ghid pentru o viaţă împlinită
Info
x
info

Info
x
info

Horoscop zilnic: BerbecTaurGemeniRacLeuFecioaraBalantaScorpionSagetatorCapricornVarsatorPesti

Intrebare de potreivire sau nepotrivire

Voteaza
*****Scor: 5 din 0 voturi

eu nascut in 22.10.1982 si ea nascuta in 30.09.1984, ce crede-ti ca a fost potrivire sau nepotrivire,dupa datele de nastere care ar fi mai dificil ,de ce la inceput am avut aceleasi idealuri si aceleasi principii si dintr-o data ea a inceput sa fie singura sa gandeasca in binele numa ai ei sa se distreze singura si sa nu i convina nik la mine
  citeaza   raspunde

De la: boby22pim, la data 2012-02-28 02:16:07eu nascut in 22.10.1982 si ea nascuta in 30.09.1984, ce crede-ti ca a fost potrivire sau nepotrivire,dupa datele de nastere care ar fi mai dificil ,de ce la inceput am avut aceleasi idealuri si aceleasi principii si dintr-o data ea a inceput sa fie singura sa gandeasca in binele numa ai ei sa se distreze singura si sa nu i convina nik la mine poate imi veti da un raspuns concret de care as putea sa inteleg ce sa putut intampla
  citeaza   raspunde

...Dil.Bob.....dupa data, te potrivesti sigur,dap...mai trebe's'altfel de potrivire "amice,"...cum ar fii :o ,un mertisor....stii tu! hai succese!
  citeaza   raspunde

e neserioasa...deh zi-i femeie si da-i pace....
cauta si tu una mai putin individualista...mai...aplecata
  citeaza   raspunde

mai aplecata spre ce ? chestia cu mertisorul , o atentie , o maslina, ceva ar putea functiona... incearca.
  citeaza   raspunde

Poti sa incerci sa o recuceresti, daca nu merge, asta e...mergi pe alta compatibilitate. :P
  citeaza   raspunde

Cind ti se inchide o usa se deschide alta .IMPORTANT E SA VEZI !
  citeaza   raspunde

.....nu te mai lua dupa date de nastere si alte interpretari.Fata a gasit pe altul si gata .esti prea tanar ca sa te impiedici de o singura femeie .Gaseste pe altcineva si nu mai pune prea mult suflet .....fii mai relaxat......marfa exista....Bafta!!!!!!!!!!!!!!!!!
  citeaza   raspunde

uita de "potrivirea" bazata pe data de nastere si incearca sa cunosti omul de langa tine si abia apoi sa tragi o concluzie.... te stresezi degeaba pe lucruri fara importanta.
  citeaza   raspunde

De la: cristinelss, la data 2012-03-11 16:30:13......fii mai relaxat......marfa exista....Bafta!!!!!!!!!!!!!!!!!

iote supermarketu'
  citeaza   raspunde

...daaaa si neuronii sunt la kg.
  citeaza   raspunde

Raspunde Varianta pentru tiparire   
Mergi la: