Eu pe cine mai injur ?

S.C. Electrica.
Mai precis...Sucursala de Furnizare a Energiei Electrice Transilvania Sud-Braov.
Axl_R
Postat pe 3 Iulie 2012 12:18
Uneori, in tacere, se ascund toate injuraturile lumiii.
Eugenia_
Postat pe 3 Iulie 2012 22:23
Lasa ca am injurat io azi,cat trei birjari beti...
Rotty
Postat pe 3 Iulie 2012 23:08
as vrea sa injur dar nu stiu cu care....sa incep
ladyDY
Postat pe 4 Iulie 2012 12:03
pai poti sa injuri barbatii
ingerasulluptator
Postat pe 4 Iulie 2012 12:09
ingerasule, eu spuneam de injuraturi...nu sa injur neaparat barbatii!!
ladyDY
Postat pe 4 Iulie 2012 12:12
De la: ladyDY, la data 2012-07-04 12:12:17ingerasule, eu spuneam de injuraturi...nu sa injur neaparat barbatii!!
acuma o dai la intors ca la ploiesti...
Eu doar ti-am dat un sfat pt ca tu erai asa confuz(a) si nu stiai cu cine sa incepi..Eu tia-m zis sa incepi cu barbatii,dar hotul tine cu hotii,,,cine se aseamana se aduna
ingerasulluptator
Postat pe 4 Iulie 2012 12:41
ingeras... ia injura tu putin barbatii, sa auzim si noi... !!! dar sa injuri, nu numai sa-i vorbeti de rau ! apropo... stiai ca barbatii aia fizicieni de la Geneva, au descoperit ieri ultima frantura (nu stiu cum sa spun pe romanste...), aia cu numele "X"... acolo in tunelul ala de 27000Km. unde tot faceau explozii... !!! acum poate, o sa se explice cum s-a intamplat cu acel "fenomen de facerea lumii"... ! aici, mai in gluma mai in serios... au denumit-o, pe langa "X" si: "particica lui Dumnezeu"... !!! nu, Christos n-are nici un amestec aici... !
barboneli
Postat pe 4 Iulie 2012 12:44


Considerai, c-am njurat.
Dac scriu, Garbo m terge.
M-am sturaaaaaatttttttttttttt! Bre, trebe musai numa' mito?
Duneaz!
Axl_R
Postat pe 4 Iulie 2012 14:08
cui ? misto... ? nu, realitate ! asta legat de grozavele topice ale lui ingeras !
barboneli
Postat pe 4 Iulie 2012 14:23
Your reality is just a point of viewNzpont krdse....

O zi fain!


Axl_R
Postat pe 4 Iulie 2012 14:54
ok, n-am inteles decat prima parte... dar stiu ca si realitatea ta.... e la fel de intangibila ! de fapt, ai spus o axioma... !
barboneli
Postat pe 4 Iulie 2012 14:59
Eiii, da' di undi? A mea-i doar llial. M mir c m mai bgai n seam.
Axl_R
Postat pe 4 Iulie 2012 16:36
Io o injur minteni pe aia cu marea ei moarta ....
Rotty
Postat pe 4 Iulie 2012 16:58
sa-i creasca bube in varful nasului
Eugenia_
Postat pe 4 Iulie 2012 17:06
Noaptea sa o doara maseaua si ziua sa o roada pantofii....
Rotty
Postat pe 4 Iulie 2012 17:24
mai ingerasu...tine neaparat sa injur barbatii....iar eu vroiam sa injur si nu stiam cu ce injuratura sa incep!!! ce o fi asa greu de inteles???!!! ceapa ma-sii de de viata si de barbati !!!
ladyDY
Postat pe 4 Iulie 2012 19:28
asta-i injuratura... ??? ... da cu mamica... ce ai ??? ca ea n-avea ceapa... numai ridichi !!!
barboneli
Postat pe 4 Iulie 2012 19:41
cred ca am o treaba cu mamica lor !!!
ladyDY
Postat pe 4 Iulie 2012 19:44
cum sa sune injuratura...tu-i ceputa lu tacsu
Eugenia_
Postat pe 4 Iulie 2012 20:24

Mos`so pe gheata de net puturos...
Rotty
Postat pe 4 Iulie 2012 20:31
Nu tii s njurai!
Cum io njur numai n lb mea...m duc s njur!
Azi m-am ienervat destul!

Sear fr!

Nu m deranjai rog fr! s ocupat, je avec moi.

