|
Buna, Are cineva copilul inscris la gardinita King George din Milirari? Locuiesc in apropiere si as dori sa-mi inscriu baietelul la aceasta gradnita. Daca aveti copilul la aceasta gradinitia va rog sa-mi spuneti parerea voastra despre conditii, educatoare..etc. Multumesc anticipat! |
||
|
Aliseb Postat pe 5 Aprilie 2012 12:43 |
||
|---|---|---|
| Buna, astazi am fost sa vizitam gradinita, mie una mi-a placut f mult, am avut ocazia sa vad si cum se comportau educatoarele cu piticii. Noi o sa mergem din septembrie la sediul dupa uverturii. | ||
|
garbo_6026 Postat pe 26 Iulie 2012 15:34 |
||
| Buna,eu am avut 3 zile copilul inscris la aceasta gradinita.Am dus copilul perfe si dupa acect sanatos cu analizele la zii inclusiv exudat faringian,tin sa precizez ca a 3 zi a inceput sa verse si sa aibe febra peste 39,am fost la dr ne au internat de urgenta si am stat la perfuzii timp de 2zile a contactat din aceasta gradinita un microb,si nu sunt singurul caz cunosc m ai multe mamici care au avut aceeasi problema deci Atentie cu inscrisul la aceasta gradinita nu va bucurati va taxa e mica pt ca nu au deloc grija de copii personalul este necalificat ingrijitoarele bruscheaza copii iar mancarea este ordinara.Gradinita nu este acreditata e plina de microbi in gurpe sunt si 26 de copii cu o singura educatoare si ingijitoare nu exista transparenta in comunicarea oarinte educator totul e facut in asa fel spre a le merge lor bine afacerea nu in binele copilului.Cautati pe forumuri si vedeti mamici nemultumite cu copii internati in spitale,traumatizati de catre ingrijitoare ii scoate afara in incaltamintea de interior,nu i schimba cand transpira,deci intr un cuvant O GRADINiTA CARE MERITA EVITATA DACA VRETI SA AVETI UN COPIL SANATOS! | ||
|
|
||
|
garbo_7384 Postat pe 10 Septembrie 2012 16:18 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| meditatii la romana, italiana, franceza, engleza | 2 | De la: Ciresica 30 Mai 2010 04:56 |
| Gradintia sector 3 | 8 | De la: Astridutzu 27 Noiembrie 2014 21:24 |
| MEDITATII BIOLOGIE | 1 | De la: dr_dana_munteanu 22 Septembrie 2010 16:40 |
|
|
||
| Au inceput inscrierile pentru anul scolar 2014-2015 Boem Club | 1 | De la: garbo_382040 8 Septembrie 2014 19:25 |
| Vand jucarii de lemn Montessori | 1 | De la: emy_2k 22 Septembrie 2010 15:08 |
România pierde 1 din 6 tineri din sistem. Piața muncii achită nota de plată
22 de defibrilatoare publice în 18 orașe. Un trecător poate salva o viață în primele 3 minute dupa un stop cardiac
Sâmbătă, 16 mai, Bikers For Humanity vă invită la acțiunea anuală de donare de sânge!
McHappy Day 2026®: fapte bune care țin familiile împreună