
allexanndrra
Postat pe 20 Octombrie 2009 17:16
De la: nelly05, la data 2009-10-20 17:10:05alehandra, poate nu esti persoana pe care am descris-o (destul de sumar, zic eu, pentru o descriere), cat despre inteligenta ta... da-mi voie sa ma indoiesc.

cu asta am terminat tot ce aveam de vorbit cu tine pentru ca imi este greu sa cobor la nivelul tau, din partea mea poti sa deschizi 10 topice cretine (poate o sa te saturi si tu pana la urma sa fi luata la misto) pentru mine nu mai existi.



multumesc.sunt inteligenta,mi-am atins scopul cu tine.zece negri mititei....unul a plecat din ei si-au ramas doar noua.alehandra
allexanndrra
Postat pe 20 Octombrie 2009 17:26
ahaaa...bingooo.....deci asta era.....v-am zis fetele ca domnisoara e psiholog si-si da examenele??? pe spinarea noastra???? uiiiii, ce dreptate am avut...bine...si o informatie bine plasata...

alexa...pentru lipsa ta de fair play...pentru faptul ca nu ai fost corecta de la inceput si ne-ai folosit pe post de cobai, ai de la mine, de acum incolo.....un mare ignore...

poti sa ma faci si negru mititel, si unul din cei cinci purcelusi, ma poti acuza si de crima din orient-express.....dar sa stii ca moartea vine pe banda de magnetofon....

haaaaaaaaa...ta-na-naaaaa.....
tutankhamon
Postat pe 20 Octombrie 2009 17:35
..nu conteaza cum...conteaza ca iti dai seama de asta...in comparatie cu unele persoane care nici macar prin cap nu le trece ca li s/ar putea intampla asta..si o mai si afirma..ceva de genu...vai .dar nici macar nu m/am gandit...cred ca fiecare are ceva ...un simt anume care avertizeaza in legatura cu treaba asta..
garbo055472
Postat pe 20 Octombrie 2009 17:53
De la: tutankhamon, la data 2009-10-20 17:35:42ahaaa...bingooo.....deci asta era.....v-am zis fetele ca domnisoara e psiholog si-si da examenele??? pe spinarea noastra???? uiiiii, ce dreptate am avut...bine...si o informatie bine plasata...

alexa...pentru lipsa ta de fair play...pentru faptul ca nu ai fost corecta de la inceput si ne-ai folosit pe post de cobai, ai de la mine, de acum incolo.....un mare ignore...

poti sa ma faci si negru mititel, si unul din cei cinci purcelusi, ma poti acuza si de crima din orient-express.....dar sa stii ca moartea vine pe banda de magnetofon....

haaaaaaaaa...ta-na-naaaaa.....

...observ ca ii monitorizezi si categorisesti..userii de pe forumul asta..ii excluzi imediat din cercul in care inca nici nu au intrat ca sa zicem asha...bine eu n/am nici o problema cu asta ..era doar o observatie..
garbo055472
Postat pe 20 Octombrie 2009 18:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Menaje a trois 49 De la: moniq_ 7 Iulie 2010 23:49
buna casatoria dintre un crestin si o muslumanca 23 De la: VABRE 27 Decembrie 2009 20:44
Ce ne opreste sa spunem Te Iubesc? 102 De la: TaniaTita 27 Mai 2012 15:46
Ajutooorrrr 76 De la: tabita 12 Mai 2010 07:01
Concurs rochie de seara 600 euro 1 De la: Cathy_me 13 Decembrie 2010 16:22
Setari Cookie-uri