Axl_R
Postat pe 4 Iulie 2012 20:39
Staaaaiii !....sa te pup ca si io ma duc cu cutzu... ....apoi oi mai vedea
Rotty
Postat pe 4 Iulie 2012 20:42
asta exprima tristete ?


si io imi zic cutu si ma chem
Eugenia_
Postat pe 4 Iulie 2012 20:44
zice ca e indiferent....da` mie imi pare mai degraba un martor tacit sau in asteptare....
Fuuuug...ca ma asteapta...
Rotty
Postat pe 4 Iulie 2012 20:48
De la: ladyDY, la data 2012-07-04 19:28:25mai ingerasu...tine neaparat sa injur barbatii....iar eu vroiam sa injur si nu stiam cu ce injuratura sa incep!!! ce o fi asa greu de inteles???!!! ceapa ma-sii de de viata si de barbati !!!
Ma gandeam mai tarziu sa candidez pentru postul de presedinte...Dar imi este frica ca barbatii sunt rai,,,oare ce sa fac ca sa imi manance din palma...si sa ma asculte....si oare ma alege careva....promit ca nu asupresc barbatii,,ci doar am de gand sa ii pun la munca si sa respecte femeile si sa ma ia pe mine ca exemplu
ingerasulluptator
Postat pe 4 Iulie 2012 21:50
Seara buna!
.....cate'njuraturi de luna.....am citit vreo doua
...ingeras,tu nu ai mai evoluat de la capitolu' "barbatii sunt rai si puturosi"?...X iti mentii injuratura ...nu-i rau ....si daca candidezi la "prezidetie",ce-o sa-mi faci, imi zaci si mie?...eu te votez daca scrii "Codul bunelor maniere" in varianta ta,dar pt. femei.....
Lady ,slaba injuratura.....daca-ti rasturna matza cafeaua pi tine imi inchipui ce iesea din guritza ta
Noapte bunicica!
Fss_ssu
Postat pe 5 Iulie 2012 00:24
De la: suparatu_, la data 2012-07-05 00:24:19Seara buna!
.....cate'njuraturi de luna.....am citit vreo doua
...ingeras,tu nu ai mai evoluat de la capitolu' "barbatii sunt rai si puturosi"?...X iti mentii injuratura ...nu-i rau ....si daca candidezi la "prezidetie",ce-o sa-mi faci, imi zaci si mie?...eu te votez daca scrii "Codul bunelor maniere" in varianta ta,dar pt. femei.....
Lady ,slaba injuratura.....daca-ti rasturna matza cafeaua pi tine imi inchipui ce iesea din guritza ta
Noapte bunicica!
bine ca o femeie cuminte si ascultatoare o sa iti scriu bunele maniere la femei..


Femeia sa nu tipe la barbat
sa fie hotarata
sa nu umble sa prosteasca barbatii la bani
sa nu se lase seduse de vorbele exagerat de amabile ale barbatilor care ascund interese sexuale sau altele materiale
ca o femeie sa poata fii exigenta cu un barbat mai intai trebuie sa fie exigenta cu ea insasi
o femeie nu trebuie sa ii permita unui barbat sa o jigneasca sau sa tipe la ea sau sa ii dea ordine ca unei slugi
mai sunt si altele dar nu imi vin in cap,,pt ca este prea cald afara





dar cum spuneau multi ca ei cred ca eu nu o sa pot face fata intre atatia oameni rai din plotica care se mananca si se barfesc,,,pt ca zic ca eu sunt rea si nu stiu daca pot face fata
ingerasulluptator
Postat pe 5 Iulie 2012 19:27
Femeia sa nu tipe la barbat
sa fie hotarata
sa nu umble sa prosteasca barbatii la bani
sa nu se lase seduse de vorbele exagerat de amabile ale barbatilor care ascund interese sexuale sau altele materiale
ca o femeie sa poata fii exigenta cu un barbat mai intai trebuie sa fie exigenta cu ea insasi
o femeie nu trebuie sa ii permita unui barbat sa o jigneasca sau sa tipe la ea sau sa ii dea ordine ca unei slugi
mai sunt si altele dar nu imi vin in cap,,pt ca este prea cald afara





dar cum spuneau multi ca ei cred ca eu nu o sa pot face fata intre atatia oameni rai din politica care se mananca si se barfesc,,,pt ca zic ca eu sunt rea si nu stiu daca pot face fata
ingerasulluptator
Postat pe 5 Iulie 2012 19:33
sa incerc o traducere?

femeia sa tipe cu hotarare la barbat. sa uda si vecinii.
sa-i ia banii direct din portofel, nu maruntisul din buzunarele pantalonilor.
orice barbat care vorbeste frumos e seducator sau un...
sa nu sufere singura, mai bine sa-l faca si pe el sa sufere.
o femeie trebuie sa zambeasca frumos, da sa faca ce vrea ea

cum m-am descurcat
Eugenia_
Postat pe 5 Iulie 2012 20:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cuvantul care demoleaza. 57 De la: zambil 2 Decembrie 2010 08:42
O lume nebuna...nebuna... 6 De la: elodia 2 August 2011 18:51
cum i priviti pe tinerii din ziua de azi? 57 De la: ANTA 29 Iulie 2009 16:59
Cea mai buna prietena a sotiei,amanta ideala a sotului 128 De la: garbo_405939 23 Septembrie 2014 09:39
am nevoie de o indrumare 9 De la: kokomic 1 Ianuarie 2011 02:53
Setari Cookie-uri