"Ingrijire anti-rid"

Buna Ziua! Am 27 de ani, putine riduri...ma confrunt cu un ten acneic, nu-mi mai trece cu nici un fel de crema, si as dori sa-mi explicati cum se pot trata ridurile si problemele acneice in acelasi timp? Multumesc
ralucib
Postat pe 28 Mai 2012 11:26
Buna! Se rezolva nu te intrista! Si eu am avut o interventie, dar pentru riduri. Sfatul meu e sa mergi la un estetician bun, sa lasi saloanele de cartier... Eu ti-o pot recomanda pe doamna doctor Adina Alberts. Am fost la dansa si sunt foarte multumita si doamna doctor e o draguta. Uite poti sa suni la clinica sau sa intrebi pe forumul clinicii http://bit.ly/WuYmI6 si sigur te sfatuieste! Pupici :)
garbo_11931
Postat pe 7 Martie 2013 10:48
Daca de la varsta asta vrei sa-ti faci lifting,ce naiba mai faci pe la 50 de ani....
Rotty
Postat pe 7 Martie 2013 11:08
De la: garbo_11931, la data 2013-03-07 10:48:11Buna! Se rezolva nu te intrista! Si eu am avut o interventie, dar pentru riduri. Sfatul meu e sa mergi la un estetician bun, sa lasi saloanele de cartier... Eu ti-o pot recomanda pe doamna doctor Adina Alberts. Am fost la dansa si sunt foarte multumita si doamna doctor e o draguta. Uite poti sa suni la clinica sau sa intrebi pe forumul clinicii http://bit.ly/WuYmI6 si sigur te sfatuieste! Pupici :)



Asta-i alta ageamie care-si face reclama pe forumuri?
garbo_167
Postat pe 26 Mai 2013 14:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pe care sa-l aleg? 7 De la: alexandra1995 28 Octombrie 2017 06:53
cum se trateaza cicatricile de la acnee? 4 De la: Ciresica 19 Octombrie 2011 20:04
CASTIGA DE ACASA 1 De la: garbo002449 1 Martie 2012 12:21
Ce parere aveti despre extensiile clip-on? 1 De la: ionela_maria 26 August 2010 13:54
mult noroc!!!!!!!! 1 De la: garbo069983 6 Decembrie 2011 09:12
Setari Cookie-uri